Amatérské fotbalové mistrovství Ukrajiny 2010
Mistrovství Ukrajiny ve fotbale 2010 mezi amatérskými týmy ( Ukrajinský fotbalový šampionát Ukrajiny 2010 mezi amatérskými týmy ) je 14. mistrovství Ukrajiny mezi amatéry . Turnaj začal 12. května a skončil 19. září 2010 vítězstvím týmu Mir ve finále.
Členové
Tohoto mistrovství se zúčastnilo 14 ukrajinských amatérských týmů.
Skupinový turnaj
Skupina 1
#
|
Klub
|
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
|
A
|
V
|
H
|
P
|
M
|
Brýle
|
jeden |
Ternopil
|
~ |
4:1 |
3:0 |
3:0 [1] |
3:1
|
osm |
7 |
jeden |
0 |
19 - 4 |
22
|
2 |
Zvyagel-750
|
2:3 |
~ |
5:0 |
5:0 |
+:-
|
osm |
5 |
jeden |
2 |
26 - 10 |
16
|
3 |
ODEC
|
0:0 |
2:2 |
~ |
+:- |
8:0
|
osm |
čtyři |
2 |
2 |
14-11 |
čtrnáct
|
čtyři |
Verest-INAPiK
|
-:+ |
0:3 |
1:4 |
~ |
3:0 [1]
|
osm |
jeden |
0 |
7 |
4-18 |
3
|
5 |
Topilche
|
0:3 |
1:8 |
-:+ |
3:0 [1] |
~
|
osm |
jeden |
0 |
7 |
5-25 |
3
|
Skupina 2
#
|
Klub
|
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
|
A
|
V
|
H
|
P
|
M
|
Brýle
|
jeden |
Lokomotiva
|
~ |
1:0 |
3:0 |
3:2
|
6 |
5 |
0 |
jeden |
11-4 |
patnáct
|
2 |
Yednist-2
|
2:0 |
~ |
4:0 |
3:0
|
6 |
3 |
0 |
3 |
12–7 |
9
|
3 |
UkrAgroCom
|
0:2 |
3:2 |
~ |
1:1
|
6 |
2 |
jeden |
3 |
7-14 |
7
|
čtyři |
Khimmash
|
0:2 |
3:1 |
2:3 |
~
|
6 |
jeden |
jeden |
čtyři |
8-13 |
čtyři
|
Skupina 3
#
|
Klub
|
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
5
|
|
A
|
V
|
H
|
P
|
M
|
Brýle
|
jeden |
Svět
|
~ |
3:1 |
3:2 |
2:0 |
4:0
|
osm |
6 |
0 |
2 |
16-8 |
osmnáct
|
2 |
Torpédo
|
3:1 |
~ |
1:0 |
4:1 |
5:2
|
osm |
5 |
jeden |
2 |
19-15 |
16
|
3 |
Energie
|
2:1 |
0:0 |
~ |
2:0 |
2:0
|
osm |
3 |
2 |
3 |
10–9 |
jedenáct
|
čtyři |
Elektrometalurg-NZF
|
0:1 |
7:2 |
2:2 |
~ |
5:0
|
osm |
2 |
jeden |
5 |
16-15 |
7
|
5 |
olympijský
|
0:1 |
1:3 |
2:0 |
2:1 |
~
|
osm |
2 |
0 |
6 |
7-21 |
6
|
|
- Týmy, které se umístí na prvních dvou místech, postupují do finálové části.
|
Závěrečná fáze
Zápasy se konaly ve městě Novotroitskoye , vesnicích Gornostaevka a Gromovka okresu Novotroitsky od 14. do 19. září 2010 .
Skupina A
#
|
Klub
|
|
jeden
|
2
|
3
|
|
A
|
V
|
H
|
P
|
M
|
Ó
|
jeden |
Svět
|
~ |
2:2 |
|
2 |
jeden |
jeden |
0 |
6-3 |
čtyři
|
2 |
ODEC
|
|
~ |
3:0
|
2 |
jeden |
jeden |
0 |
5 - 2 |
čtyři
|
3 |
Lokomotiva
|
1:4 |
|
~
|
2 |
0 |
0 |
2 |
1-7 |
0
|
Skupina B
#
|
Klub
|
|
jeden
|
2
|
3
|
čtyři
|
|
A
|
V
|
H
|
P
|
M
|
Ó
|
jeden |
Zvyagel-750
|
~ |
|
|
3:0
|
3 |
3 |
0 |
0 |
9-4 |
osm
|
2 |
Yednist-2
|
2:3 |
~ |
2:0 |
|
3 |
2 |
0 |
jeden |
10 - 4 |
6
|
3 |
Torpédo
|
2:3 |
|
~ |
3:0
|
3 |
jeden |
0 |
2 |
5 - 5 |
3
|
čtyři |
Ternopil
|
|
1:6 |
|
~
|
3 |
0 |
0 |
3 |
1–12 |
0
|
|
— Týmy, které se ve skupinách umístí na prvním místě, se ve finále utkají o titul mistra.
|
|
- Týmy, které se ve skupinách umístí na druhém místě, se automaticky stávají bronzovými medailisty.
|
Konečná
19. září 201015:00
Gornostaevka , "Zatis"Diváci: 1 100Rozhodčí: O. Rudenko (
Oděsa )
Poznámky
- ↑ 1 2 3 Technické vítězství
Viz také
Odkazy
Sezóna 2009/10 v ukrajinském fotbale |
---|
« 2008/09
2010/11 " |
ligy |
- Premier League
- formulace
- mistrovství mládeže
- První liga
- Druhá liga
- Amatérský šampionát '09 '10
|
---|
poháry |
|
---|
|
Sezóna 2010/11 v ukrajinském fotbale |
---|
« 2009/10
2011/12 » |
ligy |
- Premier League
- formulace
- mistrovství mládeže
- První liga
- Druhá liga
- Amatérský šampionát ' 10'11
|
---|
poháry |
|
---|
|