Fotbalový pohár Mykolajivské oblasti | |
---|---|
Založený | 1939 |
Kraj |
SSSR Ukrajina |
Aktuální vítěz | Avtolokomotiv Južnoukrainsk |
Nejvíce s názvem | "Vlna" Nikolaev - 13 |
2014 |
Mykolaiv Oblast Football Cup je regionální soutěž ukrajinského fotbalu mezi amatérskými týmy. První pohár se hrál v roce 1992 . Koná se pod záštitou Fotbalové federace regionu Mykolajiv .
Rok | Majitel | Finalista | Šek |
---|---|---|---|
1939 | "Shipbuilder" ( závod pojmenovaný po Marty , Nikolaev ) | "Spike" ( Nikolaev ) | 3:1 |
1940 | "Sudostroitel-2" ( rostlina pojmenovaná po Marty , Nikolaev ) | DKAiF ( Ochakov ) | 4:2 |
1946 | "Shipbuilder" ( závod pojmenovaný po 61 Communards , Nikolaev ) | ||
1948 | "Stavitel" ( Nikolaev ) | "Bolševik" ( Bashtanka ) | |
1949 | Tým vojenské jednotky 10758 ( Nikolaev ) | "Bolševik" ( Ochakov ) | 6:2 |
1950 | Tým vojenské jednotky 10758 ( Nikolaev ) | "Spartak" ( Nová Odessa ) | 7:0 |
1951 | Tým centrálního stadionu ( Mykolajiv ) | "Sklizeň" ( říjen ) | 4:2 |
1954 | "Stavitel" ( Nikolaev ) | Avangard ( Pervomaisk ) | 4:1 |
1955 | "Vanguard" (Stalinsky okres, YuTZ ; Nikolaev ) | "Red Banner" (vojenská jednotka 10758, Pervomaisk ) | 6:0 |
1956 | "Vanguard" ( Plant im. Nosenko , Nikolaev ) | "Stavitel" ( Nikolaev ) | 3:1 |
1957 | "Stavitel" ( Nikolaev ) | ||
1958 | "Stavitel" ( Nikolaev ) | ||
1959 * | "Torpédo" ( Nikolaev ) "Vympel" ( Nikolaev ) |
||
1960 | "Torpédo" ( Nikolaev ) | "Vympel" ( Nikolaev ) | |
1961 | "Hvězda" ( Pervomaisk ) | Avangard ( Nikolajev ) | 1:0 |
1962 | Avangard ( Nikolajev ) | "Vympel" ( Nikolaev ) | 2:1 |
1963 | "Torpédo" ( Nikolaev ) | "Spartak" ( Nikolajevský okres ) | 1:0 |
1964 | "Vympel" ( Nikolaev ) | Pervomaisk | 2:1 |
1965 | "Torpédo" ( Nikolaev ) | "Falcon" ( Voznesensk ) | 4:0 |
1966 | "Stavitel lodí" ( Nikolaev ) | "Torpédo" ( Nikolaev ) | |
1967 | "Zenith" ( Nikolaev ) | Spartak ( Voznesensk ) | 7:4 |
1968 | "Builder" ( Pervomaisk ) | "Vlna" ( Nikolaev ) | 5:1* |
1969 | "Vlna" ( Nikolaev ) | "Torpédo" ( Nikolaev ) | 1:1, 0:0 str. 4:1 |
1970 | "Stavitel lodí" ( Nikolaev ) | "Vlna" ( Nikolaev ) | 1:0 |
1971 | "Spartak" ( Pervomajsk ) | "Torpédo" ( Nikolaev ) | 3:1 |
1972 | "Spartak" ( Nikolaev ) | "Vlna" ( Nikolaev ) | 3:0 |
1973 | "Vlna" ( Nikolaev ) | "Kommunarovets" ( Nikolaev ) | 0:0 pp. |
1974 | "Torpédo" ( Nikolaev ) | "Vodnik" ( Nikolaev ) | 4:0 |
1975 | "Vodnik" ( Nikolaev ) | "Oceán" ( Nikolaev ) | 1:1 pp. 7:6 |
1976 | "Vlna" ( Nikolaev ) | ||
1977 | "Stavitel" ( Nikolaev ) | "Kommunarovets" ( Nikolaev ) | 1:0 |
1978 | "Stavitel lodí" ( Nikolaev ) | Fregata ( Pervomaisk ) | neobjevení se "Fregata" |
