Volejbal na Letních olympijských hrách 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Volejbal | ||||
Turnaje | Muži | Ženy | ||
Sestavy | Muži | Ženy | ||
Kvalifikace | Muži | Ženy | ||
plážový volejbal | ||||
Turnaje | Muži | Ženy | ||
Kvalifikace | ||||
← 2016 |
Beachvolejbalové soutěže mezi mužskými týmy na hrách XXXII. olympiády v Tokiu se konaly od 24. července do 7. srpna 2021 v parku Shiokaze za účasti 24 párů z 19 zemí. Zlaté medaile vyhráli Norové Anders Mol a Christian Sørum , kteří vyhráli finálový zápas proti Vjačeslavu Krasilnikovovi a Olegu Stoyanovskiy (ROC). Bronzový medailista získal tým z Kataru - šerif Yunusse a Ahmed Tizhan .
Z každé země nemohou soutěžit více než dva týmy. Jedno místo na turnaji měli garantovaní reprezentanti Japonska jako pořadatelé olympijských her. V roce 2019 vyhráli olympijské vstupenky vítězové mistrovství světa v Hamburku a dva nejsilnější týmy olympijské kvalifikace v Haiyan . 15 týmů bylo určeno podle světového žebříčku s přihlédnutím k výsledkům FIVB World Tour od 1. září 2018 do 13. června 2021 a dalších 5 licencí (jedna pro každou kontinentální konfederaci FIVB) se hrálo v rámci Continental Cup, jehož rozhodující zápasy se odehrály v červnu 2021.
Kvóta | země | Týmy | |
---|---|---|---|
Hostitelská země | jeden | Japonsko | Yusuke Ishijima / Katsuhiro Shiratori |
Mistrovství světa 2019 | jeden | OKR | Vjačeslav Krasilnikov / Oleg Stojanovskij |
Kvalifikační turnaj FIVB | 2 | Itálie Lotyšsko |
Paolo Nicolai / Daniele Lupo Martins Plavins / Edgars Tochs |
Světový žebříček k 13. červnu 2021 [1] | patnáct | Norsko Katar Brazílie Polsko Nizozemsko Brazílie Německo ROC Česká republika USA USA Španělsko Polsko Itálie Chile |
Anders Mol / Christian Sørum šerif Yunusse / Ahmed Tijan Alison Serutti / Alvaro Morais Michal Bryl / Grzegorz Fialek Alexander Brauer / Robert Meuvsen Evandro Oliveira / Bruno Oskar Schmidt Julius Tole / Clemens Wikler Ilya Leshukov / Konstantin Tra David Schwe Schwe Ondřej Perusic / Jake Narozen [2] Nick Lucena / Phil Dalhosser Pablo Herrera / Adrian Gavira Piotr Kantor / Bartosz Losyak Adrian Karambula / Enrico Rossi Marco Grimalt / Esteban Grimalt |
Kontinentální pohár | 5 | Švýcarsko Austrálie Maroko Mexiko Argentina |
Adrian Heidrich / Mirko Gerson Christopher McHugh / Damien Schuman Mohammed Abicha / Zuheir Elgraoui Josue Gaxiola / Jose Luis Rubio Julián Asaad / Nicholas Capogrosso |
Los skupinové fáze proběhl 5. července 2021 v Moskvě [3] .
Podle výsledků skupinové fáze postoupilo přímo do 1/8finále 12 týmů, které se ve svých skupinách umístily na 1. a 2. místě, a také dva týmy, které obsadily 3. místa s nejlepšími výsledky. Další čtyři týmy, které skončily rovněž třetí ve skupinách, hrály play-off, jehož dva vítězové postoupili do 1/8finále. Dále se turnaj odehrával podle obvyklého systému s vyřazováním.
