Česká republika na olympiádě | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
kód IOC | CZE | ||||||||
NOC |
Oficiální stránky Českého olympijského výboru |
||||||||
zimní olympijské hry v Soči | |||||||||
Sportovci | 88 ve 13 sportech | ||||||||
vlajkonoš |
Sharka Strakhová (zahájení) Ondřej Moravec (zakončení) |
||||||||
Medaile místo 15 |
|
||||||||
Účast na letních olympijských hrách | |||||||||
Účast na zimních olympijských hrách | |||||||||
viz také | |||||||||
|
Česká republika se zúčastnila Zimních olympijských her 2014 , které se konaly v Soči ( Rusko ) od 7. do 23. února , kde ji reprezentovalo 88 sportovců ve třinácti sportovních odvětvích. Na zahajovacím ceremoniálu olympijských her nesla vlajku České republiky lyžařka Sharka Strakhová [1] , na závěrečném ceremoniálu biatlonista, trojnásobný medailista z olympijských her v Soči Ondřej Moravec [2 ] .
Zimní olympijské hry 2014 byly pro Českou republiku nejúspěšnějšími zimními hrami - poprvé bylo získáno 8 olympijských medailí: 2 zlaté, 4 stříbrné a 2 bronzové medaile. V neoficiálním medailovém hodnocení obsadila Česká republika 15. místo.
|
|
Soutěž | Sportovci | Střílení | Čas | Místo |
---|---|---|---|---|
Sprint | Jaroslav Soukup | 0+0 | 24:39,2 | |
Ondřej Moravec | 0+0 | 24:48,1 | osm | |
Michal Šlesingr | 1+0 | 25:51,7 | 31 | |
Tomáš Krupczyk | 1+1 | 27:39,3 | 75 | |
Pronásledování | Ondřej Moravec | 0+0+0+0 | 34:02,7 | |
Jaroslav Soukup | 0+0+2+2 | 35:35,0 | dvacet | |
Michal Šlesingr | DNS | |||
individuální závod | Jaroslav Soukup | 1+0+0+0 | 51:55,1 | 17 |
Ondřej Moravec | 1+0+0+1 | 51:55,8 | osmnáct | |
Michal Šlesingr | 1+0+0+1 | 55:57,9 | 57 | |
Michal Krchmarzh | 1+1+1+0 | 56:14,1 | 61 | |
Hromadný start | Ondřej Moravec | 0+0+0+0 | 42:42,9 | |
Jaroslav Soukup | 0+1+0+3 | 45:22,2 | 24 | |
Štafetový závod | Michal Krčmarj Jaroslav Soukup Tomasz Krupczyk Ondřej Moravec |
0+5 | 1:15:11,9 | jedenáct |
Soutěž | Sportovci | Střílení | Čas | Místo |
---|---|---|---|---|
Sprint | Veronika Vítková | 0+0 | 21:50,8 | 16 |
Gabriela Soukalová | 3+0 | 22:17,5 | 29 | |
Eva Puskarchiková | 1+0 | 23:00.9 | 45 | |
Jitka Landová | 1+1 | 23:16,9 | padesáti | |
Pronásledování | Gabriela Soukalová | 0+0+0+1 | 30:18,3 | čtyři |
Veronika Vítková | 1+0+0+1 | 31:42,9 | 21 | |
Eva Puskarchiková | 0+0+1+1 | 33:59,0 | 42 | |
Jitka Landová | 0+2+3+0 | 35:37,6 | 52 | |
individuální závod | Gabriela Soukalová | 0+1+0+1 | 45:17,1 | čtyři |
Veronika Vítková | 0+0+0+1 | 45:46,0 | 6 | |
Eva Puskarchiková | 0+0+0+1 | 47:34,6 | 22 | |
Jitka Landová | 2+1+2+1 | 52:05,7 | 60 | |
Hromadný start | Gabriela Soukalová | 0+0+0+1 | 35:45,8 | |
Veronika Vítková | 0+0+0+0 | 36:49,3 | osm | |
Štafetový závod | Eva Puskarchiková Gabriela Soukalová Yitka Landová Veronika Vítková |
0+14 | 1:11:25,7 | čtyři |
Soutěž | Sportovci | Střílení | Čas | Místo |
---|---|---|---|---|
smíšená štafeta | Veronika Vítková Gabriela Soukalová Jaroslav Soukup Ondřej Moravec |
0+7 | 1:09:49,6 |
Soutěž | Sportovci | 1 běh | 2 běh | 3. běh | 4 běh | Konečný výsledek |
Konečné místo | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Výsledek | Místo | Výsledek | Místo | Výsledek | Místo | Výsledek | Místo | ||||
