Mistrovství Ruska týmů v plochodrážním závodě na ledě mezi juniory ( KCHRYU v motocyklových závodech na ledě ) je cyklus soutěží mezi kluby ledních ploch v Rusku, který zahrnuje jezdce, kteří nedosáhli 21 let.
V období 2006-2009 se šampionát skládal z několika rovnocenných etap. Od roku 2010 se hraje systémem semifinále a finále.
Sezóna | Finále | Šampion Ruska | Stříbrný medailista | Bronzový medailista |
---|---|---|---|---|
2006 | Sterlitamak Uchaly |
žíravina ( Sterlitamak ) | SK im. G. Kadyrová ( Ufa ) | STK Gornyak ( Uchaly ) |
2007 | Sterlitamak Shadrinsk |
žíravina ( Sterlitamak ) | Mordovia ( Saransk ) | Baškortostán ( Ufa ) |
2008 | Sterlitamak Shadrinsk |
žíravina ( Sterlitamak ) | Mega-Lada ( Tolyatti ) | SHAAZ SKA PURVO ( Shadrinsk ) |
2009 | Ufa | Baškortostán ( Ufa ) | Regionální centrum ( Kamensk-Uralsky ) | Mega-Lada ( Tolyatti ) |
2010 | Shadrinsk | Torpedo-SHAAZ SKA PURVO ( Shadrinsk ) | Mordovia ( Saransk ) | SHIP SKA PUrVO ( Shadrinsk ) |
2011 | Kumertau | Torpedo-SHAAZ SKA PURVO ( Shadrinsk ) | Mordovia ( Saransk ) | Regionální centrum ( Kamensk-Uralsky ) |
2012 | Samara | Mordovia-2 ( Saransk ) | Regionální centrum ( Kamensk-Uralsky ) | Torpedo-SHAAZ ( Shadrinsk ) |
2013 | Kamensk-Uralskij | Mega-Lada ( Tolyatti ) | Bashkortostan TsTVS je. G. Kadyrová ( Ufa ) | TsPTVS ( Kamensk-Uralsky ) |
2014 | Kamensk-Uralskij | Bashkortostan TsTVS je. G. Kadyrová ( Ufa ) | Mega-Lada ( Tolyatti ) | AMK SGK ( Samara ) |
2015 | Kamensk-Uralskij | TsPTVS ( Kamensk-Uralsky ) | Mega-Lada ( Tolyatti ) | Bashkortostan TsTVS je. G. Kadyrová ( Ufa ) |
2016 | Kamensk-Uralskij | TsPTVS ( Kamensk-Uralsky ) | Bashkortostan TsTVS je. G. Kadyrová ( Ufa ) | žíravina ( Sterlitamak ) |
2017 | Kamensk-Uralskij | žíravina ( Sterlitamak ) | Bashkortostan TsTVS je. G. Kadyrová ( Ufa ) | TsTVS ( Kamensk-Uralsky ) |
2018 | Kamensk-Uralskij | TsPTVS ( Kamensk-Uralsky ) | Mega-Lada ( Tolyatti ) | Bashkortostan TsTVS je. G. Kadyrová ( Ufa ) |
2019 | Tolyatti | TsTVS DOSAAF ( Kamensk-Uralsky ) | Mega-Lada ( Tolyatti ) | Bashkortostan-TsTVS ( Ufa ) |
2020 | Kamensk-Uralsky Vjatskie Polyany |
TsTVS DOSAAF ( Kamensk-Uralsky ) | Bashkortostan-TsTVS ( Ufa ) | Mega-Lada ( Tolyatti ) |
2021 | Shadrinsk | TsTVS ( Ufa ) | Mega-Lada ( Tolyatti ) | TsTVS DOSAAF ( Kamensk-Uralsky ) |
Pozice | Klub | Celkový | |||
---|---|---|---|---|---|
jeden. | TsTVS DOSAAF | 5 | 2 | čtyři | jedenáct |
2. | Žíravý | čtyři | jeden | 5 | |
3. | Bashkortostan-TsTVS | 3 | 5 | čtyři | 12 |
čtyři. | Torpédo-SHAAZ | 2 | jeden | 2 | 5 |
5. | Mega-Lada | jeden | 6 | 2 | 9 |
6. | Mordovia | jeden | 3 | čtyři | |
7. | STK Miner | jeden | jeden | ||
AMK SGK | jeden | jeden |
Kromě medailových týmů týmy Penza , Iskra ( Kumertau ) (později Speedway-Kuzbass-ROSTO a "Sapsan"), Sibiř ( Novosibirsk ), Podmoskovie ( Lukhovitsy ), Amur ( Blagoveshchensk ), Udmurtia ( Iževsk ). ) také soutěžil v ruském šampionátu , Progress ( Glazov ), GBU STSH ( Tolyatti ), týmu Uralského federálního okruhu.
na ledové ploché dráze | Ruské závody||
---|---|---|
Osobní |
| |
Příkaz |
| |
Památníky |
| |
Otevřené krajské přebory |
| |
soutěže NMFR | Mistrovství Ruska podle NMFR |