Ruské mistrovství v curlingu mezi smíšenými týmy 2016 | |
---|---|
Město | Dmitrov ( Rusko ) |
Aréna | Centrum krasobruslení a curlingu MU SK "Dmitrov" |
datum | 30. dubna – 5. května 2016 |
Vítěz | Tým Petrohradu 2 |
Přeskočit | Alexandr Krušelnický |
Třetí | Anastasia Bryzgalová |
Druhý | Daniil Gorjačov |
První | Maria Duyunova |
Finalista | Krasnodarský kraj |
3. místo | Tým Petrohradu 1 |
20152017 |
Mistrovství Ruska v curlingu mezi smíšenými týmy 2016 ( Mistrovství Ruska v curlingu ve smíšené disciplíně 2016 ) se konalo od 30. dubna do 5. května 2016 ve městě Dmitrov v aréně Centra krasobruslení a curlingu MU SK "Dmitrov" [1] [ 2] [3] . Turnaj se konal v tý čas.
Turnaje se zúčastnilo 16 týmů z Moskvy (4 týmy), Petrohradu (5 týmů), Moskevské oblasti (4 týmy), Samarské oblasti (1 tým), Čeljabinsku (1 tým), Krasnodarského kraje (1 tým).
Vítěz šampionátu získal právo soutěžit jako ruský tým na mistrovství světa 2016 , které se konalo v září 2016 ve městě Kazaň ( Rusko ).
Národní tým Petrohradu 2 se stal mistrem Ruska, když ve finále vyhrál tým "Krasnodarské území" se skóre ?:? [4] . Třetí místo obsadil tým St. Petersburg 1, který vyhrál zápas o bronz tým Moskva se skóre ?:? .
Družstva jsou rozdělena do 2 skupin (A, B) po 8 týmech, kde se hraje systémem každý s každým v jednom kole. Ve skupinové fázi se týmům přidělují body: za vítězství - 2 body, za prohru - 1 bod. Poté 4 týmy , které obsadily 1. a 2. místo ve skupinách , postupují do play off , kde se hraje podle olympijského systému . Nejprve se týmy střetnou v semifinále; Vítězové semifinále ve finále hrají o 1. a 2. místo, poražení v semifinále hrají o 3. a 4. místo.
tým | Čtvrtý (přeskočit) | Třetí | Druhý | První | Náhradní | |
---|---|---|---|---|---|---|
Skupina A | ||||||
A1 | Národní tým Petrohradu 5 | Matvey Vakin | ? | ? | ? | |
A2 | Čeljabinsk | Nikita Ivančatěnko | ? | ? | ? | |
A3 | Národní tým Petrohradu 1 | Alina Kovaleva | ? | ? | ? | |
A4 | Krasnodarské území, Soči | Olga Žárková | Roman Kutuzov | Galina Arsenkina | Alexandr Kozyrev | |
A5 | Moskevská oblast 4 | Kirill Savenkov | ? | ? | ? | |
A6 | Moskevská oblast 2 | Alexander Eremin | ? | ? | ? | |
A7 | Národní tým Petrohradu 3 | Sergej Morozov | ? | ? | ? | |
A8 | Victoria-Teline (Moskva) | Jurij Morozov | ? | ? | ? | |
Skupina B | ||||||
B1 | Oblast Samara | Valentin Usenko | ? | ? | ? | |
B2 | Moskevská oblast 1 | Michail Vaskov | ? | ? | ? | |
B3 | Národní tým Petrohradu 4 | Maria Ermeichuk | ? | ? | ? | |
B4 | Nová liga (Moskva) | Georgy Davtyan | ? | ? | ? | |
B5 | Moskevská oblast 3 | Vasilij Teležkin | ? | ? | ? | |
B6 | Moskvič (Moskva) | Alexandr Čelyšev | ? | ? | ? | |
B7 | Národní tým Petrohradu 2 | Alexandr Krušelnický | Anastasia Bryzgalová | Daniil Gorjačov | Maria Duyunova | |
B8 | Moskevský tým | Andrej Suvorov | ? | ? | ? |
Časy začátku zápasů jsou uvedeny v moskevském čase (UTC+3) .
