Mistrovství Evropy v curlingu 2016 | |
---|---|
Le Gruyere Mistrovství Evropy v curlingu 2016 renfrewshire | |
Trávení času | 18.–26. listopadu |
Počet zúčastněných |
26 (muži) 20 (ženy) |
20152017 |
Turnaj mužů | |
---|---|
Počet zúčastněných | 10 (A) + 16 (B) |
Konečné uspořádání | |
Mistr |
Přeskočit Švédsko : Niklas Edin třetí: Oscar Ericsson druhý: Rasmus Vrano první: Christopher Sundgren náhradník: Henrik Lek trenér: Fredrik Lindberg |
Stříbrný medailista | Norsko |
Třetí místo | Švýcarsko |
Statistiky turnaje | |
Odehrané zápasy | 111 |
Turnaj žen | |
---|---|
Počet zúčastněných | 10 (A) + 10 (B) |
Konečné uspořádání | |
Mistr |
Přeskočit Rusko : Victoria Moiseeva 3.: Uliana Vasilyeva 2.: Galina Arsenkina 1.: Yulia Guzieva náhradník: Yulia Portunova trenér: Sergej Belanov |
Stříbrný medailista | Švédsko |
Třetí místo | Skotsko |
Statistiky turnaje | |
Odehrané zápasy | 100 |
Turnaj skupiny C | |
---|---|
Trávení času | 25. dubna – 1. května 2016 |
Umístění | Lublaň |
Počet zúčastněných | 11 (muž) + 8 (žena) |
Konečné uspořádání | |
Vítěz |
Estonsko (muži) Bělorusko (ženy) |
Stříbrný medailista |
Francie (muži) Litva (ženy) |
Třetí místo |
Irsko (muži) Rakousko (ženy) |
Statistiky turnaje | |
Odehrané zápasy | 58 (muži)+31 (ženy) |
42. Mistrovství Evropy v curlingu ve skupinách „A“ a „B“ se konalo ve dnech 18. – 26. listopadu 2016 v Renfrewshire ( Skotsko ) za účasti 26 mužských a 20 ženských národních týmů. Mistrovský titul v mužích po desáté v historii a potřetí v řadě získal tým Švédska , v ženách - 4. v historii a 2. v řadě vyhrál ruský tým .
V důsledku turnaje se o účast na mistrovství světa 2017 kvalifikovalo 7 nejsilnějších mužských týmů . 7 nejlepších ženských týmů obdrželo vstupenky na účast na mistrovství světa 2017 . Ještě jedno místo na mistrovství světa získali vítězové kvalifikační série - play-off mezi těmi, kteří obsadili 8. místo ve skupině A a 1. místo ve skupině B (11. v celkové klasifikaci).
Mistrovství ve skupině "C" se konalo ve městě Lublaň ( Slovinsko ) od 25. dubna do 1. května 2016. Dva nejlepší týmy mužů a žen se ve stejném roce zúčastní turnajů skupiny B.
Mistrovství Evropy se konalo v multifunkční kryté sportovní aréně „Braehead Arena“ ve městě Renfrew , Renfrewshire .
Aréna byla otevřena v roce 1999 a má kapacitu 5200 diváků. Slouží k pořádání jak různých sportovních soutěží, tak i koncertů. V současné době slouží jako domovská aréna pro hokejové kluby „Brehid Klan“ a „Paisley Pirates“.
V dubnu 2000 hostila Braehead Arena Mistrovství světa v curlingu mužů a žen .
