Seznam poslanců Nejvyššího sovětu Uzbecké SSR z 10. svolání
Seznam poslanců Nejvyššího sovětu Uzbecké SSR z 10. svolání
Poslanci Nejvyššího sovětu RSFSR Uzbecké SSR 10. svolání pracovali od roku 1980 do roku 1985.
Celkem je 510 zastupitelů.
A
- Abdramanov, Abdibay , Bucharská oblast
- Abdugapparova, Gulistan , Karakalpak ASSR
- Abdulachaeva, Nasiba , Taškent
- Abdullaev, Abdulakhad , Bucharská oblast
- Abdullajev, Gulammahmud , oblast Taškent
- Abdullajev, Rahmatullo , oblast Samarkand
- Abdullaeva, Rano Khabibovna , oblast Surkhandarya
- Abdullajev, Khalima , oblast Namangan
- Abdumalikov, Nemat , oblast Fergana
- Abdurakhmanov, Artikhan , oblast Andijan
- Abdusamatova, Machbubakhon , oblast Fergana
- Abdushukurov, Telman Rustamovich , Andijan region
- Abidshaev, Madaminjan , oblast Namangan
- Abilova, Khursan , oblast Taškent
- Abrahmatova, Khayitgul , oblast Surkhandarya
- Azarnova, Tamara Filippovna , region Buchara
- Azizov, Yuldashbay , oblast Namangan
- Azimov, Nemat , oblast Samarkand
- Azimov, Sarvar Alimjanovič , Taškent
- Azimova, Mukhabbatchon , oblast Andijan
- Azimova, Mukhtabar Razykovna , Taškent
- Ajtmuratov, Jerezhep , Karakalpak ASSR
- Akbarov, Ahror , oblast Fergana
- Akbarov, Tazhibay , oblast Andijan
- Akulova, Kanat Abduraimovna , oblast Taškent
- Alikulov, Gulchekhra , oblast Samarkand
- Alimov, Arif Alimovich , region Kaškadarja
- Alimov, Timur Agzamovich , oblast Taškent
- Allaberganova, Sara Narbaevna , Khorezmská oblast
- Allamuratov, Zhanabay , Karakalpak ASSR
- Allayarov, Mamasho , Kaškadarská oblast
- Almatov, Chary, oblast Surkhandarya
- Almatova, Rohatoy Khasanbaevna , oblast Namangan
- Amanov, Babamurat , oblast Surkhandarya
- Amanov, Farman , Kaškadarská oblast
- Amanov, Gulsoat , oblast Surkhandarya
- Amirova, Salamat , oblast Samarkand
- Anisimkin, Ivan Georgievich , oblast Taškent
- Antonov, Viktor Alexandrovič , oblast Taškent
- Aripjanov, Machmut Maripovič , oblast Taškent
- Aripov, Subkhankul Aripovič , oblast Taškent
- Aripov, Uktam Aripovič , Taškent
- Arifjanova, Dilbar , Taškent
- Archangelskij, Gennadij Vasilievič , Taškent
- Asadov, Ubayt , Bucharská oblast
- Asadov, Hikmat , oblast Samarkand
- Asletdinova, Khafiza Yusupovna , oblast Andijan
- Atabaeva, Khanifa Tajibaevna , oblast Fergana
- Atajanov, Alikhan Rakhmatovich , Bucharská oblast
- Ataev, Khasan , oblast Buchara
- Atakuziev, Rahmatilla , Bucharská oblast
- Atakulov, Uldža , oblast Samarkand
- Atalijeva, Baltabika Amanovna , Karakalpak ASSR
- Atanazarov, Kadambay, Khorezmská oblast
- Atakhanov, Sadyk Yusupovich , region Syrdarya
- Achmedov, Kudratilla Achmedovič , Taškent
- Akhmedov, Kuldash , oblast Fergana
- Achmedov, Rakhim Achmedovič , oblast Namangan
- Akhmedov, Tashbay , Andijan region
- Achmedov, Gulchekhra , Khorezmská oblast
- Akhunbabaev, Karim Yuldashevich , oblast Fergana
