Závody v běhu na lyžích se na Asijských zimních hrách konají od roku 1986 pro muže a ženy.
1986 | 1990 | 1996 | 1999 | 2003 | 2007 | 2011 | 2017 | let | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
muži sprintují | X | X | X | 3 | |||||
Týmový sprint mužů | X | jeden | |||||||
Muži 10 km | X | X | X | X | 3 | ||||
Muži 15 km | X | X | X | X | X | X | X | 7 | |
Muži 30 km | X | X | X | X | X | X | X | 7 | |
mužská štafeta | X | X | X | X | X | X | X | X | osm |
ženský sprint | X | X | X | 3 | |||||
Týmový sprint žen | X | jeden | |||||||
Ženy 5 km | X | X | X | X | X | X | X | 7 | |
Ženy 10 km | X | X | X | X | X | X | X | 7 | |
Ženy 15 km | X | X | X | 3 | |||||
Ženská štafeta | X | X | X | X | X | X | X | X | osm |
Celkový | čtyři | čtyři | čtyři | 6 | čtyři | čtyři | 6 | čtyři |
Rok | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
2011 | Kazachstán Alexey Poltoranin |
Kazachstán Nikolaj Čebotko |
Japonsko Yuichi Onda |
2017 | Korejská republika Kim Magnus |
Čína Sun Qinghai |
Japonsko Kashiwabara Nobuhito |
Rok | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
2007 | Japonsko Yuichi Onda |
Kazachstán Alexey Poltoranin |
Kazachstán Evgeniy Koshevoy |
Rok | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
2011 | Kazachstán Alexey Poltoranin Nikolay Chebotko |
Japonsko Masaya Kimura Nobu Naruse |
Korejská republika Pak Byeongchu Jeon Euimyeon |
Rok | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
1996 | Kazachstán Pavel Rjabinin |
Kazachstán Vladimir Bortsov |
Jižní Korea Park Byung-chul |
2003 | Kazachstán Andrej Golovko |
Kazachstán Maxim Odnodvortsev |
Kazachstán Dmitrij Yeryomenko |
2011 | Japonsko Keishin Yoshida |
Kazachstán Nikolaj Čebotko |
Kazachstán Alexey Poltoranin |
2017 | Japonsko Akira Lenting |
Korejská republika Kim Magnus |
Japonsko Kouhei Shimizu |
Rok | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
1986 | Japonsko Kazunari Sasaki |
Japonsko Yuji Yamaishi |
Korejská republika Jun Yeung-hae |
1990 | Japonsko Kazunari Sasaki |
Japonsko Hirofumi Watanabe |
Japonsko Hiroyuki Imai |
1999 | Kazachstán Vladimir Smirnov |
Kazachstán Pavel Rjabinin |
Kazachstán Andrej Nevzorov |
Rok | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
1996 | Kazachstán Pavel Rjabinin |
Čína Qu Donghai |
Kazachstán Vladimir Bortsov |
2003 | Kazachstán Maxim Odnodvortsev |
Japonsko Masaaki Kozu |
Čína Zhang Chengye |
2011 | Japonsko Keishin Yoshida |
Japonsko Nobu Naruse |
Kazachstán Nikolaj Čebotko |
2011 | Kazachstán Rinat Mukhin |
Japonsko Naoto Baba |
Japonsko Akira Lenting |
Rok | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
2011 | Kazachstán Alexey Poltoranin |
Kazachstán Sergej Čerepanov |
Japonsko Keishin Yoshida |
Rok | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
1986 | Japonsko Taniyuki Yuki |
Japonsko Kazunari Sasaki |
Korejská republika Jun Yeung-hae |
1990 | Japonsko Kazunari Sasaki |
Japonsko Hiroyuki Imai |
Japonsko Hirofumi Watanabe |
1999 | Kazachstán Andrej Nevzorov |
Kazachstán Vladimir Smirnov |
Japonsko Mitsuo Horigome |
2003 | Kazachstán Maxim Odnodvortsev |
Čína Zhang Chengye |
Kazachstán Dmitrij Yeryomenko |
