2005 Kanadské mistrovství v curlingu smíšených týmů | |
---|---|
2005 Kanadské mistrovství ve smíšeném curlingu | |
Město | Prince Albert (Saskatchewan) |
Aréna | Golfový a country klub Prince Albert |
datum | 21. - 28. listopadu 2004 |
Vítěz | Newfoundland a Labrador (1 titul) |
Curlingový klub | Svatý. John's CC ( St. John 's ) |
Přeskočit | Mark Nichols |
Třetí | Shelley Nicholsová |
Druhý | Brent Hamilton |
První | Jennifer Guzzwell |
Finalista | Saskatchewan (Kyle George) |
3. místo | Nové Skotsko (Paul Flemming) |
20042006 |
2005 Canadian Mixed Team Curling Championship se konal. listopadu 2004 v Prince Albert , Saskatchewan v Prince Albert Golf and Country Club . [1] Mistrovství se konalo po 42., 6. v Saskatchewanu a 2. v Prince Albert.
Mistrovství se zúčastnilo 12 týmů (ve složení dva muži a dvě ženy; smíšený; anglický smíšený curling ), reprezentujících provincie a území Kanady .
Šampionem se stal (poprvé v historii šampionátu) tým reprezentující provincii Newfoundland a Labrador (pro tým vedený Skipem Markem Nicholsem to bylo také 1. vítězství v šampionátu), ve finále zvítězil proti týmu reprezentujícímu provincie Saskatchewan (přeskočit Kyle George) . Bronzové medaile získal tým reprezentující provincii Nova Scotia (přeskočit Paul Flemming). [2]
Turnaj se skládal ze dvou fází - skupinové fáze a fáze play off . Ve skupinové fázi hrají týmy ve stejné skupině systémem každý s každým v jednom kole. První tři týmy postupují do druhé fáze, play-off , kde se hraje podle neúplného olympijského systému : nejprve se 2. a 3. tým střetne v semifinále a poté se utká vítěz semifinále 1. tým ve finále; poražený v semifinále obsadil celkové 3. místo.
tým | 4. ( přeskočit ) | Třetí | Druhý | První | Náhradní | klub, město |
---|---|---|---|---|---|---|
Alberta | Ralph Brust (4.) | Karen Powell (přeskočit) | Ken Powell | Tina McDonaldová | La Glace CC (La Glace) | |
Britská Kolumbie | Scott DeCap | Kristen Windsor | Brian Windsor | Lanette Nordick | Linda Bjork | Kamloops CC ( Kamloops ) |
Quebec | Ève Belisle | Mark McClory | Martine Comeauová | Christian Bouchard | Bo Gill | Longue-Pointe CC ( Montreal ), Lachine CC Lachine ( Montreal ) |
Manitoba | Terry McNamee | Tasha Hunterová | Brendan Taylor | Tanya Robinsová | Brandon CC ( Brandon ) | |
nové Skotsko | Paul Flemming | Melanie Comstocková | Alan Cameron | Hayley Clarke | Mayflower CC ( Halifax ) | |
Nový Brunswick | Terry Odishaw | Becky Atkinsonová | Kevin Boyle | Jane Boyle | Capital WC ( Fredericton ) | |
Newfoundland a Labrador | Mark Nichols | Shelley Nicholsová | Brent Hamilton | Jennifer Guzzwell | Svatý. John's CC ( St. John 's ) | |
Ontario | Phil Daniel | Kerry Lackie | Spencer Townley | Kim Ambrose | Sun Parlor CC ( Leamington ) | |
Ostrov prince Edwarda | Kim Dolan | Kevin šampion | Marion MacAulayová | Mike Dillon | Charlottetown CC ( Charlottetown ) | |
Saskatchewan | Kyle George | Jolene McIvorová | Ben Hebert | Maegan Strueby | Davidson CC (Davidson) | |
