Mistrovství Ruska ve vzpírání 2010 | |
---|---|
Hostující město | Kursk |
medailí | 45 sad |
Otevírací | 28. června 2010 |
uzavření | 7. července 2010 |
datum | 2010 |
Stadión | |
Nalčik 2009Penza 2011 |
Mistrovství Ruska ve vzpírání 2010 - 19. Mistrovství Ruska ve vzpíráníse konalo v Kursku od 28. června do 4. července.
Disciplíny | Zlato | stříbrný | Bronz | |||
---|---|---|---|---|---|---|
56 kg | ||||||
pomlčka | Michail Ševčenko Volgograd |
110 kg | Pavel Sukhanov Moskevská oblast , Chimki |
110 kg | Gennadij Zykov Petrohrad |
106 kg |
TLAČIT | Pavel Sukhanov Moskevská oblast , Chimki |
133 kg | Michail Ševčenko Volgograd |
130 kg | Rais Gainutdinov Petrohrad |
127 kg |
Součet | Pavel Sukhanov Moskevská oblast , Chimki |
243 kg | Michail Ševčenko Volgograd |
240 kg | Rais Gainutdinov Petrohrad |
232 kg |
62 kg | ||||||
pomlčka | Arťom Farenyuk Chanty -Mansi autonomní okruh , Petrohrad |
120 kg | Stanislav Starkov Kirov |
118 kg | Khegani Ismailov Dagestán , Moskva |
116 kg |
TLAČIT | Anton Dunin Kemerovská oblast , Prokopjevsk |
148 kg | Arťom Farenyuk Chanty -Mansi autonomní okruh , Petrohrad |
143 kg | Stanislav Starkov Kirov |
142 kg |
Součet | Anton Dunin Kemerovská oblast , Prokopjevsk |
263 kg | Arťom Farenyuk Chanty -Mansi autonomní okruh , Petrohrad |
263 kg | Stanislav Starkov Kirov |
260 kg |
69 kg | ||||||
pomlčka | Oleg Chen Moskevská oblast , Novosibirská oblast |
150 kg | Armen Ghazaryan Samara region , Novosibirsk region |
150 kg | Sergey Petrosyan Krasnodarské území , Goryachiy Klyuch |
145 kg |
TLAČIT | Armen Ghazaryan Samara region , Novosibirsk region |
178 kg | Michail Gobeev Petrohrad |
177 kg | Oleg Chen Moskevská oblast , Novosibirská oblast |
172 kg |
Součet | Armen Ghazaryan Samara region , Novosibirsk region |
328 kg | Oleg Chen Moskevská oblast , Novosibirská oblast |
322 kg | Michail Gobeev Petrohrad |
320 kg |
77 kg | ||||||
pomlčka | Anton Kotlyarov Kemerovská oblast , Moskva |
160 kg | Ruslan Lizunov KhMAO , Lyantor |
155 kg | Pavel Zaikin Oryolská oblast , Petrohrad |
145 kg |
TLAČIT | Andrey Pavlenko Stavropolské území , Izobilny |
187 kg | Pavel Zaikin Oryolská oblast , Petrohrad |
177 kg | Ruslan Lizunov KhMAO , Lyantor |
175 kg |
Součet | Andrey Pavlenko Stavropolské území , Izobilny |
332 kg | Anton Kotlyarov Kemerovská oblast , Moskva |
332 kg | Ruslan Lizunov KhMAO , Lyantor |
330 kg |
85 kg | ||||||
pomlčka | Rinat Kireev Baškortostán , Ufa |
171 kg | Alexey Yufkin Mordovia , Saransk |
166 kg | Vjačeslav Ershov Novosibirsk |
165 kg |
TLAČIT | Oleg Perepechjonov KhMAO , Chanty-Mansijsk |
213 kg | Rinat Kireev Baškortostán , Ufa |
206 kg | Evgeny Kostin republika Komi , Syktyvkar |
200 kg |
Součet | Oleg Perepechjonov KhMAO , Chanty-Mansijsk |
378 kg | Rinat Kireev Baškortostán , Ufa |
377 kg | Anatoly Lukishin Chuvashia , Petrohrad |
359 kg |
94 kg | ||||||
pomlčka | Krasnodarské území Alexandra Ivanova |
183 kg | Andrey Demanov Tatarstán , Kazaň |
177 kg | Alexander Grishin Moskva |
175 kg |
TLAČIT | Andrey Demanov Tatarstán , Kazaň |
226 kg | Krasnodarské území Alexandra Ivanova |
225 kg | Alexander Grishin Moskva |
210 kg |
Součet | Krasnodarské území Alexandra Ivanova |
408 kg | Alexander Ivanov Tatarstán , Kazaň |
403 kg | Alexander Grishin Moskva |
385 kg |
105 kg | ||||||
pomlčka | Vladimir Smorchkov Omská oblast , Petrohrad |
198 kg | Alexandr Čepikov Brjansk |
185 kg | Jurij Tegkaev Petrohrad , Moskva |
185 kg |
TLAČIT | Jurij Tegkaev Petrohrad , Moskva |
225 kg | Vladimir Smorchkov Omská oblast , Petrohrad |
221 kg | David Benjanyan Stavropolské území , Solnechnodolsk |
215 kg |
Součet | Vladimir Smorchkov Omská oblast , Petrohrad |
419 kg | Jurij Tegkaev Petrohrad , Moskva |
410 kg | Alexandr Čepikov Brjansk |
400 kg |
nad 105 kg | ||||||
pomlčka | Dmitrij Lapikov Kaliningradská oblast , Moskva |
200 kg | Evgeny Pisarev Stavropolské území , Nevinnomyssk |