( Přeskočení jsou tučně)
Skupinová fázeŽebříček na konci skupinové fáze
M | tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | A | V | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Švédsko | 6:3 | 8:1 | 7:3 | 9:4 | 4:8 | 6:4 | 10:3 | 8:3 | 7:1 | 9 | osm | jeden | |
2 | Norsko | 3:6 | 7:3 | 7:5 | 6:7 | 7:8 | 9:6 | 9:1 | 10:3 | 6:4 | 9 | 6 | 3 | |
3 | Švýcarsko | 1:8 | 3:7 | 6:3 | 7:2 | 5:6 | 8:5 | 6:4 | 10:2 | 4:3 | 9 | 6 | 3 | |
čtyři | Rusko | 3:7 | 5:7 | 3:6 | 6:5 | 8:6 | 7:3 | 11:5 | 8:4 | 8:6 | 9 | 6 | 3 | |
5 | Německo | 4:9 | 7:6 | 2:7 | 5:6 | 4:2 | 7:8 | 11:3 | 5:6 | 8:2 | 9 | čtyři | 5 | |
6 | Skotsko | 8:4 | 8:7 | 6:5 | 6:8 | 2:4 | 6:4 | 6:7 | 5:6 | 3:8 | 9 | čtyři | 5 | |
7 | Itálie | 4:6 | 6:9 | 5:8 | 3:7 | 8:7 | 4:6 | 9:6 | 4:5 | 8:4 | 9 | 3 | 6 | |
osm | Rakousko | 3:10 | 1:9 | 4:6 | 5:11 | 3:11 | 7:6 | 6:9 | 8:7 | 9:3 | 9 | 3 | 6 | |
osm | Finsko | 3:8 | 3:10 | 2:10 | 4:8 | 6:5 | 6:5 | 5:4 | 7:8 | 5:7 | 9 | 3 | 6 | |
deset | Dánsko | 1:7 | 4:6 | 3:4 | 6:8 | 2:8 | 8:3 | 4:8 | 3:9 | 7:5 | 9 | 2 | 7 |
Týmy Norska, Švýcarska, Ruska jsou na 2., 3., 4. místě podle výsledků osobních setkání (Norsko - 2 výhry, Švýcarsko porazilo Rusko).
Dánský tým na příštím šampionátu sestoupí do skupiny B .
Týmy Rakouska a Finska, které se po skupinové fázi umístily na 8. místě se stejnými výsledky, jdou do tie-breaku , jehož poražený na příštím mistrovství Evropy v roce 2017 vypadne ve skupině B a vítěz hraje kvalifikaci. zápas s vítězem skupiny B o osmou vstupenku na mistrovství světa 2017 . Italský tým, který má stejné ukazatele jako tyto dva týmy, pokud jde o počet vítězství ve vzájemných zápasech (1 výhra), je na 7. místě z hlediska nejlepšího ukazatele v předběžných testovacích hodech do domu (Itálie - 37,24 cm, Finsko - 48,47 cm, Rakousko - 82,58 cm).
Tie-break24. listopadu, 14:00
Místo D | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Rakousko | jeden | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | 0 | 2 | jeden | X | 7 |
Finsko | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | X | 5 |
Rakouský národní tým, který obsadil 8. místo a nezískal přímou kvalifikaci na mistrovství světa 2017 , se utkal o vstupenku na mistrovství světa v sérii zápasů na pažbu do dvou vítězství s vítězem skupiny B, národním týmem Nizozemska . Kvalifikace na mistrovství světa 2017, která vyhrála ve druhém a třetím zápase, obdržela nizozemský tým.
25. listopadu, 19:00
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Rakousko | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | jeden | 0 | 7 |
Holandsko | jeden | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | jeden | 6 |
26. listopadu, 9:00
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Rakousko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | X | 2 |
Holandsko | jeden | jeden | 3 | jeden | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | X | 9 |
26. listopadu, 14:00
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Rakousko | jeden | jeden | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 5 |
Holandsko | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | jeden | 6 |
Semifinále | Finále | |||||||||||||||||||||
jeden | Švédsko | osm | ||||||||||||||||||||
čtyři | Rusko | 5 | ||||||||||||||||||||
jeden | Švédsko | 6 | ||||||||||||||||||||
