Seznam poslanců Nejvyšší rady BASSR 10. svolání
Poslanci Nejvyšší rady BASSR desátého svolání (280 poslanců)
Nejvyšší sovět Bashkir ASSR byl vytvořen v souladu s ústavou BASSR z roku 1937. Nejvyšší rada Baškirské ASSR je nejvyšším orgánem státní moci v Baškirské ASSR, kompetentní řešit všechny otázky, které Ústava SSSR, Ústava RSFSR a Ústava Bashkirské ASSR spadají do jurisdikce Baškiru. ASSR. Činnost Nejvyššího sovětu Bashkir ASSR je založena na kolektivní, svobodné, obchodní diskusi a řešení problémů, publicitě, pravidelném podávání zpráv Nejvyššímu sovětu Bashkir ASSR o jím vytvořených orgánech, širokém zapojení občanů do řízení státních a veřejných záležitostí, neustálé zohledňování veřejného mínění.
Výkon pravomocí Nejvyššího sovětu Baškirské ASSR je založen na aktivní účasti každého zástupce Nejvyššího sovětu Bashkirské ASSR na její práci. Zástupce vykonává své pravomoci, aniž by porušil výrobní nebo servisní činnost.
Až do 70. let 20. století sídlil Nejvyšší sovět Baškirské ASSR na adrese: BASSR, Ufa, st. Puškin, zemřel 106.
Seznam poslanců Nejvyšší rady BASSR desátého svolání [1] :
- Mirzagitov, Askhat Masgutovič , předseda Nejvyšší rady BASSR, Rsaevsky volební obvod č. 211, Ilishevsky okres
- Chuklina, Vera Nikolaevna , místopředseda Nejvyšší rady BASSR, volební obvod č. 67, okres Sovetsky , Ufa
- Yalaletdinov, Rais Mingazhevich , místopředseda Nejvyšší rady BASSR, volební obvod Sibay č. 158, okres Baymak
- Abdullina, Alfiya Nadelshevna , jižní volební obvod č. 115, Salavat
- Abdullina, Dilyara Imamutdinovna , Bik-Karmalinsky volební obvod č. 191, Davlekanovský okres
- Abdulov, Marcel Khabibovich , Mykolajiv volební obvod č. 254, Tuymazinsky okr .
- Abuzarov, Khismat Nigametyanovich , Ordzhonikidzevsky volební obvod č. 56, Ordzhonikidzevsky okres , Ufa
- Agliullina, Rosa Nuriakhmetovna , Priyutovsky volební obvod č. 73, Belebey
- Aznabajev, Akhmer Mukhametdinovich , Charkovský volební obvod č. 69, Sovětský okres , Ufa
- Aknazarov, Zekeriya Sharafutdinovich , Bedeyevo-Polyansky volební obvod č. 178, Blagoveshchensky okr .
- Aksakova, Nina Aleksandrovna , Ishlinskij volební obvod č. 153, okres Aurgazinskij
- Alexandrova, Elizaveta Aleksandrovna , Novonagaevskij volební obvod č. 226, Krasnokamskij okres
- Alekseeva, Taťána Mikhailovna , městský volební obvod Tuymazinsky č. 135, Tuymazy
- Alimbaeva, Nailya Galimzyanovna , proletářský volební obvod č. 45, okres Okťabrskij , Ufa
- Allayarov, Rauf Fazylyanovich , Burzyansky volební obvod č. 186, Burzyansky okr .
- Aminev, Achmet Gataevič , volební obvod Ulu-Telyak č. 208, Iglinsky obvod
- Antipov, Vladimir Konstantinovič , Pervomajský volební obvod č. 22, Kirovský okres , Ufa
- Araslangulov, Bariy Kinzyabulatovich , Araslanovsky volební obvod č. 247, Sterlibashevsky okr .
- Afanasiev, Alexander Ivanovič , Šakšinský volební obvod č. 260, Ufimský okres
- Achatov, Gabit Zagitovič , Promyslovy volební obvod č. 85, Ishimbay
- Akhmedyanova, Gulsum Garifovna , architektonický volební obvod č. 5, Kalininskij okres , Ufa
- Achmetov, Anas Fazylyanovich , Bizhbulyak volební obvod č. 172, Bizhbulyak District
- Achmetjanova, Faima Idijatovna , Kudeevsky volební obvod č. 207, Iglinsky obvod
- Achunzyanov, Tagir Ismagilovich , Novobaltachevsky volební obvod č. 268, Chekmagushevsky okr .