2007 | Kazachstán Maxim Odnodvortsev |
Kazachstán Andrej Kondryšev |
Kazachstán Andrey Golovko Japonsko Katsuhito Ebisawa |
2017 | Japonsko Akira Lenting |
Kazachstán Sergej Čerepanov |
Kazachstán Nikolaj Čebotko |
Rok | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
1986 | Japonsko Hirofumi Sokata Yuji Yamaishi Taniyuki Yuki Hidetsugu Sugawara |
Korejská republika Cho Sung-hoon Hong Kun-pyo Park Ki-ho Jun Yeung-hae |
Čína Kang Henglin Zhu Dianfa |
1990 | Japonsko Hiroyuki Kudo Hirofumi Watanabe Masaharu Yamazaki Kazunari Sasaki |
Korejská republika Cho Sung-hoon Park Ki-ho Park Byung-chul Hong Kun-pyo |
Mongolsko Chuluuny Batbold Ziitsagaany Ganbat Dambajantsagiin Battulga Gongoryn Myeryei |
1996 | Kazachstán Vladimir Bortsov Samat Musin Andrej Nevzorov Pavel Rjabinin |
Japonsko | Čína |
1999 | Kazachstán Pavel Rjabinin Igor Zubrilin Andrej Nevzorov Vladimir Smirnov |
Japonsko Katsuhito Ebisawa Takeshi Sato Mitsuo Horigome Hiroyuki Imai |
Jižní Korea Park Byung-joo Park Byung-chul Shin Doo-sun Ahn Jin-soo |
2003 | Japonsko Katsuhito Ebisawa Hiroyuki Imai Mitsuo Horigome Masaaki Kozu |
Kazachstán Andrej Golovko Nikolaj Čebotko Dmitrij Jeremenko Maxim Odnodvortsev |
Čína Li Geliang Han Dawei Zhang Chengye Qu Donghai |
2007 | Kazachstán Sergej Čerepanov Andrej Kondryšev Maxim Odnodvortsev Nikolaj Čebotko |
Japonsko Yuichi Onda Katsuhito Ebisawa Nobu Naruse Shohei Honda |
Čína Li Geliang Xia Wan Bian Wenyou Wang Songtao |
2011 | Kazachstán Sergey Cherepanov Alexey Poltoranin Nikolay Chebotko Evgeny Velichko |
Japonsko Kohei Shimizu Keishin Yoshida Masaya Kimura Nobu Naruse |
Korejská republika Lim Uikyu Ha Taepok Lee Jung Gil Pak Pyeongchu |
Rok | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
2017 | Japonsko Kashiwabara Nobuhito Kohei Shimizu Naoto Baba Akira Lenting |
Kazachstán Sergej Čerepanov Erdos Achmadiev Nikolaj Čebotko Rinat |
Korejská republika Hwang Joon Ho Park Song Bum Kim Min Kim Magnus |
Rok | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
2011 | Japonsko Madoka Natsumi |
Kazachstán Elena Kolomina |
Kazachstán Oksana Yatskaya |
2017 | Číňan Dandan |
Kazachstán Elena Kolomina |
Korejská republika Yoo Hye Ri |
Rok | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
2007 | Čína Wang Chunli |
Kazachstán Elena Kolomina |
Čína Hou Yuxia |
Rok | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
2011 | Kazachstán Elena Kolomina Oksana Yatskaya |
Číňan Dandan Li Hongxue |
Japonsko Naoko Omori Yuuki Kobayashi |
Rok | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
1986 | Japonsko Kazuko Nakajima |
Japonsko Mihoko Shimizume |
Čína Tang Yuqin |
1996 | Kazachstán Oksana Yatskaya |
Japonsko Sumiko Yokoyama |
Kazachstán Jelena Černěcovová |
1999 | Japonsko Sumiko Yokoyama |
Kazachstán Světlana Shishkina |
Čína Luan Zhengrong |
2003 | Kazachstán Světlana Malakhova-Shishkina |
Kazachstán Oksana Yatskaya |
Kazachstán Elena Antonová |
2007 | Kazachstán Oksana Yatskaya |
Kazachstán Světlana Malakhova-Shishkina |
Čína Wang Chunli |
2011 | Japonsko Masako Ishida |
Japonsko Madoka Natsumi |
Čína Li Hongxue |
2017 | Japonsko Yuki Kobayashi |
Kazachstán Elena Kolomina |
Čína Li Hongxue |