Zápasy | Brýle | Sady | koule | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A | V | P | V | P | Q: P | V | P | Q: P | ||
1. Ilja Lešukov / Konstantin Semjonov ( ROC ) | 3 | 3 | 0 | 6 | 6 | 0 | max | 127 | 107 | 1,187 |
2. Anders Mol / Christian Sørum ( NOR ) | 3 | 2 | jeden | 5 | čtyři | 3 | 1,333 | 137 | 133 | 1,030 |
3. Pablo Herrera / Adrian Gavira ( ESP ) | 3 | jeden | 2 | čtyři | 2 | čtyři | 0,500 | 120 | 120 | 1 000 |
4. Christopher McHugh / Damien Schuman ( AUS ) | 3 | 0 | 3 | 3 | jeden | 6 | 0,167 | 114 | 138 | 0,826 |
datum | Čas | Šek | Sady | Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | 2 | 3 | ||||||
24.07 | 16:00 | Ilja Lešukov / Konstantin Semenov ( ROC ) | 2:0 | Pablo Herrera / Adrian Gavira ( ESP ) | 21:19 | 22:20 | Zpráva byla archivována 24. července 2021 na Wayback Machine | |
22:00 | Anders Mol / Christian Sørum ( NOR ) | 2:1 | Christopher McHugh / Damien Schuman ( AUS ) | 21:18 | 18:21 | 15:13 | Zpráva byla archivována 28. července 2021 na Wayback Machine | |
26.07 | 15:00 | Ilja Lešukov / Konstantin Semenov ( ROC ) | 2:0 | Christopher McHugh / Damien Schuman ( AUS ) | 21:14 | 21:16 | Zpráva byla archivována 28. července 2021 na Wayback Machine | |
22:00 | Anders Mol / Christian Sørum ( NOR ) | 2:0 | Pablo Herrera / Adrian Gavira ( ESP ) | 21:17 | 24:22 | Zpráva byla archivována 28. července 2021 na Wayback Machine | ||
28.07 | 17:00 | Pablo Herrera / Adrian Gavira ( ESP ) | 2:0 | Christopher McHugh / Damien Schuman ( AUS ) | 21:16 | 21:16 | Zpráva byla archivována 28. července 2021 na Wayback Machine | |
22:00 | Anders Mol / Christian Sørum ( NOR ) | 0:2 | Ilja Lešukov / Konstantin Semenov ( ROC ) | 19:21 | 19:21 | Zpráva byla archivována 28. července 2021 na Wayback Machine |
Zápasy | Brýle | Sady | koule | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A | V | P | V | P | Q: P | V | P | Q: P | ||
1. Vjačeslav Krasilnikov / Oleg Stojanovskij ( ROC ) | 3 | 2 | jeden | 5 | 5 | čtyři | 1 250 | 169 | 148 | 1,142 |
2. Martins Plavins / Edgars Tochs ( LAT ) | 3 | 2 | jeden | 5 | čtyři | 3 | 1,333 | 83 | 93 | 0,892 |
3. Josue Gaxiola / José Luis Rubio ( MEX ) | 3 | jeden | 2 | čtyři | čtyři | čtyři | 1 000 | 150 | 151 | 0,993 |
4. Ondřej Perušic / David Schweiner ( CZE ) | 3 | jeden | 2 | čtyři | 3 | 5 | 0,600 | 96 | 148 | 0,649 |
datum | Čas | Šek | Sady | Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | 2 | 3 | ||||||
26.07 | 10:00 | Vjačeslav Krasilnikov / Oleg Stojanovskij ( ROC ) | 2:1 | Josue Gaxiola / José Luis Rubio ( MEX ) | 24:26 | 21:15 | 18:16 | Zpráva byla archivována 7. srpna 2021 na Wayback Machine |
17:00 | Ondřej Perusic / David Schweiner ( CZE ) | +:– | Mārtiņš Plavins / Edgars Točs ( LAT ) | |||||
29.07 | 16:00 | Ondřej Perusic / David Schweiner ( CZE ) | 2:1 | Josue Gaxiola / José Luis Rubio ( MEX ) | 17:21 | 21:16 | 16:14 | Zpráva byla archivována 7. srpna 2021 na Wayback Machine |
17:00 | Vjačeslav Krasilnikov / Oleg Stojanovskij ( ROC ) | 1:2 | Mārtiņš Plavins / Edgars Točs ( LAT ) | 21:13 | 19:21 | 11:15 | Zpráva | |
31.07 | 15:00 | Mārtiņš Plavins / Edgars Točs ( LAT ) | 0:2 | Josue Gaxiola / José Luis Rubio ( MEX ) | 18:21 | 16:21 | Zpráva | |
16:00 | Vjačeslav Krasilnikov / Oleg Stojanovskij ( ROC ) | 2:1 | Ondřej Perusic / David Schweiner ( CZE ) | 19:21 | 21:13 | 15:8 | Zpráva |
Český tým nebyl vpuštěn k prvnímu zápasu kvůli pozitivnímu testu na COVID-19 od Ondreje Perušiće. Tým utrpěl kontumační prohru - 0:2 (0:21, 0:21) [4] .
