Mistrovství SSSR v boxu 1960 | |
---|---|
Hostující město | Moskva |
medailí | 10 sad |
Otevírací | 6. dubna |
uzavření | 9. dubna |
datum | 1960 |
Moskva 1959Moskva 1961 |
26. mistrovství SSSR v boxu se konalo 19. - 22. května 1960 v Leningradu ( RSFSR ).
Hmotnostní kategorie | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
Muší váha (do 51 kg) |
Sergey Sivko "Zásoby pracovních sil" ( Moskva ) |
Vladimir Botvinnik "Spartak" ( Minsk ) |
Victor Bystrov "Petrel" ( Moskevská oblast ) Ozbrojené síly Y. Akmurzina |
Bantamová váha (do 54 kg) |
Boris Stepanov "Trud" ( Moskva ) |
Oleg Grigoriev "pracovní rezervy" ( Moskva ) |
Eduard Yerkin "Spartak" ( Kazaň ) Vjačeslav Černov |
Pérová váha (do 57 kg) |
Boris Nikonorov "pracovní rezervy" ( Moskva ) |
Stanislav Stepashkin "Zálohy práce" ( Moskva ) |
Alexey Zasukhin "Dynamo" ( Minsk ) Grigorij Vasiliev |
Nízká hmotnost (do 60 kg) |
Ozbrojené síly Gennady Kakoshkin ( Leningrad ) |
Vilikton Barannikov "Petrel" ( Moskva ) |
Ozbrojené síly Anatolije Dergausova ( Leningrad ) Jan Asanov |
Welterová váha (do 63,5 kg) |
Vladimir Karimov "Zásoby pracovních sil" ( Alma-Ata ) |
Alois Tuminsh "pracovní rezervy" ( Riga ) |
L. Rugis "Zalgiris" ( Vilnius ) Leonid Sheinkman |
Welterová váha (do 67 kg) |
Ozbrojené síly Jurije Radonjaka ( Moskevská oblast ) |
Ozbrojené síly V. Arkhipova ( Baku ) |
Volda Trepsha Lokomotiv ( Daugavpils ) Gennady Boyarshinov |
První střední váha (do 71 kg) |
Ivan Sobolev "Pracovní rezervy" ( Leningrad ) |
Boris Lagutin "Trud" ( Moskva ) |
Carlos Janeryan "Ashkhatank" ( Jerevan ) Ozbrojené síly Alexeje Kiseljova ( Moskevská oblast ) |
Druhá střední váha (do 75 kg) |
Valery Popenchenko "Dynamo" ( Leningrad ) |
Dan Pozniak ozbrojené síly ( Vilnius ) |
Gennady Shatkov "Petrel" ( Moskva ) Ozbrojené síly Anatolije Koromyslova ( Tbilisi ) |
Lehká těžká váha (do 81 kg) |
Askold Lasota "Zásoby pracovních sil" ( Moskevská oblast ) |
Ozbrojené síly Alexandra Pičkova ( Moskevská oblast ) |
Nikolay Seletsky "Lokomotiv" ( Leningrad ) Romualdas Murauskas |
Těžká váha (přes 81 kg) |
Andrey Abramov Armed Forces ( Moskva ) |
Janis Lanzers "Dinamo" ( Riga ) |
V. Grishin ozbrojené síly ( Moskva ) Lev Mukhin |