Mistrovství SSSR ve fotbale 1989 (druhá liga)
Mistrovství SSSR 1989 ve druhé lize se konalo v devíti zónách. Nejlepší klub v každé zóně se dostal do finálového turnaje, kde tři kluby ve třech skupinách hrály o jeden tiket do první ligy. Na konci turnaje většina klubů sestoupila do druhé nižší ligy .
Oblastní turnaj
1 zóna
M |
tým |
jeden |
2 |
3 |
čtyři |
5 |
6 |
7 |
osm |
9 |
deset |
jedenáct |
12 |
13 |
čtrnáct |
patnáct |
16 |
17 |
osmnáct |
19 |
dvacet |
21 |
22 |
A |
V |
H |
P |
M |
Ó
|
jeden |
"Křídla Sovětů" Kuibyshev |
|
1:1 |
0:0 |
2:1 |
1:0 |
0:1 |
2:0 |
3:2 |
6:0 |
4:2 |
4:3 |
2:0 |
1:0 |
2:0 |
2:0 |
1:2 |
2:1 |
3:0 |
4:1 |
5:1 |
1:0 |
3:0 |
42 |
28 |
osm |
6 |
79-32 |
64
|
2 |
"Sokol" Saratov |
2:2 |
|
3:0 |
2:0 |
0:0 |
1:1 |
2:0 |
3:2 |
2:1 |
1:1 |
5:0 |
0:0 |
4:1 |
0:0 |
2:0 |
6:0 |
5:3 |
3:1 |
1:0 |
3:1 |
3:1 |
3:0 |
42 |
25 |
13 |
čtyři |
88-33 |
63
|
3 |
Torpédo Rjazaň |
0:1 |
0:0 |
|
2:2 |
2:0 |
2:2 |
1:0 |
1:0 |
3:1 |
1:0 |
2:1 |
0:0 |
3:0 |
3:0 |
1:0 |
1:0 |
4:0 |
3:0 |
3:1 |
3:0 |
3:0 |
4:1 |
42 |
24 |
jedenáct |
7 |
57-27 |
59
|
čtyři |
"Torpédo" Vladimír |
0:0 |
2:2 |
3:0 |
|
0:0 |
1:1 |
1:1 |
2:1 |
0:0 |
0:0 |
2:1 |
1:0 |
0:0 |
1:0 |
3:0 |
2:1 |
3:0 |
3:0 |
1:0 |
2:0 |
3:1 |
3:0 |
42 |
21 |
patnáct |
6 |
61-25 |
57
|
5 |
Zarya Kaluga |
1:1 |
1:0 |
2:1 |
0:0 |
|
1:0 |
1:1 |
2:0 |
2:1 |
1:0 |
0:1 |
1:1 |
1:0 |
3:0 |
1:0 |
3:0 |
5:1 |
1:0 |
4:1 |
1:1 |
1:0 |
2:0 |
42 |
21 |
čtrnáct |
7 |
52-26 |
56
|
6 |
"Iskra" Smolensk |
0:1 |
2:2 |
1:1 |
2:1 |
0:0 |
|
1:0 |
1:0 |
1:1 |
0:0 |
1:1 |
2:0 |
2:0 |
1:0 |
1:0 |
1:1 |
5:0 |
1:1 |
3:1 |
1:1 |
1:0 |
3:2 |
42 |
19 |
17 |
6 |
60-36 |
55
|
7 |
Textilní dělník Ivanovo |
1:0 |
2:3 |
0:0 |
0:4 |
0:0 |
3:2 |
|
1:1 |
4:0 |
6:1 |
1:0 |
0:0 |
2:1 |
0:1 |
0:2 |
1:0 |
1:0 |
2:0 |
2:0 |
4:1 |
1:0 |
2:1 |
42 |
dvacet |
9 |
13 |
56-47 |
49
|
osm |
"Prapor práce" Orekhovo-Zuyevo |
3:1 |
0:0 |
0:1 |
0:3 |
2:0 |
0:2 |
0:1 |
|
2:0 |
1:1 |
1:1 |
1:0 |
3:1 |
2:1 |
0:0 |
2:0 |
4:2 |
0:1 |
3:1 |
1:0 |
3:3 |
1:0 |
42 |
osmnáct |
9 |
patnáct |
58-47 |
45
|
9 |
Volha Kalinin |
0:1 |
1:0 |
2:0 |
0:0 |
0:3 |
0:0 |
5:1 |
2:1 |
|
1:1 |
2:0 |
2:1 |
1:1 |
4:1 |
3:0 |
2:0 |
1:0 |
3:2 |
2:0 |
3:0 |
0:0 |
3:1 |
42 |
17 |
jedenáct |
čtrnáct |
54-49 |
45
|
deset |
"Saturn" Ramenskoye |
2:1 |
2:3 |
1:1 |
2:2 |
1:1 |
2:4 |
4:2 |
2:1 |
0:1 |
|
1:0 |
2:2 |
0:0 |
1:0 |
2:0 |
1:0 |
4:1 |
1:0 |
1:0 |
3:2 |
3:1 |
1:0 |
42 |
patnáct |
patnáct |
12 |
57-51 |
45
|
jedenáct |
Dynamo Vologda |
1:0 |
1:1 |
2:0 |
0:1 |
0:0 |
0:0 |
0:2 |
2:2 |
0:0 |
1:0 |
|
0:0 |
2:1 |
0:0 |
3:0 |
0:0 |
3:0 |
4:1 |
3:1 |
1:0 |
0:0 |
3:1 |
42 |
patnáct |
patnáct |
12 |
46-43 |
45
|
12 |
Dynamo-2 Moskva |
0:0 |
0:4 |
0:1 |
0:0 |
2:1 |
2:2 |
2:2 |
1:1 |
4:3 |
0:0 |
1:1 |
|
2:0 |
1:0 |
1:2 |
2:0 |
2:3 |
3:0 |
2:0 |
1:0 |
4:0 |
1:1 |
42 |
deset |
21 |
jedenáct |
45-44 |
41
|
13 |
Spartak Kostroma |
0:2 |
0:3 |
0:1 |
2:1 |
1:1 |
0:1 |
2:0 |
0:3 |
2:2 |
2:2 |
1:1 |
2:1 |
|
4:0 |
1:1 |
1:0 |
7:1 |
1:1 |
1:1 |
2:2 |
1:0 |
1:0 |
42 |
13 |
13 |
16 |
50-52 |
39
|
čtrnáct |
"Volzhanin" Kineshma |
0:1 |
2:0 |
2:4 |
1:0 |
1:0 |
2:1 |
2:2 |
0:0 |
3:1 |
1:2 |
1:1 |
1:1 |
0:0 |
|
0:1 |
0:2 |
3:0 |
0:2 |
0:0 |
2:1 |
1:0 |
2:0 |
42 |
13 |
jedenáct |
osmnáct |
38-52 |
37
|
patnáct |
Arsenal Tula |
0:1 |
1:2 |
1:0 |
0:1 |
0:2 |
1:3 |
1:2 |
2:1 |
1:0 |
0:0 |
0:1 |
1:1 |
0:1 |
1:2 |
|
0:1 |
3:0 |
4:0 |
0:1 |
4:0 |
4:2 |
3:1 |
42 |
patnáct |
6 |
21 |
41-46 |
36
|
16 |
"Chemik" Čerepovec |
1:3 |
0:3 |
0:0 |
1:1 |
0:0 |
1:0 |
0:0 |
1:2 |
1:0 |
2:1 |
2:2 |
1:1 |
2:3 |
4:2 |
0:1 |
|
0:0 |
1:0 |
2:1 |
2:1 |
1:0 |
1:0 |
42 |
12 |
jedenáct |
19 |
34-53 |
35
|
17 |
"Dobře" Kolomna |
0:1 |
0:5 |
0:1 |
1:1 |
1:2 |
3:3 |
3:2 |
2:4 |
1:1 |
0:0 |
0:1 |
2:2 |
0:4 |
2:0 |
2:0 |
1:0 |
|
1:1 |
4:3 |
2:0 |
1:0 |
4:3 |
42 |
12 |
osm |
22 |
50-95 |
32
|
osmnáct |
Zorkij Krasnogorsk |
1:4 |
2:2 |
1:1 |
1:3 |
2:1 |
1:2 |
3:1 |
2:0 |
1:0 |
1:0 |
0:1 |
0:0 |
1:0 |
0:2 |
0:0 |
2:1 |
2:3 |
|
1:3 |
2:3 |
2:0 |
1:0 |
42 |
12 |
7 |
23 |
39-67 |
31
|
19 |
Krasnaya Presnya Moskva |
1:3 |
1:0 |
0:0 |
1:0 |
1:2 |
0:2 |
0:1 |
0:1 |
1:1 |
1:6 |
5:0 |
1:2 |
2:1 |
0:0 |
0:1 |
1:1 |
4:0 |
1:0 |
|
2:0 |
2:1 |
2:0 |
42 |
jedenáct |
9 |
22 |
44-62 |
31
|
dvacet |
Čajka-CSKA Moskva |
1:1 |
0:1 |
0:1 |
0:2 |
2:2 |
1:1 |
0:1 |
0:3 |
2:1 |
3:2 |
3:2 |
1:1 |
1:1 |
1:2 |
2:2 |
1:0 |
0:1 |
0:1 |
2:2 |
|
2:0 |
2:3 |
42 |
6 |
jedenáct |
25 |
39-77 |
23
|
21 |
SK ESHVSM Moskva |
2:5 |
1:2 |
0:1 |
0:1 |
1:2 |
1:2 |
0:2 |
1:2 |
0:1 |
1:0 |
0:2 |
2:0 |
0:1 |
2:2 |
0:2 |
3:1 |
2:3 |
4:2 |
1:1 |
3:1 |
|
4:3 |
42 |
7 |
5 |
třicet |
38-73 |
19
|
22 |
"Saturn" Rybinsk |
1:1 |
0:3 |
0:1 |
0:4 |
0:1 |
1:0 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
2:2 |
1:0 |
1:1 |
1:3 |
1:1 |
0:2 |
1:1 |
1:1 |
1:0 |
0:0 |
0:0 |
0:1 |
|
42 |
čtyři |
9 |
29 |
28-77 |
17
|
Zóna 2
M |
tým |
jeden |
2 |
3 |
čtyři |
5 |
6 |
7 |
osm |
9 |
deset |
jedenáct |
12 |
13 |
čtrnáct |
patnáct |
16 |
17 |
osmnáct |
19 |
dvacet |
21 |
22 |
A |
V |
H |
P |
M |
Ó
|
jeden |
Lokomotiv Gorkij |
|
2:1 |
0:0 |
0:1 |
2:0 |
0:1 |
6:3 |
1:0 |
2:0 |
4:1 |
2:0 |
2:1 |
4:0 |
1:0 |
5:0 |
1:0 |
5:1 |
2:0 |
2:0 |
1:0 |
6:0 |
3:0 |
42 |
31 |
7 |
čtyři |
84-20 |
69
|
2 |
Uralmash Sverdlovsk |
1:0 |
|
0:0 |
1:0 |
4:1 |
2:0 |
3:1 |
6:0 |
2:0 |
2:1 |
3:0 |
2:0 |
1:0 |
0:0 |
2:0 |
2:0 |
3:0 |
4:1 |
6:0 |
2:0 |
5:0 |
4:0 |
42 |
29 |
deset |
3 |
81-14 |
68
|
3 |
Zenit Iževsk |
0:3 |
0:0 |
|
3:0 |
2:1 |
1:0 |
3:0 |
1:0 |
4:1 |
2:0 |
5:0 |
1:0 |
3:0 |
0:0 |
4:0 |
3:1 |