- Babushkin, Grigory Ivanovič , Beloretsk volební obvod č. 169, Beloretsk okres
- Babyashkina, Ljudmila Sergejevna, volební obvod Lesopark č. 42, okres Okťabrskij , Ufa
- Bazueva, Klavdia Fedorovna , Kalinnikovskij volební obvod č. 174, Birsky okr .
- Baiturina, Vazifa Khamitovna , Matrosovský volební obvod č. 13, Kalininskij okres , Ufa
- Bakijev, Mukhamet Gabidullovich , Burlinsky volební obvod č. 187, okres Gafury
- Bakirov, Ural Nasyrovich , Domostroitelnyj volební obvod č. 30, Leninský okres , Ufa
- Bakirova, Amina Gaifullovna , Okťabrskij volební obvod č. 44, Okťabrskij obvod , Ufa
- Barbazyuk Pavel Grigorievich , Aksenovský volební obvod č. 146, Alsheevsky okr .
- Barsukov, Anatolij Ivanovič , Abzanovský volební obvod č. 201, Zianchurinskij okres
- Barteneva, Valentina Anatolyevna , volební obvod pro mládež č. 109, Salavat
- Bakhtizin, Nail Tagirovich , Kushnarenkovsky volební obvod č. 232, Kushnarenkovsky okres
- Bachurin, Dmitrij Grigorievič , volební obvod Sharansky č. 276, okres Sharansky
- Basharov, Fidai Sharifyanovich , Kuzeevsky volební obvod č. 182, obvod Buzdjaksky
- Bayazitov, Nuritdin Mukhitdinovich , Krasnoklyuchevsky volební obvod č. 243, okres Nurimanovskiy
- Bezrukov, Viktor Nikolajevič , Verchneavjansky volební obvod č. 170, Belokataysky okr .
- Beigul Lidiya Ivanovna , Komsomolský volební obvod č. 38, Okťabrskij okres , Ufa
- Belalov, Musa Gaisinovich , Davlekanovský volební obvod č. 192, Davlekanovský okr .
- Bogdanov, Vazit Sultanovich , Novotroitsky volební obvod č. 272, Chišminskij okres
- Bojko, Alexander Alekseevič , Serafimovský volební obvod č. 137, Tuymazy
- Borodin, Evgeny Matveevich , Dzerzhinsky volební obvod č. 88, Kumertau
- Bulgakov, Marat Sakhipovič , severní volební obvod č. 17, Kalininskij okres , Ufa
- Barma Alexander Ivanovič , Avtozavodsky volební obvod č. 100, Okťabrskij
- Buskunov, Zufar Ramazanovich , Yuldybaevsky volební obvod č. 204, okres Zilair
- Vaganová, Valentina Semjonovna , volební obvod Sterlin č. 130, Sterlitamak
- Valeev, Gazinur Anvarovich , Nakhimovsky volební obvod č. 127, Sterlitamak
- Valeeva, Rimma Ramilevna , Zavodskoy volební obvod č. 37, Oktyabrsky District , Ufa
- Valijev, Khanif Faizovich , Asyanovsk volební obvod č. 196, Dyurtyulinsky okres
- Valishin, Sharif Achmetovich , volební obvod Tayruk č. 86, Ishimbay
- Vasiljeva, Lidia Ivanovna , Majský volební obvod č. 84, Ishimbay
- Vachitov, Shakir Kazykhanovich , Furmanovský volební obvod č. 19, Kalininskij okres , Ufa
- Vachitov, Šavali Mukhametovič , Tajmasovský volební obvod č. 231, okres Kumertau
- Verevochnikova, Anastasia Sergeevna , Ždanovský volební obvod č. 7, Kalininskij okres , Ufa
- Volik Ivan Fomich , volební obvod Buzovjazov č. 219, okr. Karmaskaly
- Voyushin, Vladimir Leonidovich , Zildyarovsky volební obvod č. 241, okres Mijakinskij
- Gabbasov, Fizanur Adibovich , volební obvod Aibulyak č. 277, okres Yanaul
- Gaerfanova, Vasilij Aftakhovna , volební obvod Shingak-Kul č. 274, okres Chishminsky
- Gaznanov, Minijar Bachtievič , Michajlovský volební obvod č. 126, Sterlitamak
- Gainullina, Soenbika Gizzatulinovna , volební obvod Sukkul č. 198, Dyurtyulinsky okres
- Gaisin, Shaikhutdin Musinovich , Mijakinskij volební obvod č. 242, Mijakinskij okres
- Galeev, Akhtyam Shakirovich, použitý volební obvod č. 138, Tuymazy
- Galiullin, Midhat Gainullovich , volební obvod Zilair č. 203, okres Zilair
- Galiullin, Kim Nigmaevich , Krasnokholmsky volební obvod č. 215, Kaltasinský okres
- Galliamova, Minzara Midkhatovna , volební obvod Orenburg č. 66, Sovětský okres , Ufa
- Gamilov, Nadim Gatich , volební obvod Tatyshlin č. 253, okres Tatyshlin
- Gardanov, Rifgat Timirbaevich , Yazykovskiy volební obvod č. 177, Blagovarsky okr .
