2016 Kanadský šampionát mužů v curlingu | |
---|---|
2016 Tim Hortons Brier | |
Město | Ottawa ( Ontario ) |
Aréna | TD Place Arena |
datum | 5. – 13. března 2016 |
Účast | 115,047 |
Vítěz | Alberta (27. titul) |
Přeskočit | Kevin Cui |
Třetí | Mark Kennedy |
Druhý | Brent Laing |
První | Ben Hebert |
Náhradní | Scott Pfeifer |
Trenér | John Dunn |
Finalista | Newfoundland a Labrador (Brad Gushu) |
3. místo | Severní Ontario (Brad Jacobs) |
20152017 |
Kanadský šampionát mužů v curlingu 2016 ( Angl. 2016 Tim Hortons Brier ) se konal v Ottawě ( Ontario ) od 5. března do 13. března 2016 . V Ontariu se šampionát konal po třicáté, v Ottawě - počtvrté.
Vítěz získal právo reprezentovat Kanadu (jako „Team Canada“; English Team Canada ) na mistrovství světa 2016 , které se konalo v dubnu 2016 v Basileji ( Švýcarsko ), a také soutěžit pod tímto názvem na příštím mistrovství Kanady v roce 2017 .
V turnaji soutěžilo 15 týmů: 14 týmů zastupujících provincie a území Kanady a vítězný tým z předchozího šampionátu 2015 (jako „Team Canada“).
Šampionem se stal (27. v historii šampionátů) tým reprezentující provincii Alberta (pro samotný tým vedený skipem Kevinem Cuiem to bylo 1. vítězství v tomto složení; pro samotného Kevina Cui - 3. vítězství) , vyhrál ve finále tým reprezentující provincii Newfoundland a Labrador (Skip Brad Gushu ). Bronzovou medaili získal tým reprezentující provincii Severní Ontario (Skip Brad Jacobs ), který v zápase o 3. místo porazil tým z provincie Manitoba (Skip Mike McEwan ) .
Kvalifikace: Počínaje šampionátem 2015 získá automatickou vstupenku do hlavního turnaje pouze 11 nejlepších týmů z předchozího šampionátu. Zbytek týmů hraje v předkvalifikačním turnaji ( anglicky pre-kvalifikační turnaj ) o dvanáctou vstupenku do hlavního turnaje [1] . Nejprve se utká mezi sebou systémem každý s každým v jednom kole a poté dva nejlepší hrají proti sobě finále kvalifikace.
Hlavní turnaj: V první, skupinové fázi, hraje 12 týmů každý s každým systémem každý s každým v jednom kole. Poslední umístěný tým jde do přípravného kvalifikačního turnaje v následujícím roce. Čtyři nejlepší týmy skupinové fáze postupují do druhé fáze, play-off , kde se hraje podle Page system : dva nejlepší týmy na konci skupinové fáze sehrají zápas o přímý postup do finále (play-off 1 ). 3. a 4. tým hraje o postup do semifinále (play-off-2). V semifinále se střetnou poražený z prvního zápasu a vítěz druhého zápasu. Ve finále se o zlaté medaile utkají vítězové play-off 1 a semifinále. Bronzové medaile hrají (od roku 2010) poražení v semifinále a v play off 2.
