Plavání na Letní univerziádě 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Volný styl | ||||
50 metrů | muži | ženy | ||
100 metrů | muži | ženy | ||
200 metrů | muži | ženy | ||
400 metrů | muži | ženy | ||
800 metrů | muži | ženy | ||
1500 metrů | muži | ženy | ||
Motýl | ||||
50 metrů | muži | ženy | ||
100 metrů | muži | ženy | ||
200 metrů | muži | ženy | ||
Na zádech | ||||
50 metrů | muži | ženy | ||
100 metrů | muži | ženy | ||
200 metrů | muži | ženy | ||
Prsa | ||||
50 metrů | muži | ženy | ||
100 metrů | muži | ženy | ||
200 metrů | muži | ženy | ||
Integrované plavání | ||||
200 metrů | muži | ženy | ||
400 metrů | muži | ženy | ||
štafetové závody | ||||
4×100 metrů volný způsob | muži | ženy | ||
4×200 metrů volný způsob | muži | ženy | ||
4×100 metrů dohromady | muži | ženy | ||
otevřená voda | ||||
10 kilometrů | muži | ženy | ||
Kvalifikace | ||||
← 2013 |
Plavecké závody na Letní univerziádě 2015 v Gwangju se konaly od 4. do 11. července 2015. Hrálo se 42 sad cen. Soutěže se zúčastnilo 645 sportovců.
Disciplína | Zlato | stříbrný | Bronz | |||
50 metrů volný způsob | Jevgenij Tsurkin Bělorusko |
Enrique Martins Brazílie |
Paul Powers US | |||
100 metrů volný způsob |
Enrique Martins Brazílie |
John Conger | Marco Belotti | |||
200 m volný způsob |
Reed Malone USA |
Clay Youngquist USA |
Jacob Hansford Austrálie | |||
400 metrů volný způsob |
Jay Lelliott UK |
Jack McLaughlin Austrálie |
Reed Malone USA | |||
800 metrů volný způsob |
Sergey Frolov Ukrajina |
Jay Lelliott UK |
Ayatsugu Hirai Japonsko | |||
1500 metrů volný způsob | Ayatsugu Hirai Japonsko |
Sergey Frolov Ukrajina |
Kohei Yamamoto Japonsko | |||
50 metrů prsa | Csaba Siladi Srbsko |
Andrea Toniato Itálie |
Dmitrij Balandin Kazachstán | |||
100 metrů prsa |
Dmitrij Balandin Kazachstán |
James Wilby UK |
Craig Benson Spojené království | |||
200 metrů prsa |
Joshua Preno | Kazuki Kohinata | Craig Benson Spojené království | |||
50 metrů zpět |
Junya Hasegawa Japonsko |
Stefano Pizzamiglio Itálie |
Nikita Uljanov Rusko | |||
100 metrů znak |
Junya Hasegawa Japonsko |
Christopher Ciccarese Itálie |
John Conger USA | |||
200 metrů znak | Jacob Pebli USA |
Keita Sunama Japonsko |
Andrej Šabasov Rusko | |||
50 metrů motýl |
Enrique Martins Brazílie |
Jevgenij Tsurkin Bělorusko |
Piero Codia Itálie | |||
100 metrů motýl | Jevgenij Koptelov Rusko |
Piero Codia Itálie |
Jevgenij Tsurkin Bělorusko | |||
200 metrů motýl | Jevgenij Koptelov Rusko |
Yuya Yajima Japonsko |
Masayuki Umemoto Japonsko | |||
200 metrů jednotlivců |
Justin James Austrálie |
— | Keita Sunama Japonsko | |||
Joshua Preno USA | ||||||
Přejezd 400 metrů | Jay Literland USA |
Joshua Preno USA |
Keita Sunama Japonsko | |||
Štafeta 4 × 100 m volný způsob |
Spojené státy Matthew Ellis Michael Vinalda John Conger Seth Stubblefield |
