Mistrovství Ruska ve vzpírání 2011 | |
---|---|
Hostující město | Penza |
medailí | 45 sad |
Otevírací | 25. července 2011 |
uzavření | 31. července 2011 |
datum | 2011 |
Stadión | |
Kursk 2010Saransk 2012 |
Ruské mistrovství ve vzpírání 2011 - 20. Ruské mistrovství ve vzpírání se konalo v Penze od 25. do 31. července.
Disciplíny | Zlato | stříbrný | Bronz | |||
---|---|---|---|---|---|---|
48 kg | ||||||
pomlčka | Aminat Maskhadova Dagestán , Moskva |
70 kg | Jekatěrina Vlasová Moskva |
61 kg | Taťána Susaková Lipetsk |
60 kg |
TLAČIT | Aminat Maskhadova Dagestán , Moskva |
90 kg | Jekatěrina Vlasová Moskva |
78 kg | Taťána Susaková Lipetsk |
76 kg |
Součet | Aminat Maskhadova Dagestán , Moskva |
160 kg | Jekatěrina Vlasová Moskva |
139 kg | Taťána Susaková Lipetsk |
136 kg |
53 kg | ||||||
pomlčka | Naděžda Perelygina Moskva |
86 kg | Světlana Cheremshanova Shadrinsk |
83 kg | Maria Lubina Petrohrad |
78 kg |
TLAČIT | Světlana Cheremshanova Shadrinsk |
106 kg | Naděžda Perelygina Moskva |
100 kg | Maria Lubina Petrohrad |
100 kg |
Součet | Světlana Cheremshanova Shadrinsk |
189 kg | Naděžda Perelygina Moskva |
186 kg | Maria Lubina Petrohrad |
186 kg |
58 kg | ||||||
pomlčka | Elena Shadrina Petrohrad , Čeljabinská oblast |
97 kg | Tatyana Aleeva Kemerovo region , Novosibirsk region |
88 kg | Anastasia Begunova Krasnojarsk |
86 kg |
TLAČIT | Elena Shadrina Petrohrad , Čeljabinská oblast |
121 kg | Tatyana Aleeva Kemerovo region , Novosibirsk region |
110 kg | Anastasia Begunova Krasnojarsk |
104 kg |
Součet | Elena Shadrina Petrohrad , Čeljabinská oblast |
218 kg | Tatyana Aleeva Kemerovo region , Novosibirsk region |
198 kg | Anastasia Begunova Krasnojarsk |
190 kg |
63 kg | ||||||
pomlčka | Svetlana Tsarukaeva Moskevská oblast , Severní Osetie |
105 kg | Elena Birshkis Novosibirská oblast , Kemerovská oblast |
95 kg | Ruzana Kulova Kabardino-Balkaria , Moskva |
90 kg |
TLAČIT | Svetlana Tsarukaeva Moskevská oblast , Severní Osetie |
125 kg | Elena Birshkis Novosibirská oblast , Kemerovská oblast |
115 kg | Ruzana Kulova Kabardino-Balkaria , Moskva |
103 kg |
Součet | Svetlana Tsarukaeva Moskevská oblast , Severní Osetie |
230 kg | Elena Birshkis Novosibirská oblast , Kemerovská oblast |
210 kg | Ruzana Kulova Kabardino-Balkaria , Moskva |
193 kg |
69 kg | ||||||
pomlčka | Victoria Dostovalova Transbajkalské území , Chita |
101 kg | Světlana Lobanová Moskva |
100 kg | Taťána Matveeva Petrohrad |
100 kg |
TLAČIT | Taťána Matveeva Petrohrad |
135 kg | Victoria Dostovalova Transbajkalské území , Chita |
123 kg | Světlana Lobanová Moskva |
118 kg |
Součet | Taťána Matveeva Petrohrad |
235 kg | Victoria Dostovalova Transbajkalské území , Chita |
224 kg | Světlana Lobanová Moskva |
218 kg |
75 kg | ||||||
pomlčka | Nadezhda Evstyukhina Moskva |
120 kg | Ludmila Anina Moskva , oblast Rjazaň |
110 kg | ||
TLAČIT | Nadezhda Evstyukhina Moskva |
155 kg | Ludmila Anina Moskva , oblast Rjazaň |
145 kg | ||
Součet | Nadezhda Evstyukhina Moskva |
275 kg | Ludmila Anina Moskva , oblast Rjazaň |
255 kg | ||
nad 75 kg | ||||||
pomlčka | Tatyana Kashirina Moskevská oblast , Petrohrad |
133 kg | Julia Konovalova Moskevská oblast , Moskva |
130 kg | Tatyana Krendeleva Lipetská oblast , Oryolská oblast |
110 kg |
TLAČIT | Tatyana Kashirina Moskevská oblast , Petrohrad |
170 kg | Julia Konovalova Moskevská oblast , Moskva |
162 kg | Tatyana Krendeleva Lipetská oblast , Oryolská oblast |
126 kg |
Součet | Tatyana Kashirina Moskevská oblast , Petrohrad |
303 kg | Julia Konovalova Moskevská oblast , Moskva |
292 kg | Tatyana Krendeleva Lipetská oblast , Oryolská oblast |
236 kg |
Ruské mistrovství ve vzpírání | |
---|---|
|