Ruský curlingový pohár mezi smíšenými týmy 2008 | |
---|---|
Město | Dmitrov |
Aréna | Centrum krasobruslení a curlingu MU SK "Dmitrov" |
datum | 5. - 7. září 2008 |
Vítěz | Tým Leningradské oblasti ( Aleksey Tselousov ) |
Přeskočit | Alexej Tselousov |
Třetí | Maria Malashina |
Druhý | Dmitrij Ryzhov |
První | Anna Dolženko |
Náhradní |
Jurij Raspopov, Anzhelika Timofeeva |
Trenér |
M. Malashina, A. Tselousov |
Finalista | ESHVSM "Moskvich"-2 ( Alexander Kozyrev ) |
3. místo | SKA-1 ( Yana Nekrasova ) |
2009 |
Ruský Curling Cup mezi smíšenými týmy 2008 ( Ruský Curling Cup ve smíšené disciplíně 2008 ) se konal od 5. do 7. září 2008 ve městě Dmitrov ( Moskevská oblast ) v aréně "Centrum krasobruslení a curlingu MU SK "Dmitrov "" [1] . Turnaj se konal poprvé.
Turnaje se zúčastnilo 16 týmů.
Prvními vítězi poháru v historii jeho losování se stal tým „Tým Leningradské oblasti“ ( Petrohrad , přeskočit Aleksey Tselousov ), který vyhrál tým „ESHVSM“ Moskvič „-2“ ( Moskva , přeskočit Alexandr Kozyrev ) ve finále. Třetí místo obsadil tým SKA-1 ( St. Petersburg , přeskočit Yana Nekrasova ).
Družstva jsou rozdělena do 4 skupin (A, B, C, D) po 4 týmech, kde se hraje systémem každý s každým v jednom kole. Při stejném počtu vítězství (bodů) jsou týmy seřazeny následovně: hlavním ukazatelem pro opuštění podskupiny týmu je počet vítězství; v případě rovnosti počtu vítězství u dvou družstev se jejich pořadí provádí podle výsledku osobního setkání mezi nimi.
Poté 8 týmů, které obsadily 1. a 2. místo ve skupinách, postupuje do druhé fáze, play off , kde se hraje podle olympijského systému : čtvrtfinále, semifinále, zápas o 3. místo a finále.
V konečné klasifikaci se týmy, které vypadly ve čtvrtfinále v play off, dělí o 5. místo; týmy, které se nekvalifikovaly do play off, jsou seřazeny podle umístění ve skupině.
tým | 4. ( přeskočit ) | Třetí | Druhý | První | Náhradní | Trenér |
---|---|---|---|---|---|---|
Avogadro ( Moskva ) |
Jurij Morozov | Natalia Dolgacheva | Sergej Rogov | Natalia Maksyuta | Alexej Marčenko | Yu.A. Morozov |
Dmitrov | Anna Gretská | Vladislav Černobojev | Anastasia Moskaleva | A. Savin | Dmitrij Antipov, Marina Kalinina |
PEKLO. řecký |
Kaliningrad -1 (Albatros) |
Vitalij Karpinskij (4.) | Alice Tregubová | Sergey Belanov (přeskočit) | Susanna Gefelová | Michail Rivkind, Galina Bralyuk |
S.Yu. Belanov |
Kaliningrad -2 (Medexpert) |
Igor Špenkov | M. Šlesarenko | Pavel Kolobukhov | Julia Guzieva | Andrej Azarkevič | S.Yu. Belanov |
Moskva | Vadim Raev | ? Borisová | Denis Kilba | Alexandra Saitová | ||
Moskvič-1 ( Moskva ) | Vadim Školnikov | Jekatěrina Antonová | Sergej Manulyčev | M. Gorbakon | O.A. Andrianova , Yu.S. Borisov, V.N. Dobrý v | |
moskevský region | Taťána Smirnová | Dmitrij Tarakanov | Taťána Lukina | D. Gorjunov | Julia Storozheva, Dmitrij Dmitrievsky |
