Mistrovství světa v curlingu žen 2014
36. Mistrovství světa v curlingu žen se konalo od 15. do 23. března 2014 na Harbour Station v Saint John ( Kanada ) za účasti 12 národních týmů.
Kvalifikace
Následující země se kvalifikovaly na Mistrovství světa v curlingu žen 2014:
Příkazy
Německo [1] [2]
|
Dánsko [3] [4]
|
Kanada
|
SC Rissersee, Garmisch-Partenkirchen
Přeskočit: Imogen Lehman
Za třetí: Corinna Scholz
Za druhé: Nicole Muskatewitz
Za prvé: Stella Heiss Náhradník
: Claudia Beer
|
Hvidovre KK, Hvidovre
Přeskočit: Madeleine Dupont
3.: Denise Dupont
2.: Christine Swensen
1.: Lina Almendingen Knudsen
Náhradník: Isabella Clemmensen
|
Ottawa KK, Ottawa
Přeskočit: Rachel Homan
3.: Emma Miscue
2.: Alison Krewiazak
1.: Lisa Weagle Alternativní
: Stephanie Le Drew
|
Čína
|
Lotyšsko
|
Korejská republika
|
Harbin QC, Harbin
Přeskočit: Liu Sijia
Třetí: Jiang Yilun
Druhý: Wang Rui
První: Liu Jinli
Náhradník: She Qiutong
|
SK OndulatB, Riga
Přeskočit: Evita Regzha
Třetí: Dace Regzha
Druhý: Eva Berzina
První: Jacqueline Litauniece
Náhradník: Iluta Linde
|
Gyeonggi-do KK, Gyeonggi-do
Za čtvrté: Kim Eun Chi
Přeskočit: Kim Ji Sung
Druhý: Lee Seul Bi
První: Eum Min Ji
Náhradník: Shin Mi Sung
|
Rusko
|
USA
|
Švédsko
|
Moskvič KK, Moskva
Přeskočit: Anna Sidorova
Třetí: Margarita Fomina
Druhá: Alexandra Saitova
První: Ekaterina Galkina
Náhradník: Nkeiruka Ezeh
|
Svatý Pavel KK, svatý Pavel
Přeskočit: Allison Pottinger
3.: Nicole Göranstad
2.: Natalie Nicholson
1.: Tabitha Peterson
Náhradník: Tara Peterson
|
Skellefteo KK, Skelleftea
Za čtvrté: Maria Prütz Za
třetí: Christina Bertrup
Za druhé: Maria Wennerström
Přeskočit: Margarita Sigfridsson
Náhradník: Sarah McManus
|
Švýcarsko
|
Skotsko
|
čeština
|
Flims KK, Flims
Přeskočit: Binia Felcher-Beeli
3.: Irene Schori
2.: Franziska Kaufmann
1.: Kristine Urech
Náhradník: Karol Howald
|
Curry a Balerno QC, Edinburgh
Přeskočit: Kerry Barr
3.: Rachel Simms
2.: Rhiann McLeod
1.: Barbara McPake
Alternativní: Hannah Fleming
|
KK Sokol Libok, Praha
Přeskočit: Anna Kubeshková
Třetí: Tereza Plíšková
Druhý: Klára Svatoňová
První: Veronika Gerdová
Náhradník: Alžběta Baudišová
|
Obvodová fáze
Turnajová tabulka po skončení kola
Konvence
|
|
Týmy, které se kvalifikovaly do play-off
|
|
Tie-break týmy
|
Země
|
Přeskočit
|
|
|
|
|
Konec vyhrává
|
konec hry
|
Reset končí
|
Konec
zloděje |
Hodit procenta
|
Kanada
|
Rachel Homanová
|
deset |
jeden |
82 |
47 |
46 |
36 |
12 |
13 |
84 %
|
Švýcarsko
|
Binia Feltscher-Bili
|
9 |
2 |
78 |
padesáti |
49 |
36 |
12 |
17 |
78 %
|
Rusko
|
Anna Sidorová
|
osm |
3 |
84 |
padesáti |
47 |
37 |
13 |
čtrnáct |
82 %
|
Švédsko
|
Margareta Sigfridssonová
|
osm |
3 |
90 |
56 |
47 |
39 |
jedenáct |
9 |
82 %
|
Korejská republika
|
Kim Ji Sung
|
osm |
3 |
81 |
70 |
47 |
44 |
9 |
čtrnáct |
77 %
|
USA
|
Allison Pottinger
|
6 |
5 |
78 |
66 |
46 |
44 |
deset |
13 |
79 %
|
Čína
|
Liu Sijia
|
6 |
5 |
70 |
74 |
48 |
43 |
9 |
jedenáct |
77 %
|
Německo
|
Imogen Una Lehmannová
|
3 |
osm |
58 |
76 |
40 |
51 |
5 |
12 |
71 %
|
čeština
|
Anna Kubešková
|
3 |
osm |
65 |
80 |
42 |
padesáti |
jedenáct |
jedenáct |
72 %
|
Skotsko
|
Kerry Barr
|
2 |
9 |
58 |
86 |
44 |
44 |
čtyři |
9 |
73 %
|
Dánsko
|
Madeleine Dupontová
|
2 |
9 |
padesáti |
89 |
28 |
47 |
13 |
osm |
70 %
|
Lotyšsko
|
Evita Regzha
|
jeden |
deset |
41 |
91 |
32 |
52 |
osm |
2 |
69 %
|
Výsledky z kola
Všechny časy zahájení relace jsou v místním čase ( UTC−4 ). [5]
Relace 1
Sobota 15. března, 14:30
Místo A
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Skotsko (Barr)
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
X
|
6
|
Lotyšsko (regja)
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
0
|
3
|
X
|
osm
|
Místo B
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Korejská republika (Kim)
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
čtyři
|
3
|
2
|
0
|
X
|
jedenáct
|
Dánsko (DuPont)
|
0
|
3
|
0
|
jeden
|
3
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
X
|
osm
|
Místo C
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Rusko (Sidorova)
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
2
|
0
|
5
|
Kanada (Homan)
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
2
|
0
|
0
|
2
|
7
|
Místo D
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Česká republika (Kubeshkova)
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
0
|
X
|
5
|
Švédsko (Sigfridsson)
|
jeden
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
0
|
čtyři
|
0
|
3
|
X
|
deset
|
Relace 2
Sobota 15. března, 19:30
Místo A
