2019 IIHF Mistrovství světa v ledním hokeji divize II | |
---|---|
2019 IIHF Mistrovství světa v ledním hokeji U18 divize II | |
Podrobnosti o turnaji | |
Hostitelské země |
Litva Srbsko |
Hostitelská města |
Elektrenai , Bělehrad |
Trávení času | 25. března — 13. dubna |
Počet příkazů | 12 |
20182020 - zrušeno 2021 - zrušeno 2022 |
Mistrovství světa v ledním hokeji juniorských týmů 2019 ve II. divizi je sportovní soutěž v ledním hokeji pod záštitou IIHF , která se konala od 25. do 31. března v Bělehradě ( Srbsko ) a od 7. do 13. dubna 2019 v Elektrenai ( Litva ) .
Mistrovství se účastní 12 národních týmů. Belgická reprezentace vzešla z třetí ligy , rumunská reprezentace z první divize , zbytek z posledního druholigového turnaje .
Skupina Anárodní tým | Kvalifikace |
---|---|
Rumunsko | V divizi 1 skupiny B obsadil 6. místo a v roce 2018 sestoupil |
Litva | Hostitelé skončili loni na druhém místě ve skupině A druhé divize |
Polsko | Loni skončil 3. ve skupině A druhé ligy |
Korejská republika | Loni skončil 4. ve skupině A druhé divize |
Estonsko | Loni skončil 5. ve skupině A druhé ligy |
Španělsko | Umístěn na 1. místě ve skupině B druhé divize a odtud postoupil v roce 2018 |
národní tým | Kvalifikace |
---|---|
Austrálie | V divizi 2 skupině A se umístil na 6. místě a v roce 2018 sestoupil |
Chorvatsko | Loni skončil 2. ve skupině B druhé ligy |
Srbsko | Hosts , skončili loni na 3. místě ve skupině B druhé ligy |
Holandsko | Loni skončil 4. ve skupině B druhé ligy |
Čína | Loni skončil 5. ve skupině B druhé ligy |
Belgie | Ve třetí divizi obsadil 1. místo a v roce 2018 se odtud posunul |
Kvalifikační tým pro skupinu B první divize mistrovství světa 2020 | |
Propagační tým pro skupinu B druhé divize mistrovství světa 2020 |
M | národní tým | A | V | V | NA | P | shz | ShP | RSH | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Polsko | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 36 | čtyři | +32 | patnáct |
2 | Litva | 5 | čtyři | 0 | 0 | jeden | 21 | patnáct | +6 | 12 |
3 | Estonsko | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 21 | 19 | +2 | 9 |
čtyři | Rumunsko | 5 | jeden | jeden | 0 | 3 | 17 | 24 | -7 | 5 |
5 | Korejská republika | 5 | jeden | 0 | 0 | čtyři | 17 | 19 | -čtyři | 3 |
6 | Španělsko | 5 | 0 | 0 | jeden | čtyři | 6 | 37 | -31 | jeden |
Místní čas ( UTC+3 ).
7. dubna 2019 12:30 |
Španělsko | 0 : 10 (0:4, 0:4, 0:2) |
Korejská republika | Ledový palác , Elektrenai |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
7. dubna 2019 16:00 |
Litva | 6:3 (1:1, 3:2, 2:0) |
Estonsko | Ledový palác , Elektrenai |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
7. dubna 2019 19:30 |
Polsko | 3 : 1 (1:0, 0:1, 2:0) |
Rumunsko | Ledový palác , Elektrenai |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
9. dubna 2019 12:30 |
Rumunsko | 6 : 4 (3:1, 2:2, 1:1) |
Korejská republika | Ledový palác , Elektrenai |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
9. dubna 2019 16:00 |
Estonsko | 5:1 (1:0, 2:0, 2:1) |
Španělsko | Ledový palác , Elektrenai |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
9. dubna 2019 19:30 |
Litva | 1:7 (0:0, 1:4, 0:3) |
Polsko | Ledový palác , Elektrenai |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
10. dubna 2019 12:30 |
Rumunsko | 2:5 (0:2, 1:1, 1:2) |
Estonsko | Ledový palác , Elektrenai |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
10. dubna 2019 16:00 |
Polsko | 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) |
Korejská republika | Ledový palác , Elektrenai |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
10. dubna 2019 19:30 |
Litva | 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) |
Španělsko | Ledový palác , Elektrenai |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
12. dubna 2019 12:30 |
Estonsko | 2:8 (0:3, 1:2, 1:3) |
Polsko | Ledový palác , Elektrenai |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
14 min | Pokuta | 10 min | ||
16 | hází | padesáti |
12. dubna 2019 16:00 |
Španělsko | 4:5 (OT) (1:3, 2:0, 1:1, 0:1) |
Rumunsko | Ledový palác , Elektrenai |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
19 min | Pokuta | 37 min | ||
41 | hází | 24 |
12. dubna 2019 19:30 |
Korejská republika | 1 : 2 (0:0, 1:1, 0:1) |
Litva | Ledový palác , Elektrenai |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
24 min | Pokuta | 10 min | ||
28 | hází | 21 |
13. dubna 2019 12:30 |
Polsko | 13:0 (3:0, 5:0, 5:0) |
Španělsko | Ledový palác , Elektrenai |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
10 min | Pokuta | 16 min | ||
40 | hází | 13 |
13. dubna 2019 16:00 |
Korejská republika | 2 : 6 (0:2, 1:2, 1:2) |
Estonsko | Ledový palác , Elektrenai |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
10 min | Pokuta | 14 min | ||
29 | hází | osmnáct |
13. dubna 2019 19:30 |
Rumunsko | 3:8 (1:4, 0:1, 2:3) |
Litva | Ledový palác , Elektrenai |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
Skupiny B druhé divize se zúčastnili 4 hlavní rozhodčí a 7 čárových [1] .