dvojky | Michal Vacek Jan Vrba |
57,72 | 24 | 57,75 | 23 | 57,71 | 23 | Dokončili představení | 2:53,18 | 24 | |
čtyřky | Dominik Dvořák Dominik Dry Michal Vacek Jan Vrba |
55,95 | dvacet | 55,47 | 9 | 55,95 | 16 | 55,80 | patnáct | 3:43,17 | 16 |
Soutěž | Sportovci | Z kopce / 1 z kopce |
Slalom / 2 sjezd |
Celkový | Místo | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Čas | Místo | Čas | Místo | ||||
Sjezd | Ondřej Bank | Neprovedeno | 2:08,24 | dvacet | |||
Martin Vráblík | Neprovedeno | 2:11,73 | 35 | ||||
Super kombo | Ondřej Bank | 1:53,38 | 2 | 53,46 | 16 | 2:46,84 | 7 |
Martin Vráblík | 1:56,36 | 29 | 51,56 | 5 | 2:47,92 | 16 | |
Kryštof Krýzl | 1:56,68 | 32 | 53,21 | čtrnáct | 2:49,89 | 19 | |
veleobr | Ondřej Bank | Neprovedeno | 1:19,11 | 9 | |||
Martin Vráblík | Neprovedeno | 1:22,01 | 33 | ||||
Obří slalom | Ondřej Bank | 1:22,01 | 2 | 1:24,28 | patnáct | 2:46,29 | 5 |
Martin Vráblík | 1:24,83 | 33 | 1:26,01 | třicet | 2:50,84 | 31 | |
Kryštof Krýzl | DNF | ||||||
Slalom | Kryštof Krýzl | 49,63 | 32 | DNF | |||
Filip Treibal | 50,80 | 38 | DNF | ||||
Martin Vráblík | DNF | ||||||
Ondřej Bank | DNS |
Soutěž | Sportovci | Z kopce / 1 z kopce |
Slalom / 2 sjezd |
Celkový | Místo | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Čas | Místo | Čas | Místo | ||||
Sjezd | Klára Krshizhová | Neprovedeno | 1:43,47 | 21 | |||
Super kombo | Sharka Strakhová | 1:46,51 | 25 | 50.10 | jeden | 2:36,61 | 9 |
Klára Krshizhová | 1:44,89 | osmnáct | 57,51 | dvacet | 2:42,40 | 19 | |
veleobr | Klára Krshizhová | Neprovedeno | 1:28,30 | 17 | |||
Kateřina Paulatgová | Neprovedeno | 1:30,17 | 25 | ||||
Obří slalom | Martina Dubowská | DNF | |||||
Kateřina Paulatgová | DNF | ||||||
Sharka Strakhová | DNF | ||||||
Slalom | Sharka Strakhová | 55,14 | čtrnáct | 52,25 | 7 | 1:47,39 | deset |
Martina Dubowská | 57,80 | 28 | 53,62 | 21 | 1:51,42 | 22 | |
Kateřina Paulatgová | DNF |
Soutěž | Sportovci | 1 běh | 2 běh | Výsledek | Místo | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Výsledek | Místo | Výsledek | Místo | ||||
500 metrů | Karolína Erbanová | 38,23 | 9 | 38,62 | 13 | 76,86 | deset |
1000 metrů | Karolína Erbanová | Neprovedeno | 1:15,74 | deset | |||
1500 metrů | Karolína Erbanová | Neprovedeno | 1:58,23 | 13 | |||
3000 metrů | Martina Šablíková | Neprovedeno | 4:01,95 | ||||
5000 metrů | Martina Šablíková | Neprovedeno | 6:51,54 |
Soutěž | Sportovci | skoky na lyžích | lyžařský závod | Konečný čas |
Místo | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Výsledek | Místo | Handicap | Výsledek | Místo | ||||
Normální odrazový můstek | Pavel Churavý | 114,9 | 22 | +1:06 | 24:26,1 | 27 | 25:32,1 | 23 |
Tomáš Slavík | 108,1 | 33 | +1:34 | 24:09.4 | 22 | 25:43,4 | 25 | |
Miroslav Dvořák | 101,8 | 44 | +1:59 | 23:59,6 | osmnáct | 25:48,6 | 29 | |
Tomáš Portyk | 119,8 | 13 | +0:47 | 25:30,2 | 36 | 26:17,2 | 32 | |
Velký odrazový můstek | Miroslav Dvořák | 104,2 | 22 | +1:39 | 22:21,1 | 2 | 24:00,1 | jedenáct |
Tomáš Portyk | 114,4 | deset | +0:58 | 24:01.8 | 34 | 24:59,8 | 25 | |
Tomáš Slavík | 101,0 | 26 | +1:52 | 23:44,2 | 27 | 25:36,2 | 29 | |
Pavel Churavý | 103,6 | 24 | +1:42 | 24:10,0 | 35 | 25:52,0 | 32 | |
