Kvalifikace na Mistrovství světa ve fotbale 2019 určila 23 účastníků finálové části Mistrovství světa, které se bude konat ve Francii od 1. do 30. června 2019. Tým pořadatelské země šampionátu automaticky získal postup do závěrečného turnaje.
Rozdělení míst ve finálové části šampionátu mezi regionální konfederace schválil výkonný výbor FIFA dne 14. října 2016 [1] .
Výkonný výbor FIFA schválil následující rozdělení kvót:
tým | Způsob kvalifikace | Datum kvalifikace | Účast ve finále | Poslední účast | Nejlepší výsledek | |
---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Francie | Organizátor | 19. března 2015 | čtyři | 2015 | 4. ( 2011 ) |
2 | Čína | 3. místo na Asian Cup 2018 | 9. dubna 2018 | 7 | 2015 | 2nd ( 1999 ) |
3 | Thajsko | 4. místo na Asian Cup 2018 | 12. dubna 2018 | 2 | 2015 | Skupinová fáze ( 2015 ) |
čtyři | Austrálie | 2. místo na Asian Cup 2018 | 13. dubna 2018 | 7 | 2015 | Čtvrtfinále ( 2007 , 2011 , 2015 ) |
5 | Japonsko | Vítěz Asijského poháru 2018 | 13. dubna 2018 | osm | 2015 | šampion ( 2011 ) |
6 | Korejská republika | 5. místo na Asian Cup 2018 | 16. dubna 2018 | 3 | 2015 | 1/8 finále ( 2015 ) |
7 | Brazílie | Vítěz amerického poháru 2018 | 19. dubna 2018 | osm | 2015 | 2nd ( 2007 ) |
osm | Chile | 2. místo na America's Cup 2018 | 22. dubna 2018 | jeden | — | debut |
9 | Španělsko | 1. ve skupině 7 zóny UEFA | 8. června 2018 | 2 | 2015 | Skupinová fáze ( 2015 ) |
deset | Itálie | 1. ve skupině 6 zóny UEFA | 8. června 2018 | 3 | 1999 | Čtvrtfinále ( 1991 ) |
jedenáct | Anglie | 1. ve skupině 1 zóny UEFA | 31. srpna 2018 | 5 | 2015 | Třetí místo ( 2015 ) |
12 | Skotsko | 1. ve skupině 2 zón UEFA | 4. září 2018 | jeden | — | debut |
13 | Norsko | 1. ve skupině 3 zón UEFA | 4. září 2018 | osm | 2015 | šampion ( 1995 ) |
čtrnáct | Švédsko | 1. ve skupině 4 zón UEFA | 4. září 2018 | osm | 2015 | Finalista ( 2003 ) |
patnáct | Německo | 1. ve skupině 5 zóny UEFA | 4. září 2018 | osm | 2015 | Šampion ( 2003 , 2007 ) |
16 | USA | Vítěz poháru CONCACAF 2018 | 14. října 2018 | osm | 2015 | Champion ( 1991 , 1999 , 2015 ) |
17 | Kanada | 2. místo na CONCACAF Cupu 2018 | 14. října 2018 | 7 | 2015 | 4. ( 2003 ) |
osmnáct | Jamaica | 3. místo na CONCACAF Cupu 2018 | 17. října 2018 | jeden | — | debut |
19 | Holandsko | Vítěz play-off zóny UEFA | 13. listopadu 2018 | 2 | 2015 | 1/8 finále 2015 |
dvacet | Argentina | Interkontinentální vítěz play-off | 13. listopadu 2018 | 3 | 2007 | Skupinová fáze 2003 , 2007 |
21 | Nigérie | Finalista Afrického poháru národů 2018 | 27. listopadu 2018 | osm | 2015 | 1/4 finále 1999 |
22 | Jižní Afrika | Finalista Afrického poháru národů 2018 | 27. listopadu 2018 | jeden | - | debut |
23 | Kamerun | 3. místo na Africkém poháru národů 2018 | 30. listopadu 2018 | 2 | 2015 | 1/8 finále 2015 |
24 | Nový Zéland | Vítěz OFC Nations Cup 2018 | 1. prosince 2018 | 5 | 2015 | Skupinová fáze ( 1999 , 2007 , 2011 , 2015 ) |
Kvalifikačního turnaje se mohou zúčastnit všechny týmy členských zemí FIFA, kromě Francie, která automaticky obdržela vstupenku na finálový turnaj.