- Gareev, Rishat Abdullovich , Puškinův volební obvod č. 23, Kirovský okres , Ufa
- Gareeva, Galsiya Gilmeevna , volební obvod Pioneer č. 15, Kalininskij okres , Ufa
- Gayanov, Radik Magdanovich , Redkinsky volební obvod č. 227, Krasnokamsky okres
- Germash Vladimir Michajlovič , tovární volební obvod č. 93, Meleuz
- Gimaev, Ragib Nasretdinovich , volební obvod Institutu č. 52, okres Ordzhonikidzevsky , Ufa
- Giniyatullin, Vladislav Achmadullovich , Leuzinsky volební obvod č. 224, Kiginsky okr .
- Gromakov, Vladimir Yakovlevich , Sportovní volební obvod č. 90, Kumertau
- Gubaidullina, Zugra Kasimovna , Neftezavodsky volební obvod č. 54, okres Ordzhonikidzevsky , Ufa
- Gudz Tatyana Vasilievna , Almukhametovsky volební obvod č. 143, Abzelilovsky okr .
- Gulina, Elvira Alexandrovna , venkovský volební obvod Blagoveščenskij č. 180, okres Blagoveščenskij
- Gumerov, Arsen Galeevich , Inzersky volební obvod č. 171, Belokataysky okr .
- Gumirov, Mavlimyan Khasanovich , volební obvod Karaidel č. 217, okres Karaidel
- Gurentyev, Viktor Vasilievich , Belokatai volební obvod č. 167, Belokatai okres
- Davletbaev, Dalgat Shagimardanovich , komunistický volební obvod č. 122, Sterlitamak
- Davletshin, Farid Kanzelmagarifovich , Chekmagushevsky volební obvod č. 270, Chekmagushevsky okres
- Davletshina, Taliba Izakhovna , Poljakovský volební obvod č. 262, Uchalinsky okr .
- Dautov, Viljar Jumagulovič , Příbelský volební obvod č. 222, okr. Karmaskaly
- Dashkin, Remel Mirgazianovič , volební obvod Kandrin č. 136, Tuymazy
- Dějev, Gennadij Arkadijevič, Šafievskij volební obvod č. 51, Okťabrskij okres , Ufa
- Desjatkina, Natalja Pavlovna , volební obvod pro mládež č. 64, Sovětský okres , Ufa
- Evbatyrov, Ravgat Tukhvatovich , Metevbashevsky volební obvod č. 166, Belebeevsky okr .
