Seznam poslanců Nejvyšší rady BASSR 9. svolání
Aktuální verze stránky ještě nebyla zkontrolována zkušenými přispěvateli a může se výrazně lišit od
verze recenzované 17. července 2017; kontroly vyžadují
5 úprav .
Poslanci Nejvyšší rady BASSR devátého svolání (274 poslanců) [1]
Nejvyšší sovět Bashkir ASSR byl vytvořen v souladu s ústavou BASSR z roku 1937. Nejvyšší sovět Baškirské ASSR je nejvyšším orgánem státní moci v Baškirské ASSR, kompetentní řešit všechny otázky, které Ústava SSSR, Ústava RSFSR a Ústava Bashkirské ASSR spadají do jurisdikce Baškiru. ASSR. Činnost Nejvyššího sovětu Bashkir ASSR je založena na kolektivní, svobodné, obchodní diskusi a řešení problémů, publicitě, pravidelném podávání zpráv Nejvyššímu sovětu Bashkir ASSR o jím vytvořených orgánech, širokém zapojení občanů do řízení státních a veřejných záležitostí, neustálé zohledňování veřejného mínění.
Výkon pravomocí Nejvyššího sovětu Baškirské ASSR je založen na aktivní účasti každého zástupce Nejvyššího sovětu Bashkirské ASSR na její práci. Zástupce vykonává své pravomoci, aniž by porušil výrobní nebo servisní činnost.
Až do 70. let 20. století sídlil Nejvyšší sovět Baškirské ASSR na adrese: BASSR, Ufa, st. Puškin, zemřel 106.
Seznam poslanců Nejvyšší rady BASSR devátého svolání [2] :
- Girfanov, Vakil Kaleevich , předseda Nejvyšší rady BASSR , volební obvod Ural č. 57, okres Sovetsky , Ufa
- Nagaev, Askhat Ilyasovich , místopředseda Nejvyšší rady BASSR, volební obvod Ishlin č. 127, okres Aurgazinsky
- Petrova, Valentina Nikolaevna , místopředsedkyně Nejvyšší rady BASSR, volební obvod Alexandra Něvského č. 3, Kalininskij okres , Ufa
- Abdrakhmanov, Barei Abdrakhmanovich , Hornický volební obvod č. 76, Kumertau
- Abdrakhmanov, Anvar Mullagalievich , Raevsky volební obvod č. 154
- Abdulov, Marcel Khabibovich , Nikolaevský volební obvod č. 230, Tuymazinsky okr .
- Abišina, Roza Fatkullinovna , volební obvod Gorkého č. 32, okres Ordzhonikidzevsky , Ufa
- Azamatova, Gabita Zagitovna , Beloretsk volební obvod č. 143, Beloretsk okr .
- Aknazarov, Zekeria Sharafutdinovich , městský volební obvod Blagoveščensk č. 152, Blagoveščenskij okres
- Aminev, Achmet Gataevich , Fedorovský volební obvod č. 240, Fedorovský obvod
- Aminov, Leron Khalitovich , západní volební obvod č. 87, Salavat
- Amirov, Mars Gizitdinovich , stavební obvod č. 62, Belebey
- Andryushchenko, Lyubov Nikolaevna , Park volební obvod č. 52, Sovetsky okres , Ufa
- Araslangulov, Bariy Kinzyabulatovich, Araslangulovsky volební obvod č. 223, Sterlibashevsky okr .
- Asadullina Fania Gindullovna , Matrosovský volební obvod č. 11, Kalininskij okres , Ufa
- Afridonov, Midkhat Vafievich , Uljanovsk volební obvod č. 40, Ordzhonikidzevsky okres , Ufa
- Akhiyarova, Dakhia Kadyrovna , Novonagaevskij volební obvod č. 200, Krasnokamskij okres
- Achmadullin, Fidai Safiullinovich , Šaripov volební obvod č. 208, okres Kumertau
- Achmatchanova, Ilyuza Rakhimyanovna , Tazlarovský volební obvod č. 158, Buraevskij okr .
- Achmerov, Rim Nazmievich , důlní obvod č. 95, Sibay
- Achmetzyanov, Achmet Karimovich , volební obvod Verchneavzyansky č. 144, okres Beloretsk
- Achunzyanov, Tagir Ismagilovich , Novobaltachevsky volební obvod č. 243, Chekmagushevsky okr .