Stejně jako v předchozím cyklu, kvalifikační turnaj pro týmy patřící do Asijské fotbalové konfederace zahrnuje [2] :
Barevné konvence |
---|
Národní tým se dostal do finále Asijského poháru 2018 |
Tým se ze skupiny neprobojoval. |
Tým se stáhl |
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Jordán | 5 | 5 | 0 | 0 | 37 - 3 | +34 | patnáct |
2 | Filipíny | 5 | 3 | jeden | jeden | 18-6 _ _ | +12 | deset |
3 | Bahrajn | 5 | 2 | 2 | jeden | 10–8 _ _ | +2 | osm |
čtyři | Spojené arabské emiráty | 5 | 2 | jeden | 2 | 5 - 11 | −6 | 7 |
5 | Tádžikistán ( H ) | 5 | jeden | 0 | čtyři | 3-23 _ _ | −20 | 3 |
6 | Irák | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 - 22 | −22 | 0 |
I - zápasy, V - výhry, N - remízy, L - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Zdroj: afc.com
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Jižní Korea | čtyři | 3 | jeden | 0 | 21 - 1 | +20 | deset |
2 | Severní Korea ( H ) | čtyři | 3 | jeden | 0 | 18 - 1 | +17 | deset |
3 | Uzbekistán | čtyři | 2 | 0 | 2 | 9 - 10 | −1 | 6 |
čtyři | Indie | čtyři | jeden | 0 | 3 | 3-25 _ _ | −22 | 3 |
5 | Hongkong | čtyři | 0 | 0 | čtyři | 1 - 15 | −14 | 0 |
I - zápasy, V - výhry, N - remízy, L - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Zdroj: afc.com
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Thajsko | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 - 0 | +7 | 6 |
2 | Tchaj-wan | 2 | jeden | 0 | jeden | 5 - 1 | +4 | 3 |
3 | Palestina ( H ) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 11 | −11 | 0 |
čtyři | Libanon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
5 | Guam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
I - zápasy, V - výhry, N - remízy, L - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Zdroj: afc.com
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Vietnam ( H ) | čtyři | čtyři | 0 | 0 | 27 - 1 | +26 | 12 |
2 | Myanmar | čtyři | 3 | 0 | jeden | 22-2 _ _ | +20 | 9 |
3 | Írán | čtyři | 2 | 0 | 2 | 19–8 _ _ | +11 | 6 |
čtyři | Singapur | čtyři | jeden | 0 | 3 | 1 - 20 | −19 | 3 |
5 | Sýrie | čtyři | 0 | 0 | čtyři | 0 - 38 | −38 | 0 |
I - zápasy, V - výhry, N - remízy, L - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Zdroj: afc.com
Barevné konvence |
---|
Národní tým postoupil do semifinále Asijského poháru 2018 |
Národní tým se utká v utkání o 5. místo |
Tým byl vyřazen ze soutěže |
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Čína | 3 | 3 | 0 | 0 | 15 - 1 | +14 | 9 |
2 | Thajsko | 3 | 2 | 0 | jeden | 9-6 _ _ | +3 | 6 |
3 | Filipíny | 3 | jeden | 0 | 2 | 3 - 7 | −4 | 3 |
čtyři | Jordán | 3 | 0 | 0 | 3 | 3-16 _ _ | −13 | 0 |
I - zápasy, V - výhry, N - remízy, L - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Zdroj: afc.com
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Austrálie | 3 | jeden | 2 | 0 | 9 - 1 | +8 | 5 |
2 | Japonsko | 3 | jeden | 2 | 0 | 5 - 1 | +4 | 5 |
3 | Jižní Korea | 3 | jeden | 2 | 0 | 4 - 0 | +4 | 5 |
čtyři | Vietnam | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 16 | −16 | 0 |
I - zápasy, V - výhry, N - remízy, L - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Zdroj: afc.com
Semifinále | Finále | ||||||
17. dubna – Ammán | |||||||
Čína | jeden | ||||||
Japonsko | 3 | ||||||
20. dubna – Ammán | |||||||
Japonsko | jeden | ||||||
Austrálie | 0 | ||||||
Třetí místo | |||||||
17. dubna – Ammán | 20. dubna – Ammán | ||||||
Austrálie ( pero ) | 2 (3) | Čína | 3 | ||||
Thajsko | 2(1) | Thajsko | jeden |
Vítěz zápasu o 5. místo se kvalifikoval na Mistrovství světa ve fotbale žen 2019 .