- Akhunov, Khabibulla Akhunovich , oblast Namangan
- Akhunova, Inobat Nurakhunovna , oblast Jizzakh
- Akhunov, Tursunoi , oblast Taškent
- Ashiralieva, Kurbanbibi , oblast Surkhandarya
- Ashirmetova, Sharipa , oblast Taškent
- Ashuraliev, Rashid Salakhutdinovich , oblast Namangan
- Ašurov, Irgaš , oblast Samarkand
B
- Babaerov, Tursunmurat , oblast Taškent
- Babamuradova, Mušaraf Razzakovna , oblast Samarkand
- Babanazarov, Reipnazar , Karakalpak ASSR
- Babakhojaeva, Tursunoi Shukurovna, Andijan region
- Bazarova, Gulsara Abdikhalikovna , region Kashkadarya
- Baimuradova, Razhaboy Beshimovna , region Buchara
- Baynazarova, Altyn Zhienbaevna , Karakalpak ASSR
- Baynova, Rimma Vitalievna , Taškent
- Bakirova, Urkhiya Makhkambaevna , region Syrdarya
- Baltabaeva, Gulnora Shamirzaevna , oblast Taškent
- Barnoev, Isa Musaevich , Bucharská oblast
- Batyrbekov, Anvar Sattarovič , oblast Samarkand
- Begmatov, Usmanali , oblast Fergana
- Bekbaulijev, Jerpolat , Karakalpak ASSR
- Bekmirzaeva, Maktab , Kashkadarya region
- Berdiyarova, Chosiyat Mamirovna , region Syrdarya
- Berdyev, Nartai , Bucharská oblast
- Bobonazarov, Tuibibi , oblast Buchara
- Boybuvaev, Abduvokhid , Fergana region
- Boltaeva, Narhol Khasanovna , oblast Surkhandarya
- Boltaeva, Rakhima Tashpulatovna , region Buchara
- Brodová, Anna Ivanovna , oblast Taškent
- Bultirova, Tuksuluv , oblast Namangan
- Bunakova, Olga Semjonovna , oblast Taškent
- Bureš, Miloslav Jaroslavovič , Taškent
- Burikhodzhaev, Naman , oblast Fergana
- Burkhanov, Asim , Taškent
V
- Valetova, Ljudmila Aleksandrovna , Taškent
- Valijev, Mutfullajon , oblast Namangan
- Valijev, Nabidžan , oblast Fergana
- Vasikova, Mamlakat Sabirovna , oblast Fergana
- Vasiliev, Gennadij Nikolajevič , Taškent
- Vakhrusheva, Natalya Nikolaevna , Taškent
- Volodarsky, Anatolij Petrovič , Bucharská oblast
- Vosiev, Mukharamjon , oblast Namangan
G
- Gavrilov, Alexander Fadeevich , Chorezmská oblast
- Gaibnazarov, Akbar Ruzmatovič , oblast Taškent
- Gladkov, Petr Jegorovič , oblast Samarkand
- Golovach, Ljubov Andrejevna , Karakalpak ASSR
- Golovachev, Ivan Iosifovič , oblast Kaškadarja
- Golovchenko, Taisiya Mikhailovna , oblast Taškent
- Grekov, Leonid Ivanovič , oblast Samarkand
- Gulova, Nuria Egamovna , region Buchara
- Guly, Valentin Grigorievich , Taškent
- Gushchina, Natalya Terentievna , Karakalpak ASSR
D
- Davranov, Parmon , Kaškadarská oblast
- Dadabaeva, Dilbarkhon , oblast Fergana
- Jabbarov, Sattar , Bucharská oblast
- Jalalov, Mannap , oblast Andijan
- Jalilov, Khakim , oblast Buchara
- Jamalov, Khulkar Bakhodirovich , Bucharská oblast
- Dzhangirov, Razzak, oblast Samarkand
- Dzhumakulov, Bahron , oblast Samarkand
- Jumanazarov, Matnazar, Khorezmská oblast
- Jumanijazov, Kuchkar , oblast Samarkand
- Jurabekov, Ismail Khakimovich , Chorezmská oblast
- Juraev, Alijon , oblast Namangan
