Házená na XXVI. Letních olympijských hrách
Disciplína | Zlato | stříbrný | Bronz |
Muži vidí více |
Chorvatsko Vladimir Jelcic Goran Perkovac Irfan Smaylagic Bozidar Jovic Alvaro Nacinovic Vladimir Shuyster Bruno Gudel Nenad Klyajic Iztok dal Zoran Mikulic Patrick Chavar Venyo Losert Valner Frankovic Slavko Goluza Walter Matosevic Zlatko Saracevic |
Švédsko |
Španělsko |
Ženy vidí víc |
Dánsko Anja Andersen Camille Andersen Christina Andersen |
Jižní Korea |
Maďarsko |
Ne. | Země | Zlato | stříbrný | Bronz | 4. místo | 5. místo | 6. místo | Podmíněné body | Medaile |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Dánsko | 1 (W) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | jeden |
jeden | Chorvatsko | 1 mil.) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | jeden |
3 | Švédsko | 0 | 1 mil.) | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | jeden |
3 | Korejská republika | 0 | 1 (W) | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | jeden |
5 | Maďarsko | 0 | 0 | 1 (W) | 0 | 0 | 0 | čtyři | jeden |
5 | Španělsko | 0 | 0 | 1 mil.) | 0 | 0 | 0 | čtyři | jeden |
7 | Norsko | 0 | 0 | 0 | 1 (W) | 0 | 0 | 3 | 0 |
7 | Francie | 0 | 0 | 0 | 1 mil.) | 0 | 0 | 3 | 0 |
9 | Čína | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 (W) | 0 | 2 | 0 |
9 | Rusko | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 mil.) | 0 | 2 | 0 |
jedenáct | Německo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 (W) | jeden | 0 |
jedenáct | Egypt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 mil.) | jeden | 0 |
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | V | H | P | M | Brýle |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Dánsko | 27:22 | 33:21 | 29:19 | 3 | 0 | 0 | 89–62 | 6 | |
2. Maďarsko | 22:27 | 29:19 | 30:24 | 2 | 0 | jeden | 81-70 | čtyři | |
3. Čína | 21:33 | 19:29 | 31:21 | jeden | 0 | 2 | 71–83 | 2 | |
4. USA | 19:29 | 24:30 | 21:31 | 0 | 0 | 3 | 64–90 | 0 |
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | V | H | P | M | Brýle |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Jižní Korea | 25:21 | 33:20 | 25:19 | 3 | 0 | 0 | 83-60 | 6 | |
2. Norsko | 21:25 | 28:23 | 30:18 | 2 | 0 | jeden | 79-66 | čtyři | |
3. Německo | 20:33 | 23:28 | 27:12 | jeden | 0 | 2 | 70–73 | 2 | |
4. Angola | 19:25 | 18:30 | 12:27 | 0 | 0 | 3 | 49–82 | 0 |
o 7. místo
Angola - USA 24:23
o 5. místo
Čína — Německo 28:26
|
za 3. místo
|
Dánsko – Jižní Korea | 37:33 |
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | V | H | P | M | Brýle |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Švédsko | 27:18 | 22:20 | 26:19 | 23:19 | 33:18 | 5 | 0 | 0 | 131–94 | deset | |
2. Chorvatsko | 18:27 | 25:24 | 23:22 | 35:27 | 31:22 | čtyři | 0 | jeden | 132–122 | osm | |
3. Rusko | 20:22 | 24:25 | 30:23 | 31:16 | 32:20 | 3 | 0 | 2 | 137-106 | 6 | |
4. Švýcarsko | 19:26 | 22:23 | 23:30 | 29:20 | 33:16 | 2 | 0 | 3 | 126–115 | 6 | |
5. USA | 19:23 | 27:35 | 16:31 | 20:29 | 29:24 | jeden | 0 | čtyři | 111–142 | 2 | |
6. Kuvajt | 18:33 | 22:31 | 20:32 | 16:33 | 24:29 | 0 | 0 | 5 | 100–158 | 0 |
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | V | H | P | M | Brýle |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Francie | 27:25 | 25:20 | 23:24 | 33:22 | 37:23 | čtyři | 0 | jeden | 145–114 | osm | |
2. Španělsko | 25:27 | 20:19 | 22:20 | 20:14 | 27:17 | čtyři | 0 | jeden | 114-97 | osm | |
3. Egypt | 20:25 | 19:20 | 24:22 | 19:16 | 31:20 | 3 | 0 | 2 | 113-103 | 6 | |
4. Německo | 24:23 | 20:22 | 22:24 | 25:23 | 30:20 | 3 | 0 | 2 | 121–112 | 6 | |
5. Alžír | 22:33 | 14:20 | 16:19 | 23:25 | 20:20 | 0 | jeden | čtyři | 95-117 | jeden | |
6. Brazílie | 23:37 | 17:27 | 20:31 | 20:30 | 20:20 | 0 | jeden | čtyři | 100–145 | jeden |
o 11. místo
Brazílie - Kuvajt 31:25
o 9. místo
USA - Alžírsko 27:26
o 7. místo
Německo - Švýcarsko 23:16
o 5. místo
Rusko - Egypt 29:26
|
za 3. místo
|
Chorvatsko - Švédsko | 27:26 |
Mužský tým Chorvatska - Olympijské hry 1996 - vítěz | ||
---|---|---|
Dánský ženský tým - olympijské hry 1996 - vítěz | ||
---|---|---|
Házená na olympiádě | ||
---|---|---|