2 | Norsko | 5 | ||||||||||||||||||||
2 | Norsko | 7 | ||||||||||||||||||||
3 | Švýcarsko | čtyři | ||||||||||||||||||||
Zápas o 3. místo | ||||||||||
čtyři | Rusko | 6 | ||||||||
3 | Švýcarsko | osm | ||||||||
24. listopadu, 19:00
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Švédsko | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | jeden | 0 | jeden | osm |
Rusko | jeden | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 5 |
Místo C | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Norsko | 3 | jeden | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | X | 7 |
Švýcarsko | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | jeden | X | čtyři |
25. listopadu, 19:00
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Rusko | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 |
Švýcarsko | 2 | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | jeden | osm |
26. listopadu, 15:00
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | jedenáct | Celkový |
Švédsko | jeden | 0 | 0 | jeden | jeden | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | jeden | 6 |
Norsko | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Země | Čtvrtý | Třetí | Druhý | První | Náhradní | Trenér |
---|---|---|---|---|---|---|
Anglie | Alan McDougall | Andrew Reed | Andrew Woolston | Thomas Jaggy | Ben Fowler | Yvonne Gibsonové |
Belgie | Timothy Ferreyken | Tom Watershot | Gregory Janbrours | Petr Meilars | Jeroen Spruyte | Dan Iscote |
Maďarsko | Gergely Sabo | Gabor Bodor | Gergey starosta | Gábor Sarvas | Tamáš Ládoš | Monika Sarvasová |
Izrael | Adam Freilich | Leonid Rivkind | Ariel Krasik-Geiger | Geoffrey Lutz | Gabriel Kempenich | Calvin Edie |
Španělsko | Alfonso Gracia | Lucas Manuera | Rodrigo Garcia | Oscar Tesa | Eduardo de Paz | Eisa Fumanal |
Lotyšsko | Ritvars Gulbis | Normunds Sarshuns | Aivars Avotins | Raivis Bushmanis | Janis Klivová | Roberts Crusts |
Litva | Tadas Whiskyitida | Vytis Kulakauskas | Laurynas Telksnis | Vidas Sadauskas | Nerius Pacevicius | Allen Gulka |
Holandsko | Jaap van Dorp | Wouter Gosgens | Laurence Hookman | Carlo Glasbergen | Alexandr Magan | Shari Leibbrandt-Demmon |
Polsko | Boris Yasetsky | Krzysztof Domin | Damián Gebula | Bartoš Lobaza | Maciej Kolodzei | |
Slovensko | David Mišun | Patrik Karpalík | Juraj Gallo | Jakub Polák | Alan Mitchell | |
Slovinsko | Štefan Sever | Alyaz Stopar | Noel Gregory | Luca Prezel | Gasper Stopar | Eva Severová |
krocan | Alijan Karatash | Ugurjan Karagyoz | Bilal Omer Chakyr | Kadir Chakyr | Fatih Agduman | |
Wales | Adrian Meikle | James Puger | Rhys Phillips | Gary Coombs | Šimon Puger | Jamie Fletcher |
Francie | Jean-Olivier Bichel | Louis Pison | Simon Pagno | Sylvan Mutherdová | Theo Ducrot | Jean Pourier |
čeština | Jiří Čandra | Karel Kubeška | Martin Jurík | David Irunek | Lukáš Klíma | Rikard Hallström |
Estonsko | Martin Lill | Ingar Mäesalu | Johan Carlson | Tanel Toomvali | Graham Adam |
( Přeskočení jsou tučně; "v/s" - vice-přeskočit)
Skupinová fázeŽebříček během skupinové fáze
Podskupina AM | tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | A | V | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | čeština | 9:1 | 10:6 | 4:11 | 7:3 | 7:5 | 13:3 | 10:4 | 7 | 6 | jeden | |