Kanada | Alberta | Britská Kolumbie | |
---|---|---|---|
4. 3. 2. první rezervní trenérský klub |
Pat Simmons John Morris Carter Rycroft Nolan Thiessen Tom Sollows Earl Morris Klub Glencoe, Calgary |
Kevin Cui Mark Kennedy Brent Laing Ben Hebert Scott Pfeifer John Dunn Klub Glencoe, Calgary |
Jim Kotter Ryan Kuhn Tyrell Griffith Rick Sawatsky Pat Ryan Pat Ryan Vernon CC, Vernon Kelowna CC, Kelowna |
Quebec | Manitoba | nové Skotsko | |
4. 3. 2. první rezervní trenérský klub |
Jean-Michel Ménard Martin Crête Eric Sylvain Philippe Ménard Pierre Charette Robert Ménard CC Etchemin, Saint-Romuald Mt. Bruno CC, Saint-Bruno-de-Montarville |
Mike McEwan BJ Neufeld Matt Wozniak Danny Neufeld John Meade . Fort Rouge CC, Winnipeg |
Jamie Murphy Jordan Pinder Scott Saccary Phil Crowell Alan Darragh Bruce Lons Mayflower CC Halifax |
Nunavut | Nový Brunswick | Newfoundland a Labrador | |
4. 3. 2. první rezervní trenérský klub |
Wade Kingdon Dennis Masson Aaron Fraser Bruce Morgan Chris West Greg Corrigan Iqaluit CC, Iqaluit |
Mike Kennedy Scott Jones Marc LeCocq Jamie Brannen David Konefal Grant Odishaw Grand Falls CC, Grand Falls |
Brad Gushu Mark Nichols Brett Gallant Jeff Walker . Jules Ovchar Bally Haly G&CC, St. John's |
Ontario | Ostrov prince Edwarda | Saskatchewan | |
4. 3. 2. první rezervní trenérský klub |
Glenn Howard Richard Hart Adam Spencer Scott Howard Joey Hart Wayne Mido St. George's G&CC, Etobicoke |
Adam Casey David Mathers Anson Carmody Robbie Doherty Ryan Giddens Lincoln Peters Silver Fox C&YC, Summerside Charlottetown CC, Charlottetown |
Steve Laycock Kirk Myers Colton Flesh Dallan Muyres Gerry Adam Lyle Muyres Nutana CC Saskatoon |
Severní Ontario | Severozápadní území | Yukon | |
4. 3. 2. první rezervní trenérský klub |
Brad Jacobs Ryan Fry Eric Harnden Toner Ryan Harnden Lee Caleb Flaxie Community First CC, Sault Ste. Marie |
Jamie Cui Chris Schille Brad Chorostkowski Robert Borden . . Yellowknife CC, Yellowknife |
Bob Smallwood Jon Solbert Clint Abel Scott Odian David Rach Bill Cheerhart Whitehorse CC, Whitehorse |
( přeskočení jsou tučně; údaje o trenérech jsou převzaty z [2] )
Časy začátku utkání jsou uvedeny v UTC−5 [3] .
Počínaje šampionátem 2015 získává automatickou vstupenku do hlavního turnaje pouze 11 nejlepších týmů z předchozího šampionátu. Zbytek týmů hraje v předkvalifikačním turnaji ( anglicky pre-kvalifikační turnaj ) o dvanáctou vstupenku do hlavního turnaje [1] . Nejprve se utká mezi sebou systémem každý s každým v jednom kole a poté dva nejlepší hrají proti sobě finále kvalifikace.
Žebříček po skončení skupinové fáze
M | tým | Přeskočit | jeden | 2 | 3 | čtyři | V | P | KZ | KP | VE | PE | OE | EU | PB |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Severozápadní území | Jamie Cui | * | 6:5 | 7:5 | 13:2 | 3 | 0 | 26 | 12 | patnáct | deset | 2 | 5 | 86 % | |
nové Skotsko | Jamie Murphy | 5:6 | * | 11:3 | 16:2 | 2 | jeden | 32 | jedenáct | patnáct | 9 | 2 | čtyři | 84 % | |
Yukon | Bob Smallwood | 5:7 | 3:11 | * | 14:4 | jeden | 2 | 22 | 22 | 12 | 13 | 0 | 2 | 76 % | |
Nunavut | Wade Kingdon | 2:13 | 2:16 | 4:14 | * | 0 | 3 | osm | 42 | 7 | 17 | 0 | 0 | 54 % |
Zasedání 1. 3. března, 19:00
Místo C | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Nové Skotsko (Murphy) | 2 | 0 | čtyři | 0 | 2 | 0 | 2 | jeden | X | X | jedenáct |
Yukon (Smallwood) | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 0 | X | X | 3 |
Místo D | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Severozápadní teritoria (J. Cui) | čtyři | 0 | čtyři | jeden | jeden | jeden | 2 | 0 | X | X | 13 |
Nunavut (Kingdon) | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | X | X | 2 |
Zasedání 2. 4. března, 7:30
Místo A | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Severozápadní teritoria (J. Cui) | 0 | jeden | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | jeden | 6 |
Nové Skotsko (Murphy) | jeden | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 5 |
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Nunavut (Kingdon) | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | jeden | X | X | čtyři |
Yukon (Smallwood) | 3 | 2 | čtyři | 0 | čtyři | 0 | jeden | 0 | X | X | čtrnáct |
Zasedání 3. 4. března, 16:20
Místo C | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Yukon (Smallwood) | jeden | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 0 | X | 5 |
Severozápadní teritoria (J. Cui) | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | jeden | jeden | X | 7 |
Místo D | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Nunavut (Kingdon) | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | X | X | 2 |
Nové Skotsko (Murphy) | čtyři | jeden | čtyři | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | X | X | 16 |