Skupina CZápasy | Brýle | Sady | koule | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A | V | P | V | P | Q: P | V | P | Q: P | ||
1. Šerif Yunusse / Ahmed Tijan ( QAT ) | 3 | 3 | 0 | 6 | 6 | 0 | max | 129 | 103 | 1,252 |
2. Jake Gibb / Tri Born ( USA ) | 3 | 2 | jeden | 5 | čtyři | 2 | 2000 | 121 | 119 | 1,017 |
3. Adrian Heidrich / Mirko Gerson ( SUI ) | 3 | jeden | 2 | čtyři | 2 | 5 | 0,400 | 133 | 139 | 0,957 |
4. Adrian Carambula / Enrico Rossi ( ITA ) | 3 | 0 | 3 | 3 | jeden | 6 | 0,167 | 125 | 147 | 0,850 |
datum | Čas | Šek | Sady | Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | 2 | 3 | ||||||
25.07 | 17:00 | šerif Yunusse / Ahmed Tijan ( QAT ) | 2:0 | Adrian Heidrich / Mirko Gerson ( SUI ) | 21:17 | 21:16 | Zpráva byla archivována 31. července 2021 na Wayback Machine | |
22:00 | Jake Gibb / Tri Born ( USA ) | 2:0 | Adrian Carambula / Enrico Rossi ( ITA ) | 21:18 | 21:19 | Zpráva byla archivována 31. července 2021 na Wayback Machine | ||
28.07 | 9:00 | Jake Gibb / Tri Born ( USA ) | 2:0 | Adrian Heidrich / Mirko Gerson ( SUI ) | 21:19 | 23:21 | Zpráva byla archivována 31. července 2021 na Wayback Machine | |
20:00 | šerif Yunusse / Ahmed Tijan ( QAT ) | 2:0 | Adrian Carambula / Enrico Rossi ( ITA ) | 24:22 | 21:13 | Zpráva byla archivována 31. července 2021 na Wayback Machine | ||
30.07 | 10:00 | Adrian Carambula / Enrico Rossi ( ITA ) | 1:2 | Adrian Heidrich / Mirko Gerson ( SUI ) | 14:21 | 26:24 | 13:15 | Zpráva byla archivována 31. července 2021 na Wayback Machine |
22:00 | šerif Yunusse / Ahmed Tijan ( QAT ) | 2:0 | Jake Gibb / Tri Born ( USA ) | 21:18 | 21:17 | Zpráva byla archivována 31. července 2021 na Wayback Machine |
Zápasy | Brýle | Sady | koule | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A | V | P | V | P | Q: P | V | P | Q: P | ||
1. Alison Cerutti / Alvaro Morais ( PODPRSENKA ) | 3 | 2 | jeden | 5 | 5 | 2 | 2 500 | 143 | 127 | 1,126 |
2. Alexander Brouwer / Robert Meuvsen ( NED ) | 3 | 2 | jeden | 5 | čtyři | 2 | 2000 | 120 | 108 | 1.111 |
3. Nick Lucena / Phil Dalhosser ( USA ) | 3 | 2 | jeden | 5 | čtyři | čtyři | 1 000 | 147 | 144 | 1,021 |
4. Julian Asaad / Nicolas Capogrosso ( ARG ) | 3 | 0 | 3 | 3 | jeden | 6 | 0,167 | 107 | 138 | 0,775 |
datum | Čas | Šek | Sady | Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | 2 | 3 | ||||||
24.07 | 10:00 | Alison Cerutti / Alvaro Morais ( PODPRSENKA ) | 2:0 | Julian Asaad / Nicholas Capogrosso ( ARG ) | 21:16 | 21:17 | Zpráva byla archivována 24. července 2021 na Wayback Machine | |
21:00 | Alexander Brouwer / Robert Meuvsen ( NED ) | 2:0 | Nick Lucena / Phil Dalhosser ( USA ) | 21:17 | 21:18 | Zpráva byla archivována 31. července 2021 na Wayback Machine | ||
27.07 | 12:00 | Alison Cerutti / Alvaro Morais ( PODPRSENKA ) | 1:2 | Nick Lucena / Phil Dalhosser ( USA ) | 22:24 | 21:19 | 13:15 | Zpráva byla archivována 31. července 2021 na Wayback Machine |
21:00 | Alexander Brouwer / Robert Meuvsen ( NED ) | 2:0 | Julian Asaad / Nicholas Capogrosso ( ARG ) | 21:14 | 21:14 | Zpráva byla archivována 31. července 2021 na Wayback Machine | ||