Štafetový závod | Miroslav Dvořák Tomasz Portyk Tomasz Slavík Pavel Huravý |
440,0 | 5 | +0:56 | 48:40,1 | osm | 49:36,1 | 7 |
Soutěž | Sportovci | Výsledek | Místo |
---|---|---|---|
15 km klasický styl | Lukáš Bauer | 39:28,6 | 5 |
Skiatlon 15+15 km | Martin Jakš | 1:10:52.1 | 28 |
Petr Novák | 1:11:28,5 | 36 | |
Jiří Magal | 1:12:49,5 | 44 | |
Hromadný start 50 km | Petr Novák | 1:48:41,0 | 29 |
Lukáš Bauer | 1:48:51,3 | 31 | |
Martin Jakš | 1:50:00,5 | 37 | |
Jiří Magal | 1:56:28,7 | 52 | |
Štafeta 4 × 10 km | Aleš Razim Lukas Bauer Martin Jaks Dušan Kožišek |
1:30:36,8 | osm |
Soutěž | Sportovci | Kvalifikace | Čtvrtfinále | semifinále | Finále | Konečné místo | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Výsledek | Místo | přihlásit se | Výsledek | Místo | přihlásit se | Výsledek | Místo | Výsledek | Místo | |||
Sprint | Dušan Kožíšek | 3:40,56 | 41 | Dokončili představení | 41 | |||||||
Alesh Razim | 3:43,24 | 49 | Dokončili představení | 49 | ||||||||
Týmový sprint | Martin Yaksh Alesh Razim |
Neprovedeno | jeden | 23:39,06 | 2 | 24:01,83 | 9 | 9 |
Soutěž | Sportovci | Výsledek | Místo |
---|---|---|---|
10 km klasický styl | Eva Nývltová | 30:06,7 | 21 |
Klára Moravcová | 32:00,6 | 48 | |
Skiatlon 7,5+7,5 km | Eva Nývltová | 40:08,8 | jedenáct |
Petra Nováková | 41:20,7 | 36 | |
Klára Moravcová | 44:40,8 | 58 | |
Hromadný start 30 km | Eva Nývltová | 1:12:27.1 | 5 |
Petra Nováková | 1:17:49,6 | 37 | |
Klára Moravcová | 1:20:56,4 | 45 | |
Štafeta 4×5 km | Karolína Grokhová Clara Moravtsová Petra Nováková Eva Nývltová |
56:29,8 | deset |
Soutěž | Sportovci | Kvalifikace | Čtvrtfinále | semifinále | Finále | Konečné místo | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Výsledek | Místo | přihlásit se | Výsledek | Místo | přihlásit se | Výsledek | Místo | Výsledek | Místo | |||
Sprint | Petra Nováková | 2:39,44 | 25 | 3 | 2:47,52 | 5 | Dokončili představení | 24 | ||||
Karolína Grochová | 2:41,75 | 38 | Dokončili představení | 38 |
Soutěž | Sportovci | Kvalifikace | Finále | Konečné místo | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Výsledek | Místo | 1 skok | 2 skok | Celkový | Místo | |||||
Výsledek | Místo | Výsledek | Místo | |||||||
Normální odrazový můstek | Roman Koudelka | 121,3 | 6 | 122,5 | 24 | 124,3 | 12 | 246,8 | 16 | 16 |
Jakub Yanda | 117,0 | deset | 125,2 | 17 | 118,6 | 21 | 243,8 | 19 | 19 | |
Jan Matura | 118,5 | osm | 123,9 | osmnáct | 115,6 | 25 | 239,5 | 23 | 23 | |
Lukáš Hlava | 108,7 | 25 | 105,7 | 46 | Dokončili představení | 46 | ||||
Velký odrazový můstek | Jan Matura | 106,4 | 17 | 125,6 | jedenáct | 119,2 | 22 | 244,8 | osmnáct | osmnáct |
Roman Koudelka | 104,6 | dvacet | 119,1 | 21 | 124,4 | čtrnáct | 243,5 | 19 | 19 | |
Jakub Yanda | 113,6 | deset | 115,3 | 27 | 116,3 | 27 | 231,6 | 27 | 27 | |
Antonín Gajek | 91,8 | 34 | 113,6 | 28 | 112,1 | 28 | 225,7 | 28 | 28 | |
Velký odrazový můstek mezi týmy | Antonín Gajek Jakub Janda Roman Koudelka Jan Matura |
Neprovedeno | 476,0 | 7 | 491,8 | 7 | 967,8 | 7 | 7 |
Soutěž | Sportovci | 1 běh | 2 běh | 3. běh | 4 běh | Konečný výsledek |
Konečné místo | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Výsledek | Místo | Výsledek | Místo | Výsledek | Místo | Výsledek | Místo | ||||
