Mistrovství Ruska ve fotbale žen 2021 | |
---|---|
Všeruské sportovní soutěže "I liga" ve fotbale mezi ženskými týmy | |
Trávení času | 5. července – 17. října 2021 |
Počet zúčastněných | 27 |
Města | 26 |
Stadiony | 16 |
Nejlepší místa | |
Vítěz | Strogino (Moskva) (poprvé) |
Druhé místo | "Bajkal" (Irkutsk) |
Třetí místo | "Křídla Sovětů" (Samara) |
Statistiky turnaje | |
Odehrané zápasy | 130 |
Vstřelené branky | 452 ( 3,48 za hru) |
20202022 |
O účast v První lize [1] Ruska v ženském fotbale bylo podáno 27 žádostí, které byly po 3 play-off rozděleny podle územního principu do 3 zón: Střed, Jih a Sibiř.
Do finále se dostalo 9 nejsilnějších týmů: tři nejlepší týmy z každé ze zón [2] . V zápasech o 1.-5. místo se zúčastnili: mistr Sibiře "Bajkal" (Irkutsk) , mistr jihu "Yunona" (Rostov na Donu) a všechny týmy skupiny "B" zóny "Střed ": "Strogino" (Moskva), " Khimki-UOR " a "Křídla sovětů" (Samara) .
29. června 2021 | Rudá hvězda (Omsk) | 1:4 | Svítání (Krasnojarsk) | Omsk |
Suleimenova 26′ | zpráva [3] [4] | 3′ Malysheva 30′ Isupova 42′ Pestereva 75′ Gorbačov |
Stadion: Rudá hvězda |
1. července 2021 | Nika (Nižnij Novgorod) | 1:1 ( pero 4:1 . ) | Panther (Kostroma) | Nižnij Novgorod |
14:30 moskevského času | Tyazhelova 83′ | zpráva | 6′ Chernyshova | Stadion: Severnyj Diváci: 30 Rozhodčí: Gorjačeva (Rjazaň) |
4. července 2021 | Novosibirsk-Žh | 14:0 | Crystal-Siberia (Novosibirsk) | Novosibirsk |
Maslova -5 Kalinina -3 Shalimova -3 Harlanova Grigorieva Wagner |
zpráva [5] | Stadion: Zarya |
Konečná tabulka a výsledky zápasů
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | A | V | H | P | RM | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. "Bajkal" (Irkutsk) | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 1:1 | 4:0 | 4:1 | 7:0 | 7 | 5 | jeden | jeden | 18-3 | 16 | |
2. "Kuzbass" (Kemerovo) | 0:1 | 3:3 | 2:2 | 3:0 | 10:0 | 2:1 | 6:0 | 7 | čtyři | 2 | jeden | 26-7 | 14 [6] | |
3. " Novosibirsk-Žh " | 1:0 | 3:3 | 1:1 | 1:2 | 6:1 | 6:2 | 8:0 | 7 | čtyři | 2 | jeden | 26-9 | 14 [6] | |
4. "Úsvit" (Krasnojarsk) | 0:1 | 2:2 | 1:1 | 5:1 | 12:2 | 2:1 | 8:0 | 7 | čtyři | 2 | jeden | 30-8 | 14 [6] | |
5. "Sachalinochka" | 1:1 | 0:3 | 2:1 | 1:5 | 3:1 | 0:2 | 3:0 | 7 | 3 | jeden | 3 | 10-13 | deset | |
6. SShOR-6 (Ulan-Ude) | 0:4 | 0:10 | 1:6 | 2:12 | 1:3 | 3:2 | 2:1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 9-38 | 6 [7] | |
7. "Tom" (Tomsk) | 1:4 | 1:2 | 2:6 | 1:2 | 2:0 | 2:3 | 5:1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 14-18 | 6 [7] | |
8. "Altaj" (Barnaul) | 0:7 | 0:6 | 0:8 | 0:8 | 0:3 | 1:2 | 1:5 | 7 | 0 | 0 | 7 | 2-39 | 0 |
Konečná tabulka a výsledky zápasů s přihlédnutím k výsledkům mezi týmy v přípravné fázi [8]
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | A | V | H | P | RM | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. "Bajkal" (Irkutsk) | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 6 | čtyři | 0 | 2 | 7-4 | 12 | |