- Juraeva, Ambar , oblast Kaškadarja
- Juraeva, Tamara , oblast Surkhandarya
- Juraev, Ugiloy , oblast Surkhandarya
- Dobrova, Natalya Nikolaevna , oblast Taškent
- Dogonkin, Petr Vasiljevič , oblast Fergana
- Donajev, bazar , oblast Samarkand
- Dosova, Khayitzhan , oblast Chorezm
- Dudin, Krasnoslav Petrovič , Taškent
- Durova, Valentina Grigorievna , region Buchara
- Dutova, Tamara Pavlovna , oblast Taškent
- Dukhanin, Viktor Grigorievich , Chorezmská oblast
- Duchanov, Nikolaj Vasiljevič , Bucharská oblast
HER
- Yodgarova, Halima Navruzovna , oblast Buchara
- Yesenbaev, Ziyat Islamovich , oblast Fergana
- Esin, Vasilij Pavlovič , Taškent
F
- Zhabbarova, Matluba , oblast Samarkand
- Železnov, Nikolaj Matveevič , Taškent
- Zhelonkina, Valentina Stepanovna , region Syrdarya
- Zherebilov, Victor Petrovič , Bucharská oblast
- Zhubandyková, Orazbike , Karakalpak ASSR
- Zhumaev, Tashturdi , oblast Kaškadarja
- Zhuraeva, Oliyakhon , oblast Namangan
- Juraev, Tursunoy , oblast Ferghana
W
- Zainiev, Khairi , oblast Buchara
- Zakirov, Nasyr Zakirovich , region Syrdarya
- Zarechneva, Tamara Nikitichna , oblast Fergana
- Zachritdinov, Guljam Zachritdinovič , Taškent
- Zinin, Timofei Grigorievich , oblast Taškent
- Zyryanova, Ludmila Pavlovna , region Buchara
A
- Ibragimov, Mirzaolim Ibragimovič , Karakalpak ASSR
- Ibragimov, Ubaydulla Yakubovich , region Buchara
- Ibragimova, Naiba , Taškent
- Ivanova, Galina Nikolaevna , oblast Fergana
- Ivanushkina, Raisa Nikolaevna , region Kaškadarja
- Igamberdiev, Kamalkhan , oblast Namangan
- Igamberdiev, Mavlyan , oblast Taškent
- Ikramov, Anvar Salichovič , Taškent
- Iliadi, Jakov Alexandrovič , oblast Kaškadarja
- Ilyukhin, Alexander Merkulovich , region Taškent
- Imomov, Sulaimon Suvankulovich , oblast Taškent
- Irgašev, Asror , Jizzakh region
- Irgašev, Satvaldi Usmanovič , oblast Samarkand
- Isaev, Georg Georginovich , Jizzakh region
- Isaeva, Lyubov Nikolaevna , Samarkand region
- Isakov, Munavvar , oblast Taškent
- Isamukhamedov, Khabibulla Alimjanovich , Taškent
- Iskandarov, Abdulla , Khorezmská oblast
- Iskanderov, Mirzagani Iskanderovič , oblast Surkhandarya
- Iskanderova, Kansulu , Karakalpak ASSR
- Islamov, Tukhtamurad Islamovich , oblast Taškent
- Islamov, Erkabay , Jizzakh region
- Islomov, Zholakhiddin Karimovich , oblast Fergana
- Islyamov, Abselyam , Surkhandarya region
- Ismailov, Tagirjan , oblast Fergana
- Ismailova, Maryam , Khorezmská oblast
- Ismailov, Kuandyk , Karakalpak ASSR
- Ismatov, Mahmud , oblast Taškent
- Israilov, Khujam , Jizzakh region
- Israilova, Gulnara Mahkamovna , Taškent
- Israilova, Zulfiya , oblast Taškent
- Istamova, Barno Dekhkanovna , region Buchara
- Iskhokova, Tursinoy Yakubovna , oblast Fergana
- Ishchanov, Rakhim , Chorezmská oblast
K
- Kadirov, Sabir , oblast Taškent
- Kadirova, Karima Muminovna , oblast Fergana