3:4 |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
4:0 |
2:0 |
42 |
26 |
jedenáct |
5 |
73-22 |
63
|
čtyři |
"Gastello" Ufa |
0:0 |
1:2 |
2:1 |
|
0:1 |
2:1 |
5:0 |
0:3 |
3:0 |
1:1 |
3:0 |
2:1 |
6:1 |
0:0 |
4:0 |
3:0 |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
1:0 |
4:0 |
1:0 |
42 |
23 |
osm |
jedenáct |
63-29 |
54
|
5 |
Zvezda Perm |
0:0 |
1:0 |
2:0 |
0:1 |
|
0:1 |
3:0 |
0:0 |
2:0 |
0:1 |
0:2 |
1:0 |
3:0 |
2:0 |
3:0 |
4:2 |
3:2 |
1:0 |
3:0 |
3:0 |
9:1 |
1:0 |
42 |
22 |
6 |
čtrnáct |
63-35 |
padesáti
|
6 |
"Start" Uljanovsk |
1:1 |
0:1 |
0:0 |
2:0 |
2:0 |
|
4:0 |
2:0 |
1:1 |
1:0 |
1:0 |
2:1 |
3:0 |
2:1 |
0:0 |
1:1 |
5:0 |
0:0 |
3:0 |
1:0 |
3:0 |
1:0 |
42 |
dvacet |
9 |
13 |
56-30 |
49
|
7 |
Torpédo Naberezhnye Chelny |
2:0 |
1:2 |
0:0 |
1:0 |
2:1 |
1:0 |
|
2:0 |
1:0 |
2:1 |
0:0 |
2:1 |
2:0 |
3:0 |
2:0 |
1:0 |
4:0 |
2:0 |
1:1 |
2:1 |
3:0 |
1:1 |
42 |
dvacet |
osm |
čtrnáct |
59-50 |
48
|
osm |
"Torpédo" Kurgan |
0:1 |
0:0 |
1:0 |
1:1 |
0:0 |
2:1 |
2:1 |
|
1:0 |
2:0 |
3:1 |
4:0 |
1:0 |
2:1 |
2:1 |
0:0 |
1:0 |
3:0 |
2:0 |
2:1 |
5:1 |
3:0* |
42 |
dvacet |
osm |
čtrnáct |
49-38 |
48
|
9 |
"Přátelství" Yoshkar-Ola |
2:2 |
0:0 |
1:1 |
0:0 |
1:0 |
3:1 |
5:1 |
1:0 |
|
1:0 |
2:1 |
0:1 |
1:0 |
3:0 |
3:0 |
2:0 |
3:1 |
0:1 |
3:2 |
4:0 |
5:1 |
4:0 |
42 |
19 |
9 |
čtrnáct |
60-44 |
47
|
deset |
Dynamo Kirov |
1:3 |
0:0 |
0:1 |
3:0 |
1:2 |
1:0 |
1:0 |
2:0 |
0:2 |
|
3:2 |
2:1 |
3:1 |
2:3 |
1:1 |
3:0 |
1:0 |
1:0 |
3:0 |
2:0 |
3:0 |
0:0 |
42 |
19 |
osm |
patnáct |
50-40 |
46
|
jedenáct |
Uralets Nižnij Tagil |
0:0 |
1:3 |
1:2 |
0:0 |
1:0 |
1:0 |
2:1 |
0:0 |
0:0 |
1:1 |
|
1:0 |
1:1 |
0:1 |
1:1 |
1:0 |
3:0 |
2:0 |
1:0 |
1:1 |
2:1 |
4:1 |
42 |
17 |
jedenáct |
čtrnáct |
46-49 |
45
|
12 |
„Rubin Kazan |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
0:1 |
0:0 |
3:1 |
1:0 |
2:0 |
2:1 |
0:0 |
0:1 |
|
2:1 |
1:0 |
1:0 |
1:0 |
1:0 |
3:0 |
1:2 |
1:0 |
4:0 |
2:0 |
42 |
osmnáct |
čtyři |
dvacet |
42-41 |
40
|
13 |
"Torpédo" Miass |
0:0 |
0:0 |
1:1 |
0:1 |
1:1 |
0:0 |
2:1 |
3:1 |
3:1 |
1:0 |
1:1 |
1:0 |
|
1:0 |
1:0 |
1:1 |
1:0 |
0:0 |
3:0 |
3:0 |
4:0 |
1:0 |
42 |
čtrnáct |
12 |
16 |
46-54 |
40
|
čtrnáct |
"Lada" Togliatti |
1:2 |
1:0 |
1:1 |
0:0 |
1:1 |
1:3 |
1:1 |
2:0 |
0:0 |
0:1 |
3:1 |
2:0 |
3:3 |
|
3:0 |
1:0 |
2:0 |
1:0 |
3:0 |
1:1 |
2:0 |
0:0 |
42 |
čtrnáct |
12 |
16 |
46-42 |
40
|
patnáct |
Chimik Dzeržinsk |
1:2 |
0:4 |
0:0 |
3:2 |
2:1 |
1:0 |
1:0 |
1:0 |
2:2 |
2:1 |
1:2 |
0:1 |
3:1 |
3:2 |
|
0:0 |
2:0 |
0:0 |
3:0 |
1:1 |
2:0 |
2:0 |
42 |
čtrnáct |
deset |
osmnáct |
40-58 |
38
|
16 |
Metallurg Magnitogorsk |
0:4 |
0:2 |
1:7 |
2:1 |
2:0 |
2:1 |
1:1 |
1:1 |
1:1 |
2:1 |
1:2 |
1:1 |
2:2 |
1:0 |
2:0 |
|
1:0 |
2:0 |
1:0 |
0:0 |
2:0 |
2:0 |
42 |
13 |
jedenáct |
osmnáct |
40-59 |
37
|
17 |
"Osvětlení" Saransk |
2:3 |
0:0 |
0:1 |
1:0 |
0:6 |
2:0 |
2:2 |
0:1 |
2:1 |
1:2 |
2:2 |
0:0 |
3:2 |
2:1 |
4:3 |
3:0 |
|
1:0 |
2:1 |
0:0 |
2:1 |
2:1 |
42 |
13 |
7 |
22 |
43-73 |
33
|
osmnáct |
"Ocelové" Čeboksary |
0:1 |
0:2 |
0:1 |
0:3 |
0:1 |
1:1 |
0:0 |
1:1 |
3:0 |
0:0 |
3:0 |
2:0 |
1:0 |
1:0 |
1:0 |
2:1 |
1:1 |
|
3:1 |
0:0 |
2:1 |
1:1 |
42 |
deset |
13 |
19 |
28-47 |
33
|
19 |
Strela Čeljabinsk |
0:2 |
0:0 |
1:2 |
0:1 |
1:2 |
0:3 |
0:3 |
1:0 |
2:1 |
1:2 |
1:0 |
1:0 |
1:0 |
1:1 |
0:3 |
0:1 |
0:0 |
2:2 |
|
3:1 |
1:0 |
2:0 |
42 |
deset |
5 |
27 |
30-73 |
25
|
dvacet |
MCOP "Metallurg" Sverdlovsk |
0:1 |
2:4 |
0:2 |
0:5 |
1:0 |
0:3 |
0:1 |
3:1 |
0:1 |
0:0 |
1:2 |
1:2 |
1:1 |
1:0 |
0:1 |
1:2 |
3:1 |
0:0 |
0:3 |
|
2:0 |
0:0 |
42 |
5 |
deset |
27 |
23-65 |
dvacet
|
21 |
"Pokrok" Orenburg |
0:1 |
1:3 |
1:1 |
0:1 |
1:2 |
1:1 |
0:4 |
0:3 |
1:3 |
1:2 |
1:3 |
0:4 |
0:2 |
1:2 |
0:0 |
4:3 |
2:1 |
3:1 |
3:1 |
4:1 |
|
3:1 |
42 |
7 |
3 |
32 |
34-110 |
17
|
22 |
ShVSM-SKA Kuibyshev |
0:5 |
0:0 |
0:3 |
1:1 |
1:2 |
0:3 |
0:4 |
0:1 |
0:1 |
0:2 |
0:2 |
1:3 |
2:3 |
1:5 |
0:0 |
1:1 |
0:1 |
1:1 |
2:1 |
1:0 |
0:1 |
|
42 |
2 |
deset |
třicet |
16-79 |
čtrnáct
|
Zóna 3
M |
tým |
jeden |
2 |
3 |
čtyři |
5 |
6 |
7 |
osm |
9 |
deset |
jedenáct |
12 |
13 |
čtrnáct |
patnáct |
16 |
17 |
osmnáct |
19 |
dvacet |
21 |
22 |
A |
V |
H |
P |
M |
Ó
|
jeden |
"Cement" Novorossijsk |
|
2:0 |
1:0 |
3:1 |
2:0 |
3:1 |
1:0 |
3:0 |
1:0 |
1:0 |
3:0 |
5:0 |
2:1 |
3:1 |
2:0 |
4:0 |
6:1 |
3:0 |
4:0 |
5:0 |
2:0 |
4:0 |
42 |
třicet |
2 |
deset |
92-32 |
62
|
2 |
"Mašuk" Pjatigorsk |
3:1 |
|
2:0 |
2:0 |
1:0 |
4:1 |
3:1 |
2:0 |
1:0 |
2:0 |
4:0 |
3:1 |
1:1 |
2:0 |
3:2 |
1:0 |
4:1 |
2:0 |
4:0 |
3:1 |
4:1 |
1:0 |
42 |
26 |
čtyři |
12 |
67-40 |
56
|
3 |
"Terek" Groznyj |
1:0 |
1:0 |
|
2:1 |
1:1 |
3:0 [1] |
0:0 |
1:0 |
2:0 |
4:0 |
7:0 |
4:0 |
2:1 |
3:0 |
2:1 |
2:2 |
2:0 |
4:1 |
2:0 |
3:0 [1] |
2:0 |
4:0 |
42 |
23 |
osm |
jedenáct |
76-41 |
54
|
čtyři |
Volgar Astrachaň |
2:1 |
2:1 |
3:1 |
|
2:0 |
2:0 |
1:0 |
0:0 |
1:0 |
3:1 |
2:0 |
5:1 |
3:2 |
2:1 |
3:1 |
6:0 |
1:0 |
1:0 |
3:0 |
3:0 |
1:2 |
2:0 |
42 |
23 |
6 |
13 |
59-41 |
52
|
5 |
"Přátelství" Maikop |
3:1 |
5:0 |
4:3 |
2:1 |
|
5:1 |
1:0 |
3:1 |
3:0 |
3:1 |
2:0 |
3:1 |
3:1 |
3:0 |
2:0 |
4:1 |
5:0 |
1:0 |
2:0 |
1:1 |
2:2 |
2:1 |
42 |
23 |
6 |
13 |
72-48 |
52
|
6 |
"Lori" Kirovakan |
2:1 |
3:0 |
3:1 |
2:1 |
3:1 |
|
1:0 |
1:0 |
1:0 |
1:0 |
2:0 |
3:1 |
2:0 |
3:1 |
2:1 |
3:1 |
4:1 |
5:1 |
1:0 |
1:1 |
5:2 |
2:0 |
42 |
23 |
5 |
čtrnáct |
66-54 |
51
|
7 |
Spartak Nalčik |
2:0 |
1:0 |
4:2 |
2:0 |
1:0 |
3:1 |
|
1:2 |
1:0 |
1:1 |
3:0 |
1:0 |
5:0 |
4:0 |
2:1 |
5:0 |
3:1 |
2:2 |
1:0 |
6:2 |
2:0 |
2:0 |
42 |
21 |
7 |
čtrnáct |
69-40 |
49
|
osm |
"Torpédo" Taganrog |
1:2 |
5:3 |
3:3 |