2. "Kuzbass" (Kemerovo) | 0:1 | 3:3 | 2:2 | 6 | 2 | 2 | 2 | 26-7 | 8 [9] | |
3. " Novosibirsk-Žh " | 0:3 | 0:1 | 1:1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6-8 | 8 [9] | |
4. "Úsvit" (Krasnojarsk) | 3:1 | 0:1 | 0:1 | 6 | jeden | 2 | 3 | 6-7 | 5 |
Konečná tabulka a výsledky zápasů
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | A | V | H | P | RM | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. " Khimki-UOR " | 3:3 | 3:1 | 2:0 | 5:0 | 4:1 | 4:1 | 8:0 | 7 | 6 | jeden | 0 | 29-6 | 19 | |
2. Strogino (Moskva) | 3:3 | 0:3 | 3:1 | 8:1 | 7:0 | 4:0 | 4:0 | 7 | 5 | jeden | jeden | 29-8 | 16 | |
3. "Křídla Sovětů" (Samara) | 1:3 | 3:0 | 0:0 | 1:1 | 2:1 | 5:0 | 1:0 | 7 | čtyři | 2 | jeden | 13-5 | čtrnáct | |
4. " Ufa " | 0:2 | 1:3 | 0:0 | 2:1 | 1:1 | 2:0 | 1:0 | 7 | 3 | 2 | 2 | 7-7 | jedenáct | |
5. Nika (Nižnij Novgorod) | 0:5 | 1:8 | 1:1 | 1:2 | 1:5 | 3:0 | 4:0 | 7 | 2 | jeden | čtyři | 11-21 | 7 | |
6. "Ural-URFA" (Jekatěrinburg) | 1:4 | 0:7 | 1:2 | 1:1 | 5:1 | 1:1 | 0:2 | 7 | jeden | 2 | čtyři | 9-18 | 5 | |
7. Miras (Kazaň) | 1:4 | 0:4 | 0:5 | 0:2 | 0:3 | 1:1 | 1:0 | 7 | jeden | jeden | 5 | 3-19 | čtyři | |
8. Střední škola Vachitovského okresu (Kazaň) | 0:8 | 0:4 | 0:1 | 0:1 | 0:4 | 2:0 | 0:1 | 7 | jeden | 0 | 6 | 2-19 | 3 |
Konečná tabulka a výsledky zápasů s přihlédnutím k výsledkům mezi týmy v přípravné fázi
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | A | V | H | P | RM | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. " Khimki-UOR " | 3:1 | 3:3 | 2:0 | 6 | 5 | jeden | 0 | 25-6 | 16 | |
2. "Křídla Sovětů" (Samara) | 1:3 | 3:0 | 3:1 | 6 | čtyři | 0 | 2 | 14-9 | 12 | |
3. Strogino (Moskva) | 1:4 | 0:2 | 0:0 | 6 | jeden | 2 | 3 | 14-13 | 5 | |
4. " Ufa " | 0:10 | 2:4 | 1:10 | 6 | 0 | jeden | 5 | 4-29 | jeden |
Konečná tabulka a výsledky zápasů [10]
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | A | V | H | P | RM | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. " Fotbalová akademie " (Tambov) | 3:2 | 2:0 | 1:2 | 6:1 | 3:1 | 6:0 | 3:0 | 7 | 6 | 0 | jeden | 24-6 | 18 [11] | |
2. "Juno" (Rostov na Donu) | 2:3 | 3:0 | 4:1 | 2:1 | 2:1 | 1:0 | 4:0 | 7 | 6 | 0 | jeden | 18-6 | osmnáct | |
3. "Dončanka" (Novoshakhtinsk) | 0:2 | 0:3 | 1:0 | 2:0 | 2:0 | 8:1 | 6:0 | 7 | 5 | 0 | 2 | 19-7 | patnáct | |
4. "Olymp-Magnolia" (Novotitorovskaya) | 2:1 | 1:4 | 0:1 | 0:2 | 0:1 | 5:1 | 1:0 | 7 | 3 | 0 | čtyři | 9-10 | 9 | |
5. Pobeda (Novorossijsk) | 1:6 | 1:4 | 0:2 | 2:0 | 2:1 | 1:2 | 1:1 | 7 | 2 | jeden | čtyři | 8-14 | 7 [12] | |
6. Steel-Kuryanochka (Kursk) | 1:3 | 1:2 | 0:2 | 1:0 | 1:2 | 2:1 | 0:0 | 7 | 2 | jeden | čtyři | 6-10 | 7 [12] | |
7. Škola "Fakel" (Voronezh) | 0:6 | 0:1 | 1:8 | 1:5 | 2:1 | 1:2 | 1:1 | 7 | jeden | jeden | 5 | 6-24 | čtyři | |
8. Škola "Volha" (Ulyanovsk) | 0:3 | 0:4 | 1:6 | 0:1 | 1:1 | 0:0 | 1:1 | 7 | 0 | 3 | čtyři | 3-16 | 3 |