Finále
5. března, 14:30
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Severozápadní teritoria (J. Cui) | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | jeden | 7 |
Nové Skotsko (Murphy) | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | jeden | 0 | 0 | čtyři |
Žebříček po skončení skupinové fáze
M | tým | Přeskočit | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | jedenáct | 12 | V | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Severní Ontario | Brad Jacobs | * | 4:1 | 8:3 | 8:5 | 10:6 | 6:5 | 5:4 | 6:4 | 9:2 | 10:5 | 5:3 | 6:2 | jedenáct | 0 |
2 | Newfoundland a Labrador | Brad Gushu | 1:4 | * | 4:3 | 5:4 | 7:3 | 7:5 | 7:6 | 3:4 | 6:3 | 7:4 | 8:7 | 11:7 | 9 | 2 |
3 | Alberta | Kevin Cui | 3:8 | 3:4 | * | 9:4 | 8:3 | 7:5 | 9:4 | 4:5 | 8:7 | 10:4 | 7:2 | 10:4 | osm | 3 |
čtyři | Manitoba | Mike McEwan | 5:8 | 4:5 | 4:9 | * | 6:4 | 6:5 | 8:6 | 6:2 | 5:4 | 6:3 | 8:3 | 8:3 | osm | 3 |
5 | Kanada | Pat Simmons | 6:10 | 3:7 | 3:8 | 4:6 | * | 5:4 | 7:2 | 9:8 | 6:3 | 6:4 | 8:4 | 4:6 | 6 | 5 |
6 | Saskatchewan | Steve Laycock | 5:6 | 5:7 | 5:7 | 5:6 | 4:5 | * | 7:3 | 7:4 | 5:4 | 6:7 | 8:4 | 8:5 | 5 | 6 |
7 | Quebec | Jean-Michel Menard | 4:5 | 6:7 | 4:9 | 6:8 | 2:7 | 3:7 | * | 9:5 | 6:8 | 9:7 | 6:5 | 4:2 | čtyři | 7 |
osm | Ontario | Glenn Howard | 4:6 | 4:3 | 5:4 | 2:6 | 8:9 | 4:7 | 5:9 | * | 5:8 | 9:6 | 5:9 | 9:4 | čtyři | 7 |
9 | Severozápadní území | Jamie Cui | 2:9 | 3:6 | 7:8 | 4:5 | 3:6 | 4:5 | 8:6 | 8:5 | * | 6:7 | 9:8 | 4:7 | 3 | osm |
deset | Nový Brunswick | Mike Kennedy | 5:10 | 4:7 | 4:10 | 3:6 | 4:6 | 7:6 | 7:9 | 6:9 | 7:6 | * | 5:7 | 7:4 | 3 | osm |
jedenáct | Britská Kolumbie | Jim Kotter | 3:5 | 7:8 | 2:7 | 3:8 | 4:8 | 4:8 | 5:6 | 9:5 | 8:9 | 7:5 | * | 8:4 | 3 | osm |
12 | Ostrov prince Edwarda | Adam Casey | 2:6 | 7:11 | 4:10 | 3:8 | 6:4 | 5:8 | 2:4 | 4:9 | 7:4 | 4:7 | 4:8 | * | 2 | 9 |
Statistiky po skončení skupinové fáze
M | tým | Přeskočit | V | P | KZ | KP | VE | PE | OE | EU | PB |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Severní Ontario | Brad Jacobs | jedenáct | 0 | 77 | 40 | 47 | 28 | 26 | 13 | 92,5 % |
2 | Newfoundland a Labrador | Brad Gushu | 9 | 2 | 66 | padesáti | 42 | 38 | 27 | 9 | 91,2 % |
3 | Alberta | Kevin Cui | osm | 3 | 78 | padesáti | 43 | 35 | 21 | 5 | 91,9 % |
čtyři | Manitoba | Mike McEwan | osm | 3 | 66 | 52 | 41 | 36 | 26 | osm | 90,6 % |
5 | Kanada | Pat Simmons | 6 | 5 | 61 | 62 | 37 | 35 | třicet | 9 | 88,4 % |
6 | Saskatchewan | Steve Laycock | 5 | 6 | 65 | 58 | 42 | 45 | 21 | 9 | 87,3 % |
7 | Quebec | Jean-Michel Menard | čtyři | 7 | 59 | 70 | 40 | 44 | dvacet | 5 | 87,8 % |
osm | Ontario | Glenn Howard | čtyři | 7 | 60 | 71 | 41 | 43 | 22 | 7 | 89,6 % |
9 | Severozápadní území | Jamie Cui | 3 | osm | 65 | 76 | 43 | padesáti | 24 | 5 | 82,8 % |
deset | Nový Brunswick | Mike Kennedy | 3 | osm | 59 | 80 | 44 | 46 | čtrnáct | 5 | 83,9 % |
jedenáct | Britská Kolumbie | Jim Kotter | 3 | osm | 60 | 73 | 39 | 48 | patnáct | 2 | 86,4 % |
12 | Ostrov prince Edwarda | Adam Casey | 2 | 9 | 49 | 79 | 36 | 46 | 16 | jeden | 82,3 % |
Zasedání 1. 5. března, 14:30
Místo A | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | jedenáct | Celkový |
Newfoundland a Labrador (Gushue) | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 5 |
Manitoba (McEwen) | jeden | 0 | 0 | jeden | jeden | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | čtyři |
Místo C | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Kanada (Simmons) | 0 | 2 | 0 | jeden | jeden | jeden | 0 | 0 | 2 | X | 7 |
Quebec (Menár) | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | X | 2 |
Místo D | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | jedenáct | Celkový |
Ontario (Howard) | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | 5 |
Alberta (K. Koe) | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | čtyři |
Zasedání 2. 5. března, 19:30
Místo A | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | jedenáct | Celkový |
Severní Ontario (Jacobs) | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 6 |
Saskatchewan (Laycock) | jeden | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | 5 |
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Ostrov prince Edwarda (Casey) | jeden | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | X | čtyři |
Britská Kolumbie (Cotter) | 0 | 2 | jeden | 0 | jeden | 0 | 3 | 0 | jeden | X | osm |
Místo C | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | jedenáct | Celkový |
Severozápadní teritoria (J. Koe) | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | 0 | 2 | jeden | 0 | 6 |
New Brunswick (Kennedy) | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | jeden | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | 7 |
Zasedání 3. 6. března, 9:00