- Kadyrov, Aziz Mavlyanovich , oblast Fergana
- Kadyrov, Vahid Kadyrovich , oblast Taškent
- Kadyrov, Gairat Hamidullaevich , oblast Samarkand
- Kadyrov, Usman , oblast Surkhandarya
- Kazimov, Vahid Achunovič , Taškent
- Kalandarov, Iskandar , Karakalpak ASSR
- Kambarov, Rahmat , oblast Taškent
- Kamilbeková, Gulchekhra Diyarovna , Taškent
- Kan, Pavel Kharitonovich , Jizzakh region
- Kanyazov, Sultamurat Kurbaniyazovich , Karakalpak ASSR
- Karamatova, Mukadas , oblast Buchara
- Kariev, Maksud Karievich , oblast Kaškadarja
- Karimjanov, Sabir , Taškent
- Karimov, Mukhitdin Karimovich , region Syrdarya
- Karimov, Rayim , oblast Samarkand
- Karimov, Jamila , oblast Namangan
- Kasimov, Turdi , oblast Taškent
- Kasymov, Rustam Suleimanovich , region Syrdarya
- Kayumov, Abdukhamid Kayumovich , Karakalpak ASSR
- Kayumov, Malik , oblast Fergana
- Kayumov, Pulat , Kaškadarská oblast
- Kenjaev, Odiljon, Andijan region
- Kerimova, Fatma Nazimovna , oblast Samarkand
- Kislov, Vladimir Vasilievich , Karakalpak ASSR
- Klemenov, Evgeny Alexandrovič , Jizzakh region
- Kodirov, Kakhharjon Ganievich , oblast Namangan
- Kolpakova, Maria Andreevna , Taškent
- Kornienko, Viktor Michajlovič , oblast Taškent
- Kochkarov, Alijan , oblast Samarkand
- Krakhmaleva, Ljubov Petrovna , oblast Samarkand
- Kremleva, Tamara Petrovna , oblast Fergana
- Krivosheev, Grigory Fedotovič , Taškent
- Kuzmin, Viktor Petrovič , Chorezmská oblast
- Kuybakarov, Khushvakt Rajabovič , oblast Kaškadarja
- Kuksenko, Vitalij Pavlovič , oblast Samarkand
- Kulakov, Jurij Alekseevič , oblast Namangan
- Kuldašev, Yuldashali , oblast Namangan
- Kunisov, Faizikhan , oblast Samarkand
- Kuptsov, Viktor Vasilievich , oblast Taškent
- Kurbaniyazov, Ongarbai , Karakalpak ASSR
- Kurbanov, Mahmut Khasanovich , Jizzakh region
- Kurbanov, Nabizhon , Andijan region
- Kurbanov, Yuldash Rakhimovich , Karakalpak ASSR
- Kurtumerov, Fakhri , Andijan region
- Kuchiev, Javat , Syrdarya region
- Kuchimova, Ulbus , oblast Samarkand
- Kuchkarov, Ibrahim Uralovich , region Syrdarya
- Kuchkarov, Nematilla Khudaiberdievich , oblast Namangan
L
- Lapasov, Zhuman , Kaškadarská oblast
- Lokteva, Vera Vladimirovna , Taškent
- Lysenko, Tatyana Vladimirovna , Jizzakh region
M
- Mavlonova, Gulsara Kalandarovna , oblast Samarkand
- Madrakhimov, Eksan , oblast Fergana
- Madiyarov, Masadyk , oblast Andijan
- Maksumov, Zakir Tajievich , oblast Taškent
- Malikov, Dadachán , oblast Andijan
- Malishevskaya, Maria Alexandrovna , Andijan region
- Mamadjanov, Yuldash , Surkhandarya region
- Mamajonov, Anormirza , oblast Namangan
- Mamazulunova, Adina Mamayunusovna , Andijan region
- Mamatkadirov, Naini , Andijan region
- Mamatkulova, Sharifa Rayimovna , Andijan region
- Mammadov, Kibar Bakirovič , oblast Taškent
- Mamonova, Elena Alexandrovna , region Andijan
- Mannapov, Nazrilla , Taškent