- Ayupova, Fatima Farvaztdinovna , Urmijazov volební obvod č. 126, Askinskij okres
- Bazhanova, Vera Vasilievna , Poltavský volební obvod č. 53, Sovětský okres , Ufa
- Bayrushin, Michail Alexandrovič , Pokrovsky volební obvod č. 154, Blagoveščenskij okres
- Bakijev, Mukhamet Gabidullovich , Burlinsky volební obvod č. 161, okres Gafury
- Bakirov, Ural Nasyrovich , Kugarchinsky volební obvod č. 202, Kugarchinsky okr .
- Balajev, Anatolij Pavlovič , Serafimovský volební obvod č. 112, Tuymazy
- Barbazyuk Pavel Grigorievich , volební obvod Aksenov č. 120, Alsheevsky okr .
- Basyrova, Zulfira Khabibovna , Bolsheustikinsky volební obvod č. 213, Mechetlinsky obvod
- Batanov, Nikolaj Jakovlevič , volební obvod Aisky č. 43, Sovětský okres , Ufa
- Battalov, Marat Salyakhovich , Mrakovský volební obvod č. 203, Kugarchinsky okr .
- Bakhtiyarov, Ravil Kutdusovich , Oktyabrsky volební obvod č. 19, Kirovský okres , Ufa
- Bachurin, Dmitrij Grigorievič , Šaranský volební obvod č. 251, Šaranský okres
- Basharov, Fidai Sharifyanovich , Kuzeevsky volební obvod č. 156, obvod Buzdjaksky
- Bayazitov, Nuritdin Mukhitdinovich , Krasnoklyuchevsky volební obvod č. 219, okres Nurimanovskiy
- Belalov, Musa Gaisinovich , Voskresensky volební obvod č. 209, Meleuzovsky okr .
- Beljajeva, Alexandra Nikolajevna , Zatonskij volební obvod č. 27, Leninský obvod , Ufa
- Blagorazumova, Olga Mikhailovna , Starotujmazinský volební obvod č. 232, Tuymazinský obvod
- Borisov, Konstantin, Alekseevič , Novo-Aleksandrovsky volební obvod č. 51
- Borodin, Evgeny Matveevich , Zheleznodorozhny volební obvod č. 74, Kumertau
- Brovtsova, Ljubov Vasilievna , volební obvod Aslykul č. 164, okr. Davlekanovskij
- Bulgakov, Marat Sakhipovič , severní volební obvod č. 15, Kalininskij okres , Ufa
- Barma Alexander Ivanovič , volební obvod Ropné pole č. 84, Okťabrskij
- Vagina Elza Akhatovna , Gagarinskij volební obvod č. 31, okres Ordzhonikidzevsky , Ufa
- Valieva, Shaura Gafurovna , Jihozápadní volební obvod č. 108, Sterlitamak
- Valishin, Sharif Achmetovich , Leninsky volební obvod č. 64, Beloretsk
- Varfolomeev, Dmitrij Fedorovič , petrochemický volební obvod č. 35, okres Ordzhonikidzevsky , Ufa
- Vasiliev, Vladimir Efimovich, Inzersky volební obvod č. 124, okres Archangelsk
- Vachitov, Shakir Kazykhanovič , Neftekamsk volební obvod č. 77, Neftekamsk
- Vachitov, Šavali Mukhametovič , Tajmasovský volební obvod č. 206, okres Kumertau
- Vakhitova, Lena Nurullinovna , Karamaly-Gubeevsky volební obvod č. 256
- Veselov, Semjon Michajlovič , Krasnousolskij volební obvod č. 162, okres Gafury
- Vetlín, Ivan Iljič , Starobazanovský volební obvod č. 149, Birský okr .