191 kg | Andrey Kozlov Kursk region , St. Petersburg |
190 kg |
TLAČIT | Dmitrij Lapikov Kaliningradská oblast , Moskva |
240 kg | Andrey Kozlov Kursk region , St. Petersburg |
236 kg | Chingiz Mogushkov Čečensko , Nazran |
236 kg |
Součet | Dmitrij Lapikov Kaliningradská oblast , Moskva |
440 kg | Andrey Kozlov Kursk region , St. Petersburg |
426 kg | Chingiz Mogushkov Čečensko , Nazran |
426 kg |
Disciplíny | Zlato | stříbrný | Bronz | |||
---|---|---|---|---|---|---|
48 kg | ||||||
pomlčka | Irina Razumeeva Bryansk |
75 kg | Ilzira Minieva Bashkortostan , Moskva |
73 kg | Aminat Maskhadova Dagestán , Machačkala |
68 kg |
TLAČIT | Ilzira Minieva Bashkortostan , Moskva |
92 kg | Aminat Maskhadova Dagestán , Machačkala |
90 kg | Irina Razumeeva Bryansk |
85 kg |
Součet | Ilzira Minieva Bashkortostan , Moskva |
165 kg | Irina Razumeeva Bryansk |
160 kg | Aminat Maskhadova Dagestán , Machačkala |
158 kg |
53 kg | ||||||
pomlčka | Daria Koshkina Moskevská oblast , Petrohrad |
85 kg | Svetlana Uljanová Sverdlovská oblast , Nižnij Tagil |
80 kg | Natalia Petrova Kemerovská oblast , Anzhero-Sudzhensk |
78 kg |
TLAČIT | Svetlana Uljanová Sverdlovská oblast , Nižnij Tagil |
100 kg | Natalia Petrova Kemerovská oblast , Anzhero-Sudzhensk |
98 kg | Svetlana Khamatshina Přímořský kraj , Moskva |
96 kg |
Součet | Svetlana Uljanová Sverdlovská oblast , Nižnij Tagil |
180 kg | Daria Koshkina Moskevská oblast , Petrohrad |
180 kg | Natalia Petrova Kemerovská oblast , Anzhero-Sudzhensk |
176 kg |
58 kg | ||||||
pomlčka | Elena Shadrina Petrohrad |
95 kg | Ruzana Kulova Kabardino-Balkaria , Moskva |
91 kg | Elena Birshkis Novosibirská oblast , Kemerovská oblast |
91 kg |
TLAČIT | Elena Shadrina Petrohrad |
120 kg | Elena Birshkis Novosibirská oblast , Kemerovská oblast |
111 kg | Ruzana Kulova Kabardino-Balkaria , Moskva |
110 kg |
Součet | Elena Shadrina Petrohrad |
215 kg | Elena Birshkis Novosibirská oblast , Kemerovská oblast |
202 kg | Ruzana Kulova Kabardino-Balkaria , Moskva |
201 kg |
63 kg | ||||||
pomlčka | Victoria Puzyreva Irkutská oblast , Moskva |
100 kg | Tatyana Niyamatova Sverdlovská oblast , Nižnij Tagil |
89 kg | Marina Kaneva YaNAO , Salekhard |
85 kg |
TLAČIT | Victoria Puzyreva Irkutská oblast , Moskva |
120 kg | Tatyana Niyamatova Sverdlovská oblast , Nižnij Tagil |
111 kg | Marina Kaneva YaNAO , Salekhard |
85 kg |
Součet | Victoria Puzyreva Irkutská oblast , Moskva |
220 kg | Tatyana Niyamatova Sverdlovská oblast , Nižnij Tagil |
200 kg | Marina Kaneva YaNAO , Salekhard |
85 kg |
69 kg | ||||||
pomlčka | Victoria Savenko YaNAO , Moskva |
118 kg | Taťána Matveeva Petrohrad |
114 kg | Světlana Šimková Tatarstán , Bugulma |
112 kg |
TLAČIT | Taťána Matveeva Petrohrad |
143 kg | Světlana Šimková Tatarstán , Bugulma |
140 kg | Victoria Savenko YaNAO , Moskva |
137 kg |
Součet | Taťána Matveeva Petrohrad |
257 kg | Victoria Savenko YaNAO , Moskva |
255 kg | Světlana Šimková Tatarstán , Bugulma |
252 kg |
do 75 kg | ||||||
pomlčka | Natalya Zabolotnaya Moskevská oblast , Rostovská oblast |
128 kg | Ludmila Anina Moskva |
108 kg | Světlana Trofimová Novosibirsk |
100 kg |
TLAČIT | Natalya Zabolotnaya Moskevská oblast , Rostovská oblast |
150 kg | Ludmila Anina Moskva |
137 kg | Victoria Semyonova Kabardino-Balkaria , Krasnojarské území |
127 kg |
Součet | Natalya Zabolotnaya Moskevská oblast , Rostovská oblast |
278 kg | Ludmila Anina Moskva |
245 kg | Victoria Semyonova Kabardino-Balkaria , Krasnojarské území |
225 kg |
nad 75 kg | ||||||
pomlčka | Tatyana Kashirina Moskevská oblast , Petrohrad |
125 kg | Taťána Krendeleva Lipetsk |
110 kg | ||
TLAČIT | Tatyana Kashirina Moskevská oblast , Petrohrad |
160 kg | Taťána Krendeleva Lipetsk |
127 kg | ||
Součet | Tatyana Kashirina Moskevská oblast , Petrohrad |
285 kg | Taťána Krendeleva Lipetsk |
237 kg |
Ruské mistrovství ve vzpírání | |
---|---|
|