TELEVIZE. Smirnová |
Tým Leningradské oblasti |
Alexej Tselousov | Maria Malashina | Dmitrij Ryzhov | Anna Dolženko | Jurij Raspopov, Anzhelika Timofeeva |
M. Malashina, A.V. Tselousov |
Tým regionu Novosibirsk |
A. Griněnka | E. Biryuzová | N. Jachmeněv | N. Luneva | O. Svistunov, E. Efimová |
K.Yu Chmykhov, E.G. Vasiliev |
SKA-1 ( Petrohrad ) |
Jana Nekrasová | Valerij Pečerský | Natalia Evertová | Sergej Evert | I.V. Kolesníková | |
SKA-2 ( Petrohrad ) |
Valentin Demenkov | Viktorie Mojsejová | Ivan Uleděv | Olga Voronová | I.V. Kolesníková | |
UOR-2 ( Petrohrad ) |
Petr Dron | Valentina Narozhnaya | Artur Razhabov | Oksana Gertová | Alexander Badilin , Olesya Glushchenko |
K.Yu Zadvornov , S.N. Jakovlev |
Čeljabinsk | Michail Bruskov | Olga Žuravleva | Jevgenij Poluchin | Antonina Redreeva | Daria Jaščenko, Arťom Šmakov |
E.A. Zhidelev , O.I. Prigorenko |
ShVSM ZVS ( Petrohrad ) |
Denis Jakovlev | Anna Mylniková | Alexandr Orlov | Maria Duyunova | I.V. Kolesniková , K.Yu. Zadvornov , M.B. Čerepanov | |
ESHVSM "Moskvich"-1 ( Moskva ) |
Alexandr Kirikov | Anna Sidorová | Viktor Korněv | Galina Arsenkina | O.A. Andrianova , S.Ya. Kalalb | |
ESHVSM "Moskvich"-2 ( Moskva ) |
Alexandr Kozyrev | Daria Kozlová | Alexej Kamněv | Julia Světová | O.A. Andrianová , N.N. Petrova, S.Ya. Kalalb , Yu.S. Borisová |
tým | A1 | A2 | A3 | A4 | V | P | Místo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A1 | Moskva (Raev) | * | 9:5 | 10:7 | 11:4 | 3 | 0 | jeden |
A2 | Moskevská oblast (Smirnova) | 5:9 | * | 14:2 | 7:5 | 2 | jeden | 2 |
A3 | Kaliningrad-2 (Shpenkov) | 7:10 | 2:14 | * | 2:10 | 0 | 3 | čtyři |
A4 | SKA-2 (Demenkov) | 4:11 | 5:7 | 10:2 | * | jeden | 2 | 3 |
tým | B1 | B2 | B3 | B4 | V | P | Místo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
B1 | So. Leningradská oblast (Tselousov) | * | 14:6 | 8:6 | 5:2 | 3 | 0 | jeden |
B2 | UOR-2 (dron) | 6:14 | * | 4:8 | 9:1 | jeden | 2 | 2 |
B3 | Čeljabinsk (Bruskov) | 6:8 | 8:4 | * | 3:9 | jeden | 2 | čtyři |
B4 | ESHVSM "Moskvič" -1 (Kirikov) | 2:5 | 1:9 | 9:3 | * | jeden | 2 | 3 |
Podle jakého kritéria ze tří týmů se stejným počtem vítězství je tým UOR-2 na 2. místě, ze zdroje není jasné, ale do play off se probojovala právě ona. Tým ESHVSM "Moskvich"-1 je na 3. místě v osobním vítězství nad týmem Čeljabinsku.
Skupina Ctým | C1 | C2 | C3 | C4 | V | P | Místo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C1 | Dmitrov (Gretskaya) | * | 6:13 | 15:2 | 2:11 | jeden | 2 | 3 |
C2 | Kaliningrad-1 (Belanov) | 13:6 | * | 1:9 | 13:6 | 2 | jeden | jeden |
C3 | Moskvič-1 (Shkolnikov) | 2:15 | 9:1 | * | 5:13 | jeden | 2 | čtyři |
C4 | SKA-1 (Nekrasova) | 11:2 | 6:13 | 13:5 | * | 2 | jeden | 2 |
Na 1. a 3. místě jsou týmy seřazeny podle osobního vítězství v utkání s týmy se stejným počtem vítězství.