Místo A | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Alberta (K. Koe) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 | X | X | deset |
New Brunswick (Kennedy) | 0 | jeden | 0 | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | X | X | čtyři |
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Saskatchewan (Laycock) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | čtyři |
Kanada (Simmons) | 0 | 2 | jeden | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | 5 |
Místo C | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Ontario (Howard) | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | jeden | X | X | 2 |
Manitoba (McEwen) | 0 | jeden | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | X | X | 6 |
Místo D | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | jedenáct | Celkový |
Quebec (Menár) | 0 | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | čtyři |
Severní Ontario (Jacobs) | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 5 |
Zasedání 4. 6. března, 14:00
Místo A | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Severozápadní teritoria (J. Koe) | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | 0 | X | 3 |
Kanada (Simmons) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | X | 6 |
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | jedenáct | Celkový |
Newfoundland a Labrador (Gushue) | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | 3 |
Ontario (Howard) | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | jeden | čtyři |
Místo C | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Alberta (K. Koe) | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | 5 | X | X | deset |
Ostrov prince Edwarda (Casey) | 0 | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | X | X | čtyři |
Místo D | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Saskatchewan (Laycock) | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | čtyři | 0 | X | X | osm |
Britská Kolumbie (Cotter) | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | X | X | čtyři |
Zasedání 5. 6. března, 19:30
Místo A | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Ostrov prince Edwarda (Casey) | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | 0 | X | 2 |
Quebec (Menár) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | 3 | X | čtyři |
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Manitoba (McEwen) | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | jeden | 0 | jeden | 6 |
New Brunswick (Kennedy) | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 3 |
Místo C | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Severní Ontario (Jacobs) | jeden | jeden | 0 | 0 | jeden | jeden | 0 | 0 | jeden | X | 5 |
Britská Kolumbie (Cotter) | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | X | 3 |
Místo D | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Newfoundland a Labrador (Gushue) | 0 | jeden | 0 | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | 2 | X | 6 |
Severozápadní teritoria (J. Koe) | jeden | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | X | 3 |
Zasedání 6. 7. března, 14:30
Místo A | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Ontario (Howard) | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 |
Britská Kolumbie (Cotter) | 0 | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | 3 | 0 | jeden | 2 | 9 |
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | jedenáct | Celkový |
Severozápadní teritoria (J. Koe) | 0 | 3 | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | 7 |
Alberta (K. Koe) | 2 | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | jeden | osm |
Místo C | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Saskatchewan (Laycock) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | X | 5 |
Newfoundland a Labrador (Gushue) | 0 | jeden | jeden | 0 | jeden | 0 | 3 | 0 | jeden | X | 7 |
Místo D | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Kanada (Simmons) | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | jeden | jeden | 0 | čtyři |
Ostrov prince Edwarda (Casey) | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | jeden | jeden | 0 | 0 | 2 | 6 |
Zasedání 7. 7. března, 19:30
Místo A | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Kanada (Simmons) | 3 | 0 | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | X | X | 6 |
Severní Ontario (Jacobs) | 0 | čtyři | jeden | 0 | jeden | 0 | 3 | jeden | X | X | deset |
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Quebec (Menár) | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 3 |
Saskatchewan (Laycock) | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | jeden | X | 7 |
Místo C | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
New Brunswick (Kennedy) | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6 |