0:1 |
3:0 |
1:0 |
1:0 |
|
1:1 |
1:0 |
2:0 |
2:1 |
1:1 |
2:0 |
0:1 |
2:0 |
3:0 |
2:0 |
3:1 |
4:1 |
1:1 |
3:0 |
42 |
osmnáct |
deset |
čtrnáct |
52-43 |
46
|
9 |
"Spartak" Orel |
0:2 |
0:0 |
1:3 |
2:0 |
1:0 |
1:0 |
2:0 |
3:1 |
|
2:1 |
4:0 |
2:1 |
2:0 |
2:0 |
2:1 |
1:0 |
1:0 |
1:0 |
1:1 |
4:2 |
1:0 |
4:1 |
42 |
osmnáct |
9 |
patnáct |
49-44 |
45
|
deset |
Spartak Anapa |
0:0 |
1:1 |
2:1 |
4:0 |
0:0 |
0:0 |
2:1 |
3:0 |
3:1 |
|
2:0 |
3:2 |
0:0 |
3:0 |
2:0 |
2:2 |
2:0 |
3:0 |
2:0 |
3:1 |
1:0 |
2:0 |
42 |
16 |
12 |
čtrnáct |
48-37 |
44
|
jedenáct |
"Širak" Leninakan |
1:0 |
0:1 |
0:0 |
1:1 |
2:1 |
2:0 |
0:0 |
1:0 |
1:0 |
1:0 |
|
2:3 |
3:0 [1] |
1:0 |
1:1 |
1:0 |
3:1 |
1:0 |
1:0 |
1:0 |
1:1 |
2:0 |
42 |
patnáct |
12 |
patnáct |
31-48 |
42
|
12 |
Spitak Spitak |
4:0 |
1:0 |
1:0 |
2:0 |
4:0 |
1:3 |
1:0 |
1:2 |
0:0 |
0:0 |
1:0 |
|
2:1 |
1:0 |
2:0 |
3:2 |
3:0 |
1:0 |
1:0 |
3:1 |
2:1 |
4:0 |
42 |
osmnáct |
čtyři |
dvacet |
53-62 |
40
|
13 |
"Uralská" Elista |
1:3 |
1:0 |
1:1 |
0:1 |
2:0 |
3:0 |
1:1 |
2:0 |
3:0 |
2:1 |
1:1 |
4:1 |
|
2:0 |
3:2 |
1:1 |
1:1 |
3:1 |
2:1 |
7:0 |
2:2 |
0:0 |
42 |
13 |
12 |
17 |
58-61 |
38
|
čtrnáct |
MCOP "Khimik" Bělorečensk |
1:0 |
1:1 |
1:2 |
0:1 |
3:0 [1] |
3:1 |
4:1 |
0:0 |
2:0 |
1:0 |
0:0 |
3:0 |
2:0 |
|
0:0 |
1:0 |
2:0 |
2:1 |
1:1 |
0:2 |
0:2 |
2:0 |
42 |
patnáct |
6 |
21 |
39-51 |
36
|
patnáct |
Saljut Belgorod |
0:8 |
0:1 |
0:0 |
1:0 |
2:1 |
0:2 |
0:0 |
0:0 |
0:0 |
0:1 |
1:1 |
1:0 |
0:0 |
1:0 |
|
1:1 |
1:0 |
3:1 |
2:0 |
3:1 |
1:1 |
5:1 |
42 |
12 |
jedenáct |
19 |
40-55 |
35
|
16 |
"Signál" Hojný |
1:0 |
1:2 |
1:1 |
0:0 |
1:0 |
2:2 |
1:6 |
1:1 |
0:1 |
2:0 |
2:0 |
2:1 |
1:0 |
1:0 |
1:2 |
|
3:2 |
2:0 |
1:0 |
4:0 |
0:1 |
1:0 |
42 |
13 |
osm |
21 |
41-69 |
34
|
17 |
Avangard Kursk |
1:2 |
0:1 |
0:1 |
1:1 |
0:0 |
1:1 |
1:0 |
1:2 |
1:1 |
0:0 |
0:0 |
2:0 |
5:1 |
1:0 |
2:1 |
2:0 |
|
1:0 |
0:0 |
3:0 |
2:0 |
2:0 |
42 |
12 |
deset |
dvacet |
40-61 |
34
|
osmnáct |
Šachtarské doly |
1:1 |
1:0 |
1:0 |
1:1 |
1:1 |
1:0 |
2:0 |
0:1 |
1:1 |
0:0 |
1:0 |
3:1 |
1:2 |
0:1 |
2:1 |
2:0 |
3:1 |
|
1:0 |
1:0 |
1:1 |
5:0 |
42 |
13 |
7 |
22 |
39-61 |
33
|
19 |
"Prometheus" Jerevan |
0:1 |
2:0 |
3:0 |
3:0 |
1:2 |
1:1 |
1:3 |
2:0 |
3:2 |
1:0 |
0:0 |
2:0 |
4:3 |
2:3 |
1:0 |
5:0 |
2:3 |
3:1 |
|
1:1 |
0:0 |
5:0 |
42 |
13 |
7 |
22 |
48-57 |
33
|
dvacet |
Spartak Hoktemberyan |
2:3 |
3:1 |
2:1 |
2:0 |
2:3 |
3:0 |
2:0 |
0:0 |
2:1 |
1:0 |
1:2 |
1:0 |
2:1 |
2:1 |
1:1 |
1:0 |
1:2 |
0:1 |
1:2 |
|
2:1 |
1:1 |
42 |
13 |
7 |
22 |
46-80 |
33
|
21 |
"Chemik" Semiluki |
1:3 |
0:1 |
0:2 |
0:1 |
1:2 |
0:2 |
1:2 |
0:0 |
2:2 |
1:1 |
1:1 |
1:1 |
1:1 |
0:1 |
3:1 |
1:0 |
0:0 |
5:0 |
2:0 |
3:0 |
|
0:0 |
42 |
osm |
patnáct |
19 |
42-55 |
31
|
22 |
"Luch" Azov |
0:3 |
0:2 |
1:2 |
0:0 |
0:1 |
2:0 |
2:2 |
2:1 |
2:2 |
1:1 |
0:0 |
0:0 |
2:0 |
1:1 |
0:1 |
2:3 |
0:0 |
4:1 |
2:0 |
0:0 |
2:1 |
|
42 |
6 |
12 |
24 |
27-74 |
24
|
4. zóna
M |
tým |
jeden |
2 |
3 |
čtyři |
5 |
6 |
7 |
osm |
9 |
deset |
jedenáct |
12 |
13 |
čtrnáct |
patnáct |
16 |
17 |
osmnáct |
19 |
A |
V |
H |
P |
M |
Ó
|
jeden |
"Irtyš" Omsk |
|
2:0 |
2:0 |
0:0 |
2:1 |
2:0 |
4:1 |
3:1 |
1:1 |
1:0 |
1:0 |
0:1 |
2:0 |
1:0 |
6:0 |
1:0 |
4:0 |
3:0 |
8:1 |
36 |
dvacet |
deset |
6 |
54-18 |
padesáti
|
2 |
Zvezda Irkutsk |
1:0 |
|
2:0 |
2:0 |
2:1 |
2:0 |
6:0 |
2:1 |
2:0 |
3:0 |
2:0 |
1:1 |
4:0 |
7:0 |
0:0 |
3:1 |
3:1 |
2:0 |
+:- |
36 |
dvacet |
osm |
osm |
71-35 |
48
|
3 |
Dynamo Barnaul |
0:1 |
2:1 |
|
2:1 |
2:0 |
2:1 |
2:2 |
5:2 |
2:0 |
2:0 |
1:1 |
1:0 |
4:1 |
1:0 |
6:1 |
3:0 |
5:0 |
2:0 |
8:0 |
36 |
dvacet |
5 |
jedenáct |
61-33 |
45
|
čtyři |
"Oceán" Nakhodka |
1:1 |
0:0 |
1:2 |
|
2:0 |
4:2 |
3:0 |
2:0 |
1:0 |
2:0 |
0:0 |
0:0 |
2:0 |
1:0 |
2:0 |
0:0 |
2:0 |
6:0 |
3:0 |
36 |
17 |
deset |
9 |
50-30 |
44
|
5 |
Amur Blagoveščensk |
2:1 |
2:2 |
1:0 |
1:0 |
|
3:2 |
0:0 |
3:2 |
1:1 |
1:0 |
1:0 |
2:1 |
0:0 |
4:1 |
0:1 |
6:0 |
3:0 |
4:0 |
4:0 |
36 |
17 |
9 |
deset |
55-39 |
43
|
6 |
Luch Vladivostok |
0:1 |
3:1 |
1:0 |
2:0 |
1:0 |
|
1:0 |
2:1 |
4:0 |
3:0 |
2:1 |
1:2 |
1:0 |
1:0 |
2:0 |
1:0 |
0:0 |
3:0 |
4:1 |
36 |
osmnáct |
6 |
12 |
50-38 |
42
|
7 |
Lokomotiv Chita |
0:0 |
5:0 |
0:0 |
3:0 |
3:1 |
3:0 |
|
0:1 |
4:1 |
2:0 |
1:2 |
2:0 |
4:2 |
5:0 |
2:0 |
2:2 |
5:2 |
3:0 |
+:- |
36 |
16 |
deset |
deset |
56-37 |
42
|
osm |
Chkalovets Novosibirsk |
2:1 |
2:2 |
0:1 |
0:0 |
4:0 |
1:2 |
3:1 |
|
3:2 |
1:0 |
1:1 |
1:0 |
4:0 |
1:0 |
2:0 |
2:0 |
1:0 |
2:1 |
3:0 |
36 |
17 |
6 |
13 |
47-38 |
40
|
9 |
Metallurg Novokuzněck |
0:0 |
1:1 |
2:1 |
2:2 |
0:0 |
2:1 |
1:0 |
1:0 |
|
0:0 |
3:0 |
4:3 |
2:0 |
0:0 |
3:0 |
3:1 |
7:1 |
4:1 |
7:0 |
36 |
patnáct |
deset |
jedenáct |
57-44 |
40
|
deset |
"Tom" Tomsk |
1:1 |
3:2 |
0:1 |
2:0 |
2:1 |
0:0 |
0:0 |
2:1 |
4:0 |
|
1:2 |
3:0 [2] |
3:0 |
2:0 |
2:1 |
1:0 |
2:1 |
2:0 |
1:0 |
36 |
16 |
7 |
13 |
39-34 |
39
|
jedenáct |
"Vulkán" Petropavlovsk-Kamčatskij |
2:0 |
3:2 |
3:0 |
1:0 |
0:0 |
0:0 |
2:2 |
0:1 |
1:1 |
3:2 |
|
2:1 |
1:2 |
3:1 |
3:1 |
2:1 |
3:1 |
3:1 |
3:0 [3] |
36 |
patnáct |
9 |
12 |
47-41 |
39
|
12 |
SKA Chabarovsk |
0:0 |
1:0 |
2:0 |
2:2 |
1:2 |
0:2 |
0:0 |
1:0 |
0:1 |
0:0 |
1:0 |
|
2:0 |
2:1 |
1:0 |
1:0 |
2:1 |
4:1 |
+:- |
36 |
patnáct |
osm |
13 |
37-38 |
38
|
13 |
Torpédo Rubtsovsk |
1:0 |
2:4 |
2:0 |
1:2 |
2:0 |
4:1 |
0:0 |
1:0 |
1:0 |
1:2 |
3:0 [1] |
1:1 |
|
1:1 |
1:0 |
3:3 |
3:1 |
2:2 |
+:- |
36 |
13 |
7 |
16 |
38-53 |
33
|
čtrnáct |
Avtomobilist Krasnojarsk |
0:0 |
2:1 |
1:0 |
1:2 |
1:1 |
1:1 |
1:1 |
1:2 |
1:0 |
2:1 |
2:0 |
2:2 |
3:0 |
|
2:2 |
2:0 |
2:0 |
2:1 |
3:0 [1] |
36 |
12 |
osm |