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Německo (Leman)
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
2
|
0
|
X
|
čtyři
|
Švýcarsko (Veltscher Beeli)
|
2
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
2
|
0
|
čtyři
|
X
|
deset
|
Místo B
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Lotyšsko (regja)
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
X
|
X
|
X
|
X
|
2
|
Rusko (Sidorova)
|
2
|
3
|
0
|
2
|
3
|
0
|
X
|
X
|
X
|
X
|
deset
|
Místo C
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Švédsko (Sigfridsson)
|
2
|
5
|
0
|
5
|
0
|
jeden
|
X
|
X
|
X
|
X
|
13
|
Korejská republika (Kim)
|
0
|
0
|
2
|
0
|
2
|
0
|
X
|
X
|
X
|
X
|
čtyři
|
Místo D
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
USA (Pottinger)
|
2
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
3
|
jeden
|
0
|
3
|
X
|
12
|
Čína (Liu)
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
X
|
5
|
Relace 3
Neděle 16. března, 9:30
Místo B
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Kanada (Homan)
|
0
|
2
|
0
|
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
2
|
X
|
osm
|
Česká republika (Kubeshkova)
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
X
|
čtyři
|
Místo C
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Skotsko (Barr)
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
5
|
Dánsko (DuPont)
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
3
|
jeden
|
0
|
7
|
Relace 4
Neděle 16. března, 14:30
Místo A
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Švédsko (Sigfridsson)
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
X
|
čtyři
|
Rusko (Sidorova)
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
2
|
0
|
X
|
7
|
Místo B
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Čína (Liu)
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
3
|
Švýcarsko (Veltscher Beeli)
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
2
|
jeden
|
6
|
Místo C
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Německo (Leman)
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
2
|
jeden
|
5
|
USA (Pottinger)
|
0
|
jeden
|
0
|
3
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0
|
6
|
Místo D
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Korejská republika (Kim)
|
jeden
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
7
|
Lotyšsko (regja)
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
čtyři
|
Relace 5
Neděle 16. března, 19:30
Místo A
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Dánsko (DuPont)
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
X
|
X
|
X
|
X
|
2
|
USA (Pottinger)
|
2
|
2
|
0
|
5
|
0
|
čtyři
|
X
|
X
|
X
|
X
|
13
|
Místo B
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Německo (Leman)
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
0
|
5
|
Skotsko (Barr)
|
jeden
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
6
|
Místo C
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Čína (Liu)
|
3
|
0
|
2
|
jeden
|
0
|
0
|
3
|
0
|
2
|
X
|
jedenáct
|
Česká republika (Kubeshkova)
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
2
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
X
|
5
|
Místo D
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Kanada (Homan)
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
0
|
X
|
X
|
2
|
Švýcarsko (Veltscher Beeli)
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
3
|
jeden
|
2
|
jeden
|
X
|
X
|
osm
|
Relace 6
Pondělí 17. března, 9:30
Místo A
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Korejská republika (Kim)
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
6
|
Čína (Liu)
|
2
|
jeden
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
osm
|
Místo B
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
USA (Pottinger)
|
2
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
5
|
Švédsko (Sigfridsson)
|
0
|
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
jeden
|
osm
|
Místo C
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Švýcarsko (Veltscher Beeli)
|
2
|
2
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
3
|
X
|
X
|
osm
|
Lotyšsko (regja)
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
X
|
X
|
2
|
Místo D
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Německo (Leman)
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
X
|
3
|
Rusko (Sidorova)
|
2
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
3
|
jeden
|
0
|
X
|
7
|
Relace 7
Pondělí 17. března, 14:30
Místo A
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Lotyšsko (regja)