Ontario (Howard) | 2 | 0 | 2 | jeden | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | jeden | 9 |
Místo D | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Alberta (K. Koe) | 2 | 0 | 0 | čtyři | 0 | 2 | 0 | jeden | X | X | 9 |
Manitoba (McEwen) | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | X | X | čtyři |
Zasedání 8. 8. března, 9:30
Místo A | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | jedenáct | Celkový |
Manitoba (McEwen) | 2 | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 5 |
Severozápadní teritoria (J. Koe) | 0 | 2 | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | čtyři |
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
New Brunswick (Kennedy) | jeden | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | X | čtyři |
Newfoundland a Labrador (Gushue) | 0 | 2 | jeden | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | X | 7 |
Místo C | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Ostrov prince Edwarda (Casey) | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | X | 2 |
Severní Ontario (Jacobs) | 2 | jeden | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | jeden | X | 6 |
Místo D | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Britská Kolumbie (Cotter) | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Quebec (Menár) | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | jeden | 0 | 2 | 6 |
Zasedání 9. 8. března, 14:30
Místo A | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Saskatchewan (Laycock) | jeden | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | jeden | jeden | osm |
Ostrov prince Edwarda (Casey) | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | 0 | 5 |
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Britská Kolumbie (Cotter) | 2 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | 0 | X | čtyři |
Kanada (Simmons) | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | jeden | 0 | 0 | 2 | X | osm |
Místo C | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Newfoundland a Labrador (Gushue) | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | jeden | čtyři |
Alberta (K. Koe) | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | jeden | 0 | 0 | 3 |
Místo D | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Severozápadní teritoria (J. Koe) | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | čtyři | jeden | X | osm |
Ontario (Howard) | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | X | 5 |
Zasedání 10. 8. března, 19:30
Místo A | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Quebec (Menár) | 2 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 3 | X | 9 |
Ontario (Howard) | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | X | 5 |
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Alberta (K. Koe) | 2 | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | 3 |
Severní Ontario (Jacobs) | 0 | 0 | čtyři | 0 | 0 | 2 | jeden | jeden | X | X | osm |
Místo C | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Manitoba (McEwen) | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | čtyři | X | 6 |
Kanada (Simmons) | 0 | 0 | 0 | 2 | jeden | 0 | 0 | jeden | 0 | X | čtyři |
Místo D | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
New Brunswick (Kennedy) | 0 | 0 | 2 | 0 | jeden | jeden | 0 | 2 | 0 | jeden | 7 |
Saskatchewan (Laycock) | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 |
Zasedání 11. 9. března, 9:30
Místo A | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Britská Kolumbie (Cotter) | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 0 | X | X | 2 |
Alberta (K. Koe) | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | jeden | jeden | X | X | 7 |
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Ontario (Howard) | jeden | 0 | jeden | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | X | X | 9 |
Ostrov prince Edwarda (Casey) | 0 | 2 | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | X | X | čtyři |
Místo C | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | jedenáct | Celkový |
Severozápadní teritoria (J. Koe) | jeden | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | čtyři |
Saskatchewan (Laycock) | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | jeden | 0 | jeden | 5 |
Místo D | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Newfoundland a Labrador (Gushue) | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | X | 7 |
Kanada (Simmons) | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | X | 3 |
Zasedání 12. 9. března, 14:30
Místo A | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
New Brunswick (Kennedy) | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 0 | čtyři |
Kanada (Simmons) | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 6 |