- Enikeeva, Lyutsia Khazievna , Kreml volební obvod č. 12, Kalininskij okres , Ufa
- Ershova, Efrosinya Efimovna , volební obvod Akmurun č. 156, okrsek Baimaksky
- Zharalova, Ljubov Nikolajevna , volební obvod Višera č. 35, okres Okťabrskij , Ufa
- Ždanov, Gayaz Farvazetdinovich , Tirlyansky volební obvod č. 80, Beloretsk
- Zainetdinov, Yuner Zuferovich , černomořský volební obvod č. 132, Sterlitamak
- Zalavin, Anatolij Michajlovič , Bělorečenskij volební obvod č. 75, Běloretsk
- Zaripov, Anur Khuzhagaleevich , Jubilejní volební obvod č. 133, Sterlitamak
- Zaripova, Gulzada Mirgalimovna , Leninský volební obvod č. 102, Okťabrskij
- Zaripova, Farida Nurullovna , Petrovský volební obvod č. 213, Ishimbay District
- Ziganshin, Sabir Shayakhmetovich , Chishminsky volební obvod č. 273, Chishminsky okres
- Ibragimova, Fauzia Davletshievna , Hornický volební obvod č. 91, Kumertau
- Ibragimova, Zilya Sibagatovna , volební obvod Pioneer č. 129, Sterlitamak
- Ivanova, Alexandra Michajlovna , volební obvod Alexandra Něvského č. 4, Kalininskij okres , Ufa
- Ivanova, Ksenia Kuzminichna , Koš-Elginskij volební obvod č. 173, Bizhbuljakskij okres
- Idrisova, Lyalya Khazievna , Belsky volební obvod č. 34, Oktjabrskij okres , Ufa
- Izmailova, Valentina Dmitrievna , Krasnoznamensky volební obvod č. 123, Sterlitamak
- Ilikbajev, Boris Valikajevič , Nižněkaryševskij volební obvod č. 164, Baltačevskij okr .
- Imamov, Rais Imamovich , volební obvod Baimak č. 157, okr. Baimak
- Islamova, Venera Shainurovna , tovární volební obvod č. 50, okres Oktyabrsky , Ufa
- Islamova, Farkhana Zagirovna , Miškinský volební obvod č. 238, Miškinský obvod
- Islanov, Yavgat Khaziakhmetovich , Ermekeevsky volební obvod č. 199, Ermekeevsky okres
- Ismagilov, Abdulla Giniyatovich , východní volební obvod č. 119, Sterlitamak
- Ismagilov, Zagir Garipovich , Dyurtyulinsky volební obvod č. 197, Dyurtyulinsky obvod
- Ishmuratov, Minnirais Minigalievich , Kazadaevsky volební obvod č. 250, Sterlitamaksky obvod
- Ishmukhametov, Ismagil Baimukhametovich , Bakalinský volební obvod č. 160, Bakalinský okres
- Ishmukhametova, Vasily Khusainovna , Volodarsky volební obvod č. 61, Sovetsky okres , Ufa
- Kadikov, Zakij Nurikhanovič
- Kalašnikov, Jevgenij Filippovič , Valentinovský volební obvod č. 150, okres Archangelsk
- Kalimullin, Tabris Sayanovich , Truntaishevsky volební obvod č. 148, Alsheevsky okres
- Kamalov, Minigalim Khazigalievich , Krasnousolsky volební obvod č. 188, okres Gafury
- Kameněv, Nikolaj Petrovič , ruský volební obvod č. 79, Běloretsk
- Karavaytseva, Valentina Dementyevna , Lomonosov volební obvod č. 89, Kumertau
- Karimova, Zaytuna Fayzrakhmanovna , volební obvod Karmaskaly č. 221, okr. Karmaskaly
- Kartsev, Evgeny Vasilievich , Neftekamsk volební obvod č. 96, Neftekamsk
- Katková, Tamara Larionovna , Belebey volební obvod č. 71, Belebey
- Klinov, Ivan Elizarovič , volební obvod Ropné pole č. 104, Okťabrskij
- Koliková, Taťána Vasilievna , Kaltovský volební obvod č. 206, Iglinsky okr .
- Korshunova, Zoja Pavlovna , volební obvod Bulgakov č. 257, okres Ufimskij
- Kostrikin, Nikolay Alekseevich , Zirganský volební obvod č. 235, Meleuzovsky okres
- Kuvardina, Vera Mikhailovna , Radishevsky volební obvod č. 24, Kirovský okres , Ufa
- Kudakaeva, Darsima Galimkhanovna , Staro-Ufimsky volební obvod č. 26, Kirovský okres , Ufa
- Kudryavtseva, Ljubov Ivanovna , volební obvod Park č. 98, Neftekamsk
- Kuzeev, Rail Gumerovich , Frunzensky volební obvod č. 28, Kirovský okres , Ufa
- Kuzněcov, Anatolij Vasilievič , Kommunarovský volební obvod č. 10, Kalininskij okres , Ufa
- Kuzmina, Lidia Petrovna , Dimitrovskij volební obvod č. 6, Kalininskij okres , Ufa
- Kuklev, Leonid Parfiryevich , volební obvod Institutu č. 108, Salavat
- Kulikov, Jevgenij Vasiljevič , Ščerbakovský volební obvod č. 59, Ordžonikidzevskij okres , Ufa
- Kupcova, Nadezhda Pavlovna , Tukaevsky volební obvod č. 27, Kirovský okres , Ufa
- Kurakin, Alexander Petrovič , Mrakovský volební obvod č. 228, Kugarčinskij okr .