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
X
|
X
|
X
|
3
|
Švédsko (Sigfridsson)
|
3
|
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
3
|
X
|
X
|
X
|
deset
|
Místo B
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Dánsko (DuPont)
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
X
|
X
|
2
|
Kanada (Homan)
|
2
|
jeden
|
jeden
|
jeden
|
2
|
0
|
0
|
jeden
|
X
|
X
|
osm
|
Místo C
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
jedenáct
|
Celkový
|
Korejská republika (Kim)
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0
|
2
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
6
|
Rusko (Sidorova)
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
2
|
0
|
5
|
Místo D
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Skotsko (Barr)
|
2
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
jeden
|
6
|
Česká republika (Kubeshkova)
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
čtyři
|
Relace 8
Pondělí 17. března, 19:30
Místo A
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
USA (Pottinger)
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
X
|
X
|
X
|
X
|
3
|
Kanada (Homan)
|
0
|
2
|
0
|
čtyři
|
0
|
3
|
X
|
X
|
X
|
X
|
9
|
Místo B
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Skotsko (Barr)
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
7
|
Čína (Liu)
|
0
|
2
|
0
|
2
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
osm
|
Místo C
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Česká republika (Kubeshkova)
|
0
|
0
|
0
|
0
|
čtyři
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
5
|
Německo (Leman)
|
3
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
jeden
|
jeden
|
osm
|
Místo D
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Švýcarsko (Veltscher Beeli)
|
2
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
jeden
|
2
|
0
|
X
|
X
|
7
|
Dánsko (DuPont)
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
X
|
X
|
3
|
Relace 9
Úterý 18. března, 9:30
Místo A
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Rusko (Sidorova)
|
0
|
0
|
2
|
0
|
3
|
3
|
0
|
2
|
X
|
X
|
deset
|
Skotsko (Barr)
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
2
|
0
|
X
|
X
|
čtyři
|
Místo C
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Dánsko (DuPont)
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
X
|
X
|
2
|
Švédsko (Sigfridsson)
|
0
|
jeden
|
0
|
3
|
0
|
jeden
|
jeden
|
jeden
|
X
|
X
|
7
|
Místo D
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Lotyšsko (regja)
|
0
|
2
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
X
|
čtyři
|
Kanada (Homan)
|
2
|
0
|
2
|
jeden
|
0
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
X
|
osm
|
Relace 10
Úterý 18. března, 14:30
Místo A
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Švýcarsko (Veltscher Beeli)
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
X
|
X
|
2
|
Korejská republika (Kim)
|
0
|
0
|
0
|
2
|
jeden
|
jeden
|
0
|
5
|
X
|
X
|
9
|
Místo B
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Švédsko (Sigfridsson)
|
0
|
0
|
3
|
0
|
2
|
0
|
0
|
2
|
čtyři
|
X
|
jedenáct
|
Německo (Leman)
|
jeden
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
X
|
čtyři
|
Místo C
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Lotyšsko (regja)
|
0
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
2
|
0
|
X
|
5
|
Čína (Liu)
|
2
|
jeden
|
0
|
3
|
0
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
X
|
9
|
Místo D
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Rusko (Sidorova)
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
2
|
osm
|
USA (Pottinger)
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
5
|
Relace 11
Úterý 18. března, 19:30
Místo A
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Dánsko (DuPont)
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
X
|
čtyři
|
Česká republika (Kubeshkova)
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
3
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
X
|
osm
|
Místo B
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Švýcarsko (Veltscher Beeli)
|
2
|
jeden
|
jeden
|
2
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
osm
|
USA (Pottinger)
|
0
|
0
|
0
|
0
|
2
|
jeden
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
6
|
Místo C
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Kanada (Homan)
|
2
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
jeden
|
jeden
|
X
|
osm
|
Skotsko (Barr)
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
X
|
3
|
Místo D
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Čína (Liu)