Samotáři | Ondřej Giman | 53,222 | 24 | 53,145 | 25 | 52,783 | 26 | 52,708 | 26 | 3:31,858 | 25 |
dvojky | Antonín Brož Lukáš Brož |
50,665 | patnáct | 50,387 | jedenáct | Neprovedeno | 1:41,052 | 13 |
Soutěž | Sportovci | 1 běh | 2 běh | 3. běh | 4 běh | Konečný výsledek |
Konečné místo | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Výsledek | Místo | Výsledek | Místo | Výsledek | Místo | Výsledek | Místo | ||||
Samotáři | Vendula Kotěnová | 51,760 | 25 | 51,492 | 24 | 51,856 | 26 | 51,567 | 24 | 3:26,675 | 24 |
Soutěž | Sportovci | Ženy | Muži | dvojky | Konečný výsledek |
Konečné místo | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Výsledek | Místo | Výsledek | Místo | Výsledek | Místo | ||||
Štafetový závod | Vendula Kotěnová Ondřej Giman Antonín Brož / Lukáš Brož |
55 600 | 9 | 56,926 | jedenáct | 57,279 | osm | 2:49,805 | 9 |
Soutěž | Sportovci | Kvalifikace | semifinále | Finále | Konečné místo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
přihlásit se | 1 sestup | 2 sestup | Místo | 1 sestup | 2 sestup | Místo | 1 sestup | 2 sestup | Místo | |||
Ženy | Sharka Panchochova | 2 | 77,75 | 33,75 | 5 | 90,50 | 22,50 | jeden | 86,25 | 20:00 | 5 | 5 |
Soutěž | Sportovci | Kvalifikace | semifinále | Finále | Konečné místo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
přihlásit se | 1 sestup | 2 sestup | Místo | 1 sestup | 2 sestup | Místo | 1 sestup | 2 sestup | Místo | |||
Ženy | Sharka Panchochova | jeden | 42,75 | 66,25 | osm | 34,00 | 31,50 | deset | Dokončili představení | 16 |
Soutěž | Sportovci | Kvalifikace | 1/8 finále | Čtvrtfinále | semifinále | Finále | Konečné místo | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Výsledek | Místo | přihlásit se | Místo | přihlásit se | Místo | přihlásit se | Místo | název | Místo | |||
Muži | David Bakesh | Neprovedeno | 7 | čtyři | Dokončili představení | 25 | ||||||
Emil Novák | Neprovedeno | 6 | čtyři | Dokončili představení | 25 | |||||||
Ženy | Eva Samková | 1:20,61 | jeden | Neprovedeno | jeden | jeden | jeden | jeden | Velký | jeden |
Soutěž | Sportovci | Kvalifikace | 1/8 finále | Čtvrtfinále | semifinále | Finále | Místo | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 sestup | 2 sestup | Celkový | Místo | Výsledek soupeře |
Výsledek soupeře |
Výsledek soupeře |
Výsledek soupeře | |||
Ženy | Esther Ledecká | 55,40 | 53,77 | 1:49,17 | deset | AUTK. Rigler B -0,49 |
SUIP. Kummer P +0,30 |
Dokončili představení | 7 |
Soutěž | Sportovci | Kvalifikace | 1/8 finále | Čtvrtfinále | semifinále | Finále | Místo | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 sestup | 2 sestup | Celkový | Místo | Výsledek soupeře |
Výsledek soupeře |
Výsledek soupeře |
Výsledek soupeře | |||
Ženy | Esther Ledecká | 31,84 | 31,90 | 1:03,74 | 2 | ENGN. Soboleva B -0,18 |
GERA. Carstens P +0,30 |
Dokončili představení | 6 |
Soutěž | Sportovci | Krátký program | volný program | Celkový | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Součet bodů |
Místo | Součet bodů |
Místo | Součet bodů |
Místo | ||
Mužské bruslení pro jednotlivce | Michal Březina | 81,95 | 12 | 151,67 | 13 | 233,62 | deset |
Tomáš Werner | 81,09 | 13 | 151,90 | 12 | 232,99 | jedenáct | |