- Kutushev, Nail Mullayanovich , volební obvod Aksakov č. 70, Belebey
- Latypov, Marat Ilyasovich , Stavební obvod č. 113, Salavat
- Latypova, Anisa Gallyamovna , Starotuymazinský volební obvod č. 256, Tuymazinský obvod
- Lednev, Alexander Michajlovič , Zatonskij volební obvod č. 31, Leninský okres , Ufa
- Lobanov, Boris Ivanovič , Buribaevskij volební obvod č. 267, okres Chajbullinskij
- Lokotchenko, Anatolij Pavlovič , Michajlovský volební obvod č. 258, Ufimskij okres
- Losev, Michail Nikolaevič , ruský volební obvod č. 46, okres Okťabrskij , Ufa
- Lyapustina, Lilia Nikolaevna , Školní volební obvod č. 83, Birsk
- Makhmutdinova, Galiya Shamsitdinovna , Chmelnický volební obvod č. 81, Beloretsk
- Maškin, Fedor Ivanovič , Uslinskij volební obvod č. 251, Sterlitamakskij okres
- Medveděva, Valentina Petrovna , volební obvod Suvorov č. 18, Kalininskij okres , Ufa
- Mironěnko, Ivan Kondratievich , Maginský volební obvod č. 218, okres Karaidel
- Mishakova, Elena Mikhailovna , Yangiskainsky volební obvod č. 189, okres Gafury
- Mishchenko, Vadim Grigorievich , socialistický volební obvod č. 141, Učaly
- Morozova, Ljubov Nikolajevna , Bělský volební obvod č. 106, Salavat
- Mullagalyamov, Marat Sabitovich , revoluční volební obvod č. 82, Birsk
- Mulyukov, Galikaram Mukharamovich , volební obvod Sakmar č. 118, Sibay
- Muratshin, Anvar Nurmukhametovich , volební obvod Čkalovskij č. 87, Ishimbay
- Musin, Razil Sitdikovich , volební obvod Angasjak č. 195, okres Dyurtyulinsky
- Mustafina, Mavzilya Altafovna , Zheleznodorozhny volební obvod č. 62, Sovětský okres , Ufa
- Mutugullin, Khamit Khanifovich , volební obvod Mustafa č. 161, okres Bakalinsky
- Mukhamadeeva, Gulsina Agzamovna , Malinovskij volební obvod č. 165, Belebeevsky okr .
- Mukhametdinov, Radil Kiyametdinovich , volební obvod Salavat č. 246, okres Salavat
- Mukhayarova, Flyura Miftakhovna , Askinsky volební obvod č. 151, Askinsky okres
- Nabiullina, Lyutsia Rukhelbayanovna , Yamadinsky volební obvod č. 279, okres Yanaul
- Nasretdinova, Maria Nikiforrovna , Sportovní volební obvod č. 48, Okťabrskij okres , Ufa
- Nizamieva, Zuleira Takhauvna , Starokandrinsky volební obvod č. 255, Tuymazinsky okr .
- Nizamov, Favazit Zakirovich , Nižinský volební obvod č. 53, Ordžonikidzevskij okres , Ufa
- Nikitin, Gennadij Michajlovič , volební obvod Avtozavodskoy č. 95, Neftekamsk
- Nikolaev, Genrikh Isaevich , Volgogradský volební obvod č. 72, Belebey
- Nikolaev, Vladimir Irgibaevich , Kaltasinský volební obvod č. 214, Kaltasinský okres
- Nurkaev, Talip Latypovich , Devonský volební obvod č. 101, Okťabrskij
- Nukhov, Farid Ayupovich , Kalininskij volební obvod č. 9, Kalininskij okres , Ufa
- Osmukhin, Georgy Michajlovič , Tubinskij volební obvod č. 159, Baimakskij okres
- Palatnikov, Alexander Samoylovič , Ermolaevskij volební obvod č. 230, okres Kumertau
- Paršutin, Nikolaj Dmitrijevič , volební obvod Urmijazov č. 152, Askinskij okres
- Pastušenko, Valerij Michajlovič , volební obvod Batyr č. 20, Kirovský okres , Ufa
- Petrunin, Nikolaj Sergejevič , železniční obvod č. 120, Sterlitamak
- Ponomarev, Anatolij Petrovič , Jumaguzinskyj volební obvod č. 229, Kugarčinskij okr .