2 | Izrael | 1:9 | 9:6 | 7:6 | 2:7 | 5:3 | W | 10:4 | 7 | 5 | 2 | |
3 | Slovensko | 6:10 | 6:9 | 9:6 | 7:4 | 5:3 | 9:4 | 9:4 | 7 | 5 | 2 | |
čtyři | krocan | 11:4 | 6:7 | 6:9 | 6:3 | 11:7 | 6:5 | 9:2 | 7 | 5 | 2 | |
5 | Wales | 3:7 | 7:2 | 4:7 | 3:6 | 8:2 | 7:6 | 9:6 | 7 | čtyři | 3 | |
6 | Litva | 5:7 | 3:5 | 3:5 | 7:11 | 2:8 | 9:3 | 8:6 | 7 | 2 | 5 | |
7 | Francie | 3:13 | L | 4:9 | 5:6 | 6:7 | 3:9 | 9:4 | 7 | jeden | 6 | |
osm | Španělsko | 4:10 | 4:10 | 4:9 | 2:9 | 6:9 | 6:8 | 4:9 | 7 | 0 | 7 |
M | tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | A | V | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Holandsko | 7:2 | 8:4 | 11:2 | 4:6 | 7:5 | 8:3 | 11:2 | 7 | 6 | jeden | |
2 | Lotyšsko | 2:7 | 9:2 | 9:8 | 10:2 | 10:4 | 5:6 | 7:0 | 7 | 5 | 2 | |
3 | Maďarsko | 4:8 | 2:9 | 6:5 | 9:8 | 5:8 | 9:7 | 9:2 | 7 | čtyři | 3 | |
čtyři | Polsko | 2:11 | 8:9 | 5:6 | 8:3 | 6:3 | 5:4 | 7:5 | 7 | čtyři | 3 | |
5 | Anglie | 6:4 | 2:10 | 8:9 | 3:8 | 15:6 | 7:5 | 7:3 | 7 | čtyři | 3 | |
6 | Belgie | 5:7 | 4:10 | 8:5 | 3:6 | 6:15 | 4:3 | 5:7 | 7 | 2 | 5 | |
7 | Estonsko | 3:8 | 6:5 | 7:9 | 4:5 | 5:7 | 3:4 | 6:4 | 7 | 2 | 5 | |
osm | Slovinsko | 2:11 | 0:7 | 2:9 | 5:7 | 3:7 | 7:5 | 4:6 | 7 | jeden | 6 |
24. listopadu, 9:00
Stránka H | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Polsko | 0 | 0 | jeden | jeden | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7 |
Maďarsko | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Místo K | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Slovensko | jeden | 0 | jeden | 0 | 3 | 0 | 3 | čtyři | X | X | 12 |
krocan | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | X | X | 5 |
3. místa v podskupinách (s přístupem do play off) podle výsledků tie-breaků obsazují: podskupina A - tým Polska, podskupina B - tým Slovenska.
PlayoffČtvrtfinále | Semifinále | Finále | ||||||||||||||||||||||||||||||||
A1 | čeština | osm | ||||||||||||||||||||||||||||||||
A3 | Slovensko | 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
B2 | Lotyšsko | 5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
A3 | Slovensko | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
A3 | Slovensko | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
B1 | Holandsko | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
B1 | Holandsko | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
A2 | Izrael | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
A2 | Izrael | osm | Zápas o 3. místo | |||||||||||||||||||||||||||||||
B3 | Polsko | čtyři | ||||||||||||||||||||||||||||||||
A1 | čeština | deset | ||||||||||||||||||||||||||||||||
A2 | Izrael | 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
( Přeskočení jsou tučně)
Skupinová fázeŽebříček na konci skupinové fáze
M | tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | A | V | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Skotsko | 6:5 | 10:5 | 8:4 | 7:3 | 4:3 | 8:6 | 6:5 | 10:5 | 10:4 | 9 | 9 | 0 | |
2 | Švédsko | 5:6 | 8:5 | 11:4 | 8:3 | 7:2 | 5:4 | 7:6 | 9:5 | 11:2 | 9 | osm | jeden | |
3 | čeština | 5:10 | 5:8 | 6:5 | 7:6 | 8:7 | 8:2 | 10:3 | 8:3 | 4:8 | 9 | 6 | 3 | |
čtyři | Rusko | 4:8 | 4:11 | 5:6 | 3:1 | 9:8 | 6:4 | 5:3 | 6:5 | 8:3 | 9 | 6 | 3 | |
5 | Dánsko | 3:7 | 3:8 | 6:7 | 1:3 | 7:6 | 3:9 | 8:7 | 9:7 | 8:2 | 9 | čtyři | 5 | |