29.07 | 11:00 | Nick Lucena / Phil Dalhosser ( USA ) | 2:1 | Julian Asaad / Nicholas Capogrosso ( ARG ) | 21:19 | 18:21 | 15:6 | Zpráva byla archivována 31. července 2021 na Wayback Machine |
22:00 | Alison Cerutti / Alvaro Morais ( PODPRSENKA ) | 2:0 | Alexander Brouwer / Robert Meuvsen ( NED ) | 21:14 | 24:22 | Zpráva byla archivována 31. července 2021 na Wayback Machine |
Zápasy | Brýle | Sady | koule | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A | V | P | V | P | Q: P | V | P | Q: P | ||
1. Evandro Oliveira / Bruno Oscar Schmidt ( PODPRSENKA ) | 3 | 3 | 0 | 6 | 6 | 2 | 3000 | 151 | 128 | 1,180 |
2. Michal Bryl / Grzegorz Fialek ( POL ) | 3 | 2 | jeden | 5 | 5 | 2 | 2 500 | 134 | 120 | 1,117 |
3. Marco Grimalt / Esteban Grimalt ( CHI ) | 3 | jeden | 2 | čtyři | 3 | čtyři | 0,750 | 125 | 120 | 1,042 |
4. Mohammed Abicha / Zuheir Elgraoui ( MAR ) | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 0,000 | 84 | 126 | 0,667 |
datum | Čas | Šek | Sady | Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | 2 | 3 | ||||||
25.07 | 11:00 | Evandro Oliveira / Bruno Oscar Schmidt ( PODPRSENKA ) | 2:1 | Marco Grimalt / Esteban Grimalt ( CHI ) | 21:15 | 16:21 | 15:12 | Zpráva byla archivována 31. července 2021 na Wayback Machine |
16:00 | Michal Bryl / Grzegorz Fialek ( POL ) | 2:0 | Mohammed Abicha / Zuheir Elgraoui ( MAR ) | 21:17 | 21:11 | Zpráva byla archivována 31. července 2021 na Wayback Machine | ||
27.07 | 15:00 | Evandro Oliveira / Bruno Oscar Schmidt ( PODPRSENKA ) | 2:0 | Mohammed Abicha / Zuheir Elgraoui ( MAR ) | 21:14 | 21:16 | Zpráva byla archivována 31. července 2021 na Wayback Machine | |
17:00 | Michal Bryl / Grzegorz Fialek ( POL ) | 2:0 | Marco Grimalt / Esteban Grimalt ( CHI ) | 21:17 | 21:18 | Zpráva byla archivována 31. července 2021 na Wayback Machine | ||
30.07 | 11:00 | Marco Grimalt / Esteban Grimalt ( CHI ) | 2:0 | Mohammed Abicha / Zuheir Elgraoui ( MAR ) | 21:14 | 21:12 | Zpráva byla archivována 1. srpna 2021 na Wayback Machine | |
21:00 | Michal Bryl / Grzegorz Fialek ( POL ) | 1:2 | Evandro Oliveira / Bruno Oscar Schmidt ( PODPRSENKA ) | 21:19 | 14:21 | 15:17 | Zpráva byla archivována 31. července 2021 na Wayback Machine |
Zápasy | Brýle | Sady | koule | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A | V | P | V | P | Q: P | V | P | Q: P | ||
1. Paolo Nicolai / Daniele Lupo ( ITA ) | 3 | 3 | 0 | 6 | 6 | 2 | 3000 | 150 | 138 | 1,087 |
2. Julius Tole / Clemens Wikler ( GER ) | 3 | 2 | jeden | 5 | 5 | 2 | 2 500 | 138 | 118 | 1,169 |
3. Piotr Kantor / Bartosz Losyak ( POL ) | 3 | jeden | 2 | čtyři | 3 | čtyři | 0,750 | 128 | 125 | 1,024 |
4. Yusuke Ishijima / Katsuhiro Shiratori ( JPN ) | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 0,000 | 91 | 126 | 0,722 |
datum | Čas | Šek | Sady | Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | 2 | 3 | ||||||
25.07 | 10:00 | Yusuke Ishijima / Katsuhiro Shiratori ( JPN ) | 0:2 | Piotr Kantor / Bartosz Losiak ( POL ) | 15:21 | 14:21 | Zpráva byla archivována 31. července 2021 na Wayback Machine | |