16 |
36-51 |
32
|
patnáct |
"Amur" Komsomolsk-on-Amur |
1:1 |
2:2 |
1:3 |
1:1 |
2:2 |
3:1 |
2:1 |
1:1 |
1:2 |
1:1 |
1:0 |
3:0 |
3:2 |
1:0 |
|
4:1 |
1:1 |
3:1 |
1:1 |
36 |
deset |
jedenáct |
patnáct |
41-58 |
31
|
16 |
"Pokrok" Biysk |
0:1 |
0:1 |
1:0 |
3:0 |
2:4 |
1:3 |
0:2 |
3:1 |
1:1 |
0:0 |
3:0 |
1:0 |
0:0 |
5:0 |
1:0 |
|
2:2 |
1:0 |
+:- |
36 |
jedenáct |
7 |
osmnáct |
37-50 |
29
|
17 |
"Selenga" Ulan-Ude |
1:1 |
0:0 |
2:2 |
0:2 |
1:3 |
1:0 |
1:0 |
0:0 |
1:0 |
1:2 |
1:1 |
4:2 |
0:1 |
1:0 |
3:2 |
1:0 |
|
3:0 |
+:- |
36 |
deset |
osm |
osmnáct |
34-62 |
28
|
osmnáct |
Sachalin Južno-Sachalinsk |
0:2 |
0:3 |
1:1 |
1:2 |
1:1 |
2:2 |
0:1 |
0:0 |
3:1 |
1:0 |
1:1 |
0:1 |
1:0 |
0:1 |
1:1 |
0:3 |
1:0 |
|
+:- |
36 |
5 |
osm |
23 |
22-70 |
osmnáct
|
19 |
"Sayans" Abakan |
-:+ [1] |
0:5 |
-:+ |
1:4 |
-:+ |
0:0 |
0:1 |
-:+ |
2:4 |
-:+ |
0:3 |
0:2 |
0:1 |
1:2 |
-:+ |
0:1 |
0:2 |
1:1 |
|
36 |
0 |
3 |
33 |
8-71 |
3
|
Zóna 5
M |
tým |
jeden |
2 |
3 |
čtyři |
5 |
6 |
7 |
osm |
9 |
deset |
jedenáct |
12 |
13 |
čtrnáct |
patnáct |
16 |
17 |
osmnáct |
19 |
dvacet |
21 |
22 |
A |
V |
H |
P |
M |
Ó
|
jeden |
"Textilshchik" Tiraspol |
|
0:0 |
2:0 |
4:1 |
3:2 |
2:3 |
2:0 |
3:1 |
1:0 |
2:1 |
2:0 |
1:0 |
1:0 |
3:0 |
2:0 |
3:0 |
2:1 |
1:0 |
5:0 |
6:0 |
4:0 |
5:0 |
42 |
třicet |
6 |
6 |
81-29 |
66
|
2 |
Dynamo Brjansk |
2:3 |
|
2:0 |
4:1 |
1:0 |
3:1 |
2:1 |
6:0 |
3:0 |
1:0 |
4:1 |
1:0 |
3:0 |
3:1 |
3:0 |
2:2 |
3:0 |
2:0 |
4:2 |
2:2 |
4:0 |
2:0 |
42 |
25 |
deset |
7 |
89-48 |
60
|
3 |
Karpaty Lvov |
0:1 |
2:1 |
|
1:0 |
2:1 |
2:1 |
3:1 |
2:1 |
3:0 |
1:0 |
2:0 |
4:0 |
4:1 |
3:1 |
1:0 |
3:3 |
4:0 |
2:0 |
0:0 |
1:0 |
3:1 |
2:0 |
42 |
24 |
deset |
osm |
63-34 |
58
|
čtyři |
Baltika Kaliningrad |
0:0 |
3:4 |
1:0 |
|
1:0 |
1:1 |
4:3 |
3:2 |
3:1 |
3:2 |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
1:0 |
1:0 |
4:1 |
1:0 |
2:0 |
1:0 |
6:2 |
6:1 |
3:2 |
42 |
23 |
deset |
9 |
75-51 |
56
|
5 |
Metallurg Lipetsk |
1:0 |
3:0 |
0:0 |
1:0 |
|
0:0 |
4:0 |
0:0 |
3:0 |
1:0 |
0:0 |
1:1 |
1:0 |
1:0 |
0:0 |
1:0 |
0:1 |
5:1 |
1:0 |
2:0 |
2:1 |
1:0 |
42 |
dvacet |
12 |
deset |
46-22 |
52
|
6 |
"Artsach" Stepanakert |
0:2 |
2:2 |
4:2 |
3:1 |
3:0 [4] |
|
1:2 |
3:0 [1] |
3:0 [1] |
1:1 |
3:0 [1] |
3:0 [1] |
3:0 [1] |
6:0 |
3:0 [1] |
3:0 |
3:0 [1] |
2:1 |
3:0 [1] |
3:1 |
3:0 [1] |
2:0 |
42 |
dvacet |
osm |
čtrnáct |
74-49 |
48
|
7 |
Dynamo Brest |
0:0 |
1:1 |
0:0 |
3:1 |
0:0 |
1:0 |
|
3:1 |
2:0 |
3:0 |
1:0 |
2:0 |
1:0 |
0:3 |
2:1 |
3:0 |
1:0 |
0:1 |
2:2 |
3:1 |
1:1 |
1:0 |
42 |
19 |
deset |
13 |
53-51 |
48
|
osm |
Atlantas Klaipeda |
4:0 |
3:1 |
3:1 |
5:3 |
1:1 |
5:1 |
3:1 |
|
1:0 |
2:0 |
2:1 |
2:2 |
2:1 |
1:0 |
2:2 |
5:2 |
1:1 |
4:0 |
2:0 |
4:0 |
9:2 |
2:0 |
42 |
dvacet |
7 |
patnáct |
81-58 |
47
|
9 |
Dněpr Mogilev |
3:2 |
2:0 |
3:1 |
0:0 |
1:0 |
2:1 |
1:1 |
1:0 |
|
1:1 |
0:1 |
2:0 |
2:0 |
0:1 |
3:1 |
6:1 |
3:2 |
1:0 |
1:0 |
4:1 |
2:0 |
3:0 |
42 |
19 |
7 |
16 |
52-47 |
45
|
deset |
"Chemik" Grodno |
1:0 |
3:2 |
0:1 |
3:3 |
1:2 |
1:0 |
2:1 |
1:1 |
2:1 |
|
2:0 |
3:0 |
3:1 |
0:1 |
1:0 |
5:0 |
1:0 |
2:0 |
1:0 |
1:0 |
0:0 |
2:1 |
42 |
osmnáct |
osm |
16 |
46-41 |
44
|
jedenáct |
Zorya Baltiová |
1:2 |
1:1 |
0:0 |
1:0 |
0:0 |
2:1 |
2:1 |
1:0 |
1:0 |
2:0 |
|
2:0 |
3:1 |
1:0 |
1:2 |
6:4 |
0:0 |
1:0 |
3:0 |
4:2 |
4:2 |
1:0 |
42 |
17 |
deset |
patnáct |
49-47 |
44
|
12 |
Spartak Tambov |
0:1 |
1:2 |
0:0 |
0:0 |
0:0 |
1:0 |
2:0 |
1:2 |
2:0 |
1:0 |
1:1 |
|
1:0 |
1:0 |
1:0 |
2:0 |
4:1 |
4:0 |
4:1 |
4:1 |
5:1 |
0:1 |
42 |
osmnáct |
7 |
17 |
47-43 |
43
|
13 |
"KIM" Vitebsk |
0:2 |
5:1 |
1:0 |
0:0 |
1:0 |
1:0 |
0:1 |
1:0 |
1:1 |
0:0 |
2:0 |
3:0 |
|
1:0 |
0:0 |
2:0 |
0:0 |
3:0 |
1:0 |
1:0 |
1:0 |
1:0 |
42 |
17 |
osm |
17 |
41-47 |
42
|
čtrnáct |
"Gomselmaš" Gomel |
1:1 |
0:1 |
2:2 |
0:3 |
0:3 [5] |
4:0 |
1:2 |
1:0 |
2:0 |
0:1 |
2:1 |
0:2 |
1:1 |
|
2:1 |
0:0 |
2:0 |
1:0 |
2:0 |
1:0 |
1:0 |
2:0 |
42 |
17 |
7 |
osmnáct |
39-46 |
41
|
patnáct |
"Kirovets" Leningrad |
2:0 |
0:0 |
0:0 |
0:0 |
0:3 |
1:1 |
0:0 |
2:1 |
0:0 |
2:0 |
0:2 |
1:0 |
3:0 |
2:0 |
|
2:0 |
1:2 |
2:0 |
1:0 |
3:0 |
2:2 |
2:0 |
42 |
čtrnáct |
13 |
patnáct |
40-40 |
41
|
16 |
"Tigina"-RShVSM Bendery |
1:2 |
1:1 |
0:1 |
1:1 |
1:0 |
3:0 |
2:0 |
2:1 |
2:1 |
2:1 |
1:0 |
0:0 |
4:1 |
1:1 |
2:2 |
|
3:2 |
4:0 |
0:0 |
1:1 |
4:2 |
3:1 |
42 |
patnáct |
deset |
17 |
59-71 |
40
|
17 |
"Desná" Černihiv |
1:3 |
0:3 |
0:0 |
1:2 |
0:1 |
2:2 |
0:0 |
2:1 |
2:1 |
1:1 |
1:0 |
0:1 |
2:0 |
0:1 |
2:1 |
1:0 |
|
0:2 |
3:1 |
4:1 |
1:0 |
2:0 |
42 |
čtrnáct |
osm |
dvacet |
39-54 |
36
|
osmnáct |
RVSSM-RAF Jelgava |
2:2 |
2:3 |
1:1 |
0:2 |
1:1 |
4:0 |
1:1 |
2:2 |
0:1 |
2:1 |
0:0 |
0:1 |
1:2 |
1:0 |
0:0 |
3:0 |
1:2 |
|
0:0 |
4:1 |
2:1 |
1:0 |
42 |
deset |
9 |
23 |
38-62 |
29
|
19 |
"Zvejnieks" Liepaja |
0:0 |
2:2 |
0:1 |
1:1 |
0:0 |
1:2 |
1:2 |
3:1 |
1:1 |
0:1 |
1:0 |
3:1 |
2:2 |
2:2 |
0:0 |
0:3 |
0:0 |
1:0 |
|
0:1 |
1:1 |
1:1 |
42 |
5 |
16 |
21 |
28-59 |
26
|
dvacet |
"Sport" Tallinn |
0:2 |
1:4 |
1:3 |
1:2 |
2:0 |
0:0 |
2:3 |
1:2 |
2:2 |
2:0 |
0:0 |
1:0 |
1:3 |
1:2 |
2:0 |
2:1 |
1:0 |
1:1 |
0:2 |
|
1:1 |
0:2 |
42 |
osm |
7 |
27 |
39-86 |
23
|
21 |
Dynamo Leningrad |
0:2 |
1:1 |
2:4 |
1:1 |
0:3 |
1:1 |
5:1 |
1:0 |
0:1 |
0:0 |
2:2 |
0:2 |
2:2 |
0:1 |
0:2 |
0:2 |
2:1 |
1:3 |
3:0 |
0:2 |
|
1:0 |
42 |
5 |
12 |
25 |
39-88 |
22
|
22 |
SHVSM-Inkaras Kaunas |
1:2 |
1:2 |
0:1 |
2:3 |
0:1 |
0:2 |
1:2 |
0:2 |
0:1 |
0:1 |
3:3 |
1:2 |
0:1 |
0:0 |
1:2 |
0:2 |
0:1 |
2:1 |
0:0 |
2:1 |
1:1 |
|
42 |
čtyři |
5 |
33 |
23-68 |
13
|
Zóna 6
V rámci šampionátu byl určen mistr Ukrajinské SSR .