6 | Švýcarsko | 3:4 | 2:7 | 7:8 | 8:9 | 6:7 | 7:4 | 8:4 | 10:4 | 9:8 | 9 | čtyři | 5 | |
7 | Německo | 6:8 | 4:5 | 2:8 | 4:6 | 9:3 | 4:7 | 8:7 | 7:6 | 8:5 | 9 | čtyři | 5 | |
osm | Itálie | 5:6 | 6:7 | 3:10 | 3:5 | 7:8 | 4:8 | 7:8 | 7:5 | 10:3 | 9 | 2 | 7 | |
9 | Norsko | 5:10 | 5:9 | 3:8 | 5:6 | 7:9 | 4:10 | 6:7 | 5:7 | 6:3 | 9 | jeden | osm | |
deset | Finsko | 4:10 | 2:11 | 8:4 | 3:8 | 2:8 | 8:9 | 5:8 | 3:10 | 3:6 | 9 | jeden | osm |
Semifinále | Finále | |||||||||||||||||||||
jeden | Skotsko | 6 | ||||||||||||||||||||
čtyři | Rusko | jedenáct | ||||||||||||||||||||
čtyři | Rusko | 6 | ||||||||||||||||||||
2 | Švédsko | čtyři | ||||||||||||||||||||
2 | Švédsko | 9 | ||||||||||||||||||||
3 | čeština | 2 | ||||||||||||||||||||
Zápas o 3. místo | ||||||||||
jeden | Skotsko | 6 | ||||||||
3 | čeština | 2 | ||||||||
25. listopadu, 14:00
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Skotsko | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | X | X | 6 |
Rusko | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | X | X | jedenáct |
Místo C [2] | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Švédsko | 0 | 0 | čtyři | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | X | X | 9 |
čeština | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | X | X | 2 |
25. listopadu, 19:00
Místo D | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Skotsko | jeden | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | jeden | jeden | X | 6 |
čeština | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 2 |
26. listopadu, 10:00
Místo D [3] | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Rusko | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | jeden | 0 | 0 | jeden | 2 | 6 |
Švédsko | 2 | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | čtyři |
Za stavu 4:4 švédská hráčka Anna Hasselborg hrubě chybovala na posledním hodu v 10. endu (úder do mantinelu při zinscenovaném hodu), což vedlo k vítězství ruského týmu. [čtyři]
Země | Čtvrtý | Třetí | Druhý | První | Náhradní | Trenér |
---|---|---|---|---|---|---|
Anglie | Anna Fowlerová | Hetty Garnier | Oddělení Angharad | Lauren Pierce | Naomi Robinsonová | John Sharp |
Bělorusko | Alina Pavljučiková | Suzanna Ivashina | Arina Sverzhinskaya | Marguerite Deshuk | Natalia Sverzhinskaya | Alexandr Orlov |
Maďarsko | Dorottia Palancha | Henrietta Miklaiová | Věra Kalochajová | Nicolette Sandor | Bernadette Biro | Zoltan Palancha |
Lotyšsko | Santa Bloomberg | Eva Crustová | Zanda Bikshe | Evelina Baroneová | Iveta Stasha-Sarshune | Iveta Stasha-Sarshune |
Litva | Virginie Paulauskaite | Lina Yanulevichuteová | Asta Vaychekonite | Olga Dvoeglazová | Grazyna Eytutiene | Allen Gulka |
Holandsko | Marianne Nelemanové | Kimberly Hondersová | Linda Craneová | Els Neleman | Martin Sutherland | |
Polsko | Martha Dodgerová | Joanna Varyshak | Aneta Lipinská | Yoanna Benet | Magdalena Dumanovská | Damian Heřman |
Slovensko | Elena Aksamitová | Jana Vallušová | Jana Matulová | Martina Mádová | Slavomíra Krištofčaková | Štefan Máda |
krocan | Dilshat Yildiz | Oznur Polat | Semikha Konuksever | Ayse Gözyutok | Fatih Agduman | |
Estonsko | Mail Mölder | Christine Lill | Triin Madissonová | Lembe Marley | Erkki Lill |
( Přeskočení jsou tučně)