- Vidineeva, Ljudmila Nikolaevna , Leninský volební obvod č. 75, Kumertau
- Volik Ivan Fomich , volební obvod Karlaman č. 194, okres Karmaskaly
- Volkova, Elizaveta Mikhailovna , Majakovskij volební obvod č. 49, Sovětský okres , Ufa
- Voyushin, Vladimir Leonidovič , Starosullinsky volební obvod č. 174, Ermekeyevsky obvod
- Gadelshina, Shagura Rhimyanovna , Arslanovsky volební obvod č. 197, Kiginsky obvod
- Gaznanov, Miniyar Bakhtievich , Petrovský volební obvod č. 187, Ishimbay District
- Gaisin, Shaikhutdin Musinovich , Mijakibaševskij volební obvod č. 218, Mijakinskij okres
- Galeev, Akhtyam Shakirovich , severní volební obvod č. 111, Tuymazy
- Galeeva, Rosa Sadykovna , Ordzhonikidzevsky volební obvod č. 37, Ordzhonikidzevsky okres , Ufa
- Galiakberov, Gainiyat Galimullinovich , Arslanovsky volební obvod č. 246, Chishminsky okres
- Galimova, Flyura Mansurovna , Dimitrovskij volební obvod č. 5, Kalininskij okres , Ufa
- Galiullin, Kim Nigmaevich , Krasnokholmsky volební obvod č. 189, Kaltasinský okres
- Gamilov, Nadim Gatich , Kurdymský volební obvod č. 228, okres Tatyshli
- Gardanov, Rifgat Timirbayevich , Yazykovskiy volební obvod č. 151
- Gareev, Musa Gaisinovich , Kommunarovsky volební obvod č. 9, Kalininskij okres , Ufa
- Gareev, Rif Rakhimovich , Novikov volební obvod č. 51, Sovětský okres , Ufa
- Gareev, Rif Rakhimovič , volební obvod Kaltasinskij č. 215
- Gareyshin, Askhat Gareyshinovich , volební obvod Karaidel č. 191, okres Karaidel
- Garipova, Nailya Fatykhovna , volební obvod Nurimanov č. 220, okres Nurimanov
- Gayazova, Gulslu Khalilovna , Stavební obvod č. 79, Neftekamsk
- Němec, Vladimir Michajlovič , Kalininův volební obvod č. 148
- Gilvanov, Achmet-Sultan Nabievich , Kalinnikovsky volební obvod č. 148, Birsky okres
- Gildanov, Khalyaf Gilvanovich , Rsaevsky volební obvod č. 184, Ilishevsky okres
- Gončarová, Anna Petrovna , Mijakinský volební obvod č. 217, Mijakinský obvod
- Goryunova, Maria Egorovna , volební obvod Akmurun č. 130, Baimaksky okr .
- Grishkov, Ivan Timofeevich , Promyslovy volební obvod č. 72, Ishimbay
- Gulina, Elvira Alexandrovna , Blagoveshchensky venkovský volební obvod č. 153, Blagoveshchensky okres
- Davletbaev, Dalgat Shagimardanovich , Oktjabrskij volební obvod č. 103, Sterlitamak
- Davletshin, Achmet Ziganshinovich , Jazykovskij volební obvod č. 151, Blagovarskij okres
- Davletshin, Farid Kanzelmagarifovich , Starokalmaševský volební obvod č. 244, Chekmagushevsky okres
- Dashkin, Remel Mirgazianovich , Bik-Karmalinsky volební obvod č. 165, Davlekanovský okres
- Deev, Gennady Arkadievich , Sportovní volební okrsek č. 56, Sovětský okres , Ufa
- Evbatyrov, Ravgat Tukhvatovich , Usen-Ivanovsky volební obvod č. 140, Belebeevsky okr .
- Evstafieva, Anna Ivanovna , východní volební obvod č. 86, Salavat
- Ezova, Ljubov Konstantinovna , Novo-Aleksandrovsky volební obvod č. 36, Ordzhonikidzevsky okres , Ufa
- Yemchenko, Vladimir Stepanovič , Tirlyansky volební obvod č. 80
- Zaidullina, Tarzima Gazizyanovna , volební obvod Ziriklin č. 250, okres Sharansky
- Zainetdinov, Yuner Zuferovich , levobřežní volební obvod č. 71, Ishimbay
- Zajcev, Michail Alekseevič , volební obvod Severní Pasad č. 67
- Zakirov, Rauf Abdulkhakovich , volební obvod Baymak č. 131, okres Baymak
- Zayasha Vladimir Nikolaevich , Gubkinsky volební obvod č. 106
- Ziganshin, Sabir Shayakhmetovich , Kandrin volební obvod č. 110, Tuymazy
- Zueva, Klavdia Fedorovna , Zheleznodorozhny volební obvod č. 46, Sovětský okres , Ufa
- Ivanov, Kuzma Fedotovič , Bizhbulyak volební obvod č. 146, Bizhbulyak District
- Ivšin, Arkadij Ignatievič , volební obvod Duvan č. 167, okres Duvan
- Idrisov, Indus Mirgasimovich , Kiginskij volební obvod č. 198, Kiginskij okr .