20:00 | Julius Tole / Clemens Wikler ( GER ) | 1:2 | Paolo Nicolai / Daniele Lupo ( ITA ) | 21:19 | 19:21 | 13:15 | Zpráva byla archivována 31. července 2021 na Wayback Machine | |
27.07 | 10:00 | Yusuke Ishijima / Katsuhiro Shiratori ( JPN ) | 0:2 | Paolo Nicolai / Daniele Lupo ( ITA ) | 19:21 | 16:21 | Zpráva byla archivována 31. července 2021 na Wayback Machine | |
20:00 | Julius Tole / Clemens Wikler ( GER ) | 2:0 | Piotr Kantor / Bartosz Losiak ( POL ) | 22:20 | 21:16 | Zpráva byla archivována 31. července 2021 na Wayback Machine | ||
30.07 | 16:00 | Paolo Nicolai / Daniele Lupo ( ITA ) | 2:1 | Piotr Kantor / Bartosz Losiak ( POL ) | 21:19 | 17:21 | 15:10 | Zpráva byla archivována 31. července 2021 na Wayback Machine |
31.07 | 11:00 | Yusuke Ishijima / Katsuhiro Shiratori ( JPN ) | 0:2 | Julius Tole / Clemens Wikler ( GER ) | 16:21 | 11:21 | Zpráva byla archivována 31. července 2021 na Wayback Machine |
Třetí pořadí týmů | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zápasy | Brýle | Sady | koule | |||||||
A | V | P | V | P | Q: P | V | P | Q: P | ||
1. Nick Lucena / Phil Dalhosser ( USA ) | 3 | 2 | jeden | 5 | čtyři | čtyři | 1 000 | 147 | 144 | 1,021 |
2. Josue Gaxiola / José Luis Rubio ( MEX ) | 3 | jeden | 2 | čtyři | čtyři | čtyři | 1 000 | 150 | 151 | 0,993 |
3. Marco Grimalt / Esteban Grimalt ( CHI ) | 3 | jeden | 2 | čtyři | 3 | čtyři | 0,750 | 125 | 120 | 1,042 |
4. Piotr Kantor / Bartosz Losyak ( POL ) | 3 | jeden | 2 | čtyři | 3 | čtyři | 0,750 | 128 | 125 | 1,024 |
5. Pablo Herrera / Adrian Gavira ( ESP ) | 3 | jeden | 2 | čtyři | 2 | čtyři | 0,500 | 120 | 120 | 1 000 |
6. Adrian Heidrich / Mirko Gerson ( SUI ) | 3 | jeden | 2 | čtyři | 2 | 5 | 0,400 | 133 | 139 | 0,957 |
datum | Čas | Šek | Sady | Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | 2 | 3 | ||||||
31.07 | 21:00 | Piotr Kantor / Bartosz Losiak ( POL ) | 1:2 | Pablo Herrera / Adrian Gavira ( ESP ) | 29:31 | 21:19 | 7:15 | Zpráva byla archivována 7. srpna 2021 na Wayback Machine |
22:00 | Marco Grimalt / Esteban Grimalt ( CHI ) | 2:0 | Adrian Heidrich / Mirko Gerson ( SUI ) | 21:17 | 21:18 | Zpráva byla archivována 7. srpna 2021 na Wayback Machine |
1/8 finále | 1/4 finále | 1/2 finále | Finále | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
[[Soubor:|22x20px|hranice|Ruský olympijský výbor]] Leshukov / Semjonov | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M. Grimalt / E. Grimalt | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
[[Soubor:|22x20px|hranice|Ruský olympijský výbor]] Leshukov / Semjonov | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mol / Sorum | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mol / Sorum | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Brouwer / Meuvsen | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mol / Sorum | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Plavinsh / Tochs | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Evandro / Bruno | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Plavinsh / Tochs | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Plavinsh / Tochs | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alison / Alvaro | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gaxiola / Rubio | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alison / Alvaro | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mol / Sorum | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