Hlavní rozhodčí
|
Čároví rozhodčí
|
Kvalifikační tým pro skupinu A 2. divize mistrovství světa 2020 | |
Propagační tým pro skupinu A třetí divize mistrovství světa 2020 |
M | národní tým | A | V | V | NA | P | shz | ShP | RSH | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Srbsko | 5 | čtyři | 0 | jeden | 0 | 31 | deset | +21 | 13 |
2 | Čína | 5 | čtyři | 0 | 0 | jeden | osmnáct | patnáct | +3 | 12 |
3 | Holandsko | 5 | 3 | jeden | 0 | jeden | 13 | 9 | +4 | jedenáct |
čtyři | Chorvatsko | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 16 | čtrnáct | +2 | 6 |
5 | Austrálie | 5 | jeden | 0 | 0 | čtyři | 12 | 21 | -9 | 3 |
6 | Belgie | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 12 | 33 | -21 | 0 |
Místní čas ( UTC+1 ).
25. března 2019 13:00 |
Belgie | 2:4 (0:1, 1:1, 1:2) |
Holandsko | Pionir Ice Palace , Bělehrad Diváci: 39 |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
Rozhodčí: Sirko Hunnius Čároví rozhodčí : Gregor Miklic Thomas Nordberg-Pettersen | ||||
cíle: | ||||
0: 1 1 : 1 1: 2 1: 3 1: 4 2 :4 |
||||
8 min | Pokuta | 8 min | ||
dvacet | hází | 45 |
25. března 2019 16:30 |
Chorvatsko | 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) |
Čína | Pionir Ice Palace , Bělehrad Diváci: 24 |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
Rozhodčí: Anton Khladchenko Čároví rozhodčí : Danko Popovich Pozhar Stefan | ||||
32 min | Pokuta | 14 min | ||
25 | hází | 37 |
25. března 2019 20:00 |
Srbsko | 8 : 4 (3:2, 2:0, 3:2) |
Austrálie | Pionir Ice Palace , Bělehrad Diváci: 669 |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
Rozhodčí: Petr Amosov Čároví rozhodčí : Raivis Yutsers Ilya Khokhlov | ||||
6 min | Pokuta | 10 min | ||
33 | hází | 17 |
26. března 2019 13:00 |
Čína | 6 : 4 (1:2, 2:2, 3:0) |
Belgie | Pionir Ice Palace , Bělehrad |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
Rozhodčí: {{}} Čároví rozhodčí: {{}} {{}} | ||||
26. března 2019 16:30 |
Austrálie | 1 : 2 (0:0, 0:2, 1:0) |
Holandsko | Pionir Ice Palace , Bělehrad |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
Rozhodčí: {{}} Čároví rozhodčí: {{}} {{}} | ||||
26. března 2019 20:00 |
Chorvatsko | 1:4 (1:0, 0:1, 0:3) |
Srbsko | Pionir Ice Palace , Bělehrad |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
Rozhodčí: {{}} Čároví rozhodčí: {{}} {{}} | ||||
28. března 2019 13:00 |
Austrálie | 13:00 | Čína | Pionir Ice Palace , Bělehrad |
28. března 2019 16:30 |
Chorvatsko | 16:30 | Belgie | Pionir Ice Palace , Bělehrad |
28. března 2019 20:00 |
Srbsko | 20:00 | Holandsko | Pionir Ice Palace , Bělehrad |
30. března 2019 13:00 |
Holandsko | 13:00 | Chorvatsko | Pionir Ice Palace , Bělehrad |
30. března 2019 16:30 |
Belgie | 16:30 | Austrálie | Pionir Ice Palace , Bělehrad |
30. března 2019 20:00 |
Čína | 20:00 | Srbsko | Pionir Ice Palace , Bělehrad |
31. března 2019 13:00 |
Austrálie | 13:00 | Chorvatsko | Pionir Ice Palace , Bělehrad |
31. března 2019 16:30 |
Holandsko | 16:30 | Čína | Pionir Ice Palace , Bělehrad |
31. března 2019 20:00 |
Srbsko | 20:00 | Belgie | Pionir Ice Palace , Bělehrad |
Mistrovství světa v ledním hokeji 2019 | |
---|---|
Světový šampionát | |
Mistrovství světa mládeže | |
Mistrovství světa juniorů | |
Mistrovství světa (ženy) | |
Mistrovství světa juniorských družstev (ženy) | |
|
IIHF Mistrovství světa juniorů divize II | |
---|---|
¹ Turnaj se nekoná v letech 2020 a 2021 kvůli pandemii COVID-19 |