- Idrisova, Lyalya Khazievna , Kalininskij volební obvod č. 8, Kalininskij okres , Ufa
- Izvozchikov, Valentin, Glebovič , Okťabrskij volební obvod č. 65, Beloretsk
- Ilbulov, Kurbangalei Nigamatovich , Sibay volební obvod č. 132, Baimaksky okres
- Imamov, Rais Imamovich , Tubinsky volební obvod č. 133, Baimaksky okr .
- Imangulov, Dinislam Islamovich , Krasnoznamensky volební obvod č. 100, Sterlitamak
- Isinbaeva, Maria Ignaevna , Churaevsky volební obvod č. 216, Miškinský obvod
- Islikaeva, Ekaterina Islikaevna , Kaltasinsky volební obvod č. 188, Kaltasinsky okr .
- Ismagilov, Zagir Garipovič , Asyanovsky volební obvod č. 170, Dyurtyulinsky okres
- Ismagilov, Abdulla Giniyatovich , Ermolaevsky volební obvod č. 205, okres Kumertau
- Iskhakova, Rauza Gaifullinovna , volební obvod Angasjak č. 169, Dyurtyulinsky okres
- Ishmukhametov, Ismagil Baimukhametovich , Kuruchevsky volební obvod č. 135, Bakalinský okres
- Kalanov, Ibys Salakhovich , Ropný volební obvod č. 78, Neftekamsk
- Kalimullina Valentina Semjonovna , Stanice volební obvod č. 54, Sovětský okres , Ufa
- Kamalov, Minigalim Khazigalievich , Bayramgulov volební obvod č. 236, Uchalinsky okr .
- Karimov, Vil Sagitovich , sovětský volební obvod č. 22, Kirovský okres , Ufa
- Karmakova, Ekaterina Vasilievna , Jumaguzinsky volební obvod č. 204, Kugarchinsky okr .
- Karnopalov, Alexander Nikolaevič , jižní volební obvod č. 109, Sterlitamak
- Kartsev, Jevgenij Vasiljevič , Energetický obvod č. 80, Neftekamsk
- Kinzin, Rashit Kinzinovich , volební obvod Salavat č. 222, okr. Salavat
- Kirsanov, Alexey Petrovich , tovární volební obvod č. 63, Beloretsk
- Kolesničenko, Irina Filippovna , centrální volební obvod č. 92, Salavat
- Kondakov, Dmitrij Ivanovič , Neftezavodskij volební obvod č. 34, okres Ordzhonikidzevsky , Ufa
- Konovalov, Petr Nikolaevič , Zirganský volební obvod č. 210, Meleuzovskij okr .
- Korlykhanova, Maria Stepanovna , Belokatai volební obvod č. 141, Belokatai okres
- Kostina Anna Maksimovna , Okťabrskij volební obvod č. 89, Salavat
- Kraev, Dmitrij Vasilievič , Davlekanovský volební obvod č. 166, Davlekanovský okr .
- Kuzněcov, Anatolij Vasilievič , Strojírenský volební obvod č. 12, Kalininskij okres , Ufa
- Kuzněcov, Ivan Pavlovič , volební obvod Zilair č. 177, okres Zilair
- Kulikov, Evgeny Vasilievich , Shcherbakovsky volební obvod č. 42
- Kupryakhin, Gavriil Gavriilovich , Mesyagutovsky volební obvod č. 168, Duvansky okres
- Kutlushina Farida Bayramgulovna , Leninský volební obvod č. 102, Sterlitamak
- Kutushev, Nail Mullayanovich , volební obvod Aksakov č. 59, Belebey
- Latypov, Marat Ilyasovich , Poljakovský volební obvod č. 237, Učalinskij okr .