Rok | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
1990 | Japonsko Fumiko Aoki |
Japonsko Yoshiko Mikami |
Severní Korea Ri Kyong-hui |
Rok | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
1986 | Japonsko Kazuko Nakajima |
Japonsko Mihoko Shimizume |
Čínská píseň Shiji |
1996 | Japonsko Sumiko Yokoyama |
Čína Yu Shumei |
Čína Guo Dongling |
1999 | Kazachstán Světlana Shishkina |
Japonsko Sumiko Yokoyama |
Japonsko Fumiko Aoki |
2003 | Kazachstán Oksana Yatskaya |
Kazachstán Světlana Malakhova-Shishkina |
Čína Hou Yuxia |
2011 | Vyhrál Lee Chae v Korejské republice |
Japonsko Masako Ishida |
Japonsko Yuki Kobayashi |
2017 | Japonsko Yuki Kobayashi |
Vyhrál Lee Chae v Korejské republice |
Kazachstán Elena Kolomina |
Rok | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
2011 | Japonsko Masako Ishida |
Kazachstán Elena Kolomina |
Kazachstán Světlana Malakhova-Shishkina |
Rok | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
1990 | Japonsko Fumiko Aoki |
Japonsko Naomi Hoshikawa |
Čína Wang Jinfen |
2017 | Japonsko Yuki Kobayashi |
Vyhrál Lee Chae v Korejské republice |
Čína Li Hongxue |
Rok | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
1986 | Čína Lu Fengmei Song Shiji Tang Yuqin Chang Dezhen |
Japonsko Mayumi Ando Mika Ito Kazuko Nakajima Rumiko Yamamoto |
Severní Korea Ri Kyong-hui Kim Jong-hui |
1990 | Japonsko Miwa Ota Fumiko Aoki Naomi Hoshikawa Yoshiko Mikami |
China Song Shiji Chi Xiumei Wang Jinfen Song Aiqin |
Severní Korea Han Ok-sil Ri Kyong-hui Lim Gun-syn Choi Yong-hwa |
1996 | Čína Guo Dongling Luan Zhengrong Wang Jinfen Yu Shumei |
Kazachstán Yelena Chernetsova Světlana Shishkina Oksana Yatskaya |
Japonsko |
1999 | Kazachstán Svetlana Deshevykh Elena Kolomina Olga Selezneva Světlana Shishkina |
Japonsko Yukino Sato Sumiko Yokoyama Kumiko Yokoyama Fumiko Aoki |
Čína Liu Hongxia Luan Zhengrong Shi Donghong Guo Dongling |
2003 | Kazachstán Elena Antonova Oksana Yatskaya Darya Starostina Svetlana Malakhova-Shishkina |
Japonsko Madoka Natsumi Fukuda Sumiko Yokoyama Chizuru Soneta |
Čína Luan Zhengrong Hou Yuxia Li Hongxue Liu Hongyan |
2007 | Kazachstán Elena Kolomina Elena Antonova Oksana Yatskaya Svetlana Malakhova-Shishkina |
Čína Wang Chunli Li Hongxue Liu Hou Yuxia |
Japonsko Madoka Natsumi Masako Ishida Sumiko Yokoyama Nobuko Fukuda |
2011 | Kazachstán Elena Kolomina Oksana Yatskaya Anastasia Slonova Svetlana Malakhova-Shishkina |
Japonsko Madoka Natsumi Masako Ishida Yuki Kobayashi Michiko Kashiwabara |
Číňan Dandan Li Hongxue Li Xin Liu Yuanyuan |
2017 | Japonsko Hikari Miyazaki Kozue Takizawa Yuki Kobayashi Chisa Obayashi |
Číňan Dandan Li Xin Chi Chunxue Li Hongxue |
Korejská republika Je Sang-mi Han Dasom Yoo Hye Ri Lee Chae vyhrál |
celkový počet medailí pro zemi ve všech typech soutěží
Místo | Země | Zlato | stříbrný | Bronz | Celkový |
---|---|---|---|---|---|
jeden | Japonsko | 27 | 24 | čtrnáct | 65 |
2 | Kazachstán | 26 | 22 | čtrnáct | 62 |
3 | Čína | čtyři | osm | 19 | 31 |
čtyři | Korejská republika | 2 | 5 | 9 | 16 |
5 | Severní Korea | 0 | 0 | 3 | 3 |
6 | Mongolsko | 0 | 0 | jeden | jeden |
Celkem zemí: 6 | 59 | 59 | 60 | 178 |