- Marasulov, Salimjon , oblast Fergana
- Mardanova, Oybahor , region Kashkadarya
- Martynyuk, Nikolaj Kalenikovič , Taškent
- Matkarimov, Madamin Matkarimovich , Chorezmská oblast
- Matkurbanova, Zhumagul, Chorezmská oblast
- Makhamadiev, Khalikul , oblast Kaškadarja
- Mahmudov, Batyr Mahmudovich , region Syrdarya
- Machmudov, Karal , Kaškadarská oblast
- Machmudov, Nasyr , Taškent
- Machmudov, Sultan Mamadalievich , oblast Andijan
- Makhmudova, Roziya , oblast Samarkand
- Masharipov, Gayrat Nazarovich, Chorezmská oblast
- Masharipova, Gulbahor Matupaevna , Karakalpak ASSR
- Melibaeva, Taji , oblast Taškent
- Meliyeva, Adolat , oblast Samarkand
- Memetova, Gulshen Kodirovna , Kashkadarya region
- Menglieva, Bibisara , Karakalpak ASSR
- Merkushina, Anastasia Petrovna , oblast Samarkand
- Meshcheryakova, Ludmila Nikolaevna , oblast Fergana
- Mingboev, Khanifachon , oblast Namangan
- Mirzabekov, Boris Grigorievich , oblast Namangan
- Mirzaev, Mahmud Mirzaevich , oblast Taškent
- Mirzakarimova, Soliyahon Mariaimovna , oblast Andijan
- Michajlov, Viktor Konstantinovič , oblast Surkhandarya
- Michajjuk, Raisa Jakovlevna , Taškent
- Muydinov, Mahmud , Taškent
- Muydinova, Sakhodathon , oblast Andijan
- Muydinova, Himayatkhon Rasulovna , oblast Andijan
- Muminova, Zarbuvi Astanovna , oblast Samarkand
- Murasov, Medjit Khalilovich , oblast Fergana
- Murathodzhaev, Vali , oblast Samarkand
- Murtazaev, Kayum , oblast Fergana
- Musabajev, Khabibulla , oblast Taškent
- Musin, Irik Kharasovich , Taškent
- Mukhamedzhanov, Zakir Mukhamedzhanovich , oblast Samarkand
- Mukhamedova, Barno Ergashevna , oblast Taškent
- Mukhitdinova, Halima , oblast Andijan
- Mukhortov, Michail Dmitrievich , Bucharská oblast
H
- Nabiev, Tulyagan , Taškent
- Navruzov, Gulchekhra , Bucharská oblast
- Najimov, Gayni , Bucharská oblast
- Nazarmatova, Khalimakhon , oblast Fergana
- Nazarov, Shamsi , oblast Samarkand
- Naimov, Inam , Bucharská oblast
- Narbabaev, Nazrulla Tajievich , oblast Samarkand
- Narkulov, Zulaikha , oblast Samarkand
- Nasreddinov, Gafur Nasreddinovich , oblast Surkhandarya
- Nasretdinov, Vakil Hamidovič , Jizzakh region
- Nasretdinov, Turdi , oblast Samarkand
- Nishonova, Mairamkhon , oblast Fergana
- Nijazov, Abdukakhkhar , oblast Fergana
- Nijazov, Šavkat , oblast Samarkand
- Nijazova, Sariya Makhtumovna , oblast Kaškadarja
- Norbobaeva, Turaoy Sharipovna , oblast Kaškadarja
- Normatova, Dilbar Baimatovna , oblast Taškent
- Normuratov, Shodikul Djumaevich , oblast Samarkand
- Nosirova, Adolat Nurkulovna , region Kashkadarya
- Nurzhaev, Rabbim , oblast Taškent
- Nurkuvatova, Nazira Baimuratovna , oblast Kaškadarja
- Nurumbetov, Kasym , Karakalpak ASSR
- Nurumová, Marijam Sadullajevna , Karakalpak ASSR
Oh
- Okunsky, Vladimir Viktorovič , oblast Taškent
- Omanov, Numanjan, Andijan region
- Omerov, Server Abdullaevich, oblast Samarkand
