Russian Bandy Cup 2015
Aktuální verze stránky ještě nebyla zkontrolována zkušenými přispěvateli a může se výrazně lišit od
verze recenzované 11. května 2017; kontroly vyžadují
9 úprav .
Russian Bandy Cup 2015 je 24. pohárový turnaj pořádaný Federací Bandy Ruska .
Předpisy
Soutěže se konají ve 2 kolech.
skupina "A" od 15. září do 21. září ;
skupina "B" od 22. září do 28. září
- II etapa. Dva nejlepší týmy ze skupiny postupují do II (finálové) fáze poháru. Družstva sehrají semifinálové zápasy (1. místo ve skupině "A" se 2 týmy ve skupině "B" a naopak), vítězové postupují do finále.
Fáze I
Skupina "A"
1. den
|
|
|
|
|
|
|
|
15.09 |
SKA-Neftyanik — Start |
6:2 (4:0) |
|
15.09 |
Vodnik - Vlast |
5:1 (3:1) |
|
15.09 |
Volha — Volha-2 |
16:1 (7:0) |
|
2. den
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.09 |
Vodnik — SKA-Neftyanik |
2:5 (1:3) |
|
16.09 |
Volha-2 - Jenisej |
1:13 (1:5) |
|
16.09 |
Vlast - Volha |
8:5 (4:3) |
|
3. den
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.09 |
Start - Vodník |
4:6 (1:2) |
|
17.09 |
Volha-2 - Vlast |
4:14 (3:5) |
|
17.09 |
Enisey — SKA-Neftyanik |
4:8 (3:5) |
|
4. den
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.09 |
Enisey - Start |
4:3 (1:1) |
|
18.09 |
SKA-Neftyanik — Volha-2 |
9:2 (2:0) |
|
18.09 |
Volha - Vodník |
6:7 (1:3) |
|
|
5. den
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.09 |
Start - Volha-2 |
10:0 (3:0) |
|
19.09 |
SKA-Neftyanik — Volha |
8:2 (2:1) |
|
19.09 |
Vlast - Jenisej |
8:5 (4:4) |
|
6. den
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.09 |
SKA-Neftyanik - Vlast |
7:3 (5:3) |
|
20.09 |
Start — Volha |
4:7 (2:4) |
|
20.09 |
Jenisej - Vodnik |
6:6 (3:1) |
|
7. den
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.09 |
Vlast - Start |
1:2 (1:0) |
|
21.09 |
Volha-2 - Vodník |
1:12 (1:8) |
|
21.09 |
Volha - Jenisej |
6:5 (3:5) |
|
|
Skupina B
1. den
|
|
|
|
|
|
|
|
22.09 |
Bajkal-Energy - Ural Trubnik |
7:1 (0:1) |
|
22.09 |
Dynamo Moskva — Dynamo Kazaň |
18:2 (9:0) |
|
22.09 |
Zorkij — Kuzbass |
7:5 (4:2) |
|
2. den
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.09 |
Sibselmaš — Bajkalská energie |
6:9 (6:5) |
|
23.09 |
Ural Trubnik — Kuzbass |
2:10 (0:6) |
|
23.09 |
Dynamo Kazaň — Zorkij |
2:7 (0:3) |
|
3. den
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.09 |
Kuzbass — Dynamo Moskva |
2:9 (0:4) |
|
24.09 |
Zorkij - Sibselmaš |
4:4 (2:1) |
|
24.09 |
Dynamo-Kazaň - Ural Trubnik |
4:3 (1:1) |
|
4. den
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.09 |
Kuzbass — Dynamo-Kazaň |
4:5 (0:4) |
|
25.09 |
Bajkalská energie - Zorkij |
5:6 (2:4) |
|
25.09 |
Dynamo Moskva – Sibselmaš |
12:5 (5:3) |
|
|
5. den
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.09 |
Bajkal-Energy — Dynamo-Kazaň |
10:3 (6:2) |
|
26.09 |
Výrobce uralských trubek - Sibselmash |
6:4 (4:2) |
|
26.09 |
Dynamo Moskva – Zorkij |
7:2 (3:0) |
|
6. den
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.09 |
Sibselmaš — Dynamo Kazaň |
9:5 (2:3) |
|
27.09 |
Ural Trubnik — Dynamo Moskva |
4:9 (3:5) |
|
27.09 |
Kuzbass — Bajkalská energie |
3:7 (2:3) |
|
7. den
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.09 |
Zorkij - Ural Trubnik |
3:4 (1:0) |
|
28.09 |
Bajkal-Energy — Dynamo Moskva |
8:4 (4:2) |
|
28.09 |
Sibselmaš — Kuzbass |
13:8 (6:4) |
|
|
Fáze II
Semifinále
29. října 2015 |
Vodník |
Protokol 3:9 (0:6).
|
Bajkalská energie |
E. Dergaev E. Dergaev A. Ťukavin |
cíle |
A. Nasonov P. Dubovik I. Grachev M. Krasikov A. Nasonov D. Loginov I. Grachev M. Seledkov A. Nasonov |
|
Stadion: " Rekord " Diváci: 3500 Rozhodčí: D. Dobryansky |
29. října 2015
|
|
Stadion: " Rekord " Diváci: 2000 Rozhodčí: E. Tyutyukov |
Konečná
31. října 2015 |
|
Stadion: Diváci: 5200 Rozhodčí: G. Minajev |
Odkazy