Ruský curlingový pohár mezi smíšenými týmy 2011 | |
---|---|
Město | Dmitrov |
Aréna | Centrum krasobruslení a curlingu MU SK "Dmitrov" |
datum | 30. srpna – 2. září 2011 |
Vítěz | ESHVSM "Moskvich"-1 ( Alexander Kirikov ) |
Přeskočit | Alexandr Kirikov |
Třetí | Viktorie Makaršina |
Druhý | Vadim Školnikov |
První | Anna Lobová |
Náhradní | Anton Kalalb |
Finalista | ESHVSM "Moskvich"-2 ( Roman Kutuzov ) |
3. místo | Albatros ( Olga Žárková ) |
20102012 |
Ruský Curling Cup mezi smíšenými týmy 2011 ( Ruský Curling Cup ve smíšené disciplíně 2011 ) se konal od 30. srpna do 2. září 2011 ve městě Dmitrov ( Moskevská oblast ) v aréně "Centrum krasobruslení a curlingu MU SK" Dmitrov "" [1] . Turnaj se konal již počtvrté.
Turnaje se zúčastnilo 15 týmů.
Pohár vyhrál tým ESHVSM Moskvič-1 ( Moskva , skip Alexander Kirikov ), který ve finále vyhrál tým ESHVSM Moskvich-1 ( Moskva , skip Roman Kutuzov ). Třetí místo obsadil tým Albatros ( Kaliningrad , skipperka Olga Zharkova ).
Družstva jsou rozdělena do 3 skupin (A, B, C) po 5 týmech, kde se hraje systémem každý s každým v jednom kole. Ve skupinové fázi se týmům přidělují body: za výhru - 3 body, za prohru - 1 bod, za nedostavení se ke hře - 0 bodů. Při stejném počtu vítězství (získaných bodů) jsou týmy seřazeny následovně: hlavním ukazatelem pro opuštění podskupiny týmu je součet získaných bodů; v případě rovnosti bodů dvou družstev se jejich pořadí provádí podle výsledku osobního setkání mezi nimi; v případě rovnosti bodů u tří a více týmů se jejich pořadí provádí podle součtu zkušebních hodů do domečku ( Eng. Draw Shot Challenge, DSC , v centimetrech, tým s nižším počtem zaujímá vyšší místo) .
Poté 8 týmů (6 týmů, které se umístily na 1. a 2. místě ve skupinách a další 2 týmy ze 3. míst ve skupinách s nejlepšími výsledky co do množství testovacích střel do domu, DSC) jde do druhého. etapa, play-off , kde se hraje podle olympijského systému : čtvrtfinále, semifinále, zápas o 3. místo a finále.
V konečné klasifikaci jsou týmy, které prohrají v play off ve čtvrtfinále, seřazeny podle DSC na 5-8 místech; týmy, které se nekvalifikovaly do play-off - podle obsazeného místa ve skupině, a mezi týmy, které se ve skupinách umístily na stejném místě - podle DSC.
Časy zahájení zápasů jsou uvedeny v místním čase ( UTC+3 ).
tým | 4. ( přeskočit ) | Třetí | Druhý | První | Náhradní |
---|---|---|---|---|---|
Albatros ( Kaliningrad ) | Olga Žárková | Vitalij Karpinskij | Alice Tregubová | Leonid Rivkind | |
Dmitrov -1 | Alexej Kulikov | Marina Vdovina | Alexander Eremin | Daria Morozová | |
Dmitrov -2 | Ksenia Ševčuk | Alexej Tuzov | Olga Kotelníková | Alexandr Chistov | Daria Šteksová |
Moskva | Alina Biktimírová | Alexandr Čelyšev | Valerie Šelkové | Igor Setděkov | |
Moskvič-1 ( Moskva ) | Margarita Fomina | Jevgenij Arkhipov | Jekatěrina Antonová | Sergej Manulyčev | |
Moskvič-2 ( Moskva ) | Vadim Stebakov | Naděžda Lepezinová | Jevgenij Tavyrikov | Alexandra Saitová | |