Dvouhra žen | Alžběta Ukolová | 51,87 | dvacet | 84,55 | 23 | 136,42 | 22 |
Soutěž | Sportovci | Kvalifikace 1 | Kvalifikace 2 | Finále 1 | Finále 2 | Finále 3 | Konečné místo | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Čas | Brýle | Místo | Čas | Brýle | Místo | Čas | Brýle | Místo | Čas | Brýle | Místo | Čas | Brýle | Místo | |||
Ženy | Nikola Sudová | 31:30 | 20:38 | jedenáct | 31,48 | 20.43 | 3 | 30,76 | 21,82 | jeden | 32.09 | 20,97 | 9 | Dokončili představení | 9 | ||
Tereza Vachulíková | 34.03 | 17,46 | dvacet | DNF | Dokončili představení | 27 |
Český tým mužů se automaticky kvalifikoval na olympijské hry, a to díky vysokému světovému žebříčku IIHF [3] .
MužiPůvodně avizovaného Vladimíra Sobotku , který utrpěl zranění kolene, nahradil Martin Erat [4] .
Česká reprezentace mužů v ledním hokeji
|
Zdroj: IIHF.com a Eliteprospects.com
PředkoloTýmy postupující do čtvrtfinále | |
Týmy , které se kvalifikují do play off |
M | národní tým | A | V | V | NA | P | shz | ShP | RSH | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Švédsko | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | deset | 5 | +5 | 9 |
2 | Švýcarsko | 3 | 2 | 0 | 0 | jeden | 2 | jeden | +1 | 6 |
3 | čeština | 3 | jeden | 0 | 0 | 2 | 6 | 7 | −1 | 3 |
čtyři | Lotyšsko | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | deset | −5 | 0 |
Místní čas ( UTC+4 ).
12. února 2014 21:00 |
čeština | 2 : 4 (0:2, 2:2, 0:0) |
Švédsko | Ledový palác "Velký" , Soči Diváci: 11 419 |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
Jakub Kovarzh – 00:00-20:51 Alexander Salak – 20:51-60:00 |
Brankáři | 00:00-60:00 – Henrik Lundqvist | Rozhodčí: Konstantin Olenin Kelly Sutherland | |
cíle: | ||||
Marek Zydlicki — 28:12 (P. Eliáš) Jaromír Jágr — 30:01 (T. Plekanets, T. Kaberle) |
0: 1 0: 2 0: 3 0: 4 1 : 4 2 : 4 |
10:07 - Erik Karlsson (O. Ekman-Larsson, A. Steen) 13:17 - Patrik Berglund (O. Ekman-Larsson, H. Lundqvist) 20:51 - Henrik Zetterberg (G. Landeskog, N. Krunwall) 24 :07 - Erik Karlsson (Bol.) (D. Sedin, N. Backstrom) | ||
10 min | Pokuta | 10 min | ||
29 | hází | 25 |
14. února 2014 12:00 |
čeština | 4:2 (2:1, 2:1, 0:0) |
Lotyšsko | Ledový palác "Velký" , Soči Diváci: 5831 |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
Ondřej Pavelets – 00:00-60:00 | Brankáři | 00:00-60:00 – Edgars Masalskis | Rozhodčí: Tim Peel Youri Rönn | |
cíle: | ||||
Martin Erat - 10:10 (D. Krejčí, A. Gemský) Jaromír Jágr (Bol.) - 19:29 (M. Zydlický, T. Plekanec) Jakub Voráček - 27:06 (Z. Michálek) Marek Zýdlický - 37: 02 (M. Ganzal, P. Nedvěd) |
1 : 0 1 : 1 2 : 1 2 : 2 3 : 2 4 : 2 |
13:05 - Janis Sprukts (Bol.) (K. Redlihs, L. Darzins) 22:45 - Herbert Vasiliev (G. Puyats) | ||
8 min | Pokuta | 8 min | ||
39 | hází | dvacet |
15. února 2014 21:00 |
Švýcarsko | 1 : 0 (0:0, 1:0, 0:0) |
čeština | Ledový palác "Velký" , Soči Diváci: 10 253 |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
Jonas Hiller - 00:00-60:00 | Brankáři | 00:00-59:11 – Ondřej Pavelets | Rozhodčí: Daniel Pihacek Kevin Pollock | |
cíle: | ||||
Simon Bodenman - 14:10 (D. Hollenstein, K. Romy) |
1 :0 | |||
10 min | Pokuta | 6 min | ||
26 | hází | 26 |
Místní čas ( UTC+4 ).