Nejlepším střelcem se stal útočník Niva Ternopil Igor Yavorsky s 35 góly.
M |
tým |
jeden |
2 |
3 |
čtyři |
5 |
6 |
7 |
osm |
9 |
deset |
jedenáct |
12 |
13 |
čtrnáct |
patnáct |
16 |
17 |
osmnáct |
19 |
dvacet |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
A |
V |
H |
P |
M |
Ó
|
jeden |
Volyň Luck |
|
1:1 |
1:0 |
3:1 |
2:0 |
1:0 |
2:1 |
3:0 |
3:0 |
5:4 |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
1:0 |
1:0 |
4:2 |
1:0 |
3:0 |
2:0 |
2:0 |
1:2 |
4:2 |
2:1 |
2:1 |
2:1 |
4:2 |
3:0 |
52 |
32 |
čtrnáct |
6 |
84-38 |
78
|
2 |
"Bukovyna" Černovice |
2:1 |
|
2:1 |
0:0 |
1:0 |
2:0 |
5:0 |
2:0 |
3:0 |
2:0 |
2:1 |
1:0 |
3:0 |
1:0 |
2:1 |
5:2 |
0:0 |
1:0 |
2:0 |
0:1 |
1:0 |
2:0 |
1:1 |
2:0 |
4:3 |
2:1 |
2:0 |
52 |
29 |
osmnáct |
5 |
71-26 |
76
|
3 |
"Niva" Ternopil |
2:1 |
1:0 |
|
3:1 |
3:0 |
2:0 |
0:1 |
2:1 |
1:0 |
2:0 |
0:0 |
3:1 |
2:0 |
2:1 |
1:0 |
1:1 |
4:1 |
2:0 |
2:0 |
1:0 |
3:1 |
2:0 |
5:2 |
2:1 |
1:1 |
2:0 |
3:0 |
52 |
29 |
12 |
jedenáct |
78-45 |
70
|
čtyři |
"Svítání" Luhansk |
1:1 |
1:0 |
2:1 |
|
0:0 |
5:0 |
0:0 |
3:0 |
3:1 |
4:2 |
4:2 |
2:1 |
2:1 |
2:1 |
4:1 |
2:0 |
3:2 |
1:0 |
1:1 |
1:0 |
1:0 |
6:1 |
4:0 |
2:0 |
5:0 |
1:0 |
1:1 |
52 |
27 |
čtrnáct |
jedenáct |
94-59 |
68
|
5 |
"Niva" Vinnitsa |
1:1 |
0:0 |
1:2 |
1:1 |
|
3:0 |
0:0 |
1:0 |
5:0 |
3:2 |
1:1 |
2:0 |
3:0 |
1:1 |
2:0 |
2:0 |
0:1 |
3:0 |
2:1 |
3:0 |
3:0 |
2:0 |
5:2 |
3:1 |
2:1 |
5:0 |
2:0 |
52 |
25 |
patnáct |
12 |
75-40 |
65
|
6 |
"Flint" Kremenčuk |
2:2 |
0:0 |
1:1 |
1:1 |
1:0 |
|
1:1 |
2:2 |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
2:1 |
2:0 |
0:0 |
1:0 |
3:1 |
3:0 |
1:1 |
0:0 |
4:0 |
1:0 |
3:2 |
2:0 |
2:1 |
3:0 |
3:0 |
2:1 |
52 |
21 |
osmnáct |
13 |
59-50 |
60
|
7 |
SKA Oděsa |
0:0 |
1:1 |
0:1 |
5:1 |
1:1 |
4:0 |
|
2:2 |
2:0 |
1:1 |
0:0 |
2:1 |
0:0 |
2:1 |
2:0 |
0:0 |
4:1 |
0:0 |
0:0 |
2:1 |
1:0 |
0:1 |
0:2 |
3:2 |
2:0 |
3:1 |
0:0 |
52 |
17 |
25 |
deset |
58-44 |
59
|
osm |
Vorskla Poltava |
2:1 |
0:0 |
2:0 |
0:0 |
1:0 |
1:0 |
1:0 |
|
1:0 |
2:0 |
1:0 |
2:0 |
3:1 |
2:0 |
0:2 |
0:1 |
2:0 |
3:0 |
1:1 |
2:1 |
2:0 |
2:1 |
1:0 |
1:0 |
2:1 |
4:1 |
5:2 |
52 |
24 |
deset |
osmnáct |
62-55 |
58
|
9 |
"Zakarpatí" Užhorod |
1:1 |
0:0 |
1:1 |
3:1 |
0:0 |
3:0 |
2:3 |
1:0 |
|
1:0 |
2:0 |
3:1 |
1:0 |
2:2 |
2:1 |
1:0 |
1:0 |
2:0 |
0:2 |
2:0 |
5:1 |
3:2 |
1:0 |
1:0 |
3:0 |
2:1 |
2:1 |
52 |
25 |
7 |
dvacet |
59-64 |
57
|
deset |
"Kryvbas" Krivoj Rog |
3:2 |
1:1 |
5:1 |
1:2 |
2:1 |
3:1 |
1:1 |
1:0 |
3:0 |
|
2:1 |
1:1 |
4:0 |
1:0 |
1:1 |
1:0 |
1:1 |
2:1 |
1:0 |
2:0 |
1:2 |
3:0 |
2:1 |
2:0 |
2:1 |
3:1 |
1:0 |
52 |
23 |
deset |
19 |
77-69 |
56
|
jedenáct |
Podolie Chmelnický |
1:2 |
2:0 |
1:0 |
2:1 |
0:1 |
0:0 |
0:1 |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
|
1:0 |
3:0 |
1:0 |
2:0 |
3:1 |
3:0 |
4:1 |
0:0 |
0:1 |
1:0 |
2:1 |
1:0 |
3:1 |
2:0 |
4:1 |
2:0 |
52 |
24 |
7 |
21 |
64-57 |
55
|
12 |
Kolos Nikopol |
1:0 |
1:1 |
1:3 |
3:1 |
0:0 |
0:0 |
0:0 |
2:0 |
4:0 |
0:2 |
3:2 |
|
4:1 |
3:0 |
0:1 |
1:2 |
3:1 |
2:2 |
1:0 |
3:0 |
4:2 |
1:0 |
1:0 |
2:1 |
3:0 |
2:0 |
2:1 |
52 |
21 |
12 |
19 |
67-55 |
54
|
13 |
"Torpédo" Záporoží |
0:2 |
1:0 |
0:0 |
1:2 |
1:1 |
0:0 |
0:1 |
0:0 |
2:0 |
4:0 |
3:0 |
2:1 |
|
0:0 |
2:1 |
1:0 |
3:1 |
1:0 |
1:0 |
0:0 |
2:1 |
3:1 |
4:1 |
2:1 |
3:1 |
5:1 |
1:0 |
52 |
19 |
12 |
21 |
51-62 |
padesáti
|
čtrnáct |
Zvezda Kirovograd |
0:0 |
0:2 |
1:0 |
1:1 |
2:0 |
0:1 |
1:0 |
2:2 |
1:0 |
2:3 |
2:1 |
0:0 |
1:0 |
|
2:2 |
2:2 |
3:2 |
0:0 |
0:0 |
1:0 |
3:1 |
2:0 |
1:1 |
1:0 |
1:0 |
3:1 |
2:1 |
52 |
16 |
17 |
19 |
44-52 |
49
|
patnáct |
Polissya Zhytomyr |
0:0 |
1:2 |
2:1 |
3:3 |
1:3 |
3:0 |
0:2 |
0:2 |
2:0 |
0:0 |
0:1 |
0:0 |
3:1 |
0:1 |
|
4:3 |
2:0 |
1:0 |
0:0 |
3:1 |
3:1 |
2:2 |
1:1 |
2:0 |
1:0 |
2:2 |
2:2 |
52 |
16 |
16 |
dvacet |
59-62 |
48
|
16 |
"Naftař" Achtyrka |
0:0 |
0:0 |
0:0 |
1:0 |
0:1 |
2:2 |
2:0 |
1:1 |
1:1 |
3:1 |
2:0 |
3:2 |
1:1 |
1:0 |
0:0 |
|
2:1 |
3:1 |
1:0 |
3:1 |
0:0 |
0:1 |
2:0 |
2:0 |
1:0 |
4:2 |
1:2 |
52 |
16 |
16 |
dvacet |
56-60 |
48
|
17 |
Dněpr Čerkasy |
0:2 |
0:0 |
2:2 |
2:5 |
3:2 |
1:1 |
0:0 |
1:2 |
1:1 |
0:0 |
4:0 |
0:0 |
0:0 |
0:0 |
3:2 |
2:1 |
|
3:0 |
0:2 |
3:1 |
3:2 |
3:3 |
3:2 |
2:1 |
3:0 |
3:0 |
2:1 |
52 |
patnáct |
16 |
21 |
64-79 |
46
|
osmnáct |
"Stavitel lodí" Nikolaev |
0:1 |
0:0 |
1:0 |
1:1 |
0:0 |
0:0 |
1:1 |
2:1 |
1:2 |
0:1 |
4:2 |
0:0 |
4:1 |
5:0 |
1:1 |
2:1 |
3:2 |
|
0:0 |
2:0 |
1:1 |
2:2 |
5:0 |
1:0 |
2:0 |
5:2 |
1:0 |
52 |
patnáct |
16 |
21 |
61-66 |
46
|
19 |
Avangard Rivne |
0:0 |
0:1 |
1:1 |
1:3 |
0:1 |
0:1 |
0:0 |
0:1 |
0:1 |
4:3 |
4:0 |
0:1 |
0:0 |
1:0 |
2:1 |
0:0 |
4:0 |
3:1 |
|
0:1 |
0:0 |
4:1 |
0:1 |
0:0 |
1:0 |
2:1 |
1:0 |
52 |
čtrnáct |
17 |
21 |
39-41 |
45
|
dvacet |
"Mayak" Charkov |
0:0 |
0:0 |
0:1 |
2:0 |
2:1 |
0:0 |
2:1 |
2:0 |
0:2 |
0:1 |
1:0 |
1:0 |
0:0 |
0:0 |
0:1 |
0:0 |
0:0 |
2:1 |
2:0 |
|
0:1 |
0:0 |
1:0 |
1:0 |
1:0 |
3:0 |
0:0 |
52 |
17 |