Moskevská oblast ( Dmitrov ) | Alexej Gorjunov | Anna Gretská | Dmitrij Tarakanov | Taťána Lukina | Julia Storozheva |
Petrohrad -1 | Jana Nekrasová | Alexandr Orlov | Maria Duyunova | Ivan Uleděv | Viktorie Mojsejová |
Petrohrad -2 | Artur Razhabov | Alina Kovaleva | Petr Dron | Julia Zadorozhnaya | |
Petrohrad -3 | Oksana Gertová | Alexandr Krušelnický | Oksana Glushchenko | Dmitrij Startsev | |
Petrohrad -4 | Marii Rustamovou | Vladislav Gončarenko | Olesya Kolesnikovová | Alexandr Badilin | |
Petrohrad -5 | Světlana Jakovleva | Ilja Badilin | Nika Moiseeva | Viktor Vorobjov | |
ESHVSM "Moskvich"-1 ( Moskva ) | Alexandr Kirikov | Viktorie Makaršina | Vadim Školnikov | Anna Lobová | Anton Kalalb |
ESHVSM "Moskvich"-2 ( Moskva ) | Roman Kutuzov | Kira Ezeh | Vadim Raev | Jekatěrina Galkina | |
Yunost-Metar ( Čeljabinsk ) | Daria Yaschenko | Sergej Gluchov | Anna Kunceva | Dmitrij Mironov |
tým | A1 | A2 | A3 | A4 | A5 | V | P | Ó | DSC , cm | Místo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A1 | Petrohrad-2 (Artur Razhabov) | * | 3:8 | 11:0 | 11:1 | 5:4 | 3 | jeden | deset | 237,3 | 2 |
A2 | ESHVSM "Moskvich" -2 (Roman Kutuzov) | 8:3 | * | 14:0 | 4:8 | 9:0 | 3 | jeden | deset | 273,0 | jeden |
A3 | Dmitrov-2 (Ksenia Shevchuk) | 0:11 | 0:14 | * | 2:9 | 3:12 | 0 | čtyři | čtyři | 366,6 | 5 |
A4 | Yunost-Metar (Daria Yashchenko) | 1:11 | 8:4 | 9:2 | * | 3:13 | 2 | 2 | osm | 376,5 | čtyři |
A5 | Petrohrad-5 (Svetlana Yakovleva) | 4:5 | 0:9 | 12:3 | 13:3 | * | 2 | 2 | osm | 287,7 | 3 |
tým | B1 | B2 | B3 | B4 | B5 | V | P | Ó | DSC , cm | Místo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
B1 | Moskvič-1 (Margarita Fomina) | * | 8:2 | 10:1 | 3:8 | 7:8 | 2 | 2 | osm | 517,8 | 3 |
B2 | Albatros (Olga Žharková) | 2:8 | * | 10:3 | 3:1 | 9:1 | 3 | jeden | deset | 168,5 | jeden |
B3 | Petrohrad-4 (Maria Rustamová) | 1:10 | 3:10 | * | 3:6 | 8:4 | jeden | 3 | 6 | 117,2 | čtyři |
B4 | Petrohrad-1 (Yana Nekrasova) | 8:3 | 1:3 | 6:3 | * | 6:4 | 3 | jeden | deset | 147,3 | 2 |
B5 | Dmitrov-1 (Alexej Kulikov) | 8:7 | 1:9 | 4:8 | 4:6 | * | jeden | 3 | 6 | 281,3 | 5 |
tým | C1 | C2 | C3 | C4 | C5 | V | P | Ó | DSC , cm | Místo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C1 | ESHVSM "Moskvich" -1 (Alexander Kirikov) | * | 6:4 | 5:4 | 7:4 | 6:5 | čtyři | 0 | 12 | 164,6 | jeden |
C2 | Moskvič-2 (Vadim Stebakov) | 4:6 | * | 7:3 | 10:4 | 3:8 | 2 | 2 | osm | 363,1 | 2 |
C3 | Moskevská oblast (Alexej Gorjunov) | 4:5 | 3:7 | * | 11:2 | 7:6 | 2 | 2 | osm | 445,8 | 3 |
C4 | Petrohrad-3 (Oksana Gertova) | 4:7 | 4:10 | 2:11 | * | 7:6 | jeden | 3 | 6 | 530,1 | čtyři |
C5 | Moskva (Alina Biktimirova) | 5:6 | 8:3 | 6:7 | 6:7 | * | jeden | 3 | 6 | 149,8 | 5 |
Čtvrtfinálové dvojice byly vytvořeny následovně: družstva se umístila v celkovém hodnocení a seřadila se podle počtu bodů a výsledků etapových hodů. Poté se týmy utkaly každý s každým ve dvojicích: 1-8, 2-7, 3-6 a 4-5 míst.