- Oripov, Abdurakhmon Numonovich , oblast Fergana
- Orlov, Georgij Michajlovič , Chorezmská oblast
- Okhunjonova, Rakhima, oblast Fergana
P
- Pavlov, Michail Petrovič , oblast Kaškadarja
- Paygamov, Alijan , oblast Fergana
- Palvanov, Dzhaksylyk Palvanovič , Karakalpak ASSR
- Pardaeva, Dilbar Ergashevna , region Syrdarya
- Parpiyeva, Bahrinisa Sherkuzievna , oblast Fergana
- Patrin, Nikolaj Vladimirovič , oblast Fergana
- Pakhratdinova, Gulasen , Karakalpak ASSR
- Petrov, Anatoly Anatolievich , Bucharská oblast
- Pinkhasov, Boris Iljič , Taškent
- Povetko, Vladimir Ivanovič , oblast Andijan
- Pogorelov, Konstantin Fedorovič , oblast Andijan
- Ponomarenko, Ilja Filippovič , oblast Surkhandarya
- Pulatov, Salim Pulatovič , Taškent
- Pukhtaev, Temir , oblast Surkhandarya
R
- Radjabov, Nazir Radjabovich , oblast Fergana
- Ramazanov, Mnaydar Ramazanovich , oblast Taškent
- Ramazanov, Subkhan , oblast Buchara
- Rasulova, Sadohat Abdurakhmanovna , oblast Namangan
- Rafikov, Ganiy Mazitovič , oblast Kaškadarja
- Rakhimov, Karimjon , Andijan region
- Rakhimov, Salim , Bucharská oblast
- Rakhimov, Gavkhar , oblast Namangan
- Rakhmanov, Rakhim , Bucharská oblast
- Rakhmanov, Khursan , oblast Surkhandarya
- Rachmonov, Turdali , oblast Fergana
- Rašidov, Zarip , oblast Samarkand
- Rashidov, Sharaf Rashidovich , Andijan region
- Rzaev, Kamal , Karakalpak ASSR
- Rudenko, Alexander Grigorievich , oblast Namangan
- Rustamov, Ahmatilla , oblast Fergana
- Rustamov, Ishniyaz , Surkhandarya region
- Rustamov, Nurmamat , Kaškadarská oblast
- Rybalko, Vasilij Ivanovič , oblast Taškent
- Ryzhov, Sergej Nikolajevič , Taškent
- Ryskieva, Mashkura Akbarovna , Taškent
- Ryabova, Raisa Ilyinichna , oblast Andijan
- Rjabcev, Vitold Romanovič , oblast Fergana
C
- Sabirov, Masharip, Khorezmská oblast
- Sadirdinov, Ismoil, Andijan region
- Sadovská, Naděžda Iosifovna , Taškent
- Sadykov, Talib Sadykovich , Taškent
- Sadykova, Vasilij Sadykovna , oblast Andijan
- Sadykov, Dilbarkhon , oblast Fergana
- Saidov, Mahmud Saidovich , Chorezmská oblast
- Saidov, Rashid , Surkhandarya region
- Saidova, Rakhatpashsha Ismailovna , region Khorezm
- Saidkhojaev, Abdulkhamid , oblast Taškent
- Saldaev, Jurij Petrovič , oblast Taškent
- Salimov, Akil Umurzakovich , oblast Fergana
- Salichov, Enmark Shakirovich , Taškent
- Samokhvalov, Vladimir Alekseevich , Andijan region
- Sarimsakov, Uzakbay Sarimsakovich, Andijan region
- Sarkisov, Georgij Minasovič , Taškent
- Sarymsakov, Tashmukhamed Alievich , Taškent
- Sattarov, Islam Gafarovič , Taškent
- Safarov, Rafail Rafgatovič , oblast Surkhandarya
- Semjonov, Pavel Vasiljevič , Taškent
- Semjonova, Tamara Gelasivna , oblast Fergana
- Sivets, Viktor Nikolajevič , Taškent
- Siradzhev, Ziya Sharafutdinovich , region Syrdarya
- Sirazhdinov, Sagdy Khasanovich , region Taškent