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Saskatchewan (Laycock) | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | jeden | 0 | jeden | jeden | 0 | 5 |
Manitoba (McEwen) | 2 | jeden | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | 6 |
Místo C | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Alberta (K. Koe) | 2 | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | čtyři | X | X | 9 |
Quebec (Menár) | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | 0 | X | X | čtyři |
Místo D | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Ontario (Howard) | jeden | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | čtyři |
Severní Ontario (Jacobs) | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 3 | 0 | jeden | 6 |
Zasedání 13. 9. března, 19:30
Místo A | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Severozápadní teritoria (J. Koe) | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | X | X | 2 |
Severní Ontario (Jacobs) | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | jeden | 0 | X | X | 9 |
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Newfoundland a Labrador (Gushue) | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | jeden | jeden | 0 | jeden | 7 |
Quebec (Menár) | jeden | 2 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | 0 | 6 |
Místo C | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
New Brunswick (Kennedy) | jeden | 2 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | X | 7 |
Ostrov prince Edwarda (Casey) | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | X | čtyři |
Místo D | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Manitoba (McEwen) | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | jeden | 2 | X | osm |
Britská Kolumbie (Cotter) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | X | 3 |
Zasedání 14. 10. března, 9:30
Místo A | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Ontario (Howard) | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | jeden | 0 | čtyři |
Saskatchewan (Laycock) | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | jeden | 7 |
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Kanada (Simmons) | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | X | 3 |
Alberta (K. Koe) | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | jeden | 0 | 2 | X | osm |
Místo C | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Britská Kolumbie (Cotter) | 0 | 3 | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 7 |
Newfoundland a Labrador (Gushue) | 2 | 0 | jeden | 0 | 2 | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | osm |
Místo D | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Ostrov prince Edwarda (Casey) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | X | 7 |
Severozápadní teritoria (J. Koe) | 0 | jeden | 0 | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | 0 | X | čtyři |
Zasedání 15. 10. března, 14:30
Místo A | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Ostrov prince Edwarda (Casey) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | X | 7 |
Newfoundland a Labrador (Gushue) | 0 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | jeden | X | jedenáct |
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Britská Kolumbie (Cotter) | jeden | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | osm |
Severozápadní teritoria (J. Koe) | 0 | 2 | jeden | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 9 |
Místo C | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Severní Ontario (Jacobs) | 0 | jeden | jeden | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | jeden | X | osm |
Manitoba (McEwen) | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | X | 5 |
Místo D | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
New Brunswick (Kennedy) | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | X | 7 |
Quebec (Menár) | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 2 | X | 9 |
Zasedání 16. 10. března, 19:30
Místo A | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Manitoba (McEwen) | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | čtyři | jeden | X | osm |
Quebec (Menár) | 0 | 0 | 0 | 2 | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | X | 6 |
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Severní Ontario (Jacobs) | 2 | 0 | 3 | jeden | 0 | 2 | 2 | 0 | X | X | deset |
New Brunswick (Kennedy) | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | jeden | X | X | 5 |
Místo C | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Kanada (Simmons) | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | 3 | 0 | jeden | 2 | 2 | 9 |
Ontario (Howard) | 0 | 2 | jeden | 0 | jeden | 0 | čtyři | 0 | 0 | 0 | osm |