Konečná tabulka a výsledky zápasů s přihlédnutím k výsledkům mezi týmy v přípravné fázi
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | A | V | H | P | RM | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Juno (Rostov na Donu) | 2:3 | 3:0 | 4:1 | 6 | 3 | 2 | jeden | 12-6 | jedenáct | |
2. " Fotbalová akademie " (Tambov) | 1:1 | 2:0 | 1:2 | 6 | 3 | jeden | 2 | 14-7 | deset | |
3. "Dončanka" (Novoshakhtinsk) | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 6 | 3 | 0 | 3 | 3-6 | 9 | |
4. "Olymp-Magnolia" (Novotitorovskaya) | 1:1 | 1:7 | 0:1 | 6 | jeden | jeden | čtyři | 5-15 | čtyři |
Skupina A
|
Skupina B
|
turnaj o 1.-5.místo
Konečná tabulka a výsledky zápasů s přihlédnutím k výsledkům mezi týmy v konečné fázi
|
turnaj o 6.-9.místo
Konečná tabulka a výsledky zápasů s přihlédnutím k výsledkům mezi týmy v konečné fázi
|
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó | Poznámky |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
deset | Svítání (Krasnojarsk) | deset | 5 | 2 | 3 | 33-11 _ _ | +22 | 17 | Fáze 2 |
jedenáct | "Ufa" | deset | 3 | 2 | 5 | 10-31 _ _ | −21 | jedenáct | Fáze 2 |
12 | "Sachalinochka" (Južno-Sachalinsk) | 7 | 3 | jeden | 3 | 10-13 _ _ | −3 | deset | Fáze 1 |
13 | "Olymp-Magnolia" (Novotitorovskaya) | deset | 3 | jeden | 6 | 12-19 _ _ | −7 | deset | Fáze 2 |
čtrnáct | Nika (Nižnij Novgorod) | osm | 2 | 2 | čtyři | 12-22 _ _ | −10 | osm | Fáze 1 |
patnáct | Pobeda (Novorossijsk) | 7 | 2 | jeden | čtyři | 8–14 _ _ | −6 | 7 | Fáze 1 [12] |
16 | Steel-Kuryanochka (Kursk) | 7 | 2 | jeden | čtyři | 6 - 10 | −4 | 7 | Fáze 1 [12] |
17 | SShOR-6 (Ulan-Ude) | 7 | 2 | 0 | 5 | 9-38 _ _ | −29 | 6 | Fáze 1 [7] |
osmnáct | "Tom" (Tomsk) | 7 | 2 | 0 | 5 | 14-18 _ _ | −4 | 6 | Fáze 1 [7] |
19 | "Ural-URFA" (Jekatěrinburg) | 7 | jeden | 2 | čtyři | 9-18 _ _ | −9 | 5 | Fáze 1 |
dvacet | Miras (Kazaň) | 7 | jeden | jeden | 5 | 3-19 _ _ | −16 | čtyři | Fáze 1 |
21 | Škola "Fakel" (Voronezh) | 7 | jeden | jeden | 5 | 6-24 _ _ | −18 | čtyři | Fáze 1 |
22 | Škola "Volha" (Ulyanovsk) | 7 | jeden | 0 | 6 | 3-16 _ _ | −13 | 3 | Fáze 1 |
23 | Střední škola Vachitovského okresu (Kazaň) | 7 | jeden | 0 | 6 | 2–19 _ _ | −17 | 3 | Fáze 1 |
24 | "Panther" (Kostroma) | jeden | 0 | jeden | 0 | 1 - 1 | 0 | jeden | play-off |
25 | "Rudá hvězda" (Omsk) | jeden | 0 | 0 | jeden | 1 - 4 | −3 | 0 | play-off |
26 | "Křišťálová Sibiř" (Novosibirsk) | jeden | 0 | 0 | jeden | 0 - 14 | −14 | 0 | play-off |
27 | "Altaj" (Barnaul) | 7 | 0 | 0 | 7 | 2 - 39 | −37 | 0 | Fáze 1 |
I - zápasy, B - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
V případě rovnosti bodů pro 2 nebo více týmů se místa mezi nimi v pořadí určí v následujícím pořadí:
Období ruského ženského fotbalového šampionátu | |
---|---|
Sezóna 2020/21 v ruském fotbale | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
« 2019/2020 2021/2022 » | |||||||||||
| |||||||||||
| |||||||||||
|
první divize (ženy) | Všechny sezóny|
---|---|