tým 1 | Šek | tým 2 |
---|---|---|
Filipíny | 0:5 | Jižní Korea |
Kvalifikační turnaj pro týmy zařazené do CAF zahrnuje:
tým 1 | Výsledek | tým 2 | 1. zápas | 2. zápas |
---|---|---|---|---|
Senegal | 2:3 | Alžírsko | 2:1 | 0:2 |
Libye | 0:15 | Etiopie | 0:8 | 0:7 |
Maroko | 1:1 ( GW ) | Pobřeží slonoviny | 1:1 | 0:0 |
Sierra Leone | zamítnutí | Mali | — | — |
Burkina Faso | 3:3 (3:5 pero. ) |
Gambie | 2:1 | 1:2 |
Kongo | 3:1 | AUTO | 2:0 | 1:1 |
Keňa | 1:0 | Uganda | 1:0 | 0:0 |
Lesotho | 3:1 | Svazijsko | 1:0 | 2:1 |
Tanzanie | 4:4 ( gw ) | Zambie | 3:3 | 1:1 |
Namibie | 0:4 | Zimbabwe | 0:2 | 0:2 |
tým 1 | Výsledek | tým 2 | 1. zápas | 2. zápas |
---|---|---|---|---|
Alžírsko | 6:3 | Etiopie | 3:1 | 3:1 |
Pobřeží slonoviny | 2:2 ( GW ) | Mali | 2:2 | 0:0 |
Gambie | 0:7 | Nigérie | 0:1 | 0:6 |
Kongo | 0:10 | Kamerun | 0:5 | 0:5 |
Keňa | 2:3 | Rovníková Guinea | 2:1 | 0:2 |
Lesotho | 0:7 | Jižní Afrika | 0:1 | 0:6 |
Zambie | 2:2 ( GW ) | Zimbabwe | 0:1 | 2:1 |
Týmy, které postoupily do závěrečného turnaje kvalifikační fáze:
Dne 17. října 2018 bylo rozhodnuto diskvalifikovat národní tým Rovníkové Guiney a udělit keňskému týmu [8] povolení k účasti na závěrečném turnaji kvalifikační fáze na mistrovství světa , ale 7. listopadu 2018 bylo toto rozhodnutí zrušen z důvodu přijetí odvolání. [9]
Barevné konvence |
---|
Tým postoupil do play off |
Tým byl vyřazen ze soutěže |
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Kamerun | 3 | 2 | jeden | 0 | 6 - 2 | +4 | 7 |
2 | Mali | 3 | 2 | 0 | jeden | 6 - 5 | +1 | 6 |
3 | Ghana | 3 | jeden | jeden | jeden | 3 - 3 | 0 | čtyři |
čtyři | Alžírsko | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 - 7 | −5 | 0 |
I - zápasy, V - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Zdroj: cafonline.com
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Jižní Afrika | 3 | 2 | jeden | 0 | 9 - 2 | +7 | 7 |
2 | Nigérie | 3 | 2 | 0 | jeden | 10 - 1 | +9 | 6 |
3 | Zambie | 3 | jeden | jeden | jeden | 6 - 5 | +1 | čtyři |
čtyři | Rovníková Guinea | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-18 _ _ | −17 | 0 |
I - zápasy, V - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Zdroj: cafonline.com
Semifinále | Finále | ||||||
27. listopadu – Accra | |||||||
Kamerun | 0 (2) | ||||||
Nigérie | 0 (4) | ||||||
1. prosince – Accra | |||||||
Nigérie | 0 (4) | ||||||
Jižní Afrika | 0 (3) | ||||||
Třetí místo | |||||||
27. listopadu – Cape Coast | 30. listopadu – Cape Coast | ||||||
Jižní Afrika | 2 | Kamerun | čtyři | ||||
Mali | 0 | Mali | 2 |
Kvalifikační turnaj pro členy týmů CONCACAF :
Barevné konvence |
---|
Tým se kvalifikoval do finálového kola |
Tým se ze skupiny neprobojoval. |
Tým se stáhl |
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Kostarika | 3 | 3 | 0 | 0 | 18 - 2 | +16 | 9 |
2 | Panama | 3 | 2 | 0 | jeden | 11-5 _ _ | +6 | 6 |
3 | Nikaragua | 3 | 0 | jeden | 2 | 3 - 10 | −7 | jeden |
čtyři | Salvador | 3 | 0 | jeden | 2 | 4–19 _ _ | −15 | jeden |
I - zápasy, B - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Kuba | čtyři | 3 | jeden | 0 | 22-3 _ _ | +19 | deset |
2 | Portoriko | čtyři | 2 | 2 | 0 | 17 - 2 | +15 | osm |
3 | Dominikánská republika | čtyři | 2 | jeden | jeden | 7 - 5 | +2 | 7 |