Čtvrtfinále | Semifinále | Finále | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4 (B-2) | Petrohrad-1 (Yana Nekrasova) |
2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
5 (A-2) | Petrohrad-2 (Artur Razhabov) |
6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Petrohrad-2 (Artur Razhabov) |
5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
ESHVSM "Moskvich" -1 (Alexander Kirikov) |
7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1 (C-1) | ESHVSM "Moskvich" -1 (Alexander Kirikov) |
9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
8(C-3) | Moskevská oblast (Alexej Gorjunov) |
0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
ESHVSM "Moskvich" -1 (Alexander Kirikov) |
osm | |||||||||||||||||||||||||||||||||
ESHVSM "Moskvich" -2 (Roman Kutuzov) |
6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
3 (A-1) | ESHVSM "Moskvich" -2 (Roman Kutuzov) |
9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6(C-2) | Moskvič-2 (Vadim Stebakov) |
3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
ESHVSM "Moskvich" -2 (Roman Kutuzov) |
7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Albatros (Olga Žharková) |
3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
2(B-1) | Albatros (Olga Žharková) |
9 | Zápas o 3. místo | |||||||||||||||||||||||||||||||
7 (A-3) | Petrohrad-5 (Svetlana Yakovleva) |
3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Petrohrad-2 (Artur Razhabov) |
3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Albatros (Olga Žharková) |
7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Semifinále. 2. září, 8:30
Místo A | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | Celkový |
ESHVSM "Moskvich" -1 (Alexander Kirikov) | 0 | 3 | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | 2 | 7 |
Petrohrad-2 (Artur Razhabov) | jeden | 0 | 3 | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | 5 |
Místo D | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | Celkový |
ESHVSM "Moskvich" -2 (Roman Kutuzov) | 0 | jeden | jeden | 2 | jeden | 0 | 2 | X | 7 |
Albatros (Olga Žharková) | jeden | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | X | 3 |
Zápas o 3. místo. 2. září, 14:30
Místo C | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | Celkový |
Albatros (Olga Žharková) | jeden | jeden | 0 | čtyři | 0 | jeden | X | X | 7 |
Petrohrad-2 (Artur Razhabov) | 0 | 0 | 2 | 0 | jeden | 0 | X | X | 3 |
Finále. 2. září, 14:30
Místo B | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | Celkový |
ESHVSM "Moskvich" -1 (Alexander Kirikov) | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | jeden | jeden | 2 | osm |
ESHVSM "Moskvich" -2 (Roman Kutuzov) | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Místo | Tým (přeskočit) | A | V | P | MG | DSC , cm |
---|---|---|---|---|---|---|
ESHVSM "Moskvich"-1 ( Alexander Kirikov ) | 7 | 7 | 0 | jeden | 164,6 | |
ESHVSM "Moskvich"-2 ( Roman Kutuzov ) | 7 | 5 | 2 | jeden | 273,0 | |
Albatros ( Olga Žárková ) | 7 | 5 | 2 | jeden | 168,5 | |
čtyři | Petrohrad-2 ( Artur Razhabov ) | 7 | čtyři | 3 | 2 | 237,3 |
5 | Petrohrad-1 ( Yana Nekrasova ) | 5 | 3 | 2 | 2 | 147,3 |
6 | Petrohrad-5 (Svetlana Yakovleva) | 5 | 2 | 3 | 3 | 287,7 |
7 | Moskvič-2 (Vadim Stebakov) | 5 | 2 | 3 | 2 | 363,1 |
osm | Moskevská oblast (Alexej Gorjunov) | 5 | 2 | 3 | 3 | 445,8 |
9 | Moskvič-1 ( Margarita Fomina ) | čtyři | 2 | 2 | 3 | 517,8 |
deset | Petrohrad-4 (Maria Rustamová) | čtyři | jeden | 3 | čtyři | 117,2 |
jedenáct | Yunost-Metar (Daria Yashchenko) | čtyři | 2 | 2 | čtyři | 376,5 |
12 | Petrohrad-3 (Oksana Gertova) | čtyři | jeden | 3 | čtyři | 530,1 |
13 | Moskva ( Alina Biktimirova ) | čtyři | jeden | 3 | 5 | 149,8 |
čtrnáct | Dmitrov-1 ( Aleksey Kulikov ) | čtyři | jeden | 3 | 5 | 281,3 |
patnáct | Dmitrov-2 (Ksenia Shevchuk) | čtyři | 0 | čtyři | 5 | 366,6 |