1979 | "Vlna" ( Nikolaev ) | "Torpédo" ( Nikolaev ) | 3:0 |
1980 | "Vlna" ( Nikolaev ) | "Jupiter" ( Nikolaev ) | 4:1 |
1981 | "Vlna" ( Nikolaev ) | "Jupiter" ( Nikolaev ) | 7:0 |
1982 | "Vlna" ( Nikolaev ) | "Hvězda" ( Nikolaev ) | 1:0 |
1983 | "Vlna" ( Nikolaev ) | "Vodnik" ( Nikolaev ) | |
1984 | "Vlna" ( Nikolaev ) | "Vodnik" ( Nikolaev ) | |
1985 | "Hvězda" ( Nikolaev ) | "Vlna" ( Nikolaev ) | 4:3 |
1986 | "Vlna" ( Nikolaev ) | "Vodnik" ( Nikolaev ) | |
1987 | "Vlna" ( Nikolaev ) | "Vodnik" ( Nikolaev ) | 6:1 |
1988 | "Vlna" ( Nikolaev ) | "Iskra" ( Pervomajsk ) | 2:2 pp. 11:10 |
1989 | "Mayak" ( Ochakov ) | "Vlna" ( Nikolaev ) | 1:0 |
1990 | Fregata ( Pervomaisk ) | "Vodnik" ( Nikolaev ) | 1:0 |
1991 | "Vlna" ( Nikolaev ) | "Falcon" Kulbakino ( Nikolaev ) | 2:0 |
1992 | "Olympia FC AES" ( Južnoukrainsk ) | "Kommunarovets" ( Nikolaev ) | 3:0 |
1993 | "Evis", veteráni ( Nikolaev ) | "Olympia FC AES" ( Južnoukrainsk ) | 3:2 |
1994 | "Niva" ( nečekané ) | "Olympia FC AES" ( Južnoukrainsk ) | 1:0 |
1995 | "Olympia FC AES" ( Južnoukrainsk ) | "Niva" ( nečekané ) | 4:3 a.i. |
1996 | "Hydroliznik" ( Olshanskoye ) | SC "Pervomaisk" | 0:0 propiska. 6:5 |
1997 | SC "Pervomaisk" | "Kolos" ( Stěpovoje ) | 2:0 |
1998 | SC "Pervomaisk" | "Vozko" ( Vozněsensk ) | 5:1, 2:1 |
1999 | "Kolos" ( Stěpovoje ) | SC "Pervomaisk" | 5:2, 1:1 |
2000 | "Kolos" ( Stěpovoje ) | SC "Nikolajev-2" | 3:0, 1:0 |
2001 | "Vodnik" ( Nikolaev ) | "Kolos" ( Stěpovoje ) | 2:1 |
2002 | "Vodnik" ( Nikolaev ) | "Kolos" ( Stěpovoje ) | 3:2 a.i. |
2003 | "Slavia" ( Bashtanka ) | "Kolos" ( Stěpovoje ) | 2:0 |
2004 | "Kolos" ( Stěpovoje ) | "Slavia" ( Bashtanka ) | 2:1 |
2005 | "Kolos" ( Stěpovoje ) | "Slavia" ( Bashtanka ) | 1:0 [1] |
2006 | "Kolos" ( Stěpovoje ) | "Stavitel" ( Nikolaev ) | 1:0 a.i. [2] |
2007 | FC Voronovka | "Torpédo" ( Nikolaev ) | 4:0 [3] |
2008 | FC Voronovka | "Torpédo" ( Nikolaev ) | pero 2:2 . 4:3 [4] |
2009 | FC Kazanka | "Varvarovka" ( Nikolaev ) | 4:3 [5] |
2010 | "Teplovik" ( Juzhnoukrainsk ) | "Torpédo" ( Nikolaev ) | 2:1 [6] |
2011 | "Torpédo" ( Nikolaev ) | "Teplovik" ( Juzhnoukrainsk ) | 3:0 [7] |
2012 | "Torpédo" ( Nikolaev ) | "Teplovik" ( Juzhnoukrainsk ) | 3:0 [8] |
2013 | MFC "Pervomaisk" | "Varvarovka" ( Nikolaev ) | 2:1 [9] |
2014 | "Torpédo" ( Nikolaev ) | "Step" | 3:1 |
2015 | "Avtolokomotiv" ( Juzhnoukrainsk ) | "Pervomajsk" | 1:0 [10] |
2016 | FC Vradievka | MFK Pervomaisk |
Poháry regionů Ukrajiny ve fotbale mezi amatérskými týmy | |
---|---|
Autonomní republika Krym , regionální, města se zv postavení |
|