Skupinová fázeŽebříček na konci skupinové fáze
M | tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | A | V | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Maďarsko | 3:5 | 9:8 | 10:2 | 9:8 | 10:8 | 6:4 | 11:1 | 9:6 | 9:3 | 9 | osm | jeden | |
2 | krocan | 5:3 | 9:6 | 8:2 | 3:5 | 5:8 | 9:3 | 11:3 | 9:5 | 5:4 | 9 | 7 | 2 | |
3 | Estonsko | 8:9 | 6:9 | 7:5 | 6:5 | 10:6 | 6:4 | 9:3 | 10:8 | 7:6 | 9 | 7 | 2 | |
čtyři | Holandsko | 2:10 | 2:8 | 5:7 | 7:6 | 8:7 | 9:3 | 6:7 | 7:6 | 7:6 | 9 | 5 | čtyři | |
5 | Anglie | 8:9 | 5:3 | 5:6 | 6:7 | 12:6 | 4:7 | 7:6 | 12:4 | 7:6 | 9 | 5 | čtyři | |
6 | Lotyšsko | 8:10 | 8:5 | 6:10 | 7:8 | 6:12 | 8:6 | 6:1 | 6:4 | 8:7 | 9 | 5 | čtyři | |
7 | Bělorusko | 4:6 | 3:9 | 4:6 | 3:9 | 7:4 | 6:8 | 11:3 | 10:4 | 6:5 | 9 | čtyři | 5 | |
osm | Litva | 1:11 | 3:11 | 3:9 | 7:6 | 6:7 | 1:6 | 3:11 | 9:10 | 5:4 | 9 | 2 | 7 | |
9 | Slovensko | 6:9 | 5:9 | 8:10 | 6:7 | 4:12 | 4:6 | 4:10 | 10:9 | 13:4 | 9 | 2 | 7 | |
deset | Polsko | 3:9 | 4:5 | 6:7 | 6:7 | 6:7 | 7:8 | 5:6 | 4:5 | 4:13 | 9 | 0 | 9 |
Za 4. místo. 24. listopadu, 09:00
Místo G | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Holandsko | 2 | 0 | jeden | jeden | 0 | 0 | jeden | 0 | 2 | jeden | osm |
Anglie | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | jeden | 0 | jeden | 0 | 0 | 7 |
Nizozemský tým podle výsledků tie-breaku postoupil ze 4. místa do play off.
Za 8. místo. 24. listopadu, 09:00
Místo L | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Slovensko | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | jeden | 0 | 2 | X | 5 |
Litva | 3 | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | jeden | 0 | X | 7 |
Podle výsledků tie-breaku obsadil tým Litvy 8. místo, zůstává ve skupině B. Tým Slovenska na ME 2017 postupuje do skupiny C.
PlayoffMistrovství ve skupině "C" se konalo ve městě Lublaň ( Slovinsko ) od 25. dubna do 1. května 2016. Dva nejlepší týmy mužů a žen se ve stejném roce zúčastnily turnajů skupiny B .
Země | Čtvrtý | Třetí | Druhý | První | Náhradní | Trenér |
---|---|---|---|---|---|---|
Andorra | Josep Garcia | Oscar Saso | Cesar Mialdea | Carles Herrero | Jordi Montero | |
Bělorusko | Ilja Sholomitsky | Konstantin Balakin | Alexej Smotrin | Viktor Gilitsky | Alexandr Tjuškevič | |
Bulharsko | Reto Seiler | Božidar Momerin | Nikolaj Runtov | Petr Chakyrov | Stanko Velinov | |
Irsko | Andrew Gilmour | Alan Mitchell | Robert Sherrard | Tom Roach | ||
Island | Andri Magnusson | Gudmundur Olafsson | Sigurjon Steinsson | Jonas Gustafsson | Throusty Hillmisson | |
Lucembursko | Mark Hansen | Francesco Grassi | Alex Benois | Fabio Veltri | Jan Munn | |
Rumunsko | Stefan Bodya | Bogdan Taut | Christian Matau | Adrian Doboš | Gabriel Timush | |
Srbsko | George Neshkovic | Goran Ungurovič | Marko Stojanovič | Filip Stojanovič | ||
Francie | Jean-Olivier Bichel | Louis Pison | Simon Pagno | Sylvan Mutherdová | Theo Ducrot | |
Chorvatsko | Robert Mikulandrich | Ante Baus | Neven Rufnik | Dario Vukovič | Yuritsa Bichan | |
Estonsko | Martin Lill | Ingvar Mäesalu | Johan Carlson | Tanel Toomvali |
( Přeskočení jsou tučně)
Skupinová fázeŽebříček na konci skupinové fáze
Místo | tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | jedenáct | V | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Estonsko | 9:2 | 10:3 | 10:6 | 10:2 | 10:4 | 6:5 | 10:9 | 7:6 | 9:7 | 12:3 | deset | 0 | |