- Lugovskaya, Nina Vasilievna , volební obvod Tursagaly č. 129, okres Aurgazinsky
- Lysenko, Nikolaj Trofimovič , Miškinský volební obvod č. 215, Miškinský obvod
- Magadeeva, Ramziya Miniarovna , Achmerovský volební obvod č. 185, Ishimbay District
- Magdeeva, Rauza Idrisovna , Zavodskoy volební obvod č. 47, Sovetsky okres , Ufa
- Malafeeva, Anna Andreevna , Puškinův volební obvod č. 20, Kirovský okres , Ufa
- Mamykina, Zoya Andreevna , Frunzensky volební obvod č. 24, Kirovský okres , Ufa
- Marvanov, Miniakhmet Sakhievich , Kinzebulatovsky volební obvod č. 186, Ishimbay District
- Masloboev, Jurij Alexandrovič , architektonický volební obvod č. 4, Kalininskij okres , Ufa
- Masloboev, Jurij Alexandrovič , Dopravní obvod č. 49
- Matrenina, Valentina Mikhailovna , Dmitrievsky volební obvod č. 234, Ufimsky okr .
- Machmudov, Rashid Abdullovich , Abzanovsky volební obvod č. 175, okres Zianchurinsky
- Maškin, Fedor Ivanovič , Kazadajevský volební obvod č. 226, Sterlitamakskij okres
- Migranova, Nafiga Saubanovna, Agardinskij volební obvod č. 150, Blagovarsky okr .
- Minniakhmetova, Nagima Fatykhovna , volební obvod Aibulyak č. 252, okres Yanaul
- Minnibulatov, Kutliyar Kutlibulatovich , Truntaishevsky volební obvod č. 122, Alsheevsky okr .
- Mirasov, Minibay Miniguzhiyevich , Komsomolský volební obvod č. 211, Meleuzovsky okr .
- Mirzagitov, Askhat Masgutovič , Andrejevskij volební obvod č. 182, Iliševskij okres
- Mironenko, Ivan Kondratievich , volební obvod Baykibashve 190, okres Karaidel
- Michajlova, Valentina Vasiljevna , Buzovjazovskij volební obvod č. 193, okr. Karmaskaly
- Mikheev, Grigory Grigorievich , centrální volební obvod č. 107, Sterlitamak
- Mullagalyamov, Marat Sabitovich , Zheleznodorozhny volební obvod č. 98, Sterlitamak
- Mullakaeva, Nuria Kamaletdinovna , centrální volební obvod č. 96, Sibay
- Mullayarova, Tazkira Timerbaevna , komunistický volební obvod č. 28, Leninský okres , Ufa
- Muratova, Khamisa Yakhievna , Yuldybaevsky volební obvod č. 178, okres Zilair
- Muratshina Klara Abdulkhaevna , Pervomajský volební obvod č. 104, Sterlitamak
- Mukhamedyarov, Sagidulla Garifullovič , venkovský volební obvod Uchalinsky č. 238, okres Uchalinsky
- Mukhametdinov, Radil Kiyametdinovich , Nasibashevsky volební obvod č. 221, okres Salavat
- Mukhametshin, Zakir Fazylovich , volební obvod Yanaul č. 255, okres Yanaul
- Nabiullina Maglia Mullakaevna , Baltachevsky volební obvod č. 137, Baltachevsky okr .
- Nazmutdinov, Rafit Zagitovich , Chelkakov volební obvod č. 159, Buraevsky okr .