18. února 2014 21:00 |
čeština | 5 : 3 (3:0, 1:1, 1:2) |
Slovensko | Ice Arena "Puck" , Soči Diváci: 3628 |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
Ondřej Pavelets – 00:00-60:00 | Brankáři | 00:00-59:17 – Jan Laco 59:21-60:00 |
Rozhodčí: Tim Peel Markus Winnerborg | |
cíle: | ||||
Alesh Gemski (Bol.) - 06:53 (T. Kaberle, J. Voráček) Roman Červenka - 07:22 (J. Jágr, T. Plekanets) David Krejčí (Bol.) - 17:03 (T. Kaberle) Roman Červenka — 35:41 Tomasz Plekanec (p.v.) — 59:21 (D. Krejčí, M. Zydlicki) |
1 :0 2 :0 3 :0 4 :0 4: 1 4: 2 4: 3 5 :3 |
38:57 – Marian Gossa (A. Sekera, M. Gandzush) 47:20 – Marian Gossa (T. Tatar, M. Gandzush) 48:51 – Tomáš Surový (A. Sekera, M. Bartovič) | ||
2 minuty | Pokuta | 10 min | ||
29 | hází | 32 |
Místní čas ( UTC+4 ).
19. února 2014 21:00 |
USA | 5 : 2 (3:1, 1:0, 1:1) |
čeština | Ice Arena "Puck" , Soči Diváci: 4606 |
Zpráva | ||||
---|---|---|---|---|
Jonathan Quick - 00:00-60:00 | Brankáři | 00:00-29:31 – Ondřej Pavelets 29:31-60:00 – Alexander Salak |
Rozhodčí: Konstantin Olenin Kevin Pollock | |
cíle: | ||||
James van Riemsdyk - 01:39 (R. Kesler, P. Kane) Dustin Brown - 14:38 (D. Backes, R. Suter) David Backes - 19:58 (R. Suter, R. McDonagh) Zach Parise (bol .) - 29:31 (J. Pavelski, R. Suter) Phil Kessel - 42:01 (R. Kesler, K. Shattenkirk) |
1 : 0 1 : 1 2 : 1 3 : 1 4 : 1 5 : 1 5: 2 |
04:31 – Alesh Gemski 53:00 – Alesh Gemski | ||
2 minuty | Pokuta | 6 min | ||
25 | hází | 23 |
Soutěž | Sportovci | kvalifikační kolo | Čtvrtfinále | semifinále | Finále | Konečné místo | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
běh | Výsledek | Místo | běh | Výsledek | Místo | běh | Výsledek | Místo | název | Výsledek | Místo | |||
1500 metrů | Vojtěch Loudin | 5 | 2:14,906 | 5 | Dokončili představení | 26 |
Soutěž | Sportovci | kvalifikační kolo | Čtvrtfinále | semifinále | Finále | Konečné místo | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
běh | Výsledek | Místo | běh | Výsledek | Místo | běh | Výsledek | Místo | název | Výsledek | Místo | |||
1000 metrů | Kateřina Novotná | 2 | PERO | Dokončili představení | — | |||||||||
1500 metrů | Kateřina Novotná | 5 | 2:27,232 | 6 | Neprovedeno | Dokončili představení | 31 |