2 | Francie | 2:9 | 3:6 | 11:9 | 10:3 | 3:10 | 12:2 | 9:3 | 10:2 | 15:3 | 13:1 | 7 | 3 | |
3 | Irsko | 3:10 | 6:3 | 4:6 | 9:8 | 4:6 | 8:4 | 10:4 | 8:3 | 12:1 | 8:5 | 7 | 3 | |
čtyři | Bulharsko | 6:10 | 9:11 | 6:4 | 7:9 | 9:6 | 7:5 | 12:4 | 15:6 | 12:3 | 14:6 | 7 | 3 | |
5 | Lucembursko | 2:10 | 3:10 | 8:9 | 9:7 | 12:7 | 5:8 | 12:8 | 10:8 | 13:6 | 14:0 | 6 | čtyři | |
6 | Bělorusko | 4:10 | 10:3 | 6:4 | 6:9 | 7:12 | 3:11 | 10:8 | 11:4 | 11:3 | 12:6 | 6 | čtyři | |
7 | Srbsko | 5:6 | 2:12 | 4:8 | 5:7 | 8:5 | 11:3 | 10:11 | 11:5 | 13:4 | 11:2 | 5 | 5 | |
osm | Rumunsko | 9:10 | 3:9 | 4:10 | 4:12 | 8:12 | 8:10 | 11:10 | 11:10 | 11:12 | 8:2 | 2 | osm | |
9 | Chorvatsko | 6:7 | 2:10 | 3:8 | 6:15 | 8:10 | 4:11 | 5:11 | 10:11 | 11:9 | 8:7 | 2 | osm | |
deset | Andorra | 7:9 | 3:15 | 1:12 | 3:12 | 6:13 | 3:11 | 4:13 | 12:11 | 9:11 | 13:5 | 2 | osm | |
jedenáct | Island | 3:12 | 1:13 | 5:8 | 6:14 | 0:14 | 6:12 | 2:11 | 2:8 | 7:8 | 5:13 | 0 | deset |
Semifinále | Zápas o 2. místo | postup do turnaje skupiny B | |||||||||||
jeden | Estonsko | 7 | |||||||||||
2 | Francie | čtyři | jeden | Estonsko | |||||||||
2 | Francie | 7 | 2 | Francie | |||||||||
3 | Irsko | 6 | |||||||||||
3 | Irsko | 9 | |||||||||||
čtyři | Bulharsko | 6 |
Zápas 1 vs. 2
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Estonsko | 0 | jeden | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | čtyři | 0 | X | 7 |
Francie | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | jeden | 0 | jeden | X | čtyři |
Vítěz postupuje do turnaje skupiny B z 1. místa. Poražený postupuje do zápasu o 2. místo.
Zápas 3 vs. čtyři
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | jedenáct | Celkový |
Irsko | jeden | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | 3 | 9 |
Bulharsko | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | 2 | jeden | 0 | 6 |
Vítěz postupuje do zápasu o 2. místo.
Zápas o 2. místo
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Francie | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | jeden | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 |
Irsko | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | jeden | jeden | 0 | jeden | 6 |
Vítěz postupuje do turnaje skupiny B z 2. místa.
KlasifikaceMísto | tým | A | V | P |
---|---|---|---|---|
jeden | Estonsko | jedenáct | jedenáct | 0 |
2 | Francie | 12 | osm | čtyři |
3 | Irsko | 12 | osm | čtyři |
čtyři | Bulharsko | jedenáct | 7 | čtyři |
5 | Lucembursko | deset | 6 | čtyři |
6 | Bělorusko | deset | 6 | čtyři |
7 | Srbsko | deset | 5 | 5 |
osm | Rumunsko | deset | 2 | osm |
9 | Chorvatsko | deset | 2 | osm |
deset | Andorra | deset | 2 | osm |
jedenáct | Island | deset | 0 | deset |
Země | Čtvrtý | Třetí | Druhý | První | Náhradní | Trenér |
---|---|---|---|---|---|---|
Rakousko | Constance Osker | Hanna Augustinová | Mareike Reitsma | Rebecca Chenar | Alžběta Traunerová | Dicka Hendersona |
Bělorusko | Alina Pavljučiková | Daria Bogatová | Arina Sverzhinskaya | Marguerite Deshuk | Natalia Sverzhinskaya | Alexandr Orlov |
Irsko | Alice Andersonová | Kathy Kerr | Hasel Gormley-Leahy | Claire McCormick | Martin Sutherland | |