deset |
25 |
32-57 |
44
|
21 |
"Prykarpattya" Ivano-Frankivsk |
0:1 |
1:1 |
1:1 |
1:0 |
1:1 |
0:0 |
1:1 |
2:0 |
0:1 |
2:2 |
0:2 |
1:1 |
1:0 |
3:1 |
0:1 |
2:1 |
2:0 |
3:1 |
0:0 |
1:0 |
|
3:1 |
1:0 |
3:1 |
2:0 |
0:0 |
2:0 |
52 |
16 |
12 |
24 |
51-68 |
44
|
22 |
"Racek" Sevastopol |
0:0 |
0:0 |
1:2 |
2:1 |
0:1 |
1:0 |
0:0 |
3:2 |
2:0 |
1:0 |
0:0 |
3:1 |
0:1 |
0:0 |
1:1 |
0:0 |
1:0 |
1:2 |
2:1 |
3:0 |
1:0 |
|
1:0 |
1:1 |
2:2 |
2:1 |
2:1 |
52 |
patnáct |
čtrnáct |
23 |
57-79 |
44
|
23 |
Dynamo Bílá Cerkva |
1:1 |
1:2 |
0:1 |
2:3 |
1:1 |
0:2 |
2:2 |
0:0 |
0:1 |
3:2 |
2:1 |
0:0 |
4:0 |
1:0 |
2:0 |
3:1 |
0:0 |
2:2 |
1:0 |
2:0 |
3:1 |
1:1 |
|
2:0 |
0:0 |
1:1 |
2:0 |
52 |
patnáct |
13 |
24 |
56-72 |
43
|
24 |
"Oceán" Kerč |
0:0 |
1:2 |
2:2 |
1:0 |
3:1 |
2:1 |
1:1 |
3:1 |
1:0 |
1:0 |
1:2 |
3:1 |
1:0 |
0:1 |
0:0 |
1:1 |
0:0 |
0:2 |
0:0 |
1:2 |
1:0 |
3:1 |
3:2 |
|
2:1 |
2:1 |
1:0 |
52 |
patnáct |
9 |
28 |
50-70 |
39
|
25 |
"Crystal" Cherson |
1:2 |
1:1 |
2:1 |
1:1 |
1:2 |
0:0 |
2:1 |
5:2 |
4:1 |
3:3 |
0:0 |
0:1 |
2:0 |
1:1 |
1:1 |
1:0 |
2:3 |
2:1 |
0:1 |
5:0 |
4:1 |
4:2 |
2:0 |
0:1 |
|
4:2 |
2:1 |
52 |
13 |
deset |
29 |
63-84 |
36
|
26 |
Šachtar Pavlograd |
0:1 |
0:3 |
1:2 |
1:2 |
0:0 |
1:3 |
1:1 |
1:0 |
3:1 |
1:0 |
4:2 |
0:4 |
0:0 |
1:0 |
0:2 |
1:0 |
2:2 |
1:0 |
0:2 |
2:1 |
1:0 |
3:1 |
0:1 |
4:2 |
2:0 |
|
4:1 |
52 |
13 |
7 |
32 |
57-105 |
33
|
27 |
Novator Mariupol |
2:3 |
0:3 |
1:1 |
1:1 |
0:1 |
2:1 |
2:2 |
0:0 |
0:2 |
2:0 |
0:2 |
1:2 |
1:2 |
1:0 |
2:1 |
1:0 |
0:2 |
1:1 |
3:0 |
0:1 |
5:1 |
2:1 |
1:2 |
2:1 |
3:1 |
3:1 |
|
52 |
12 |
9 |
31 |
51-80 |
33
|
Zóna 7
M |
tým |
jeden |
2 |
3 |
čtyři |
5 |
6 |
7 |
osm |
9 |
deset |
jedenáct |
12 |
13 |
čtrnáct |
patnáct |
16 |
17 |
osmnáct |
19 |
dvacet |
21 |
A |
V |
H |
P |
M |
Ó
|
jeden |
"Naftař" Fergana |
|
1:0 |
3:0 |
5:1 |
1:2 |
2:1 |
3:0 |
3:1 |
2:1 |
2:0 |
1:0 |
6:1 |
4:1 |
5:0 |
6:1 |
2:0 |
5:2 |
4:0 |
1:0 |
4:0 |
4:1 |
40 |
26 |
7 |
7 |
89-28 |
59
|
2 |
"Novbakhor" Namangan |
0:0 |
|
0:0 |
1:0 |
0:1 |
1:0 |
2:1 |
3:0 |
2:0 |
0:0 |
3:0 |
1:1 |
5:0 |
2:0 |
2:0 |
3:0 |
4:1 |
2:1 |
2:0 |
5:4 |
3:0 |
40 |
24 |
7 |
9 |
69-39 |
55
|
3 |
"Yeshlik" Jizzakh |
2:1 |
0:1 |
|
2:1 |
3:0 |
2:1 |
1:2 |
2:1 |
2:0 |
0:0 |
3:0 |
3:0 |
0:1 |
1:0 |
5:1 |
3:1 |
2:0 |
3:1 |
2:0 |
2:0 |
4:0 |
40 |
21 |
osm |
jedenáct |
62-39 |
padesáti
|
čtyři |
"Vakhsh" Kurgan-Tube |
0:0 |
1:0 |
0:0 |
|
1:0 |
4:1 |
1:0 |
1:0 |
4:0 |
3:0 |
2:0 |
1:0 |
1:1 |
2:0 |
6:0 |
5:1 |
3:0 |
0:0 |
2:0 |
2:0 |
3:2 |
40 |
dvacet |
9 |
jedenáct |
62-38 |
49
|
5 |
Avtomobilist Kokand |
1:0 |
1:2 |
0:0 |
2:0 |
|
1:3 |
1:0 |
1:1 |
3:0 [1] |
1:0 |
3:1 |
0:0 |
1:0 |
1:1 |
3:0 |
3:1 |
1:0 |
1:2 |
0:1 |
2:1 |
4:2 |
40 |
19 |
deset |
jedenáct |
52-36 |
48
|
6 |
Spartak Andijan |
2:1 |
4:1 |
1:1 |
2:0 |
1:2 |
|
4:3 |
1:0 |
5:1 |
2:1 |
1:1 |
2:1 |
1:0 |
2:0 |
6:1 |
4:1 |
5:1 |
4:1 |
1:0 |
3:1 |
4:1 |
40 |
21 |
5 |
čtrnáct |
79-53 |
47
|
7 |
"Surkhan" Termez |
1:1 |
0:0 |
3:1 |
0:0 |
4:1 |
1:0 |
|
3:0 |
3:1 |
1:0 |
0:0 |
1:0 |
0:1 |
3:0 |
2:0 |
4:2 |
0:0 |
1:0 |
0:0 |
1:0 |
1:0 |
40 |
19 |
9 |
12 |
48-34 |
47
|
osm |
"Kopet-dag" Ašchabad |
1:0 |
2:1 |
3:0 |
2:0 |
1:1 |
1:0 |
1:1 |
|
1:2 |
4:0 |
2:0 |
1:0 |
2:0 |
4:1 |
4:0 |
4:1 |
2:0 |
7:0 |
1:0 |
4:1 |
5:0 |
40 |
19 |
9 |
12 |
65-37 |
47
|
9 |
"Araz" Nakhichevan |
3:0 [1] |
2:0 |
3:0 [1] |
3:1 |
1:0 |
2:1 |
3:0 [1] |
3:0 [1] |
|
3:0 [1] |
3:0 [1] |
0:0 |
1:0 |
3:0 [1] |
3:1 |
3:0 [1] |
3:0 [1] |
2:0 |
3:0 |
3:0 [1] |
2:0 |
40 |
21 |
2 |
17 |
61-48 |
44
|
deset |
"Zarafshan" Navoi |
1:1 |
2:3 |
0:0 |
2:2 |
1:3 |
1:0 |
1:0 |
2:1 |
2:0 |
|
3:3 |
2:0 |
3:0 |
1:0 |
1:0 |
0:0 |
3:1 |
2:0 |
0:0 |
3:0 |
1:0 |
40 |
16 |
jedenáct |
13 |
40-42 |
43
|
jedenáct |
"Kasansay" Kasansay |
0:1 |
1:3 |
4:1 |
3:0 |
0:0 |
3:0 |
2:3 |
2:0 |
3:0 |
3:0 |
|
4:1 |
0:1 |
1:0 |
3:2 |
5:3 |
5:0 |
2:1 |
1:0 |
1:0 |
3:0 |
40 |
17 |
7 |
16 |
63-56 |
41
|
12 |
"Traktor" Taškent |
0:0 |
2:2 |
0:2 |
1:1 |
0:0 |
2:1 |
0:1 |
0:0 |
2:1 |
1:0 |
1:1 |
|
1:1 |
0:2 |
0:1 |
2:1 |
2:1 |
1:0 |
1:0 |
2:0 |
4:0 |
40 |
čtrnáct |
12 |
čtrnáct |
34-44 |
40
|
13 |
Dynamo Samarkand |
0:1 |
3:3 |
3:1 |
3:2 |
2:0 |
1:1 |
2:0 |
1:1 |
2:1 |
0:1 |
1:1 |
0:0 |
|
3:0 |
3:0 |
3:0 |
1:0 |
6:1 |
3:0 |
1:2 |
1:1 |
40 |
patnáct |
9 |
16 |
53-52 |
39
|
čtrnáct |
"Tselinnik" Turtkul |
2:2 |
3:2 |
3:2 |
2:1 |
1:1 |
0:0 |
2:1 |
0:1 |
3:0 |
2:1 |
4:1 |
1:0 |
2:2 |
|
1:1 |
2:1 |
2:0 |
1:1 |
3:0 |
2:1 |
3:1 |
40 |
patnáct |
osm |
17 |
49-60 |
38
|
patnáct |
"Yangier" Yangier |
1:1 |
2:1 |
0:3 |
0:0 |
2:1 |
3:3 |
1:0 |
1:1 |
1:0 |
0:1 |
1:0 |
2:3 |
4:0 |
1:0 |
|
1:0 |
1:0 |
1:0 |
1:1 |
3:0 |
0:0 |
40 |
patnáct |
7 |
osmnáct |
42-68 |
37
|
16 |
"Jeyhun" Urgench |
1:0 |
0:1 |
3:1 |
1:0 |
0:3 |
2:0 |
2:2 |
0:0 |
1:0 |
1:1 |
2:1 |
0:0 |
2:1 |
1:0 |
0:1 |
|
1:0 |
1:0 |
0:0 |
2:0 |
2:0 |
40 |
patnáct |
7 |
osmnáct |
42-59 |
37
|
17 |
