Ruské mistrovství v curlingu mezi smíšenými týmy 2021 | |
---|---|
Město | Novosibirsk |
Aréna | Curlingový klub "Penguin" [1] |
datum | 7. – 13. května 2021 |
Vítěz | ShVSM na ZVS (St. Petersburg) |
Přeskočit | Alexandr Orlov |
Čtvrtý | Konstantin Manasevič |
Třetí | Anastasia Babarykina |
První | Anastasia Beliková |
Finalista | Moskevská oblast 1 ( Michail Vaskov ) |
3. místo | Petrohrad 2 ( Aleksey Stukalsky ) |
2020 |
Ruské mistrovství v curlingu mezi smíšenými týmy 2021 se konalo od 7. května do 13. května 2021 ve městě Novosibirsk v aréně curlingového klubu Penguin [2] .
Turnaje se zúčastnilo 16 týmů.
Družstvo "ShVSM by ZVS" [3] ( Petrohrad ; přeskočit Alexander Orlov , který se stal mistrem Ruska mezi smíšenými týmy 2., ale jako skip poprvé) se stalo mistry Ruska, které vyhrálo tým " Moskevská oblast 1" ve finále (vynechat Michaila Vaskova ). Třetí místo obsadil tým St. Petersburg 2 (přeskočit Alexeje Stukalského ).
Družstva jsou rozdělena do 2 skupin (A, B) po 8 týmech, kde se hraje systémem každý s každým v jednom kole. Ve skupinové fázi se týmům přidělují body: 2 body za vítězství, 1 bod za prohru a 0 bodů za nedostavení se. Při shodném počtu bodů se pořadí na konci skupinové fáze provádí: u dvou družstev - podle výsledků osobního jednání, u tří a více družstev - podle průměrné hodnoty výsledků zkušebních hodů do domu před zápasy ( ang. Draw Shot Challenge, DSC , tým s nižší hodnotou zaujímá vyšší pozici). Poté 4 týmy, které obsadily 1. a 2. místo ve skupinách, postupují do play off , kde se hraje podle olympijského systému : semifinále, zápas o 3. místo a finále. Při konečném umístění týmů, které se nekvalifikovaly do play off, se zohledňuje především umístění ve skupině a u týmů se stejným umístěním průměrná hodnota výsledků zkušebních hodů do domu před zápasy (TBD, DSC). Všechny zápasy se hrají na 8 endů .
tým | 4. ( přeskočit ) | Třetí | Druhý | První | Trenér | |
---|---|---|---|---|---|---|
Skupina A | ||||||
A1 | Krasnojarské území 1 | Anna Samoiliková | Vladislav Veličko | Christina Dudková | Dmitrij Krapivin | Anna Samoiliková |
A2 | Petrohrad 2 | Alexey Stukalsky | Nkeiruka Yezeh | Oleg Krasikov | Anastasia Khalanskaya | Konstantin Zadvornov , Alexey Stukalsky |
A3 | Krasnojarské území 2 | Andrey Konchakov (4.) | Julia Kuzněcovová (přeskočit) | Vladimír Morozov | Maria Rybina | Anna Samoiliková |
A4 | Kaliningrad | Dmitrij Úporov | Vitalij Stolbouškin | Pavel Kolobukhov | Marie Šavarová | |
A5 | Moskvič | Timofey Nasonov | Sofie Orazalina | Dmitrij Sirotkin | Maria Cebriusová | D.Yu Andrianov |
A6 | Moskevská oblast 1 | Michail Vaskov | Olga Kotelníková | Alexej Tuzov | Daria Morozová | PEKLO. Gretskaya, T.A. Lukin |
A7 | Sverdlovská oblast | Sofie Yarutina | Alexej Demin | Valentina Pestereva | Valerij Motov | |
A8 | Novosibirská oblast 3 | Konstantin Kožich | Alexandra Mozzherina | Sergej Sotnikov | Alina Achmetova | Arťom Šmakov , A.N. Artěmijev |
Skupina B | ||||||
B1 | Novosibirská oblast 2 | Taťána Filjušová | Nikita Kukunin | Viktorie Sachkové | Daniel Zazulskikh | Arťom Šmakov , A.N. Artěmijev |
B2 | Novosibirská oblast 1 | Arťom Šmakov | Alexandra Stoyarosová | Ivan Kazachkov | Jekatěrina Kungurová | Arťom Šmakov , A.N. Artěmijev |
B3 | ShVSM na ZVS ( Petrohrad ) | Konstantin Manasevich (4.) | Anastasia Babarykina | Alexander Orlov (přeskočit) | Anastasia Beliková | |
B4 | Moskevská oblast 2 | Vlad Rumjancev | Alexej Filippov | Irina Rjazanová | Petr Kuzněcov | PEKLO. Gretskaya, T.A. Lukin |
B5 | Tomsk | Andrey Anishchenko (4.) | Světlana Orlová (přeskočit) | Vitalij Dubický | Natalya Šerstobitová | |
B6 | Petrohrad 1 | Alexej Timofejev | Irina Nizovceva | Jevgenij Klimov | Věra Tyuljaková | Petr Dron |
B7 | Jaroslavlská oblast | Vasilij Teležkin | Daria Semjonová | Alexandr Utkin | Maria Belyaeva | Vasilij Teležkin |
B8 | Irkutská oblast — Komsomoll 1 | Elizabeth Trukhina | Kamil Karimov | Valeria Denisenko | Nikolaj Lysakov | A.V. Trukhina |
Časy začátku utkání jsou místní ( UTC+7 ).