- Nazyrov, Muzafar Akhiyarovič , Sterlibashevsky volební obvod č. 224, Sterlibashevsky okres
- Naumova, Valentina Nikolaevna , stavební okrsek č. 39, okres Ordzhonikidzevsky , Ufa
- Naurazbayeva, Galiya Mudarisovna , Burzyansky volební obvod č. 160, Burzyansky obvod
- Nafikova, Tanzilya Mukhametdinovna , Yangiskainsky volební obvod č. 163, okres Gafury
- Nigamatyanov, Mavlityan Sibagatovič , volební obvod Tatyshlin č. 229, okres Tatyshlin
- Nigmatzyanova, Amina Mullagalievna , Novotroitsky volební obvod č. 247, Chishminsky okres
- Nizamov, Favazit Zakirovich , Pervomajský volební obvod č. 38, Ordžonikidzevskij okres , Ufa
- Nikitin, Gennadij Michajlovič , jižní volební obvod č. 93, Salavat
- Nikolaeva, Jekatěrina Nikolajevna , Sverdlovský volební obvod č. 30, Leninský okres , Ufa
- Nikonova, Liva Vasilievna , ruský volební obvod č. 14, Kalininskij okres , Ufa
- Nurkaev, Talip Latypovich , Oktjabrskij volební obvod č. 85, Oktjabrskij
- Nurmukhametov, Rashid Mukhametbareevich , Mendělejevův volební obvod č. 50, Sovětský okres , Ufa
- Nurmukhametova, Valentina Nikolaevna , volební obvod Salavat č. 55, Sovětský okres , Ufa
- Orlov, Nikolay Artemyevich , Demsky volební obvod č. 1, Demsky okres , Ufa
- Pavlov, Gennadij Michajlovič , volební obvod Ulu-Telyak č. 181, Iglinsky okres
- Parshutin, Nikolai Dmitrievich , Askinsky volební obvod č. 125, Askinsky okres
- Pastušenko, Valerij Michajlovič , Inzerský volební obvod č. 145, Belorecký okres
- Pechnikov, Ivan Nikitovič , Chishminsky volební obvod č. 248, Chishminsky okr .
- Ponin, Viktor Michajlovič , Aškadarský volební obvod č. 225, okres Sterlitamak
- Prokofjev, Ivan Alekseevič , Kaltovský volební obvod č. 180, Iglinsky okr .
- Protopopov, Vladimir Vasiljevič , volební obvod Kama č. 99
- Rafikova, Madina Khamitovna , Mezinárodní volební obvod č. 7, Kalininskij okres , Ufa
- Rakhimov, Ural Zinnatovič , volební obvod Višera č. 44, Sovětský okres , Ufa
- Rakhmatullin, Akhsan Khasanovich , Mryasimovsky volební obvod č. 192, okres Karaidel
- Rayanov, Fanis Khabibrakhmanovich , volební obvod Shingak-Kul č. 249, okres Chishminsky
- Rayanova, Favziya Rakhimyanovna , Abdrashitovsky volební obvod č. 119, Alsheevsky okr .
- Rožkov, Vasilij Vasiljevič , Ždanovský volební obvod č. 6, Kalininskij okres , Ufa
- Rylenko, Vladimir Danilovič , volební obvod Vokzalnyj č. 94, Sibay
- Rjazanov , Fedor Iosifovič , Mesyagutovsky volební obvod č. 168
- Sabin, Alexander Ivanovič , Buribaevsky volební obvod č. 242, okres Khaibullinsky
- Sabitov, Gabit Valitovich , Školní volební obvod č. 41, okres Ordzhonikidzevsky , Ufa
- Sabitov, Margam Karamovich , Tolbazinsky volební obvod č. 128, Aurgazinsky okr .
- Sagadeeva, Zemfira Giniyatovna , Tushbulatovsky volební obvod č. 118, Abzelilovsky okr .
- Saifullin, Ravil Shakirovich, Tirlyansky volební obvod č. 67, Beloretsk
- Salikhov, Amir Muharramovich , průmyslový volební obvod č. 90, Salavat
- Sankin, Alexander Vasilievich , Lesoparkovy volební obvod č. 48, Sovětský okres , Ufa
- Sanniková, Maria Vasilievna , Leninský volební obvod č. 82, Okťabrskij
- Safiullin, Adiatulla Aglyamovich , Sukkulský volební obvod č. 172, Dyurtyulinsky okres
- Safiullina, Gluza Shaikhullovna , Chekmagushevsky volební obvod č. 245, Chekmagushevsky okr .