[[Soubor:|22x20px|hranice|Ruský olympijský výbor]] Krasilnikov / Stoyanovskiy | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Šerif / Ahmed | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Lucena / Dalhosser | jeden | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Šerif / Ahmed | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Nicolai / Lupo | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Bryl / Fialek | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Nicolai / Lupo | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Šerif / Ahmed | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
[[Soubor:|22x20px|hranice|Ruský olympijský výbor]] Krasilnikov / Stoyanovskiy | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gibb / Bourne | jeden | Zápas o 3. místo | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tole / Wikler | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tole / Wikler | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Plavinsh / Tochs | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
[[Soubor:|22x20px|hranice|Ruský olympijský výbor]] Krasilnikov / Stoyanovskiy | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Herrera / Gavira | 0 | Šerif / Ahmed | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
[[Soubor:|22x20px|hranice|Ruský olympijský výbor]] Krasilnikov / Stoyanovskiy | 2 |
datum | Čas | Šek | Sady | Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | 2 | 3 | ||||||
1.08 | 13:00 | šerif Yunusse / Ahmed Tijan ( QAT ) | 2:1 | Nick Lucena / Phil Dalhosser ( USA ) | 14:21 | 21:19 | 15:11 | Zpráva byla archivována 7. srpna 2021 na Wayback Machine |
22:00 | Anders Mol / Christian Sørum ( NOR ) | 2:0 | Alexander Brouwer / Robert Meuvsen ( NED ) | 21:17 | 21:19 | Zpráva byla archivována 7. srpna 2021 na Wayback Machine | ||
2.08 | 13:00 | Evandro Oliveira / Bruno Oscar Schmidt ( PODPRSENKA ) | 0:2 | Mārtiņš Plavins / Edgars Točs ( LAT ) | 19:21 | 18:21 | Zpráva byla archivována 7. srpna 2021 na Wayback Machine | |
14:00 | Ilja Lešukov / Konstantin Semenov ( ROC ) | 2:0 | Marco Grimalt / Esteban Grimalt ( CHI ) | 21:16 | 21:16 | Zpráva byla archivována 7. srpna 2021 na Wayback Machine | ||
17:00 | Michal Bryl / Grzegorz Fialek ( POL ) | 0:2 | Paolo Nicolai / Daniele Lupo ( ITA ) | 20:22 | 18:21 | Zpráva byla archivována 7. srpna 2021 na Wayback Machine | ||
18:00 | Pablo Herrera / Adrian Gavira ( ESP ) | 0:2 | Vjačeslav Krasilnikov / Oleg Stojanovskij ( ROC ) | 20:22 | 17:21 | Zpráva byla archivována 7. srpna 2021 na Wayback Machine | ||
