Skupinu 7 kvalifikace zóny UEFA 2019 tvoří pět týmů: Španělsko , Rakousko , Finsko , Srbsko a Izrael . Losování turnaje proběhlo 25. dubna 2017 [1] .
Zápasy ve skupině se konají dvoukolově od 19.9.2017 do 4.9.2018. Vítěz skupiny se kvalifikuje do finále mistrovství světa. Tým na druhém místě má šanci postoupit do playoff kola [2] .
Barevné konvence |
---|
Národní tým postupuje do finále mistrovství světa 2019 |
Tým je v boji o play off. |
Tým neopouští skupinu |
# | národní tým | A | V | H | P | M | ± | Brýle | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Španělsko | 4:0 | 2:0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 17 - 1 | +16 | osmnáct | |||||
2 | Rakousko | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 7 | čtyři | jeden | 2 | 15-6 | +9 | 13 | ||||
3 | Finsko | 0:2 | 0:2 | 1:0 | 4:0 | 6 | 3 | jeden | 2 | 7 - 4 | +3 | deset | |||
čtyři | Srbsko | 1:2 | 0:4 | 0:2 | 2:0 | 7 | 2 | jeden | čtyři | 5-10 | -5 | 7 | |||
5 | Izrael | 0:6 | 0:6 | 0:0 | 0:1 | osm | 0 | jeden | 7 | 0-23 | -23 | jeden |
19. září 2017 20:00 ( UTC+2 ) |
|
"Mladost" , Kruševac Diváci: 1 270 Rozhodčí: Sandra Bastus |
19. října 2017 15:30 ( UTC+2 ) |
|
"Cukarički" , Bělehrad Diváci: 200 Rozhodčí: Luci Shultsova |
22. října 2017 16:00 ( UTC+2 ) |
|
Telia 5G Arena , Helsinki Diváci: 1 679 Rozhodčí: Karina Vitulano |
23. října 2017 16:00 ( UTC+2 ) |
|
Ramat Gan , Ramat Gan Diváci: 210 Rozhodčí: Zuzana Kovachová |
23. listopadu 2017 20:30 ( UTC+1 ) |
|
Bundesstadion Südstadt , Maria Enzersdorf Diváci: 3 100 Rozhodčí : Amy Fearn |
24. listopadu 2017 16:30 ( UTC+1 ) |
|
Voždovac , Bělehrad Rozhodčí: Marta Sörö |
26. listopadu 2017 13:00 ( UTC+1 ) |
|
Telia 5G Arena , Helsinki Diváci: 1 215 Rozhodčí: Meliz Ozchigdem |
28. listopadu 2017 13:00 ( UTC+1 ) |
|
" Son Mua ", Palma Diváci: 2 371 Rozhodčí: Ekaterina Monzul |
22. ledna 2018 16:00 ( UTC+1 ) |
|
Ramat Gan , Ramat Gan Diváci: 200 Rozhodčí: Caroline Wacker |
5. dubna 2018 19:00 ( UTC+2 ) |
|
Bundesstadion Südstadt, Maria Enzersdorf Diváci: 2 100 Rozhodčí: Sandra Bastusz |
6. dubna 2018 19:00 ( UTC+2 ) |
|
Telia 5G Arena , Helsinki Diváci: 3 331 Rozhodčí: Florence Guilleman |
10. dubna 2018 16:00 ( UTC+2 ) |
|
"Ramat Gan" , Ramat Gan Diváci: 150 Rozhodčí: Araksia Saribekyan |
10. dubna 2018 20:30 ( UTC+2 ) |
|
Bundesstadion Südstadt, Maria Enzersdorf Diváci: 2 950 Rozhodčí: Anastasia Pustovoitova |
7. června 2018 20:30 ( UTC+2 ) |
|
La Condomina , Murcia Rozhodčí: Juliana Demetrescu |
8. června 2018 17:00 ( UTC+2 ) |
|
Telia 5G Arena , Helsinki Rozhodčí: Ivana Martincic |
12. června 2018 18:00 ( UTC+2 ) |
|
Gradski Stadium, Zemun Rozhodčí: Henrique Nervik |
12. června 2018 18:30 ( UTC+2 ) |
|
Ramat Gan , Ramat Gan Rozhodčí: Esther Urban |
31. srpna 2018 19:00 CET |
|
El Sardinero Stadium , Santander Rozhodčí: Désirée Grundbacher |
4. září 2018 20:30 CET |
|
stadion Las Gaunas , Logroño Rozhodčí: Vesna Budimir |
4. září 2018 17:00 SEČ |
|
Wiener Neustadter Stadion , Wiener Neustadt Rozhodčí: Sandra Bastos |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|