Wrestling na Evropských hrách 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Řecko-římský styl | ||||
Muži | ||||
Až 59 kg | Až 66 kg | |||
Až 71 kg | Až 75 kg | |||
Do 80 kg | Až 85 kg | |||
Až 98 kg | Až 130 kg | |||
Volný styl | ||||
Muži | Ženy | |||
Až 57 kg | Až 48 kg | |||
Až 61 kg | Až 53 kg | |||
Až 65 kg | Až 55 kg | |||
Do 70 kg | Až 58 kg | |||
Až 74 kg | Do 60 kg | |||
Až 86 kg | Až 63 kg | |||
Až 97 kg | Až 69 kg | |||
Až 125 kg | Až 75 kg | |||
Kvalifikace |
13. června se konaly řecko-římské zápasy mužů v kategorii do 80 kg na prvních Evropských hrách . Zúčastnilo se 19 sportovců z 19 zemí. Soutěže se konaly ve sportovní aréně pojmenované po Hejdaru Alijevovi .
Sebevědomé vítězství v turnaji vybojoval stříbrný medailista z mistrovství světa 2014, ruský zápasník Evgeny Saleev . Druhé místo obsadil ázerbájdžánský atlet Rafig Huseynov . Bronzové medaile vybojovali Bulhar Daniel Aleksandrov a Bělorus Viktor Sosunovsky .
Zlato | stříbrný | Bronz |
VT - vítězství na dotek;
VB - vítězství v důsledku zranění soupeře;
PP - vítězství na body s technickým skóre pro poraženého;
PO - vítězství na body bez technického skóre pro poraženého;
SP - technická převaha, vítězství na body s rozdílem více než 6 bodů s technickým skóre poraženého;
ST - technická převaha, vítězství na body s rozdílem více než 6 bodů bez technického skóre od poraženého;
1/16 finále | 1/8 finále | Čtvrtfinále | semifinále | Finále | ||||||||||||||
Rafig Huseynov ( AZE ) | 4 (ST) | |||||||||||||||||
Michael Wagner ( AUT ) | 0 | |||||||||||||||||
Rafig Huseynov ( AZE ) | 4 (ST) | |||||||||||||||||
Daniel Alexandrov ( BUL ) | 0 | |||||||||||||||||
Bozo Starcevic ( CRO ) | jeden | |||||||||||||||||
Daniel Alexandrov ( BUL ) | 3 (PP) | |||||||||||||||||
Rafig Huseynov ( AZE ) | 4 (ST) | |||||||||||||||||
Selcuk Chebi ( TUR ) | 0 | |||||||||||||||||
Petar Balo ( SRB ) | 0 | |||||||||||||||||
Alexander Jergsen ( SWE ) | 3 (PO) | |||||||||||||||||
Alexander Jergsen ( SWE ) | 0 | |||||||||||||||||
Selcuk Chebi ( TUR ) | 3 (PO) | |||||||||||||||||
Selcuk Chebi ( TUR ) | 4 (ST) | |||||||||||||||||
Cheslavs Bestenis ( LAT ) | 0 | |||||||||||||||||
Rafig Huseynov ( AZE ) | 0 | |||||||||||||||||
Jevgenij Salejev ( RUS ) | 3 (PO) | |||||||||||||||||
Julius Matuzevichius ( LTU ) | 3 (PP) | |||||||||||||||||
Nikolaos Varkas ( GRE ) | jeden | |||||||||||||||||
Julius Matuzevichius ( LTU ) | 0 | |||||||||||||||||
Jevgenij Salejev ( RUS ) | 4 (ST) | |||||||||||||||||
Alexander Shishman ( UKR ) | 0 | |||||||||||||||||
Jevgenij Salejev ( RUS ) | 3 (PO) | |||||||||||||||||
Jevgenij Salejev ( RUS ) | 4 (SP) | |||||||||||||||||
Viktor Sosunovsky ( BLR ) | jeden | |||||||||||||||||
Viktor Sosunovsky ( BLR ) | 4 (ST) | |||||||||||||||||
Jonas Bossert ( SUI ) | jeden | Lasha Gobadze ( GEO ) | 0 | |||||||||||||||
Lasha Gobadze ( GEO ) | 3 (PP) | Viktor Sosunovsky ( BLR ) | 3 (PP) | |||||||||||||||
Florian Neumeier ( GER ) | 3 (PO) | Florian Neumeier ( GER ) | jeden | |||||||||||||||
Zholtan Keri ( HUN ) | 0 | Florian Neumeier ( GER ) | 3 (PO) | |||||||||||||||
Igor Beshlyaga ( MDA ) | 3 (PP) | Igor Beshlyaga ( MDA ) | 0 | |||||||||||||||
Pavel Povada ( CZE ) | jeden |
První kolo | Druhé kolo | Zápasy o třetí místo | |||||||
Daniel Alexandrov ( BUL ) | 3 (PP) | ||||||||
Selcuk Chebi ( TUR ) | jeden | ||||||||
Michael Wagner ( AUT ) | 0 | ||||||||
Daniel Alexandrov ( BUL ) | 4 (ST) | ||||||||
Alexander Shishman ( UKR ) | 0 | ||||||||
Viktor Sosunovsky ( BLR ) | 3 (PO) | ||||||||
Alexander Shishman ( UKR ) | 3 (PP) | ||||||||
Julius Matuzevichius ( LTU ) | jeden | ||||||||