21:00 | Josue Gaxiola / José Luis Rubio ( MEX ) | 0:2 | Alison Cerutti / Alvaro Morais ( PODPRSENKA ) | 14:21 | 13:21 | Zpráva byla archivována 7. srpna 2021 na Wayback Machine | ||
22:00 | Jake Gibb / Tri Born ( USA ) | 1:2 | Julius Tole / Clemens Wikler ( GER ) | 21:17 | 15:21 | 11:15 | Zpráva |
datum | Čas | Šek | Sady | Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | 2 | 3 | ||||||
4.08 | 9:00 | Ilja Lešukov / Konstantin Semenov ( ROC ) | 0:2 | Anders Mol / Christian Sørum ( NOR ) | 17:21 | 19:21 | Zpráva byla archivována 12. srpna 2021 na Wayback Machine | |
10:00 | Mārtiņš Plavins / Edgars Točs ( LAT ) | 2:0 | Alison Cerutti / Alvaro Morais ( PODPRSENKA ) | 21:16 | 21:19 | Zpráva byla archivována 12. srpna 2021 na Wayback Machine | ||
21:00 | Julius Tole / Clemens Wikler ( GER ) | 0:2 | Vjačeslav Krasilnikov / Oleg Stojanovskij ( ROC ) | 16:21 | 19:21 | Zpráva byla archivována 7. srpna 2021 na Wayback Machine | ||
22:00 | šerif Yunusse / Ahmed Tijan ( QAT ) | 2:0 | Paolo Nicolai / Daniele Lupo ( ITA ) | 21:17 | 23:21 | Zpráva |
datum | Čas | Šek | Sady | Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | 2 | 3 | ||||||
5.08 | 21:00 | Anders Mol / Christian Sørum ( NOR ) | 2:0 | Mārtiņš Plavins / Edgars Točs ( LAT ) | 21:15 | 21:16 | Zpráva byla archivována 7. srpna 2021 na Wayback Machine | |
22:00 | šerif Yunusse / Ahmed Tijan ( QAT ) | 0:2 | Vjačeslav Krasilnikov / Oleg Stojanovskij ( ROC ) | 19:21 | 17:21 | Zpráva |
datum | Čas | Šek | Sady | Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | 2 | 3 | ||||||
7.08 | 10:00 | Mārtiņš Plavins / Edgars Točs ( LAT ) | 0:2 | šerif Yunusse / Ahmed Tijan ( QAT ) | 12:21 | 18:21 | Zpráva byla archivována 7. srpna 2021 na Wayback Machine |
datum | Čas | Šek | Sady | Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | 2 | 3 | ||||||
7.08 | 11:30 | Anders Mol / Christian Sørum ( NOR ) | 2:0 | Vjačeslav Krasilnikov / Oleg Stojanovskij ( ROC ) | 21:17 | 21:18 | Zpráva byla archivována 15. srpna 2021 na Wayback Machine |
Anders Mol / Christian Sørum ( NOR ) | |
Vjačeslav Krasilnikov / Oleg Stojanovskij ( ROC ) | |
šerif Yunusse / Ahmed Tijan ( QAT ) | |
čtyři. | Mārtiņš Plavins / Edgars Točs ( LAT ) |
5. | Alison Cerutti / Alvaro Morais ( PODPRSENKA ) |
Julius Tole / Clemens Wikler ( GER ) | |
Paolo Nicolai / Daniele Lupo ( ITA ) | |
Ilja Lešukov / Konstantin Semenov ( ROC ) | |
9. | Evandro Oliveira / Bruno Oscar Schmidt ( PODPRSENKA ) |
Pablo Herrera / Adrian Gavira ( ESP ) | |
Josue Gaxiola / José Luis Rubio ( MEX ) | |
Alexander Brouwer / Robert Meuvsen ( NED ) | |
Michal Bryl / Grzegorz Fialek ( POL ) | |
Jake Gibb / Tri Born ( USA ) | |
Nick Lucena / Phil Dalhosser ( USA ) | |
Marco Grimalt / Esteban Grimalt ( CHI ) | |
17. | Piotr Kantor / Bartosz Losiak ( POL ) |
Adrian Heidrich / Mirko Gerson ( SUI ) | |
19. | Christopher McHugh / Damien Schuman ( AUS ) |
Julian Asaad / Nicholas Capogrosso ( ARG ) | |
Adrian Carambula / Enrico Rossi ( ITA ) | |
Mohammed Abicha / Zuheir Elgraoui ( MAR ) | |
Ondřej Perusic / David Schweiner ( CZE ) | |
Yusuke Ishijima / Katsuhiro Shiratori ( JPN ) |