- Sbitneva, Galina Borisovna , Centrální volební obvod č. 58, Sovětský okres , Ufa
- Sergeev, Petr Michajlovič , Okťabrskij volební obvod č. 69, Birsk
- Seryakova, Valentina Ivanovna , sovětský volební obvod č. 70, Birsk
- Sigakov, Nikolaj Ivanovič , Musinskij volební obvod č. 113
- Sitdikova, Rizana Khanifovna , Suvorov volební obvod č. 16, Kalininskij okres , Ufa
- Spatar, Ivan Parfenovich , Uchtomsky volební obvod č. 2, Demsky okres , Ufa
- Spivak, Galina Grigoryevna , Institutsky volební obvod č. 33, okres Ordzhonikidzevsky , Ufa
- Subbotina, Maria Gavrilovna , centrální volební obvod č. 73, Ishimbay
- Sukbaeva, Gashia Fatykhovna , Stavební obvod č. 91, Salavat
- Suleimanov, Sharif Sulejmanovič , volební obvod Komsomol č. 81, Okťabrskij
- Sultanov, Fayzulla Valeevich , Příbelský volební obvod č. 196, okres Karmaskaly
- Surin, Veniamin Konstantinovič , centrální volební obvod č. 68, Beloretsk
- Surovitskaya, Nina Mefodievna , Domostroitelnyj volební obvod č. 26, Leninský obvod , Ufa
- Teregulova, Fanuza Gizitdinovna , Kirovský volební obvod č. 18, Kirovský okres , Ufa
- Tinibekova, Naděžda Konstantinovna , Volodarský volební obvod č. 45, Sovětský okres , Ufa
- Treťjakov, Vladimir Stepanovič , Priyutovsky volební obvod č. 61, Belebey
- Treťjaková, Alevtina Alexandrovna , Kurčatov volební obvod č. 101, Sterlitamak
- Trifonova, Nina Aleksandrovna , sovětský volební obvod č. 66, Beloretsk
- Tukhvatullina, Klára Gabdrakhmanovna , volební obvod pro mládež č. 88, Salavat
- Ulikanova, Nazira Achmetgalimovna , volební obvod Ijangulov č. 176, okres Zianchurinskij
- Umetbaev, Ramazan Gimranovich , Šakšinský volební obvod č. 235, Ufimskij okres
- Urazbakhtin, Nurulla Khabibrakhmanovich , Yamadinsky volební obvod č. 254, okres Yanaul
- Uryupina, Raisa Andreevna , Sterlin volební obvod č. 106, Sterlitamak
- Fazullin, Adunis Musagitovich , městský volební obvod č. 138
- Farrakhetdinov, Ravil Gussametdinovich , volební obvod Nižnij Novgorod č. 29
- Fatkhullin, Gafuryan Fatkhinurovich , Nizhnekaryshevsky volební obvod č. 138, okres Baltachevsky
- Fedotov, Gennadij Petrovič , Naryševskij volební obvod č. 83, Okťabrskij
- Fokin, Boris Ivanovič , Průmyslový volební obvod č. 105, Sterlitamak
- Fufaev, Anatolij Fedorovič , volební obvod Lemez-Tamak č. 214, Mečetlinskij okres
- Khabibullin, Rais Khafizullinovich , Verkhneyarkeevsky volební obvod č. 183, Ilishevsky obvod
- Khabibullina Rabiga Khismatovna , Komsomolský volební obvod č. 10, Kalininskij okres , Ufa
- Khabirova, Zagida Garifovna , Starokandrinsky volební obvod č. 231, Tuymazinsky okr .
- Khaydarov, Rukhlbayan Shaikhilislamovich , Buraevsky volební obvod č. 157, Buraevsky okr .
- Khakimov, Rustam Islamovich , Radishevsky volební obvod č. 21, Kirovsky District , Ufa
- Khakimova, Khabira Khaydarovna , Uslinskij volební obvod č. 227, Sterlitamaksky obvod
- Khalikov, Khalil Mirzayanovich , Andrejevskij volební obvod č. 211
- Khalturin, Štěpán Petrovič , Furmanovský volební obvod č. 17, Kalininskij okres , Ufa
- Khalyapin, Nikolai Maksimovich , Belebey volební obvod č. 60, Belebey
- Khasanova, Maginur Mukhamadievna , Almukhametovsky volební obvod č. 116, Abzelilovsky okr .
- Khasanova, Sazhida Mukhametsafovna , Iglinsky volební obvod č. 179, Iglinsky okr .