- Popová, Raisa Georgievna , volební obvod Sadovy č. 111, Salavat
- Popova, Ljudmila Nikolajevna , Nikolajevský volební obvod č. 259, Ufimský obvod
- Prochorov, Viktor Efimovič , volební obvod Aslykul č. 190, okres Davlekanovskij
- Prochorov, Vladimir Vasilievich , Demsky volební obvod č. 1, Demsky okres , Ufa
- Radin, Vjačeslav Vasilievič , Kurčatov volební obvod č. 124, Sterlitamak
- Rakhimov, Rifat Imamutdinovich , sovětský volební obvod č. 25, Kirovský okres , Ufa
- Rakhmatullin, Akhsan Khasanovich , Baykibashevsky volební obvod č. 216, okres Karaidel
- Rylenko, Vladimir Danilovič , Novostroevskij volební obvod č. 110, Salavat
- Rjabova, Olga Mikhailovna , volební obvod Uljanovsk č. 58, okres Ordzhonikidzevsky , Ufa
- Rjazanov , Fedor Iosifovič , Mesyagutovský volební obvod č. 194, Duvanskij okres
- Sabanchina, Roza Zakievna , Kirovský volební obvod č. 21, Kirovský okres , Ufa
- Sabirzyanov, Anas Galimzyanovich , Energetický volební obvod č. 99, Neftekamsk
- Sabitov, Gabit Valitovich , Novostroevsky volební obvod č. 43, Okťabrskij okres , Ufa
- Sabitov, Margam Karamovich , Tursagaly volební obvod č. 155, Aurgazinsky okr .
- Sadretdinov, Abrar Masalimovich , Raevsky volební obvod č. 147, Alsheevsky okr .
- Saifullin, Ravil Shakirovich, volební obvod Aisky č. 60, okres Sovetsky , Ufa
- Saifullina, Vazilya Yamgutdinovna , volební obvod Buzdyak č. 181, okres Buzdyak
- Saljamov, Yafar Abdullovich , volební obvod Bayramgul č. 261, okres Uchalinsky
- Samardakova, Ljubov Sergejevna , Inovativní volební obvod č. 128, Sterlitamak
- Saranov, Boris Petrovič , Novorossijský volební obvod č. 2, Demský okres , Ufa
- Safargalieva, Anuza Nagimovna , Tanovskiy volební obvod č. 176, Blagovarsky okr .
- Safina, Asija Šarifovna , volební obvod Kuban č. 39, okres Okťabrskij , Ufa
- Safonova, Nina Stepanovna , Nursky volební obvod č. 78, Beloretsk
- Selezněv, Albert Ivanovič , stavební obvod č. 57, okres Ordzhonikidzevsky , Ufa
- Semenova, Alevtina Nikolaevna , Novo-Aleksandrovsky volební obvod č. 55, Ordzhonikidzevsky okres , Ufa
- Sergeev, Petr Michajlovič , Starobazanovský volební obvod č. 175, Birsky okr .
- Sibirtsev, Fedor Grigorievich , západní volební obvod č. 121, Sterlitamak
- Sitdikov, Fanil Sitdikovich , Andrejevskij volební obvod č. 209, Iliševskij okr .
- Smerdov, Ivan Afanasjevič , Komsomolskij volební obvod č. 11, Kalininskij okres , Ufa
- Sokolov, Nikolaj Ivanovič , Centrální volební obvod č. 114, Salavat
- Spatar Ivan Parfenovich , Uchtomsky volební obvod č. 3, Demsky okres , Ufa
- Sterlyadeva, Valentina Ivanovna , Ropný volební obvod č. 97, Neftekamsk
- Suleymanov, Sharif Suleymanovich , Oktjabrskij volební obvod č. 105, Oktjabrskij
- Sultanov, Fayzulla Valeevich , Buraevsky volební obvod č. 183, Buraevsky okr .
