Zápas na Letních olympijských hrách 1984 | ||||
---|---|---|---|---|
Řecko-římský styl | ||||
Až 48 kg | Až 74 kg | |||
Až 52 kg | Až 82 kg | |||
Až 57 kg | Do 90 kg | |||
Až 62 kg | Do 100 kg | |||
Až 68 kg | Přes 100 kg | |||
Volný styl | ||||
Až 48 kg | Až 74 kg | |||
Až 52 kg | Až 82 kg | |||
Až 57 kg | Do 90 kg | |||
Až 62 kg | Do 100 kg | |||
Až 68 kg | Přes 100 kg | |||
← 1980 |
Řecko -římská zápasnická soutěž v kategorii do 82 kg byla součástí zápasnického soutěžního programu Letních olympijských her 1984 v Los Angeles .
Zápasníci byli rozděleni do dvou skupin. Vítěz každé skupiny byl určen systémem dvojité eliminace.
Skupina AL | CP | TP | L | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Kruh 1 | ||||||
jeden | Kim Sang-gyu ( KOR ) | 1-3PP _ | 4-5 | Mohamed El-Ashram ( EGY ) | 0 | |
jeden | Mustafa Susan ( TUR ) | 0-4ST _ | 0-15 | Louis Santer ( C.A.N. ) | 0 | |
jeden | Daniel Chandler ( USA ) | 0-3PO _ | 0-4 | Søren Klason ( SWE ) | 0 | |
0 | Jon Draika ( ROU ) | 3-1PP _ | 4-4 | Claus Miesen ( NOR ) | jeden | |
Kruh 2 | ||||||
jeden | Kim Sang-gyu ( KOR ) | 3-0 P1 | 5:37 | Mustafa Susan ( TUR ) | 2 | |
0 | Mohamed El-Ashram ( EGY ) | 4-0TF _ | 0:45 | Louis Santer ( C.A.N. ) | jeden | |
2 | Daniel Chandler ( USA ) | 0-3 P1 | 5:38 | Jon Draika ( ROU ) | 0 | |
0 | Søren Klason ( SWE ) | 3-1DC _ | 0-0 | Claus Miesen ( NOR ) | 2 | |
Kruh 3 | ||||||
2 | Kim Sang-gyu ( KOR ) | 1-3PP _ | 8-10 | Louis Santer ( C.A.N. ) | jeden | |
jeden | Mohamed El-Ashram ( EGY ) | 0-3PO _ | 0-3 | Søren Klason ( SWE ) | 0 | |
0 | Jon Draika ( ROU ) | minul | ||||
Kruh 4 | ||||||
0 | Jon Draika ( ROU ) | 3-1PP _ | 3-1 | Mohamed El-Ashram ( EGY ) | 2 | |
2 | Louis Santer ( C.A.N. ) | 1-3PP _ | 4-11 | Søren Klason ( SWE ) | 0 | |
Finále | ||||||
Jon Draika ( ROU ) | 3,5-0 SO | 10-0 | Søren Klason ( SWE ) |
Zápasníci | L | ER | CP | Finále |
---|---|---|---|---|
Jon Draika ( ROU ) | 0 | - | 9 | 3.5 |
Søren Klason ( SWE ) | 0 | - | 12 | 0 |
Mohamed El-Ashram ( EGY ) | 2 | čtyři | osm | |
Louis Santer ( C.A.N. ) | 2 | čtyři | osm | |
Kim Sang-gyu ( KOR ) | 2 | 3 | 5 | |
Claus Miesen ( NOR ) | 2 | 2 | 2 | |
Daniel Chandler ( USA ) | 2 | 2 | 0 | |
Mustafa Susan ( TUR ) | 2 | 2 | 0 |
L | CP | TP | L | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Kruh 1 | ||||||
jeden | Dimitrios Thanopoulos ( GRE ) | 3-0 P1 | 5:22 | Jasutoshi Moriyama ( JPN ) | jeden | |
jeden | Georg Marchl ( aut ) | 0-3 P1 | 5:34 | Siegfried Seibold ( SRN ) | 0 | |
0 | Momir Petkovic ( YUG ) | 3-0PO _ | 6-0 | Značka Yarmo ( ploutev ) | jeden | |
0 | Ernesto Razzino ( ITA ) | minul | ||||
Kruh 2 | ||||||
jeden | Ernesto Razzino ( ITA ) | 1-3PP _ | 4-6 | Dimitrios Thanopoulos ( GRE ) | 0 | |
2 | Jasutoshi Moriyama ( JPN ) | 0-3 P1 | 5:19 | Georg Marchl ( aut ) | jeden | |
jeden | Siegfried Seibold ( SRN ) | 0-3PO _ | 0-1 | Momir Petkovic ( YUG ) | 0 | |
jeden | Značka Yarmo ( ploutev ) | minul | ||||
Kruh 3 | ||||||
jeden | Značka Yarmo ( ploutev ) | 3-1PP _ | 10-5 | Ernesto Razzino ( ITA ) | 2 | |
0 | Dimitrios Thanopoulos ( GRE ) | 3-1PP _ | 7-6 | Siegfried Seibold ( SRN ) | 2 | |
2 | Georg Marchl ( aut ) | 0-3PO _ | 0-5 | Momir Petkovic ( YUG ) | 0 | |
Finále | ||||||
Momir Petkovic ( YUG ) | 3-0PO _ | 6-0 | Značka Yarmo ( ploutev ) | |||
Značka Yarmo ( ploutev ) | 3-1PP _ | 6-1 | Dimitrios Thanopoulos ( GRE ) | |||
Dimitrios Thanopoulos ( GRE ) | 3-1PP _ | 5-1 | Momir Petkovic ( YUG ) |
Zápasníci | L | ER | CP | Finále |
---|---|---|---|---|
Dimitrios Thanopoulos ( GRE ) | 0 | - | 9 | čtyři |
Momir Petkovic ( YUG ) | 0 | - | 9 | čtyři |
Značka Yarmo ( ploutev ) | jeden | - | 3 | 3 |
Siegfried Seibold ( SRN ) | 2 | 3 | čtyři | |
Georg Marchl ( aut ) | 2 | 3 | 3 | |
Ernesto Razzino ( ITA ) | 2 | 3 | 2 | |
Jasutoshi Moriyama ( JPN ) | 2 | 2 | 0 |
CP | TP | |||
---|---|---|---|---|
zápas o 5. místo | ||||
Mohamed El-Ashram ( EGY ) | 1-3PP _ | 3-5 | Značka Yarmo ( ploutev ) | |
zápas o bronz | ||||
Søren Klason ( SWE ) | 3-1PP _ | 5-2 | Momir Petkovic ( YUG ) | |
zápas o zlatou medaili | ||||
Jon Draika ( ROU ) | 3-1PP _ | 4-3 | Dimitrios Thanopoulos ( GRE ) |