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
2
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
6
|
Německo (Leman)
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
čtyři
|
Relace 12
Středa 19. března, 9:30
Místo A
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Kanada (Homan)
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
2
|
7
|
Německo (Leman)
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
0
|
5
|
Místo B
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Čína (Liu)
|
jeden
|
jeden
|
jeden
|
2
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
2
|
X
|
9
|
Dánsko (DuPont)
|
0
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
X
|
3
|
Místo C
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
jedenáct
|
Celkový
|
USA (Pottinger)
|
2
|
0
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
7
|
Česká republika (Kubeshkova)
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
2
|
jeden
|
0
|
6
|
Místo D
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Švýcarsko (Veltscher Beeli)
|
2
|
jeden
|
0
|
0
|
5
|
0
|
2
|
0
|
X
|
X
|
deset
|
Skotsko (Barr)
|
0
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
X
|
X
|
5
|
Relace 13
Středa 19. března, 14:30
Místo A
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
jedenáct
|
Celkový
|
Skotsko (Barr)
|
2
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
7
|
Švédsko (Sigfridsson)
|
0
|
3
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
0
|
jeden
|
osm
|
Místo B
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Česká republika (Kubeshkova)
|
jeden
|
jeden
|
3
|
jeden
|
0
|
0
|
čtyři
|
X
|
X
|
X
|
deset
|
Lotyšsko (regja)
|
0
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
X
|
X
|
X
|
2
|
Místo C
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Rusko (Sidorova)
|
0
|
2
|
2
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
X
|
7
|
Dánsko (DuPont)
|
0
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
X
|
čtyři
|
Místo D
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Kanada (Homan)
|
0
|
2
|
0
|
3
|
0
|
0
|
2
|
3
|
X
|
X
|
deset
|
Korejská republika (Kim)
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
X
|
X
|
3
|
Relace 14
Středa 19. března, 19:30
Místo A
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Čína (Liu)
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
X
|
X
|
X
|
X
|
2
|
Rusko (Sidorova)
|
0
|
2
|
3
|
3
|
0
|
2
|
X
|
X
|
X
|
X
|
deset
|
Místo B
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Německo (Leman)
|
jeden
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
X
|
čtyři
|
Korejská republika (Kim)
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
jeden
|
jeden
|
jeden
|
0
|
čtyři
|
X
|
9
|
Místo C
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Švédsko (Sigfridsson)
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
3
|
Švýcarsko (Veltscher Beeli)
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
0
|
2
|
5
|
Místo D
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
USA (Pottinger)
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
3
|
0
|
jeden
|
2
|
0
|
X
|
7
|
Lotyšsko (regja)
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
X
|
3
|
Relace 15
Čtvrtek 20. března, 9:30
Místo A
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Korejská republika (Kim)
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
čtyři
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
2
|
osm
|
USA (Pottinger)
|
2
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
6
|
Místo B
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Rusko (Sidorova)
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
2
|
0
|
2
|
X
|
osm
|
Švýcarsko (Veltscher Beeli)
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
X
|
5
|
Místo C
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Německo (Leman)
|
jeden
|
jeden
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
0
|
X
|
6
|
Lotyšsko (regja)
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
X
|
čtyři
|
Místo D
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Švédsko (Sigfridsson)
|
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
čtyři
|
0
|
2
|
X
|
X
|
deset
|
Čína (Liu)
|
0
|
2
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
X
|
X
|
5
|
Relace 16
Čtvrtek 20. března, 14:30
Místo A
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Česká republika (Kubeshkova)
|
0
|
3
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
X
|
5
|
Švýcarsko (Veltscher Beeli)