- Surin, Veniamin Konstantinovič , Hutní okrsek č. 77, Beloretsk
- Tazieva, Rashida Gaznavievna , Šaripovský volební obvod č. 233, Kushnarenkovsky okr .
- Taipova, Asija Zufarovna , Steklozavodsk volební obvod č. 112, Salavat
- Terentyeva, Klavdia Ivanovna , Starokuruchevsky volební obvod č. 162, Bakalinský okr .
- Timerbulatova, Liza Kalimullovna , Uralský volební obvod č. 131, Sterlitamak
- Tokareva, Taťána Nikolajevna , volební obvod Salavat č. 47, okres Okťabrskij , Ufa
- Tuktamysheva, Masura Muztabievna , obvod pro strojírenství č. 14, Kalininskij okres , Ufa
- Tukhvatullina, Klára Gabdrakhmanovna , volební obvod Irandyk č. 116, Sibay
- Urazaev, Ramil Khatimovich , Leninský volební obvod č. 32, Leninský okres , Ufa
- Urazbakhtin, Nurulla Khabibrakhmanovich , volební obvod Novoartaul č. 278, okres Yanaul
- Ustimenko, Elizaveta Yakovlevna , Aškadarský volební obvod č. 249, okres Sterlitamak
- Fayezova, Sazida Talipovna , Kurdymský volební obvod č. 252, Tatyshlinskij okr .
- Fazylov, Zaki Kunakkuzhevich , Důlní obvod č. 117, Sibay
- Farrakhova, Gulfira Mirgasimovna , jižní volební obvod č. 139, Tuymazy
- Fartunina, Tamara Nikolaevna , Kuibyshev volební obvod č. 76, Beloretsk
- Farhetdinova, Rauza Margamovna , Verkhneyarkeevsky volební obvod č. 210, Ilishevsky okr .
- Farkhshatov, Nurulla Gataullovich , Sterlibashevsky volební obvod č. 248, Sterlibashevsky okr .
- Fatkhullin, Gafuryan Fatkhinurovich , Baltachevsky volební obvod č. 163, Baltachevsky okr .
- Fedorova, Ljubov Nikolajevna , Tolbazinskij volební obvod č. 154, Aurgazinskij okr .
- Fedotov, Gennadij Petrovič , Naryševskij volební obvod č. 103, Okťabrskij
- Filatov, Ivan Timofeevič , volební obvod Stepnoy č. 74, Belebey
- Fufaev, Anatolij Fedorovič , Iglinsky volební obvod č. 205, Iglinsky okres
- Khaydarov, Rukhlbayan Shaikhilislamovich , Chelkakov volební obvod č. 185, Buraevsky okr .
- Khairetdinova, Fardiya Fazletdinovna , Nasibashevsky volební obvod č. 245, okres Salavat
- Khairullina, Favzia Gabdulkhakovna , Starosullinsky volební obvod č. 200, Ermekeyevsky obvod
- Khaifullina, Rima Zaripovna , Dzeržinskij volební obvod č. 29, Leninský obvod , Ufa
- Khakimov, Millat Tashbulatovich , Abzelilovsky volební obvod č. 142, Abzelilovsky okr .
- Khalilov, Vener Ramazanovich , Dopravní obvod č. 49, Okťabrskij okres , Ufa
- Khalitov, Fanil Kalimullovich , volební obvod Pugačev č. 264, Fedorovský okres
- Khamzin, Farit Khabibullovič , východní volební obvod č. 107, Salavat
- Khamzin, Yavdat Abdrakhmanovich , Leninsky volební obvod č. 125, Sterlitamak
- Khamidullina, Ljubov Nikolajevna , Sverdlovský volební obvod č. 33, Leninský okres , Ufa
- Khasanov, Gaynulla Shamsemukhametovich , volební obvod Nurimanov č. 244, okres Nurimanov
- Khasanov, Rif Miftahovich , Starokalmaševskij volební obvod č. 269, Chekmagushevsky okr .
