Mistrovství Evropy v šermu 2004 se konalo od 29. června do 4. července v Kodani ( Dánsko ). V šampionátu jednotlivců se o třetí místo nebojovalo a oba sportovci, kteří prohráli semifinálové boje, získali bronzové medaile; mezi týmy proběhly boje o třetí místo.
Místo | Země | Zlato | stříbrný | Bronz | Celkový |
---|---|---|---|---|---|
jeden | Rusko | 5 | 5 | čtyři | čtrnáct |
2 | Rumunsko | 2 | jeden | jeden | čtyři |
3 | Polsko | jeden | čtyři | čtyři | 9 |
čtyři | Rakousko | jeden | 0 | jeden | 2 |
Ukrajina | jeden | 0 | jeden | 2 | |
5 | Německo | jeden | 0 | 0 | jeden |
Švýcarsko | jeden | 0 | 0 | jeden | |
6 | Maďarsko | 0 | jeden | jeden | 0 |
7 | Francie | 0 | jeden | 0 | jeden |
osm | Itálie | 0 | 0 | 5 | 5 |
Švédsko | 0 | 0 | jeden | jeden | |
Celkový | 12 | 12 | osmnáct | 42 |
Disciplína | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
Mistrovství Epee jednotlivců |
Kryštof Mařík | Remy Delhomme | Robert Andrzejuk Pavel Kolobkov |
Mistrovství družstev Epee |
Švýcarsko Marcel Fischer Benjamin Steffen Fabian Kauter Dominik Saladin |
Polsko Robert Andrzejuk Tomasz Motyka Adam Werczech Krzysztof Mikolajczak |
Švédsko Fredrik Nilsson Magnus Malmgren Robert Dingl Paul Vogelberg |
Fólie Individuální |
Richard Breutner | Renál Ganejev | Michiel Ludwig Andrzej Witkowski |
Mistrovství fólií družstev |
Rusko Jurij Molchan Vjačeslav Ruslan Nasibullin Renal Ganeev |
Polsko Tomasz Ceply Andrzej Witkowski Slawomir Mociek Wojciech Schuchnicki |
Itálie Marco Ramacci Matteo Andrea Baldini Giuseppe Alongi |
Šavle jednotlivci |
Stanislav Pozdňakov | Marcin Koniusz | Sergey Sharikov Alexey Yakimenko |
Mistrovství šavlí družstev |
Rusko Alexej Yakimenko Sergei Sharikov Alexej Djačenko Stanislav Pozdnyakov |
Polsko Marcin Koniusz Rafal Schneider Adam Skrodzki Maciej Tomczak |
Ukrajina Vladimir Kaljuzhny Oleg Shturbabin Vladimir Lukašenko Vladislav Treťjak |
Disciplína | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
Mistrovství Epee jednotlivců |
Natálie Konrádová | Anna Sivková | Oksana Ermakova Haynalka Toth |
Mistrovství družstev Epee |
Rusko Taťána Logunová Oksana Ermaková Anna Sivková Karina Aznavryan |
Maďarsko Renata Fodor Haynalka Tot Dora Kishkapushi Emese Sas |
Polsko Beata Tereba Malgorzata Strok Magdalena Grabowska Barbara Czyszewska-Andrzejewska |
Fólie Individuální |
Laura Badyová | Světlana Bojková | Claudia Piliapoco Anna Rybická |
Mistrovství fólií družstev |
Rumunsko Roxana Scarlat Laura Badea Cristina Stahl Corina Indrei |
Rusko Svetlana Bojko Ekaterina Jusheva Evgenia Lamonova Victoria Nikishina |
Itálie Claudia Pigliapoco Margherita Granbassi Benedetta Elisa Di Francisca |
Šavle jednotlivci |
Alexandra Sokha | Jekatěrina Fedorkina | Ilaria Bianco Catalina Georgicoaia |
Mistrovství šavlí družstev |
Rusko Elena Nechaeva Ekaterina Svetlana Kormilitsyna Sofya Velikaya |
Rumunsko Irina Covaliu Catalina Georgicoaia Andrea Pelei Dorina Mihai |
Itálie Ilaria Bianco Rosanna Pagano Marianna Tricarico Francesca Buccione |
Mistrovství Evropy v šermu | |
---|---|