Místo D | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Saskatchewan (Laycock) | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 |
Alberta (K. Koe) | jeden | 0 | 0 | jeden | jeden | 0 | 2 | 0 | jeden | jeden | 7 |
Zasedání 17. 11. března, 9:30
Místo A | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Britská Kolumbie (Cotter) | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 |
New Brunswick (Kennedy) | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | jeden | 0 | 5 |
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Manitoba (McEwen) | jeden | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | X | X | osm |
Ostrov prince Edwarda (Casey) | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | X | X | 3 |
Místo C | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Quebec (Menár) | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 0 | 2 | 0 | jeden | 6 |
Severozápadní teritoria (J. Koe) | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | čtyři | 0 | 0 | jeden | 0 | osm |
Místo D | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Severní Ontario (Jacobs) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | jeden | 0 | 0 | 2 | čtyři |
Newfoundland a Labrador (Gushue) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden |
Čtvrtfinále | semifinále | Finále | |||||||||||
jeden | Severní Ontario | 6 | |||||||||||
2 | Newfoundland a Labrador | 7 | 2 | Newfoundland a Labrador | 5 | ||||||||
jeden | Severní Ontario | 5 | 3 | Alberta | 9 | ||||||||
3 | Alberta | 6 | |||||||||||
3 | Alberta | 7 | |||||||||||
čtyři | Manitoba | 5 |
Zápas o 3. místo | ||||||||||
čtyři | Manitoba | 6 | ||||||||
14 _ | Severní Ontario | 7 | ||||||||
1. tým vs 2
11. března, 19:30
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | jedenáct | Celkový |
Newfoundland a Labrador (Gushu) | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | jeden | 0 | jeden | 7 |
Severní Ontario (Jacobs) | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 6 |
3. tým vs 4
12. března, 14:30
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Manitoba (McEwan) | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | jeden | 5 |
Alberta (C. Cui) | 0 | 2 | 0 | 2 | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 7 |
12. března, 19:30
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Alberta (C. Cui) | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 2 | 6 |
Severní Ontario (Jacobs) | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 5 |
13. března, 14:30
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | jedenáct | Celkový |
Manitoba (McEwan) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 |
Severní Ontario (Jacobs) | 0 | 2 | 0 | jeden | jeden | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | jeden | 7 |
13. března, 19:30
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Newfoundland a Labrador (Gushu) | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | jeden | 0 | 2 | 0 | X | 5 |
Alberta (C. Cui) | jeden | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | X | 9 |
M | tým | Přeskočit | A | V | P |
---|---|---|---|---|---|
Alberta | Kevin Cui | čtrnáct | jedenáct | 3 | |
Newfoundland a Labrador | Brad Gushu | 13 | deset | 3 | |
Severní Ontario | Brad Jacobs | čtrnáct | 12 | 2 | |
čtyři | Manitoba | Mike McEwan | 13 | osm | 5 |
5 | Kanada | Pat Simmons | jedenáct | 6 | 5 |
6 | Saskatchewan | Steve Laycock | jedenáct | 5 | 6 |
7 | Quebec | Jean-Michel Menard | jedenáct | čtyři | 7 |
osm | Ontario | Glenn Howard | jedenáct | čtyři | 7 |
9 | Severozápadní území | Jamie Cui | 15 * | 7 | osm |
deset | Nový Brunswick | Mike Kennedy | jedenáct | 3 | osm |
jedenáct | Britská Kolumbie | Jim Kotter | jedenáct | 3 | osm |
12 | Ostrov prince Edwarda | Adam Casey | jedenáct | 2 | 9 |
13 | nové Skotsko | Jamie Murphy | čtyři | 2 | 2 |
čtrnáct | Yukon | Bob Smallwood | 3 | jeden | 2 |
patnáct | Nunavut | Wade Kingdon | 3 | 0 | 3 |
* - zohlednění 4 zápasů týmu Northwest Territories v předkvalifikaci
Podle výsledků přesnosti hodů (v procentech) hráčů v zápasech kolo sázek jsou na každé pozici určeny dva týmy: nejlepší hráč je zařazen do prvního týmu, druhý do hodnocení - do druhý [4] .
Čtvrtý (přeskočit) | Třetí | Druhý | První | |
---|---|---|---|---|
jeden | Brad Jacobs ( Severní Ontario ) |
Ryan Fry ( Severní Ontario ) |
Brent Laing | Danny Neufeld |
2 | Brad Gushu | Mark Nichols | Eric Harnden ( Severní Ontario ) |
Ben Hebert |
(Cena Rosse Hardstona za ztělesnění sportovního ducha)
Cena Paula McLeana [4](Cena Paula McLeana za nejlepší mediální pokrytí šampionátu)
( Cena pro nejužitečnějšího hráče pojmenovaná po Hectoru Gervaisovi )
Kanadský šampionát mužů v curlingu (Tim Hortons Brier) | |
---|---|
Macdonald Brier | |
Labat Brier | |
Nokia Brier | |
Tim Hortons Brier |