čtyři | Aruba | čtyři | jeden | 0 | 3 | 2-20 _ _ | −18 | 3 |
5 | Anguilla | čtyři | 0 | 0 | čtyři | 1-19 _ _ | −18 | 0 |
I - zápasy, B - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Jamaica | 3 | 2 | jeden | 0 | 18 - 2 | +16 | 7 |
2 | Haiti | 3 | 2 | jeden | 0 | 15 - 2 | +13 | 7 |
3 | Martinik | 3 | jeden | 0 | 2 | 3 - 5 | −2 | 3 |
čtyři | Guadeloupe | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 27 | −27 | 0 |
5 | Turks a Caicos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
I - zápasy, B - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Trinidad a Tobago | čtyři | 3 | jeden | 0 | 27 - 1 | +26 | deset |
2 | Svatý Kryštof a Nevis | čtyři | 3 | jeden | 0 | 20 - 2 | +18 | deset |
3 | Dominika | čtyři | jeden | jeden | 2 | 5 - 6 | −1 | čtyři |
čtyři | Americké Panenské ostrovy | čtyři | jeden | 0 | 3 | 3-20 _ _ | −17 | 3 |
5 | Grenada | čtyři | 0 | jeden | 3 | 1-27 _ _ | −26 | jeden |
I - zápasy, B - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Antigua a Barbuda | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 - 0 | +5 | 9 |
2 | Svatá Lucie | 3 | 2 | 0 | jeden | 4 - 3 | +1 | 6 |
3 | Curacao | 3 | jeden | 0 | 2 | 2 - 5 | −3 | 3 |
čtyři | Svatý Vincent a Grenadiny | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 4 | −3 | 0 |
I - zápasy, B - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Bermudy | 3 | 2 | jeden | 0 | 6 - 4 | +2 | 7 |
2 | Guyana | 3 | jeden | 2 | 0 | 8 - 3 | +5 | 5 |
3 | Barbados | 3 | jeden | jeden | jeden | 4 - 4 | 0 | čtyři |
čtyři | Surinam | 3 | 0 | 0 | 3 | 2-9 _ _ | −7 | 0 |
I - zápasy, B - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Jamaica | čtyři | čtyři | 0 | 0 | 23 - 2 | +21 | 12 |
2 | Trinidad a Tobago | čtyři | 3 | 0 | jeden | 12-6 _ _ | +6 | 9 |
3 | Kuba | čtyři | 2 | 0 | 2 | 12–9 _ _ | +3 | 6 |
čtyři | Bermudy | čtyři | jeden | 0 | 3 | 5–9 _ _ | −4 | 3 |
5 | Antigua a Barbuda | čtyři | 0 | 0 | čtyři | 0 - 26 | −26 | 0 |
I - zápasy, B - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | USA | 3 | 3 | 0 | 0 | 18 - 0 | +18 | 9 |
2 | Panama | 3 | 2 | 0 | jeden | 5 - 5 | 0 | 6 |
3 | Mexiko | 3 | jeden | 0 | 2 | 4–9 _ _ | −5 | 3 |
čtyři | Trinidad a Tobago | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-14 _ _ | −13 | 0 |
I - zápasy, V - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Statistika převzata ze zdroje
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Kanada | 3 | 3 | 0 | 0 | 17 - 1 | +16 | 9 |
2 | Jamaica | 3 | 2 | 0 | jeden | 10 - 2 | +8 | 6 |
3 | Kostarika | 3 | jeden | 0 | 2 | 9-4 _ _ | +5 | 3 |
čtyři | Kuba | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 29 | −29 | 0 |
I - zápasy, V - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Statistika převzata ze zdroje
Semifinále | Finále | ||||||
14. října – Frisco | |||||||
Panama | 0 | ||||||
Kanada | 7 | ||||||
17. října – Frisco | |||||||
Kanada | 0 | ||||||
USA | 2 | ||||||
Třetí místo | |||||||
14. října – Frisco | 17. října – Frisco | ||||||
USA | 6 | Panama | 2(2) | ||||
Jamaica | 0 | Jamaica | 2(4) |
Kvalifikační turnaj pro národní týmy CONMEBOL :
Barevné konvence |
---|
Tým postoupil do finálového kola |