- Skrebněv, Vasilij Stěpanovič , oblast Taškent
- Smirnov, Nikolaj Vasiljevič , oblast Fergana
- Sobirov, Muidinjon , oblast Fergana
- Sorokin, Ivan Timofeevič , oblast Chorezm
- Suleymanov, Ismail , Bucharská oblast
- Sultanová, Sayyora Umarovna , Taškent
- Sultonov, Rakhima, oblast Samarkand
- Supiev, Olmaskhon , oblast Andijan
T
- Tabilov, Kábul , Jizzakh region
- Tajibajev, Ganijan , oblast Namangan
- Tajidinov, Khalidin , oblast Surkhandarya
- Tadjiev, Bakhriddin , Syrdarya region
- Tairov, Kalandar Tairovich , region Syrdarya
- Taskaev, Anatolij Vladimirovič , oblast Samarkand
- Tastemirova, Kuttykiz , Jizzakh region
- Takhirova, Saodat , Taškent
- Tashkulov, Sergey Tashkulovich , region Taškent
- Tashpulatov, Turgun , Bucharská oblast
- Tashkhodzhaev, Khodjiakbar , Taškent
- Tellyabaev, Abdusamat, Andijan region
- Tilavov, Abdugafur , Jizzakh region
- Timofeev, Nikolaj Fedorovič , Chorezmská oblast
- Timurova, Tosh , oblast Samarkand
- Tikhomirova, Natalya Yurievna , Taškent
- Tiškin, Jevgenij Michajlovič , oblast Surkhandarya
- Tojieva, Risolat Esonboevna , oblast Samarkand
- Tokhtaev, Timur Machsudovič , Taškent
- Trushina, Ljubov Petrovna , Taškent
- Tuljaganov, Khabibulla Tulyaginovič , oblast Buchara
- Turabekova, Sharafat Subkhankulovna , oblast Namangan
- Turaev, Aziz Appakovich , region Syrdarya
- Turakulov, Ubaydulla , Jizzakh region
- Turapov, Inojat , oblast Samarkand
- Turapov, Narmumin Turapovič , oblast Surkhandarya
- Turgunov, Keldi Komilovič , oblast Namangan
- Turdieva, Ruzigul , oblast Buchara
- Turkaraeva, Ugiloy Zhumaevna , oblast Taškent
- Tursunov, Minavar Tursunovič , oblast Kaškadarja
- Tursunov, Erkin , Kaškadarská oblast
- Tukhtabaev, Mavluda , oblast Namangan
Wu
- Ubaydullaev, Michrinis , oblast Taškent
- Uzakova, Mamahol , oblast Kaškadarja
- Ukchieva, Barakathon , oblast Namangan
- Umarov, Abdubanab Aripovič , oblast Fergana
- Umarov, Abdulla Khakimovič , oblast Surkhandarya
- Umarov, Tursun-Murat , oblast Namangan
- Umirov, Abdi , Kaškadarská oblast
- Umrzáková, Nurkhon , oblast Namangan
- Uralov, Mirzatilla , oblast Fergana
- Urkinbajev, Abdukarim Abdukadyrovič , oblast Namangan
- Usmanov, Vakhobzhan , oblast Kaškadarja
- Usmankhojaev, Inamjon Buzrukovich , Kaškadarská oblast
F
- Fazylov, Gulamjon , oblast Fergana
- Faizjev, Šakar, oblast Samarkand
- Faizieva, Mastura Narzullaevna , oblast Kaškadarja
- Fedorinov, Ivan Ivanovič , Taškent
- Feoktistova, Lidia Anatolyevna , oblast Fergana
- Frolova, Nadezhda Vasilievna , oblast Taškent
- Funk, Samuil Samuilovich , region Syrdarya
X
- Khabibullaev, Pulat Kirgizbaevich , Andijan region
- Khaydarov, Maksutali , oblast Fergana
- Khaydarov, Suleiman , oblast Samarkand
- Khaidarova, Gavkhar Kadyrovna , Taškent
- Khamidov, Aziz Khakimovich , oblast Taškent
- Khamidov, Vali Abduvakhidovich , oblast Ferghana
