Togo na olympiádě mládeže | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
kód IOC | TOG | ||||||||
NOC | Olympijský výbor v Togu | ||||||||
olympijské hry mládeže v Nanjingu | |||||||||
Sportovci | 3 ve 3 sportech | ||||||||
Medaile |
|
||||||||
Účast na letních olympijských hrách mládeže | |||||||||
|
Togo na Letních olympijských hrách mládeže 2014 , které se konaly v čínském Nanjingu od 16. do 28. srpna, reprezentovali tři sportovci ve třech sportech.
V Togu bylo tripartitní komisi přiděleno jedno místo k účasti [1] .
Zkratky : FA - finále A (medaile), FB - finále B (bez medailí), FC - finále C (bez medailí), FD - finále D (bez medailí), SA / B - semifinále A / B, SC / D - semifinále C/D, R - opravný závod.
Sportovec | Disciplína | kvalifikační závod | závod útěchy | semifinále | Finále | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Čas | Místo | Čas | Místo | Čas | Místo | Čas | Místo | ||
Akossiva Ayivon | Samotáři | 4:32,16 | 5R _ | 4:38,85 | 5 SC/D | 4:38,99 | 6 F.D. | 4:39,45 | 23 |
V Togu bylo tripartitní komisi přiděleno jedno místo k účasti [2] .
Zkratky : Q - hlavní kolo (medaile); qB - opravné kolo (bez medailí).
Sportovec | Disciplína | Skupinová fáze | Místo | 1/8 finále | Čtvrtfinále | semifinále | Finále/zápas o 3. místo | Místo |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Soupeřské body |
Soupeřské body |
Soupeřské body |
Soupeřské body |
Soupeřské body | ||||
Soudes Alassani | Svobodní | Tanviriyavechakul Thajsko P 0 - 3 |
4 qB | Yadav India P 0–3 |
Dokončili představení | 25 | ||
Yin Singapore P 0–3 | ||||||||
Mladý Tchaj-wan P 0-3 |
Sportovec | Disciplína | Skupinová fáze | Místo | 1/8 finále | Čtvrtfinále | semifinále | Finále/zápas o 3. místo | Hodnost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Soupeřské body |
Soupeřské body |
Soupeřské body |
Soupeřské body |
Soupeřské body | ||||
Afrika 3 Fatuma Ali Salah Džibutsko Soudes Alassani Togo |
smíšený tým | Intercontinental 1 Luo Canada Afanador Puerto Rico P 0 - 3
|
4 qB | Rakousko Caroline Miszczek Andreas Levenko P 0:3 |
Dokončili představení | Nezúčastnil se | 25 | |
Indie Sutirta Mukherjee Abishek Yadav P 0 - 3 | ||||||||
Japonsko Miu Kato Yuto Muramutsu P 0:3 |
V Togu bylo tripartitní komisi přiděleno jedno místo k účasti [3] .
DívkySportovec | Disciplína | Podskupina | Setí | 1/8 finále | Čtvrtfinále | semifinále | Finále/zápas o 3. místo | Místo |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Soupeřské body |
Soupeřské body |
Soupeřské body |
Soupeřské body |
Soupeřské body | ||||
Abla Cowtogle | Šavle | Imura Japonsko P 1 - 5 Kiss Senegal Z 5 - 4 Gcointura Řecko P 2 - 5 Kos Turecko P 0 - 5 Moseiko Rusko P 2 - 5 Matuszak Polsko P 0 - 5 |
12 | Imura Japonsko P 7-15 |
Dokončili představení | 12 |
Letních olympijských hrách mládeže 2014 | Země na|
---|---|
Asie |
|
Amerika |
|
Afrika |
|
Evropa |
|
Oceánie | |
Odpočinek |
|