Tým byl vyřazen ze soutěže |
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Kolumbie | čtyři | 3 | jeden | 0 | 16 - 2 | +14 | deset |
2 | Chile | čtyři | 2 | 2 | 0 | 8 - 2 | +6 | osm |
3 | Paraguay | čtyři | 2 | jeden | jeden | 7 - 7 | 0 | 7 |
čtyři | Uruguay | čtyři | 0 | jeden | 3 | 2 - 11 | −9 | jeden |
5 | Peru | čtyři | 0 | jeden | 3 | 1 - 12 | −11 | jeden |
I - zápasy, B - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Brazílie | čtyři | čtyři | 0 | 0 | 22 - 1 | +21 | 12 |
2 | Argentina | čtyři | 3 | 0 | jeden | 12-6 _ _ | +6 | 9 |
3 | Venezuela | čtyři | 2 | 0 | 2 | 9-6 _ _ | +3 | 6 |
čtyři | Bolívie | čtyři | jeden | 0 | 3 | 1-18 _ _ | −17 | 3 |
5 | Ekvádor | čtyři | 0 | 0 | čtyři | 3-16 _ _ | −13 | 0 |
I - zápasy, B - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Barevné konvence |
---|
Tým se kvalifikoval na mistrovství světa |
Národní tým se kvalifikoval do play-off se zástupcem CONCACAF |
Tým byl vyřazen ze soutěže |
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Brazílie | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 - 1 | +8 | 9 |
2 | Chile | 3 | jeden | jeden | jeden | 5 - 3 | +2 | čtyři |
3 | Argentina | 3 | jeden | 0 | 2 | 3–8 _ _ | −5 | 3 |
čtyři | Kolumbie | 3 | 0 | jeden | 2 | 1 - 6 | −5 | jeden |
I - zápasy, B - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Kvalifikační turnaj pro týmy přidružené k Fotbalové konfederaci Oceánie :
Barevné konvence |
---|
Tým se kvalifikoval na závěrečný turnaj |
Tým byl vyřazen ze soutěže |
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Fidži | 3 | 2 | jeden | 0 | 7 - 1 | +6 | 7 |
2 | Vanuatu | 3 | 2 | 0 | jeden | 3 - 5 | −2 | 6 |
3 | Solomonovy ostrovy | 3 | jeden | jeden | jeden | 2 - 1 | +1 | čtyři |
čtyři | Americká Samoa | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 5 | −5 | 0 |
I - zápasy, B - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Barevné konvence |
---|
Tým postoupil do play off |
Tým byl vyřazen ze soutěže |
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Papua-Nová Guinea | 3 | 3 | 0 | 0 | 14 - 3 | +11 | 9 |
2 | Nová Kaledonie | 3 | 2 | 0 | jeden | 8–8 _ _ | 0 | 6 |
3 | Tahiti | 3 | 0 | jeden | 2 | 8-12 _ _ | −4 | jeden |
čtyři | Samoa | 3 | 0 | jeden | 2 | 5-12 _ _ | −7 | jeden |
I - zápasy, V - výhry, L - remízy, L - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Zdroj: OFC
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Nový Zéland | 3 | 3 | 0 | 0 | 27 : 0 | +27 | 9 |
2 | Fidži | 3 | 2 | 0 | jeden | 15 - 10 | +5 | 6 |
3 | Tonga | 3 | jeden | 0 | 2 | 1-23 _ _ | −22 | 3 |
čtyři | Cookovy ostrovy | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 10 | −10 | 0 |
I - zápasy, V - výhry, L - remízy, L - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Zdroj: OFC
Semifinále | Finále | ||||||
28. listopadu – | |||||||
Papua-Nová Guinea | jeden | ||||||
Fidži | 5 | ||||||
1. prosince - | |||||||
Fidži | 0 | ||||||
Nový Zéland | osm | ||||||
Třetí místo | |||||||
28. listopadu – | 1. prosince - | ||||||
Nový Zéland | osm | Papua-Nová Guinea | 7 | ||||
Nová Kaledonie | 0 | Nová Kaledonie | jeden |
Kvalifikační turnaj na mistrovství světa v zóně UEFA zahrnuje následující fáze [13] :
Barevné konvence |