- Khafizov, Ulfat Makkenovich , volební obvod Novoartaul č. 253, okres Yanaul
- Khafizova, Magira Shamsetdinovna , Průmyslový volební obvod č. 13, Kalininskij okres , Ufa
- Khismatullin, Fayzrakhman Shaikhitdinovich , volební obvod Askarov č. 117, okres Abzelilovsky
- Chodosov, Ivan Grigorievič , volební obvod Bulgakov č. 233, okres Ufimskij
- Khusnullina Saura Muginovna , Ermekeevsky volební obvod č. 173, Ermekeevsky okr .
- Chepaykina Tamara Nikolaevna , Staro-Ufimsky volební obvod č. 23, Kirovský okres , Ufa
- Cherednik Svetlana Akramovna , Malinovskij volební obvod č. 139, Belebeevsky okr .
- Čirikov, Lev, Nikolajevič , Dzeržinskij volební obvod č. 25, Leninský obvod , Ufa
- Shaygardanov, Shaikhenur Amiryanovich , Bakalinsky volební obvod č. 134, Bakalinský okres
- Šaidulin, Midkhat Idijatovič , volební obvod Nikolo-Berezovskij č. 199, okres Krasnokamskij
- Shakirov, Midhat Zakirovich , Raevsky volební obvod č. 121, Alsheevsky okr .
- Shakirova, Rasfida Khanifovna , Dyurtyulinsky volební obvod č. 171, Dyurtyulinsky obvod
- Shalagin, Nikolaj Sergejevič , volební obvod Yanybaevsky č. 142, okres Belokataysky
- Shamsubarova, Saviya Khisamutdinovna , volební obvod Karmaskaly č. 195, okres Karmaskaly
- Shaposhnikov, Petr Aleksandrovich , jižní volební obvod č. 113, Tuymazy
- Sharafutdinov, Adgam Ganeevich , Meleuzovsky volební obvod č. 212, Meleuzovsky okr .
- Šaripov, Rašit Tagirovič , volební obvod Koš-Elginskij č. 147, okres Bizhbuljak
- Sharifullin, Fan Shamsullovich , Redkinsky volební obvod č. 201, okres Krasnokamsky
- Shafiyeva, Sariya Zakievna , Buzdyak volební obvod č. 155, Buzdyak District
- Shvetsova, Anna Alexandrovna , Arkhangelsk volební obvod č. 123, okres Archangelsk
- Shevyryalkina Maria Ivanovna , západní volební obvod č. 99, Sterlitamak
- Šemagonov, Svjatoslav Andrejevič , Pugačevskij volební obvod č. 239, Fedorovský okr .
- Shepeleva, Zoja Ivanovna , Leninský volební obvod č. 29, Leninský okres , Ufa
- Shcheblanova, Elena Georgievna , východní volební obvod č. 97, Sterlitamak
- Yulberdin, Arslanbek Kharisovich , Komsomolský volební obvod č. 10
- Jusupov, Mirsal Nazipovich , Kushnarenkovsky volební obvod č. 207, Kushnarenkovsky okres
- Yakimov, Vladimir Nikolaevič , volební obvod Mindyak č. 114, Učaly
- Jakovlev, Michail Vladimirovič , volební obvod Ščerbakovskij č. 42, okres Ordžonikidzevskij , Ufa
- Yakupov, Gilman Girfanovich , volební obvod Akyar č. 241, okres Khaibullinsky
- Yalaev, Timeryan Sakhabetdinovich , Novobaltachevsky volební obvod č. 269
- Yalalova, Madina Sabirovna , Mustafa volební obvod č. 136, okres Bakalinsky
- Yakhina Gilminur Achmetovna , městský volební obvod Učaly č. 115, Učaly
Literatura
Parlamentarismus v Baškortostánu. Historie a moderna. Dokumenty a materiály. GRI Baškortostán. Rezervovat. 2. Sestavil V.G. Aznagulov, Z.G. Khamitova. Ufa, 2005. ISBN 5-8258-0204-5 .
Poznámky
- ↑ IX svolání . Získáno 10. února 2013. Archivováno z originálu 16. února 2013. (neurčitý)
- ↑ Parlamentarismus v Baškortostánu: historie a modernita. Dokumenty a materiály. / Ed. K. B. Tolkačev. Sestavili: V. G. Aznagulov, Z. G. Khamitova. - Kniha 2. - Ufa: GRI "Bashkortostan", 2005. - 304 s. - ISBN 5-8258-0204-5 . Archivováno 4. prosince 2020 na Wayback Machine