Španělsko | Oyane Otaegi | Leire Otaegi | Aitana Saenzová | Asuncion Motherola | Estrella Labrador | |
Litva | Virginie Paulauskaite | Lina Yanyulevichute | Asta Vaychekonite | Olga Dvoeglazová | Grazyna Eytutiene | |
Rumunsko | Julia Trailyaová | Valentina Bobochová | Karla Oprya | Octavia Trailla | Christian Matau | |
Slovinsko | Patricie Cerne | Nika Černá | Ana Smoleyová | Nika Svetina | Eva Severová | Eva Severová |
Chorvatsko | Mariana Božic | Maya Surtic | Melanie Turkovičová | Emina Crnajic | Váňa Beganovičová |
( Přeskočení jsou tučně)
Skupinová fázeŽebříček na konci skupinové fáze
Místo | tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | V | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Bělorusko | 7:5 | 8:4 | 8:7 | 7:6 | 8:4 | 8:3 | 9:3 | 7 | 0 | |
2 | Rakousko | 5:7 | 11:8 | 3:11 | 6:5 | 11:6 | 13:5 | 9:4 | 5 | 2 | |
3 | Litva | 4:8 | 8:11 | 13:4 | 12:5 | 9:6 | 6:5 | 11:3 | 5 | 2 | |
čtyři | Španělsko | 7:8 | 11:3 | 4:13 | 9:5 | 7:5 | 10:1 | 12:4 | 5 | 2 | |
5 | Chorvatsko | 6:7 | 5:6 | 5:12 | 5:9 | 11:8 | 10:9 | 11:3 | 3 | čtyři | |
6 | Slovinsko | 4:8 | 6:11 | 6:9 | 5:7 | 8:11 | 10:5 | 8:6 | 2 | 5 | |
7 | Irsko | 3:8 | 5:13 | 5:6 | 1:10 | 9:10 | 5:10 | 9:6 | jeden | 6 | |
osm | Rumunsko | 3:9 | 4:9 | 3:11 | 4:12 | 3:11 | 6:8 | 6:9 | 0 | 7 |
Semifinále | Zápas o 2. místo | postup do turnaje skupiny B | |||||||||||
jeden | Bělorusko | 7 | |||||||||||
2 | Rakousko | 5 | jeden | Bělorusko | |||||||||
2 | Rakousko | 3 | 3 | Litva | |||||||||
3 | Litva | 7 | |||||||||||
3 | Litva | osm | |||||||||||
čtyři | Španělsko | čtyři |
Zápas 1 vs. 2
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Bělorusko | jeden | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | 2 | 7 |
Rakousko | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | jeden | jeden | 0 | jeden | 0 | 5 |
Vítěz postupuje do turnaje skupiny B z 1. místa. Poražený postupuje do zápasu o 2. místo.
Zápas 3 vs. čtyři
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Litva | 0 | 2 | jeden | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | jeden | jeden | osm |
Španělsko | jeden | 0 | 0 | 0 | jeden | jeden | jeden | 0 | 0 | 0 | čtyři |
Vítěz postupuje do zápasu o 2. místo.
Zápas o 2. místo
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Rakousko | jeden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | X | 3 |
Litva | 0 | jeden | jeden | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | X | 7 |
Vítěz postupuje do turnaje skupiny B z 2. místa.
KlasifikaceMísto | tým | A | V | P |
---|---|---|---|---|
jeden | Bělorusko | osm | osm | 0 |
2 | Litva | 9 | 7 | 2 |
3 | Rakousko | 9 | 5 | čtyři |
čtyři | Španělsko | osm | 5 | 3 |
5 | Chorvatsko | 7 | 3 | čtyři |
6 | Slovinsko | 7 | 2 | 5 |
7 | Irsko | 7 | jeden | 6 |
osm | Rumunsko | 7 | 0 | 7 |
Muži | Ženy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kvalifikace na mistrovství světa mužů 2017 |
Kvalifikace na mistrovství světa žen 2017 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Na ME 2017 postupují ze skupiny A do skupiny B. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Na mistrovství Evropy 2017 postupují ze skupiny B do skupiny A. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Na mistrovství Evropy 2017 postupují ze skupiny B do skupiny C. |
Mistrovství Evropy v curlingu | |
---|---|