- Khamidov, Yulbaris Ahmedovich , oblast Andijan
- Khamraev, Najim Rakhimovich , Jizzakh region
- Hamrakulov, Sindar Hamrakulovich , oblast Samarkand
- Hamrakulov, Haidarali , oblast Taškent
- Kharitonová, Irina Gennadievna , Taškent
- Khasanov, Jura , Andijan region
- Khasanov, Madamindzhan Hasanovich , oblast Andijan
- Khasanova, Kuraloi Rakhmanovna , region Buchara
- Khasanova, Khakipakhon Omonovna , oblast Fergana
- Khayali, Emine Useinovna , oblast Taškent
- Khvan, Man Gym Grigorievich , region Taškent
- Chodjaev, Akram Rustamovič , oblast Samarkand
- Khodjaev, Asadilla Ashrapovich , Jizzakh region
- Chodžibajev, Akhmedzhan Mukhamedzhanovič , oblast Kaškadarja
- Chodjiev, Turgun, oblast Taškent
- Khozhikosimova, Toshkhon, Andijan region
- Kholmirzaeva, Nabad , oblast Surkhandarya
- Khudaibergenov, Abdiuali , Karakalpak ASSR
- Khudaibergenova, Bikazhan Saparbaevna , oblast Chorezm
- Khudaiberdiev, Narmakhonmadi Juraevich , oblast Buchara
- Khudaikulov, Akram , oblast Samarkand
- Khusanova, Khosiyatkhon , oblast Andijan
- Khusenova, Shakhodat Niyazovna , oblast Samarkand
- Khusnutdinov, Ibrahim Kamalovich , oblast Namangan
- Khushnazarova, Zargul Ruzievna , oblast Surkhandarya
H
- Chariev, Rahman , oblast Surkhandarya
- Chelovechkova, Nadezhda Fominichna , Surkhandarya region
- Černyšov, Georgij Fedorovič , oblast Samarkand
W
- Shagazatov, Khabibulla Abdumazhitovich , oblast Kaškadarja
- Shakirova, Ergash , oblast Samarkand
- Shamsiev, Hikoyat , oblast Samarkand
- Shapovalova, Antonina Fedorovna , Taškent
- Šaripov, Abdulla , Karakalpak ASSR
- Šaripov, Takhir Yakhyaevič , Karakalpak ASSR
- Šasimov, Mamadyor , oblast Samarkand
- Shendrik, Alexander Pavlovich , Andijan region
- Sheraliev, Mavluda, Andijan region
- Sheralieva, Tursunkhon Ruzmatovna , oblast Fergana
- Shermukhamedov, Said , oblast Taškent
- Šibalin, Vladimir Ivanovič , oblast Samarkand
- Shkryabin, Jurij Sergejevič , oblast Buchara
E
- Elbaev, Bekmurat , Kaškadarská oblast
- Elbaev, Nurmamat , oblast Samarkand
- Ergašev, Zhumakuzi , oblast Fergana
- Ergašev, Kudrat , oblast Namangan
- Ergašev, Ruzi Samanovič , oblast Surkhandarya
- Eric, Georgij Michajlovič , Taškent
- Eshbaev, Amirali , oblast Kaškadarja
- Eshmurodova, Tolloi , oblast Samarkand
Yu
- Yuldashev, Gulimmat , Chorezmská oblast
- Yuldashev, Muminjon , oblast Namangan
- Yuldashev, Sadrutdin Chodjaevich , Taškent
- Yuldashev, Tursunoy , Chorezmská oblast
- Yunusov, Ulbusin , Jizzakh region
- Jurits, Alexander Alexandrovič , Karakalpak ASSR
- Jusupov, Ahmadzhan , Chorezmská oblast
- Jusupov, Pulat Yunusovič , Karakalpak ASSR
- Yusupov, Erkin , oblast Namangan
Já
- Yakubov, Fattah Gafurovich , oblast Taškent
- Yakubov, Sherbay, Andijan region
- Yakubova, Ulzhakhon , oblast Taškent
- Yankovskaya, Nina Ilyinichna , oblast Namangan
- Yakhyaev, Khaidar Khalikovich , Bucharská oblast
Odkazy