Skupina Dtým | D1 | D2 | D3 | D4 | V | P | Místo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | ESHVSM "Moskvich" -2 (Kozyrev) | * | 8:5 | 8:5 | 13:2 | 3 | 0 | jeden |
D2 | Avogadro (Morozov) | 5:8 | * | 3:6 | 6:7 | 0 | 3 | čtyři |
D3 | ShVSM ZVS (Jakovlev) | 5:8 | 6:3 | * | 11:2 | 2 | jeden | 2 |
D4 | So. Novosibirská oblast (Grinenko) | 2:13 | 7:6 | 2:11 | * | jeden | 2 | 3 |
Čtvrtfinále | Semifinále | Finále | ||||||||||||||||||||||||||||||||
(B-1) | So. Leningradská oblast (Tselousov) |
9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
(A-2) | Moskevská oblast (Smirnova) |
jeden | ||||||||||||||||||||||||||||||||
So. Leningradská oblast (Tselousov) |
6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
ShVSM ZVS (Jakovlev) |
5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
(A-1) | Moskva (Raev) |
2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
(D-2) | ShVSM ZVS (Jakovlev) |
osm | ||||||||||||||||||||||||||||||||
So. Leningradská oblast (Tselousov) |
7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
ESHVSM "Moskvich" -2 (Kozyrev) |
5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
(S-2) | SKA-1 (Nekrasova) |
jedenáct | ||||||||||||||||||||||||||||||||
(B-2) | UOR-2 (dron) |
osm | ||||||||||||||||||||||||||||||||
SKA-1 (Nekrasova) |
L | |||||||||||||||||||||||||||||||||
ESHVSM "Moskvich" -2 (Kozyrev) |
W | |||||||||||||||||||||||||||||||||
(D-1) | ESHVSM "Moskvich" -2 (Kozyrev) |
W | Zápas o 3. místo | |||||||||||||||||||||||||||||||
(C-1) | Kaliningrad-1 (Belanov) |
L | ||||||||||||||||||||||||||||||||
ShVSM ZVS (Jakovlev) |
3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
SKA-1 (Nekrasova) |
6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
U některých zápasů není ve zdroji uvedeno skóre, pouze „kdo vyhrál“. Označení: "W" - vítězství, "L" - porážka.
Místo | Tým (přeskočit) | A | V | P | MG |
---|---|---|---|---|---|
Tým Leningradské oblasti ( Aleksey Tselousov ) | 6 | 6 | 0 | jeden | |
ESHVSM "Moskvich"-2 ( Alexander Kozyrev ) | 6 | 5 | jeden | jeden | |
SKA-1 ( Yana Nekrasova ) | 6 | čtyři | 2 | 2 | |
čtyři | ShVSM ZVS (Denis Jakovlev) | 6 | 3 | 3 | 2 |
5 | Moskevská oblast ( Tatiana Smirnova ) | čtyři | 2 | 2 | 2 |
5 | Moskva ( Vadim Raev ) | čtyři | 3 | jeden | jeden |
5 | UOR-2 ( Pyotr Dron ) | čtyři | jeden | 3 | 2 |
5 | Kaliningrad-1 ( Sergej Belanov ) | čtyři | 2 | 2 | jeden |
9 | SKA-2 (Valentin Demenkov) | 3 | jeden | 2 | 3 |
9 | ESHVSM "Moskvich"-1 ( Alexander Kirikov ) | 3 | jeden | 2 | 3 |
9 | Dmitrov (Anna Gretskaya) | 3 | jeden | 2 | 3 |
9 | Tým Novosibirské oblasti (A. Grinenko) | 3 | jeden | 2 | 3 |
13 | Kaliningrad-2 (Igor Shpenkov) | 3 | 0 | 3 | čtyři |
13 | Čeljabinsk (Michail Bruskov) | 3 | jeden | 2 | čtyři |
13 | Moskvič-1 (Vadim Shkolnikov) | 3 | jeden | 2 | čtyři |
13 | Avogadro (Jurij Morozov) | 3 | 0 | 3 | čtyři |