Japonsko Ryo Sakata Kosuke Matsui Takumi Komatsu Toru Maruyama |
Rusko Ivan Kuzmenko Alexander Tichonov Oleg Tikhobaev Michail Polishchuk | |||
Štafeta 4 × 200 m volný způsob | USA |
Austrálie |
Japonsko | |||
Kombinovaná štafeta 4x100m | Rusko Andrey Shabasov Oleg Kostin Evgeny Koptelov Michail Polishchuk |
Spojené státy Jacob Pebli Daniel McDonald Matthew Josa John Conger |
Japonsko Junya Hasegawa Kazuki Kohinata Masayuki Umemoto Toru Maruyama | |||
10 kilometrů na volné vodě | Anton Evsikov Rusko |
Matteo Furlan Itálie |
Mario Sanzullo Itálie |
Disciplína | Zlato | stříbrný | Bronz | |||
50 metrů volný způsob | Rozalia Nasretdinova, Rusko |
Elizaveta Bazarova Rusko |
Holly Barratt Austrálie | |||
100 metrů volný způsob |
Shannon Vreeland USA |
Abby Weitzeil | Ami Matsuo | |||
200 m volný způsob | Shannon Vreeland USA |
Wang Xijia Čína |
Martina de Memme USA | |||
400 metrů volný způsob |
Leah Smithová | Lindsey Vroomenová | Martina de Memme Itálie | |||
800 metrů volný způsob | Lindsey Vroomenová | Martina Caramignoliová | Kia Melverton | |||
1500 metrů volný způsob | Martina Caramignoliová | Lindsey Vroomenová | Kia Melverton | |||
50 metrů prsa |
Maria Liver Ukrajina |
Fiona Doyle Irsko |
Emma Reenie USA | |||
100 metrů prsa |
Mina Matsushima | Lilly Kingová | Fiona Doyle Irsko | |||
200 metrů prsa |
Keiko Fukudome Japonsko |
Reona Aoki Japonsko |
Martina Moravčíková Česká republika | |||
50 metrů zpět | Holly Barratt Austrálie |
|||||
100 metrů znak |
Kylie Mass | Elizabeth Peltonová | Rachel Bootsma | |||
200 metrů znak |
Lisa Brattonová | Simona Baumrtová | Yuka Kawayuki Japonsko | |||
50 metrů motýl |
Lu Ying Čína |
Světlana Chimrová, Rusko |
Holly Barratt Austrálie | |||
100 metrů motýl |
Lu Ying Čína |
Elena Di Liddo | Katarina Listopadová | |||
200 metrů motýl | Yulin Zhu Čína |
Allesia Polieri Itálie | Haley Flickinger USA | |||
200 metrů jednotlivců |
Zhang Xishi | Madisyn Cox | Ellen Fullerton Austrálie | |||
Přejezd 400 metrů |
Sarah Henry | Barbora Závadová | Haley Flickinger | |||
Štafeta 4 × 100 m volný způsob |
USA Abby Weitzail Shannon Vreeland Madeleine Locus Leah Neal |
Japonsko Yui Yamane Yasuko Miyamoto Aya Sato Mari Sumiyoshi |
Rusko Polina Lapshina Margarita Nesterova Elizaveta Bazarova Rosalia Nasretdinova | |||
Štafeta 4 × 200 m volný způsob |
Spojené státy Chelsea Chenot Madison Cox Haley Flickinger Sarah Henry Lea Smith Shannon Vreeland |
Čína Shija Wang Zhaki Zhang Xuanxu Li Yiling Zhou Zhang Xishi |
Japonsko Aya Takano Yui Yamane Asami Chida Yasuko Miyamoto | |||
Kombinovaná štafeta 4x100m | Itálie |
Japonsko |
USA | |||
10 kilometrů na volné vodě | Arianna Bridy Itálie |
Ilaria Raimondi Itálie |
Stephanie Peacock USA |
Disciplína | Zlato | stříbrný | Bronz |
Štafeta 4 × 100 m volný způsob | |||
Kombinovaná štafeta 4x100m |
Plavání na univerziádě | |
---|---|
Letní univerziáda 2015 | |
---|---|
|