Rok |
Turnaj |
tým |
Hráči |
Trenér
|
2007 |
ruské mistrovství |
Moskvič (Moskva) |
O.Zharkova , N.Ezekh , A.Tyuvaeva , O.Zyablikova, G.Arsenkina |
O.Andrianová
|
2007 |
pohár Ruska |
Moskva |
O.Zharkova , K.Ezekh , A.Sidorova , G.Arsenkina, O.Zyablikova |
|
2008 |
ruské mistrovství |
Moskva |
O.Zharkova , N.Ezekh , A.Sidorova , G.Arsenkina, O.Zyablikova |
O.Andrianová
|
2009 |
pohár Ruska |
Moskva |
O.Zharkova , K.Ezekh , A.Sidorova , G.Arsenkina, O.Zyablikova |
|
2009 |
Mistrovství světa mezi mládežnickými týmy (4. místo) |
Ruský mládežnický tým |
M. Fomina , E. Galkina , A. Sidorov , D. Kozlová, G. Arsenkina |
O.Andrianová
|
2009 |
ruské mistrovství |
Moskva |
O.Zharkova , N.Ezekh , A.Sidorova , G.Arsenkina, O.Zyablikova |
O.Andrianová
|
2010 |
pohár Ruska |
ESHVSM "Moskvič-1" |
A.Sidorova , N.Ezekh , O.Zyablikova, G.Arsenkina |
|
2010 |
Mistrovství světa mezi mládežnickými týmy (5. místo) |
Ruský mládežnický tým |
A. Sidorová , M. Fomina , E. Galkina , G. Arsenkina, E. Antonova |
O.Andrianová
|
2010 |
ruské mistrovství |
Moskva |
O.Zharkova , N.Ezekh , A.Sidorova , G.Arsenkina, O.Zyablikova |
O.Andrianová
|
2011 |
pohár Ruska |
Moskvič |
A.Sidorova , O.Zyablikova, N.Ezekh , G.Arsenkina |
|
2011 |
Mistrovství světa mládeže |
Ruský mládežnický tým |
A. Sidorova , O. Zyablikova, E. Antonova , G. Arsenkina, V. Moiseeva |
O.Andrianová
|
2011 |
ruské mistrovství |
Moskva |
A.Sidorova , N.Ezekh , O.Zyablikova, G.Arsenkina, O.Lavrova |
O.Andrianová
|
2012 |
Mistrovství světa mládeže |
Ruský mládežnický tým |
A. Sidorová , O. Zyabliková, V. Moiseeva , G. Arsenkina, A. Saitova |
O.Andrianová
|
2012 |
ruské mistrovství |
Moskva-1 |
A.Sidorova , O.Zyablikova, N.Ezekh , G.Arsenkina |
O.Andrianová
|
2013 |
ruské mistrovství |
Moskva-1 |
A.Sidorova , O.Zyablikova, N.Ezekh , G.Arsenkina |
O.Andrianová
|
2015 |
ruské mistrovství |
Krasnodarské území (Soči) |
O. Žarková , Y. Guzieva , Y. Portunova , G. Arsenkina |
S. Belanov
|
2016 |
ruské mistrovství |
Krasnodarské území (Soči) |
O. Zharkova, Y. Portunova , G. Arsenkina, Y. Guzieva , N. Zaitseva |
S. Belanov
|
2016 |
Ruský superpohár |
Tým V. Moiseeva |
V.Moiseeva , U.Vasilyeva , G.Arsenkina, Yu.Guzieva , Yu.Portunova |
S. Belanov
|
2016 |
mistrovství Evropy |
ruský tým |
V.Moiseeva , U.Vasilyeva , G.Arsenkina, Yu.Guzieva , Yu.Portunova |
S. Belanov
|
2017 |
Arctic Curling Cup 2017 |
Tým V. Moiseeva |
V. Moiseeva , U. Vasilyeva , G. Arsenkina, Yu. Guzieva , Yu. Portunova |
S. Belanov
|
2018 |
zimní olympijské hry 2018 (9. místo) |
ruský tým |
V. Moiseeva , U. Vasilyeva , G. Arsenkina, Yu. Guzieva , Yu. Portunova |
S. Belanov
|
2018 |
Mistrovství světa žen |
ruský tým |
V. Moiseeva , Y. Portunova , G. Arsenkina, Y. Guzieva , Anna Sidorova |
S. Belanov
|
2018 |
Mistrovství Evropy (4. místo) |
ruský tým |
Alina Kovaleva , Anastasia Bryzgalova , Galina Arsenkina, Ekaterina Kuzmina , Ulyana Vasilyeva |
Igor Minin , Irina Kolesniková
|
2019 |
Mistrovství světa (5. místo) |
ruský tým |
Alina Kovaleva , Anastasia Bryzgalova , Galina Arsenkina, Ekaterina Kuzmina , Ulyana Vasilyeva |
Igor Minin , Irina Kolesniková
|
2019 |
ruské mistrovství |
Krasnodarské území 1 |
Yulia Portunova (4.), Olga Zharkova ( přeskočit ), Galina Arsenkina, Yulia Guzieva , Natalya Nalimova |
|
2019 |
Mistrovství Evropy (4. místo) |
ruský tým |
Alina Kovaleva , Maria Komarova , Galina Arsenkina, Ekaterina Kuzmina , Anastasia Danshina |
Irina Kolesniková , Daniel Rafael
|
2020 |
Pohár Ruska mezi ženami , mistrovství Ruska |
Petrohrad 1 |
Alina Kovaleva , Maria Komarova , Galina Arsenkina, Ekaterina Kuzmina , Vera Tyulyakova |
Anastasia Bryzgalová
|
2021 |
Mistrovství světa žen |
ruský tým |
Alina Kovaleva (skip), Yulia Portunova , Galina Arsenkina, Ekaterina Kuzmina , Maria Komarova |
S. Belanov , I. Kolesníková
|
2021 |
Mistrovství Evropy žen (4. místo) |
ruský tým |
Alina Kovaleva (skip), Yulia Portunova , Galina Arsenkina, Ekaterina Kuzmina , Maria Komarova |
S. Belanov , I. Kolesníková
|
2022 |
zimní olympijské hry 2022 (10. místo) |
ruský tým |
Alina Kovaleva (skip), Yulia Portunova , Galina Arsenkina, Ekaterina Kuzmina , Maria Komarova |
S. Belanov , I. Kolesníková
|