"Akhal"-TSOP oblast Ashgabat |
0:1 |
2:0 |
0:0 |
2:2 |
1:1 |
3:2 |
0:0 |
2:1 |
2:1 |
4:1 |
2:0 |
5:0 |
2:0 |
5:2 |
3:1 |
1:3 |
|
2:2 |
3:1 |
4:0 |
3:0 |
40 |
13 |
7 |
dvacet |
53-62 |
33
|
osmnáct |
"Chodzhent" Leninabad |
0:3 |
0:1 |
1:1 |
1:3 |
1:4 |
3:4 |
0:2 |
0:0 |
3:0 [1] |
0:0 |
4:0 |
0:1 |
3:2 |
3:1 |
2:1 |
0:0 |
1:0 |
|
1:1 |
2:0 |
3:0 |
40 |
deset |
osm |
22 |
41-69 |
28
|
19 |
"Selmashevets" Chirchik |
0:2 |
1:2 |
1:3 |
0:1 |
0:0 |
1:0 |
0:2 |
1:3 |
2:0 |
0:0 |
0:3 |
0:1 |
2:1 |
1:2 |
1:0 |
2:3 |
0:0 |
2:0 |
|
3:1 |
1:0 |
40 |
9 |
osm |
23 |
25-51 |
26
|
dvacet |
Oblast SKA-RShVSM Taškent |
1:3 |
0:1 |
0:2 |
1:4 |
1:0 |
0:1 |
0:1 |
1:1 |
1:1 |
0:1 |
2:3 |
0:2 |
1:0 |
2:1 |
0:1 |
0:2 |
2:1 |
3:1 |
2:1 |
|
1:0 |
40 |
9 |
2 |
29 |
31-76 |
dvacet
|
21 |
"Sohibkor" Khalkabad |
0:7 |
3:4 |
0:2 |
0:1 |
0:2 |
2:5 |
1:0 |
2:1 |
1:3 |
1:2 |
2:2 |
0:1 |
1:2 |
0:0 |
2:4 |
1:0 |
1:0 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
|
40 |
čtyři |
čtyři |
32 |
25-94 |
12
|
Zóna 8
M |
tým |
jeden |
2 |
3 |
čtyři |
5 |
6 |
7 |
osm |
9 |
deset |
jedenáct |
12 |
13 |
čtrnáct |
patnáct |
16 |
17 |
osmnáct |
A |
V |
H |
P |
M |
Ó
|
jeden |
"Traktor" Pavlodar |
|
3:1 |
2:0 |
4:0 |
2:0 |
3:2 |
2:1 |
4:0 |
4:0 |
2:1 |
0:0 |
3:0 |
4:1 |
3:0 |
4:0 |
6:1 |
6:0 |
3:0 |
34 |
25 |
3 |
6 |
82-25 |
53
|
2 |
"Řasa" Frunze |
1:1 |
|
4:0 |
3:1 |
3:1 |
4:1 |
1:0 |
3:0 |
2:1 |
1:1 |
6:2 |
4:0 |
5:1 |
3:0 |
4:0 |
4:0 |
3:0 |
5:0 |
34 |
23 |
6 |
5 |
87-26 |
52
|
3 |
Tselinnik Tselinograd |
1:0 |
2:1 |
|
1:0 |
2:1 |
3:1 |
1:0 |
4:2 |
2:1 |
0:0 |
2:0 |
1:0 |
2:1 |
1:0 |
5:0 |
3:0 |
3:0 |
3:0 |
34 |
23 |
6 |
5 |
49-21 |
52
|
čtyři |
Meliorator Shymkent |
2:0 |
2:2 |
0:0 |
|
1:0 |
2:1 |
4:0 |
3:0 |
0:0 |
1:1 |
2:0 |
3:0 |
2:1 |
5:1 |
3:2 |
2:1 |
4:0 |
2:0 |
34 |
21 |
7 |
6 |
52-27 |
49
|
5 |
Šachtar Karaganda |
0:1 |
0:3 |
0:0 |
1:1 |
|
2:1 |
1:2 |
1:0 |
3:2 |
1:0 |
1:0 |
3:1 |
2:1 |
1:0 |
3:1 |
4:0 |
1:0 |
3:1 |
34 |
dvacet |
3 |
jedenáct |
46-35 |
43
|
6 |
"Chemik" Dzhambul |
1:0 |
2:1 |
1:1 |
3:0 |
2:1 |
|
1:1 |
0:0 |
1:0 |
3:1 |
2:0 |
1:0 |
4:2 |
3:0 |
3:2 |
4:1 |
2:0 |
3:1 |
34 |
osmnáct |
5 |
jedenáct |
59-44 |
41
|
7 |
Meliorator Kyzyl-Orda |
1:2 |
0:0 |
2:0 |
0:0 |
1:1 |
1:0 |
|
2:0 |
3:2 |
3:0 |
0:1 |
2:0 |
3:0 |
1:0 |
4:0 |
2:1 |
2:0 |
2:0 |
34 |
17 |
7 |
deset |
47-27 |
41
|
osm |
"Ekibastuzets" Ekibastuz |
3:1 |
0:0 |
0:0 |
0:1 |
4:1 |
1:1 |
1:0 |
|
0:0 |
0:0 |
1:0 |
2:1 |
5:0 |
2:1 |
4:0 |
3:1 |
2:0 |
2:0 |
34 |
16 |
9 |
9 |
50-35 |
41
|
9 |
Spartak Semipalatinsk |
0:4 |
2:1 |
1:2 |
0:0 |
0:2 |
1:0 |
2:1 |
3:1 |
|
3:0 |
1:1 |
2:0 |
3:1 |
4:0 |
3:2 |
1:0 |
2:1 |
4:2 |
34 |
patnáct |
6 |
13 |
49-43 |
36
|
deset |
"Aktobe" Aktobe |
0:0 |
1:0 |
0:1 |
0:1 |
0:1 |
2:1 |
1:1 |
2:3 |
2:0 |
|
1:0 |
2:1 |
1:0 |
3:0 |
1:0 |
2:1 |
1:0 |
4:1 |
34 |
13 |
osm |
13 |
35-34 |
34
|
jedenáct |
Energetika Kustanay |
0:2 |
0:2 |
1:0 |
1:0 |
4:1 |
0:1 |
0:1 |
0:1 |
1:1 |
1:0 |
|
1:1 |
1:0 |
1:0 |
3:1 |
1:0 |
2:0 |
4:0 |
34 |
13 |
7 |
čtrnáct |
33-38 |
33
|
12 |
Vostok Usť-Kamenogorsk |
4:2 |
0:2 |
1:4 |
2:0 |
0:1 |
4:1 |
1:1 |
4:3 |
2:2 |
2:0 |
4:0 |
|
4:0 |
4:0 |
5:0 |
1:1 |
5:0 |
3:1 |
34 |
čtrnáct |
čtyři |
16 |
60-49 |
32
|
13 |
Alai Osh |
0:3 |
2:4 |
2:0 |
1:2 |
2:1 |
4:2 |
1:1 |
0:1 |
0:2 |
1:0 |
1:1 |
1:0 |
|
1:1 |
4:3 |
2:0 |
1:0 |
3:2 |
34 |
12 |
3 |
19 |
42-64 |
27
|
čtrnáct |
"Džezkazganets" Dzhezkazgan |
0:2 |
0:0 |
0:0 |
0:1 |
0:2 |
2:2 |
1:0 |
1:1 |
1:0 |
1:1 |
2:1 |
2:1 |
0:3 |
|
1:0 |
1:0 |
1:1 |
2:2 |
34 |
9 |
osm |
17 |
23-52 |
26
|
patnáct |
"Zhetysu" Taldy-Kurgan |
1:2 |
2:3 |
0:1 |
1:2 |
0:1 |
2:1 |
2:1 |
1:1 |
2:1 |
2:1 |
1:2 |
3:1 |
3:1 |
0:1 |
|
1:1 |
6:2 |
6:1 |
34 |
deset |
2 |
22 |
50-72 |
22
|
16 |
Avangard Petropavlovsk |
2:0 |
0:3 |
0:2 |
1:2 |
0:1 |
0:3 |
1:4 |
0:3 |
1:0 |
0:2 |
2:3 |
0:4 |
2:0 |
2:1 |
1:0 |
|
2:1 |
1:0 |
34 |
osm |
2 |
24 |
25-68 |
osmnáct
|
17 |
Uralec Uralsk |
0:4 |
0:4 |
0:1 |
0:1 |
0:2 |
1:3 |
0:1 |
0:0 |
0:1 |
1:1 |
1:1 |
0:1 |
0:1 |
1:2 |
0:3 |
0:1 |
|
3:0 |
34 |
2 |
čtyři |
28 |
16-72 |
osm
|
osmnáct |
RShVSM Alma-Ata |
2:3 |
1:4 |
0:1 |
0:2 |
0:2 |
1:2 |
0:3 |
0:4 |
1:4 |
1:3 |
0:0 |
1:3 |
0:3 |
0:1 |
1:3 |
2:1 |
2:4 |
|
34 |
jeden |
2 |
31 |
23-96 |
čtyři
|
Zóna 9
M |
tým |
jeden |
2 |
3 |
čtyři |
5 |
6 |
7 |
osm |
9 |
deset |
jedenáct |
12 |
13 |
čtrnáct |
patnáct |
16 |
17 |
osmnáct |
19 |
dvacet |
21 |
22 |
A |
V |
H |
P |
M |
Ó
|
jeden |
Dynamo Suchumi |
|
1:0 |
3:1 |
1:1 |
5:1 |
2:0 |
7:0 |
4:0 |
5:2 |
2:0 |
4:0 |
5:1 |
1:0 |
2:1 |
2:0 |
5:1 |
1:0 |
3:0 |
3:1 |
3:0 |
3:0 |
4:0 |
42 |
29 |
7 |
6 |
92-35 |
65
|
2 |
"Kolkheti" Poti |
3:0 [1] |
|
1:0 |
2:0 |
1:0 |
2:0 |
2:0 |
3:0 |
3:1 |
3:0 |
1:0 |
4:3 |
2:1 |
3:1 |
0:0 |
4:2 |
2:1 |
3:0 |
3:1 |
3:1 |
2:0 |
3:0 |
42 |
25 |
osm |
9 |
71-35 |
58
|
3 |
"Textilní dělník" Kamyshin |
2:0 |
1:1 |
|
3:0 |
2:0 |
5:2 |
2:0 |
1:1 |
0:0 |
3:0 |
2:1 |