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
2
|
2
|
X
|
9
|
Místo B
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
USA (Pottinger)
|
0
|
2
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
X
|
osm
|
Skotsko (Barr)
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
X
|
čtyři
|
Místo C
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Čína (Liu)
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
X
|
čtyři
|
Kanada (Homan)
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
3
|
0
|
X
|
6
|
Místo D
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Dánsko (DuPont)
|
čtyři
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
X
|
5
|
Německo (Leman)
|
0
|
2
|
jeden
|
0
|
2
|
jeden
|
jeden
|
jeden
|
2
|
X
|
deset
|
Relace 17
Čtvrtek 20. března, 19:30
Místo A
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Lotyšsko (regja)
|
jeden
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
X
|
čtyři
|
Dánsko (DuPont)
|
0
|
2
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
jeden
|
čtyři
|
X
|
deset
|
Místo B
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Kanada (Homan)
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
3
|
0
|
jeden
|
9
|
Švédsko (Sigfridsson)
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
6
|
Místo C
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Skotsko (Barr)
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
X
|
5
|
Korejská republika (Kim)
|
0
|
3
|
jeden
|
0
|
0
|
3
|
0
|
0
|
3
|
X
|
deset
|
Místo D
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Česká republika (Kubeshkova)
|
0
|
3
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
jeden
|
osm
|
Rusko (Sidorova)
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
jeden
|
0
|
3
|
0
|
0
|
7
|
Tie-break
Pátek 21. března, 14:30
Místo A
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Švédsko (Sigfridsson)
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
5
|
Korejská republika (Kim)
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
3
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
7
|
Playoff
1 vs 2
Pátek 21. března, 19:30
tým
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Kanada (Homan)
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
0
|
3
|
X
|
osm
|
Švýcarsko (Veltscher Beeli)
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
X
|
3
|
3 vs 4
Sobota 22. března, 9:00
tým
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Rusko (Sidorova)
|
2
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
5
|
Korejská republika ( Kim)
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
2
|
0
|
jeden
|
jeden
|
0
|
2
|
9
|
Semifinále
Sobota 22. března, 14:00
tým
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Švýcarsko (Veltscher Beeli)
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0
|
3
|
X
|
7
|
Korejská republika (Kim)
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
0
|
X
|
3
|
Zápas o bronz
Neděle 23. března, 12:00
tým
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
jedenáct
|
Celkový
|
Korejská republika (Kim)
|
0
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
2
|
0
|
3
|
0
|
0
|
6
|
Rusko (Sidorova)
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
jeden
|
0
|
jeden
|
0
|
2
|
jeden
|
7
|
Konečná
Neděle 23. března, 19:30
Místo B
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
6
|
7
|
osm
|
9
|
deset
|
Celkový
|
Kanada (Homan)
|
0
|
0
|
2
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
0
|
0
|
X
|
5
|
Švýcarsko (Veltscher Beeli)
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
jeden
|
0
|
3
|
3
|
X
|
9
|
Vítězka Mistrovství světa v curlingu žen 2014
|
Švýcarsko 4. titul
|
Poznámky
- ↑ Lehmann, Scholz, Muskatewitz und Heiss holen DM-Titel (nepřístupný odkaz) . Deutscher Curling Verband (19. ledna 2014). Datum přístupu: 22. ledna 2014. Archivováno z originálu 3. února 2014. (neurčitý) (Němec)
- ↑ Týmy (downlink) . Deutscher Curling Verband. Datum přístupu: 22. ledna 2014. Archivováno z originálu 20. ledna 2014. (neurčitý) (Němec)
- ↑ DM 13/14 afjgort! (nedostupný odkaz) . Dansk Curling Forbund (7. února 2014). Datum přístupu: 9. února 2014. Archivováno z originálu 27. února 2014. (neurčitý) (Dánština)
- ↑ D.M. Damer 2013-14 . Dansk Curling Forbund. Získáno 9. února 2014. Archivováno z originálu 10. února 2014. (neurčitý) (Dánština)
- ↑ Oficiální rozpis losování mistrovství světa žen v curlingu 2014 (odkaz není k dispozici) . Kanadská curlingová asociace. Datum přístupu: 13. ledna 2014. Archivováno z originálu 13. února 2014. (neurčitý)
Odkazy