- Khafizova, Gulshat Mirgasimovna , Kinzebulatovský volební obvod č. 212, Ishimbay District
- Khisamova, Venera Bikmukhametovna , volební obvod Lemez-Tamak č. 237, okres Mechetlinsky
- Khismatullin, Fayzrakhman Shaikhitdinovich , Gagarinsky volební obvod č. 36, Oktjabrskij okres , Ufa
- Chodosov, Ivan Grigorievič , volební obvod Ladyginsky č. 40, okres Okťabrskij , Ufa
- Khromykh Victor Dmitrievich , volební obvod Karlaman č. 220, okres Karmaskaly
- Khuzina, Florida Aminevna , volební obvod Tazlar č. 184, okres Buraevsky
- Khusainova, Gulsima Gatiyatovna , Yanybaevsky volební obvod č. 168, Belokataysky obvod
- Tsepalova, Ljudmila Petrovna , Důlní obvod č. 140, Uchaly
- Česnokov, Viktor Aleksandrovič , Blagoveščenskij městský volební obvod č. 179, Blagoveščenskij okr .
- Chechushkova, Lidia Vasilievna , Duvanský volební obvod č. 193, okr. Duvan
- Šajdullin, Midkhat Idijatovič , volební obvod Nikolo-Berezovskij č. 225, okres Krasnokamskij
- Shaikhova, Anuda Insapovna , Ziriklin volební obvod č. 275, Sharansky okres
- Shakirov, Midhat Zakirovich , Askarov volební obvod č. 144, Abzelilovsky okr .
- Shakirov, Farvaz Rakhimovich , Uchalinsky volební obvod č. 263, Uchalinsky okres
- Shamsutdinova, Fanuza Sagadatkireevna , Abdrashitovsky volební obvod č. 145, Alsheevsky okr .
- Sharafutdinov, Adgam Ganeevich , volební obvod Karan č. 94, Meleuz
- Šaripov, Akhsan Šaripovič , Kiginskij volební obvod č. 223, Kiginskij okres
- Sharifullin, Fan Shamsullovich , volební obvod Yanaul č. 280, okres Yanaul
- Šemagonov, Svjatoslav Andrejevič , Fedorovský volební obvod č. 265, Fedorovský obvod
- Shubina, Nina Konstantinovna , Odborový volební obvod č. 16, Kalininskij okres , Ufa
- Shugaev, Rim Salimullovich , Voskresensky volební obvod č. 234, Meleuzovsky okr .
- Shumatbaev, Dmitrij Davletovich , Churaevsky volební obvod č. 239, Mishkinsky okres
- Shcheblanova, Elena Georgievna , Jihozápadní volební obvod č. 134, Sterlitamak
- Yulberdin, Arslanbek Kharisovich , Mezinárodní volební obvod č. 8, Kalininskij okres , Ufa
- Yumalin, Badretdin Abdulgazeevich , volební obvod Ijangulov č. 202, okres Zianchurinskij
- Yusupova, Rauza Shaimardanovna , Bikkulovský volební obvod č. 240, Mijakinský obvod
- Yavgarova, Zarifa Gibatovna , volební obvod Vokzal č. 92, Meleuz
- Jakimov, Vladimir Nikolajevič , volební obvod Lesnoy č. 41, okres Okťabrskij , Ufa
- Yakunova, Ludmila Lerovna , volební obvod Ural č. 68, okres Sovetsky , Ufa
- Yakupov, Gilman Girfanovich , volební obvod Akyar č. 266, okres Khaibullinsky
- Yakupov, Vagiz Nigmazyanovich , Arslanovsky volební obvod č. 271, Chishminsky okres
- Yamalova, Milavsha Mansapovna , Mendělejevův volební obvod č. 63, Sovětský okres , Ufa
- Yangirova, Daniya Fayrushevna , Novikov volební obvod č. 65, Sovetsky okres , Ufa
- Yarmukhametova, Minibika Kinzyabaeva , Arkhangelsk volební obvod č. 149, okres Arkhangelsk
Literatura
Parlamentarismus v Baškortostánu. Historie a moderna. Dokumenty a materiály. GRI Baškortostán. Rezervovat. 2. Sestavili V. G. Aznagulov, Z. G. Khamitova. Ufa, 2005. ISBN 5-8258-0204-5 .
Poznámky
- ↑ Parlamentarismus v Baškortostánu: historie a modernita. Dokumenty a materiály. / Ed. K. B. Tolkačev. Sestavili: V. G. Aznagulov, Z. G. Khamitova. - Kniha 2. - Ufa: GRI "Bashkortostan", 2005. - 304 s. - ISBN 5-8258-0204-5 . Archivováno 4. prosince 2020 na Wayback Machine