3:0 |
2:1 |
5:2 |
1:0 |
3:0 |
3:0 |
7:1 |
4:2 |
2:0 |
5:0 |
3:0 |
42 |
24 |
9 |
9 |
83-32 |
57
|
čtyři |
Lokomotiv Samtredia |
0:0 |
2:1 |
2:1 |
|
1:0 |
4:2 |
1:0 |
2:1 |
2:0 |
4:1 |
4:0 |
3:1 |
2:1 |
2:1 |
2:2 |
2:1 |
0:0 |
6:0 |
3:0 [1] |
5:3 |
2:0 |
6:2 |
42 |
23 |
osm |
jedenáct |
73-48 |
54
|
5 |
"Kolkheti" Khobi |
1:0 |
2:1 |
0:2 |
3:0 |
|
3:2 |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
5:3 |
3:2 |
2:2 |
1:1 |
2:0 |
3:0 |
2:1 |
5:0 |
2:1 |
2:0 |
4:1 |
1:0 |
42 |
22 |
9 |
jedenáct |
66-51 |
53
|
6 |
"Dila" Gori |
0:0 |
1:0 |
2:1 |
3:0 |
4:0 |
|
1:0 |
4:0 |
2:1 |
4:2 |
5:2 |
1:1 |
3:2 |
5:1 |
2:1 |
3:1 |
1:0 |
5:0 |
5:0 |
4:0 |
3:0 |
3:0 |
42 |
23 |
6 |
13 |
89-59 |
52
|
7 |
"Nart" Čerkessk |
2:1 |
2:0 |
2:1 |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
|
2:0 |
3:2 |
3:1 |
7:1 |
3:0 |
0:1 |
5:0 |
1:0 |
3:0 |
3:0 |
4:0 |
4:1 |
3:1 |
5:0 |
2:0 |
42 |
23 |
čtyři |
patnáct |
72-48 |
padesáti
|
osm |
"gojazanský" kazašský |
3:0 |
2:0 |
1:1 |
3:1 |
2:0 |
4:3 |
3:0 |
|
3:0 |
4:1 |
4:0 |
1:2 |
2:1 |
3:0 |
2:1 |
2:1 |
1:0 |
2:0 |
1:0 |
3:0 |
3:0 |
3:1 |
42 |
22 |
čtyři |
16 |
63-49 |
48
|
9 |
"Kapaz" Ganja |
2:2 |
1:0 |
0:1 |
2:0 |
3:1 |
3:1 |
0:0 |
3:0 |
|
5:4 |
3:1 |
1:0 |
3:0 |
1:0 |
2:1 |
4:0 |
1:0 |
2:1 |
3:2 |
2:1 |
5:0 |
5:1 |
42 |
21 |
6 |
patnáct |
70-54 |
48
|
deset |
"Hvězdné" vyrovnání |
0:1 |
2:1 |
1:3 |
3:2 |
2:0 |
3:3 |
3:2 |
1:0 |
1:0 |
|
2:0 |
3:1 |
5:1 |
3:0 |
1:0 |
2:0 |
2:2 |
3:1 |
3:2 |
2:0 |
0:0 |
2:0 |
42 |
19 |
5 |
osmnáct |
66-69 |
43
|
jedenáct |
"Karabach" Agdam |
0:0 |
1:1 |
1:0 |
1:0 |
0:0 |
2:0 |
1:0 |
1:0 |
1:1 |
3:0 |
|
1:0 |
3:1 |
2:0 |
3:1 |
3:0 |
2:1 |
1:0 |
3:1 |
2:0 |
2:0 |
3:1 |
42 |
osmnáct |
7 |
17 |
51-72 |
43
|
12 |
"Mertskhali" Macharadze |
2:3 |
0:0 |
2:0 |
0:1 |
1:1 |
1:1 |
4:1 |
4:0 |
1:0 |
3:2 |
4:0 |
|
2:2 |
3:0 |
1:0 |
3:1 |
3:1 |
4:0 |
3:0 |
3:0 |
4:1 |
1:0 |
42 |
osmnáct |
6 |
osmnáct |
68-61 |
42
|
13 |
Metallurg Rustavi |
3:5 |
0:2 |
2:2 |
0:0 |
1:2 |
0:0 |
3:0 |
2:0 |
0:0 |
2:1 |
2:0 |
3:0 |
|
1:0 |
1:1 |
2:1 |
2:1 |
4:1 |
2:1 |
5:1 |
2:0 |
6:3 |
42 |
16 |
deset |
16 |
68-67 |
42
|
čtrnáct |
"Chazar" Sumgayit |
0:1 |
2:1 |
0:0 |
0:0 |
0:0 |
3:1 |
4:1 |
1:0 |
1:3 |
0:0 |
2:2 |
2:0 |
3:1 |
|
3:0 |
2:0 |
4:3 |
3:1 |
2:1 |
3:0 |
1:0 |
10:0 |
42 |
16 |
9 |
17 |
62-62 |
41
|
patnáct |
"Torpédo" Volzhsky |
1:2 |
0:0 |
0:0 |
1:1 |
4:1 |
3:0 |
2:0 |
0:1 |
3:1 |
1:2 |
1:0 |
2:2 |
6:2 |
1:0 |
|
2:0 |
2:1 |
2:0 |
0:0 |
5:0 |
2:0 |
10:0 |
42 |
16 |
osm |
osmnáct |
63-41 |
40
|
16 |
Lokomotiv Mineralnye Vody |
1:2 |
0:0 |
2:1 |
0:1 |
2:2 |
3:0 |
0:0 |
0:0 |
2:0 |
0:2 |
1:1 |
1:0 |
1:1 |
1:0 |
1:0 |
|
4:0 |
3:0 |
3:0 |
2:0 |
3:0 |
5:3 |
42 |
čtrnáct |
osm |
dvacet |
50-63 |
36
|
17 |
Dynamo Machačkala |
2:2 |
1:1 |
1:1 |
1:3 |
0:0 |
2:2 |
0:0 |
1:0 |
1:1 |
2:0 |
5:0 |
5:1 |
0:1 |
1:1 |
2:1 |
1:1 |
|
3:0 |
6:2 |
0:0 |
3:0 |
2:0 |
42 |
jedenáct |
13 |
osmnáct |
56-56 |
35
|
osmnáct |
"Chazar" Lankaran |
0:0 |
0:1 |
1:0 |
1:0 |
1:1 |
2:1 |
0:1 |
0:0 |
2:1 |
3:0 [1] |
1:1 |
2:1 |
3:0 [1] |
0:1 |
1:0 |
1:0 |
3:0 |
|
2:0 |
2:0 |
0:2 |
3:0 [1] |
42 |
čtrnáct |
čtyři |
24 |
34-75 |
32
|
19 |
Atommash Volgodonsk |
1:2 |
2:2 |
0:4 |
2:1 |
0:2 |
0:2 |
1:1 |
2:0 |
3:1 |
1:1 |
4:0 |
3:0 |
3:2 |
5:1 |
0:1 |
0:2 |
1:0 |
2:0 |
|
1:0 |
0:0 |
5:1 |
42 |
12 |
5 |
25 |
56-84 |
29
|
dvacet |
"Shevardeni" Tbilisi |
2:0 |
2:4 |
0:0 |
2:2 |
1:1 |
0:2 |
1:0 |
2:1 |
0:2 |
2:1 |
5:0 |
0:1 |
1:1 |
0:0 |
0:2 |
3:1 |
0:2 |
2:0 |
3:1 |
|
7:1 |
3:2 |
42 |
jedenáct |
6 |
25 |
49-79 |
28
|
21 |
"Termista" Baku |
0:2 |
0:1 |
0:2 |
1:3 |
1:2 |
1:3 |
1:2 |
0:3 |
3:2 |
0:2 |
2:1 |
1:0 |
2:2 |
1:4 |
1:0 |
0:0 |
1:1 |
0:1 |
3:4 |
2:1 |
|
5:0 |
42 |
7 |
5 |
třicet |
31-95 |
19
|
22 |
ICOP Tbilisi |
1:3 |
2:4 |
0:3 |
0:2 |
2:3 |
2:3 |
1:4 |
2:4 |
0:1 |
3:2 |
1:2 |
0:3 [1] |
0:2 |
2:2 |
0:4 |
2:3 |
1:3 |
1:0 |
3:0 |
1:5 |
3:1 |
|
42 |
čtyři |
jeden |
37 |
41-139 |
9
|
Finálový turnaj
Finále A
Zápasy
Finále B
Zápasy
Finále B
Zápasy
Turnaj o právo setrvat ve druhé lize
Turnaj měl odhalit setrvání klubu (klubů) ve druhé lize, ale všichni účastníci ji opustili. Celý turnaj se hrál v Yeysku .
Zápasy
RSFSR finále
V rámci mistrovství RSFSR mezi týmy druhé ligy . Zápasy se hrály v říjnu [7] .
Poznámky
- ↑ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Technické vítězství
- ↑ Zápas skončil remízou 1:1, ale SKA obdrželo kontumační porážku za účast hráčů, kteří neměli právo se utkání zúčastnit.
- ↑ Technický výsledek.
- ↑ Technický výsledek
- ↑ Zápas skončil výsledkem 2:0, ale Gomselmash utrpěl ztrátu.
- ↑ 1 2 Technické vítězství za nedostavení se soupeře.
- ↑ Mistrovství RSFSR mezi týmy druhé ligy 1989
Odkazy
- www.rsssf.com
- Na wildstat.ru
- V. V. Gnatyuk "20 mistrovství druhé ligy 1971-1990". - Dněpropetrovsk: "Červené oddělení regionálního polygrafického nakladatelství", 1990. - 99 s.