Skupina A
tým | A1 | A2 | A3 | A4 | A5 | A6 | A7 | A8 | V | P | Ó | TBD , cm | Místo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A1 | Krasnojarské území 1 (Samoilik) | * | 4:7 | 8:7 | 8:4 | 8:5 | 4:6 | 8:4 | 6:4 | 5 | 2 | 12 | 67,02 | 3 |
A2 | Petrohrad 2 (Stukalsky) | 7:4 | * | 12:3 | 8:2 | 6:2 | 11:3 | 6:4 | 6:9 | 6 | jeden | 13 | 28,48 | jeden |
A3 | Krasnojarské území 2 (Kuzněcova) | 7:8 | 3:12 | * | 9:1 | 4:11 | 2:7 | 4:10 | 4:5 | jeden | 6 | osm | 54,20 | 6 |
A4 | Kaliningrad (Úporov) | 4:8 | 2:8 | 1:9 | * | 5:7 | 3:6 | 5:4 | 3:7 | jeden | 6 | osm | 95,83 | osm |
A5 | Moskvič (Nasonov) | 5:8 | 2:6 | 11:4 | 7:5 | * | 2:9 | 8:1 | 8:2 | čtyři | 3 | jedenáct | 37.08 | čtyři |
A6 | Moskevská oblast 1 (Vaskov) | 6:4 | 3:11 | 7:2 | 6:3 | 9:2 | * | 9:4 | 7:6 | 6 | jeden | 13 | 35.04 | 2 |
A7 | Sverdlovská oblast (Jarutina) | 4:8 | 4:6 | 10:4 | 4:5 | 1:8 | 4:9 | * | 7:9 | jeden | 6 | osm | 77,50 | 7 |
A8 | Novosibirská oblast 3 (Kozich) | 4:6 | 9:6 | 5:4 | 7:3 | 2:8 | 6:7 | 9:7 | * | čtyři | 3 | jedenáct | 67,29 | 5 |
Skupina B
tým | B1 | B2 | B3 | B4 | B5 | B6 | B7 | B8 | V | P | Ó | TBD , cm | Místo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
B1 | Novosibirská oblast 2 (Filyushova) | * | 3:10 | 4:9 | 7:3 | 7:3 | 5:2 | 3:6 | 2:8 | 3 | čtyři | deset | 98,49 | 7 |
B2 | Novosibirská oblast 1 (Šmakov) | 10:3 | * | 4:5 | 6:7 | 5:3 | 6:2 | 5:8 | 7:3 | čtyři | 3 | jedenáct | 35,22 | čtyři |
B3 | ShVSM na ZVS (Orlov) | 9:4 | 5:4 | * | 10:5 | 6:4 | 2:8 | 3:9 | 5:6 | čtyři | 3 | jedenáct | 49,13 | 2 |
B4 | Moskevská oblast 2 (Rumjanceva) | 3:7 | 7:6 | 5:10 | * | 9:3 | 8:5 | 6:5 | 4:7 | čtyři | 3 | jedenáct | 48,65 | 3 |
B5 | Tomsk (Aniščenko) | 3:7 | 3:5 | 4:6 | 3:9 | * | 3:9 | 4:6 | 5:4 | jeden | 6 | osm | 67,84 | osm |
B6 | Petrohrad 1 (Timofejev) | 2:5 | 2:6 | 8:2 | 5:8 | 9:3 | * | 7:3 | 7:3 | čtyři | 3 | jedenáct | 51,68 | 5 |
B7 | Jaroslavlská oblast (Teležkin) | 6:3 | 8:5 | 9:3 | 5:6 | 6:4 | 3:7 | * | 6:3 | 5 | 2 | 12 | 84,61 | jeden |
B8 | Irkutská oblast – Komsomoll 1 (Trukhina) | 8:2 | 3:7 | 6:5 | 7:4 | 4:5 | 3:7 | 3:6 | * | 3 | čtyři | deset | 59,58 | 6 |
Semifinále | Finále | |||||||||||||||||||||
A-1 | Petrohrad 2 (Stukalsky) |
5 | ||||||||||||||||||||
B-2 | ShVSM na ZVS (Orlov) |
6 | ||||||||||||||||||||
ShVSM na ZVS (Orlov) |
9 | |||||||||||||||||||||
Moskevská oblast 1 (Vaskov) |
0 | |||||||||||||||||||||
B-1 | Jaroslavlská oblast (Teležkin) |
2 | ||||||||||||||||||||
A-2 | Moskevská oblast 1 (Vaskov) |
čtyři | ||||||||||||||||||||
Zápas o 3. místo | ||||||||||||||||||||||
Petrohrad 2 (Stukalsky) |