---|
Tým postoupil do kvalifikačního kola kvalifikačního turnaje |
Tým se ze skupiny neprobojoval. |
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Kazachstán | 3 | 2 | jeden | 0 | 4 - 2 | +2 | 7 |
2 | Lotyšsko | 3 | jeden | 2 | 0 | 7 - 3 | +4 | 5 |
3 | Gruzie | 3 | jeden | jeden | jeden | 3 - 3 | 0 | čtyři |
čtyři | Estonsko | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 7 | −6 | 0 |
I - zápasy, B - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Albánie | 3 | 2 | jeden | 0 | 5 - 3 | +2 | 7 |
2 | Řecko | 3 | 2 | 0 | jeden | 8 - 2 | +6 | 6 |
3 | Malta | 3 | jeden | jeden | jeden | 3 - 2 | +1 | čtyři |
čtyři | Kosovo | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 - 12 | −9 | 0 |
I - zápasy, B - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Izrael | 3 | 2 | jeden | 0 | 9 - 0 | +9 | 7 |
2 | Moldavsko | 3 | 2 | jeden | 0 | 6 - 0 | +6 | 7 |
3 | Litva | 3 | jeden | 0 | 2 | 2 - 4 | −2 | 3 |
čtyři | Andorra | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 13 | −13 | 0 |
I - zápasy, B - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Faerské ostrovy | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 - 3 | +6 | 9 |
2 | krocan | 3 | 2 | 0 | jeden | 13 - 3 | +10 | 6 |
3 | Černá Hora | 3 | jeden | 0 | 2 | 8 - 6 | +2 | 3 |
čtyři | Lucembursko | 3 | 0 | 0 | 3 | 3-21 _ _ | −18 | 0 |
I - zápasy, B - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Barevné konvence |
---|
Tým se dostal do finále mistrovství světa 2019 |
Tým postoupil do play off |
Tým se ze skupiny neprobojoval. |
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Anglie | osm | 7 | jeden | 0 | 29 - 1 | +28 | 22 |
2 | Wales | osm | 5 | 2 | jeden | 7 - 3 | +4 | 17 |
3 | Rusko | osm | čtyři | jeden | 3 | 16-13 _ _ | +3 | 13 |
čtyři | Bosna a Hercegovina | osm | jeden | 0 | 7 | 3-19 _ _ | −16 | 3 |
5 | Kazachstán | osm | jeden | 0 | 7 | 2-21 _ _ | −19 | 3 |
I - zápasy, V - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Statistika převzata ze zdroje
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Skotsko | osm | 7 | 0 | jeden | 19-7 _ _ | +12 | 21 |
2 | Švýcarsko | osm | 6 | jeden | jeden | 21-5 _ _ | +16 | 19 |
3 | Polsko | osm | 3 | 2 | 3 | 16-12 _ _ | +4 | jedenáct |
čtyři | Albánie | osm | jeden | jeden | 6 | 6-22 _ _ | −16 | čtyři |
5 | Bělorusko | osm | jeden | 0 | 7 | 5-21 _ _ | −16 | 3 |
I - zápasy, V - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Statistika převzata ze zdroje
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Norsko | osm | 7 | 0 | jeden | 22-4 _ _ | +18 | 21 |
2 | Holandsko | osm | 6 | jeden | jeden | 22-2 _ _ | +20 | 19 |
3 | Irsko | osm | čtyři | jeden | 3 | 10 - 6 | +4 | 13 |
čtyři | Severní Irsko | osm | jeden | 0 | 7 | 4–27 _ _ | −23 | 3 |
5 | Slovensko | osm | jeden | 0 | 7 | 4–23 _ _ | −19 | 3 |
I - zápasy, V - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Statistika převzata ze zdroje
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Švédsko | osm | 7 | 0 | jeden | 22-2 _ _ | +20 | 21 |
2 | Dánsko | osm | 5 | jeden | 2 | 22-8 _ _ | +14 | 16 |
3 | Ukrajina | osm | čtyři | jeden | 3 | 9 - 10 | −1 | 13 |
čtyři | Maďarsko | osm | jeden | jeden | 6 | 8–26 _ _ | −18 | čtyři |