Místo | tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | V | P | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Krasnodarské území, Soči | * | 8:5 | 8:4 | 9:1 | 9:1 | 15:1 | 7:2 | 11:2 | 7 | 0 | 21 |
2 | Národní tým Petrohradu 1 | 5:8 | * | 5:4 | 10:3 | 9:1 | 7:6 | 8:5 | 9:2 | 6 | jeden | 19 |
3 | Národní tým Petrohradu 5 | 4:8 | 4:5 | * | 4:7 | 7:1 | 9:4 | 4:3 | 8:3 | čtyři | 3 | patnáct |
čtyři | Národní tým Petrohradu 3 | 1:9 | 3:10 | 7:4 | * | 7:4 | 7:6 | 2:8 | 8:9 | 3 | čtyři | 13 |
5 | Čeljabinsk | 1:9 | 1:9 | 1:7 | 4:7 | * | 13:2 | 9:4 | 7:4 | 3 | čtyři | 13 |
6 | Victoria Tealine | 1:15 | 6:7 | 4:9 | 6:7 | 2:13 | * | 8:4 | 11:3 | 2 | 5 | jedenáct |
7 | Moskevská oblast 2 | 2:7 | 5:8 | 3:4 | 8:2 | 4:9 | 4:8 | * | 9:1 | 2 | 5 | jedenáct |
osm | Moskevská oblast 4 | 2:11 | 2:9 | 3:8 | 9:8 | 4:7 | 3:11 | 1:9 | * | jeden | 6 | 9 |
Místo | tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | V | P | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Národní tým Petrohradu 2 | * | 5:3 | 9:2 | 6:3 | 6:1 | 8:2 | 7:4 | 13:2 | 7 | 0 | 21 |
2 | Moskevský tým | 3:5 | * | 9:3 | 9:5 | 5:4 | 8:4 | 6:4 | 8:4 | 6 | jeden | 19 |
3 | Moskevská oblast 1 | 2:9 | 3:9 | * | 8:6 | 5:7 | 5:4 | 8:2 | 12:2 | čtyři | 3 | patnáct |
čtyři | Nová liga (Moskva) | 3:6 | 5:9 | 6:8 | * | 9:7 | 7:3 | 5:2 | 10:2 | čtyři | 3 | patnáct |
5 | Moskevská oblast 3 | 1:6 | 4:5 | 7:5 | 7:9 | * | 8:3 | 6:5 | 11:1 | čtyři | 3 | patnáct |
6 | Moskvič | 2:8 | 4:8 | 4:5 | 3:7 | 3:8 | * | 8:6 | 11:2 | 2 | 5 | jedenáct |
7 | Národní tým Petrohradu 4 | 4:7 | 4:6 | 2:8 | 2:5 | 5:6 | 6:8 | * | 10:3 | jeden | 6 | 9 |
osm | Oblast Samara | 2:13 | 4:8 | 2:12 | 2:10 | 1:11 | 2:11 | 3:10 | * | 0 | 7 | 7 |
Semifinále | Finále | |||||||||||||||||||||
Krasnodarský kraj | deset | |||||||||||||||||||||
Moskevský tým | jeden | |||||||||||||||||||||
Krasnodarský kraj | ? | |||||||||||||||||||||
Petrohrad 2 | ? | |||||||||||||||||||||
Petrohrad 2 | deset | |||||||||||||||||||||
Petrohrad 1 | 3 | |||||||||||||||||||||
Zápas o 3. místo | ||||||||||||||||||||||
Moskevský tým | ? | |||||||||||||||||||||
Petrohrad 1 | ? | |||||||||||||||||||||
M | tým | A | V | P |
---|---|---|---|---|
Národní tým Petrohradu 2 | 9 | 9 | 0 | |
Krasnodarské území, Soči | 9 | osm | jeden | |
Národní tým Petrohradu 1 | 9 | 7 | 2 | |
čtyři | Moskevský tým | 9 | 6 | 3 |
5 | Národní tým Petrohradu 5 | 7 | čtyři | 3 |
5 | Moskevská oblast 1 | 7 | čtyři | 3 |
7 | Národní tým Petrohradu 3 | 7 | 3 | čtyři |
7 | Nová liga (Moskva) | 7 | čtyři | 3 |
9 | Čeljabinsk | 7 | 3 | čtyři |
9 | Moskevská oblast 3 | 7 | čtyři | 3 |
jedenáct | Victoria Tealine | 7 | 2 | 5 |
jedenáct | Moskvič | 7 | 2 | 5 |
13 | Moskevská oblast 2 | 7 | 2 | 5 |
13 | Národní tým Petrohradu 4 | 7 | jeden | 6 |
patnáct | Moskevská oblast 4 | 7 | jeden | 6 |
patnáct | Oblast Samara | 7 | 0 | 7 |
Mistrovství Ruska v curlingu mezi smíšenými týmy (smíšené) | |
---|---|