6 | |||||||||||||||||||||
Jaroslavlská oblast (Teležkin) |
jeden | |||||||||||||||||||||
Semifinále. 12. května, 9:00
Místo A | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | Celkový |
(A-1) Petrohrad 2 (Stukalsky) | 0 | 3 | 0 | 0 | jeden | 0 | jeden | 0 | 5 |
(B-2) ShVSM na ZVS (Orlov) | 0 | 0 | jeden | 2 | 0 | jeden | 0 | 2 | 6 |
Místo D | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | Celkový |
(A-2) Moskevská oblast 1 (Vaskov) | jeden | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | jeden | X | čtyři |
(B-1) Jaroslavlská oblast (Telezhkin) | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | X | 2 |
Zápas o 3. místo. 12. května, 14:00
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | Celkový |
Jaroslavlská oblast (Teležkin) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | jeden | X | X | jeden |
Petrohrad 2 (Stukalsky) | 2 | jeden | jeden | 2 | 0 | 0 | X | X | 6 |
Finále. 12. května, 14:00
Místo C | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | Celkový |
ShVSM na ZVS (Orlov) | 0 | 2 | jeden | jeden | čtyři | jeden | X | X | 9 |
Moskevská oblast 1 (Vaskov) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | 0 |
Místo | tým | A | V | P | SHP | TBD , cm |
---|---|---|---|---|---|---|
ShVSM na ZVS ( Alexander Orlov ) | 9 | 6 | 3 | 2 | 49,13 | |
Moskevská oblast 1 ( Michail Vaskov ) | 9 | 7 | 2 | 2 | 35.04 | |
Petrohrad 2 ( Aleksey Stukalsky ) | 9 | 7 | 2 | jeden | 28,48 | |
čtyři | Jaroslavská oblast ( Vasilij Teležkin ) | 9 | 5 | čtyři | jeden | 84,61 |
5 | Moskevská oblast 2 ( Vlada Rumyantseva ) | 7 | čtyři | 3 | 3 | 48,65 |
6 | Krasnojarské území 1 ( Anna Samoilik ) | 7 | 5 | 2 | 3 | 67,02 |
7 | Novosibirská oblast 1 ( Arťom Šmakov ) | 7 | čtyři | 3 | čtyři | 35,22 |
osm | Moskvič (Timofey Nasonov) | 7 | čtyři | 3 | čtyři | 37.08 |
9 | Petrohrad 1 ( Aleksey Timofeev ) | 7 | čtyři | 3 | 5 | 51,68 |
deset | Novosibirská oblast 3 (Konstantin Kozich) | 7 | čtyři | 3 | 5 | 67,29 |
jedenáct | Krasnojarské území 2 (Julija Kuzněcovová) | 7 | jeden | 6 | 6 | 54,20 |
12 | Irkutská oblast – Komsomol 1 (Elizaveta Trukhina) | 7 | 3 | čtyři | 6 | 59,58 |
13 | Sverdlovská oblast (Sofja Yarutina) | 7 | jeden | 6 | 7 | 77,50 |
čtrnáct | Novosibirská oblast 2 (Taťána Filjušova) | 7 | 3 | čtyři | 7 | 98,49 |
patnáct | Tomsk (Světlana Orlová) | 7 | jeden | 6 | osm | 67,84 |
16 | Kaliningrad (Dmitrij Uporov) | 7 | jeden | 6 | osm | 95,83 |
Mistrovství Ruska v curlingu mezi smíšenými týmy (smíšené) | |
---|---|
2019–20 2021–22 " | Sezóna 2020-21 v ruském curlingu «|||
---|---|---|---|
| |||
| |||
| |||
|