5 | Chorvatsko | osm | 0 | 3 | 5 | 5-20 _ _ | −15 | 3 |
I - zápasy, V - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Statistika převzata ze zdroje
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Německo | osm | 7 | 0 | jeden | 38 - 3 | +35 | 21 |
2 | Island | osm | 5 | 2 | jeden | 22 - 6 | +16 | 17 |
3 | čeština | osm | čtyři | 2 | 2 | 20–8 _ _ | +12 | čtrnáct |
čtyři | Slovinsko | osm | 2 | 0 | 6 | 9-20 _ _ | −11 | 6 |
5 | Faerské ostrovy | osm | 0 | 0 | osm | 1 - 53 | −52 | 0 |
I - zápasy, V - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Statistika převzata ze zdroje
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Itálie | osm | 7 | 0 | jeden | 19-4 _ _ | +15 | 21 |
2 | Belgie | osm | 6 | jeden | jeden | 28-6 _ _ | +22 | 19 |
3 | Portugalsko | osm | 3 | 2 | 3 | 22-8 _ _ | +14 | jedenáct |
čtyři | Rumunsko | osm | jeden | 2 | 5 | 7-15 _ _ | −8 | 5 |
5 | Moldavsko | osm | 0 | jeden | 7 | 2-45 _ _ | −43 | jeden |
I - zápasy, V - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Statistika převzata ze zdroje
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Španělsko | osm | osm | 0 | 0 | 25 - 2 | +23 | 24 |
2 | Rakousko | osm | 5 | jeden | 2 | 19-7 _ _ | +12 | 16 |
3 | Finsko | osm | 3 | jeden | čtyři | 9-13 _ _ | −4 | deset |
čtyři | Srbsko | osm | 2 | jeden | 5 | 5-13 _ _ | −8 | 7 |
5 | Izrael | osm | 0 | jeden | 7 | 0 - 23 | −23 | jeden |
I - zápasy, V - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
Statistika převzata ze zdroje
K určení čtyř nejlepších týmů z druhých míst v kvalifikačním turnaji, které se kvalifikují do kola play-off, se počítají pouze výsledky týmů (druhých) proti týmům na prvním, třetím a čtvrtém místě ve své skupině. berou v úvahu, zatímco výsledky proti týmu, který skončil pátý, se neberou v úvahu. Pro určení pořadí prvních čtyř týmů budou brány v úvahu pouze výsledky šesti zápasů odehraných druhými týmy.
Barevné konvence |
---|
Tým postoupil do play off |
M | tým | A | V | H | P | koule | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Holandsko | 6 | čtyři | jeden | jeden | 16 - 2 | +14 | 13 |
2 | Švýcarsko | 6 | čtyři | jeden | jeden | 13-5 _ _ | +8 | 13 |
3 | Belgie | 6 | čtyři | jeden | jeden | 9-6 _ _ | +3 | 13 |
čtyři | Dánsko | 6 | čtyři | 0 | 2 | 17-7 _ _ | +10 | 12 |
5 | Island | 6 | 3 | 2 | jeden | 9-6 _ _ | +3 | jedenáct |
6 | Wales | 6 | 3 | 2 | jeden | 5 - 3 | +2 | jedenáct |
7 | Rakousko | 6 | 3 | jeden | 2 | 11-7 _ _ | +4 | deset |
I - zápasy, B - výhry, N - remízy, P - prohry, Góly - vstřelené a inkasované branky, ± - rozdíl branek, O - body
1/2 play off
tým 1 | Výsledek | tým 2 | 1. zápas | 2. zápas |
---|---|---|---|---|
Holandsko | 4:1 | Dánsko | 2:0 | 2:1 |
Belgie | 3:3 | Švýcarsko | 2:2 | 1:1 |
finále play off
tým 1 | Výsledek | tým 2 | 1. zápas | 2. zápas |
---|---|---|---|---|
Holandsko | 4:1 | Švýcarsko | 3:0 | 1:1 |
Čtvrtý tým CONCACAF a třetí tým CONMEBOL hrály v play off. Vítěz dvojice se kvalifikuje na mistrovství světa 2019.
tým 1 | Výsledek | tým 2 | 1. zápas | 2. zápas |
---|---|---|---|---|
Argentina | 5:1 | Panama | 4:0 | 1:1 |
Mistrovství světa ve fotbale žen | |
---|---|
Turnaje | |
finále |
|
Sestavy | |
Kvalifikace | |
|