Severní Ontario | Joe Scharf | Krista Scharfová | Mike McCarville | Amy Stachiwová | Port Arthur CC ( Thunder Bay ) | |
Severozápadní teritoria / Yukon | Jamie Cui | Monique Gagnierová | Brad Chorostkowski | Kelly Kaylo | Yellowknife CC ( Yellowknife ) |
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | jedenáct | 12 | V | P | Místo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Alberta | * | 3:7 | 4:7 | 5:9 | 7:8 | 3:5 | 7:5 | 3:7 | 5:4 | 9:7 | 5:9 | 4:6 | 3 | osm | jedenáct |
2 | Britská Kolumbie | 7:3 | * | 8:5 | 5:6 | 7:6 | 9:5 | 3:7 | 5:7 | 4:7 | 5:1 | 7:6 | 8:7 | 7 | čtyři | 3 |
3 | Quebec | 7:4 | 5:8 | * | 2:7 | 1:8 | 9:6 | 4:7 | 7:2 | 3:7 | 4:7 | 5:6 | 7:5 | čtyři | 7 | 9 |
čtyři | Manitoba | 9:5 | 6:5 | 7:2 | * | 5:6 | 6:8 | 5:6 | 9:7 | 10:4 | 4:5 | 9:2 | 8:10 | 6 | 5 | 6 |
5 | nové Skotsko | 8:7 | 6:7 | 8:1 | 6:5 | * | 6:7 | 3:9 | 9:5 | 10:6 | 3:9 | 6:5 | 8:7 | 7 | čtyři | 3 |
6 | Nový Brunswick | 5:3 | 5:9 | 6:9 | 8:6 | 7:6 | * | 5:8 | 7:6 | 10:5 | 5:7 | 2:6 | 10:0 | 6 | 5 | 5 |
7 | Newfoundland a Labrador | 5:7 | 7:3 | 7:4 | 6:5 | 9:3 | 8:5 | * | 9:10 | 7:6 | 3:8 | 8:2 | 6:5 | osm | 3 | 2 |
osm | Ontario | 7:3 | 7:5 | 2:7 | 7:9 | 5:9 | 6:7 | 10:9 | * | 7:6 | 1:8 | 7:1 | 8:4 | 6 | 5 | 7 |
9 | Ostrov prince Edwarda | 4:5 | 7:4 | 7:3 | 4:10 | 6:10 | 5:10 | 6:7 | 6:7 | * | 10:6 | 4:7 | 4:7 | 3 | osm | 12 |
deset | Saskatchewan | 7:9 | 1:5 | 7:4 | 5:4 | 9:3 | 7:5 | 8:3 | 8:1 | 6:10 | * | 7:4 | 10:3 | osm | 3 | jeden |
jedenáct | Severní Ontario | 9:5 | 6:7 | 6:5 | 2:9 | 5:6 | 6:2 | 2:8 | 1:7 | 7:4 | 4:7 | * | 7:2 | 5 | 6 | osm |
12 | Severozápadní teritoria / Yukon | 6:4 | 7:8 | 5:7 | 10:8 | 7:8 | 0:10 | 5:6 | 4:8 | 7:4 | 3:10 | 2:7 | * | 3 | osm | deset |
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
nové Skotsko | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | X | osm |
Britská Kolumbie | 0 | jeden | 0 | jeden | jeden | 0 | jeden | 0 | 0 | X | čtyři |
semifinále | Finále | |||||||||||||||||||||
jeden | Saskatchewan | 5 | ||||||||||||||||||||
Newfoundland a Labrador | 7 | |||||||||||||||||||||
2 | Newfoundland a Labrador | 9 | ||||||||||||||||||||
3 | nové Skotsko | 7 | ||||||||||||||||||||
semifinále
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Newfoundland a Labrador | 2 | jeden | 0 | jeden | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | X | 9 |
nové Skotsko | 0 | 0 | jeden | 0 | čtyři | 0 | jeden | 0 | jeden | X | 7 |
Finále
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | 9 | deset | Celkový |
Newfoundland a Labrador | 0 | 2 | 0 | 0 | jeden | jeden | 2 | 0 | jeden | X | 7 |
Saskatchewan | 2 | 0 | jeden | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | X | 5 |
Místo | tým | Přeskočit | A | V | P |
---|---|---|---|---|---|
Newfoundland a Labrador | Mark Nichols | 13 | deset | 3 | |
Saskatchewan | Kyle George | 12 | osm | čtyři | |
nové Skotsko | Paul Flemming | 13 | osm | 5 | |
čtyři | Britská Kolumbie | Scott DeCap | 12 | 7 | 5 |
5 | Nový Brunswick | Terry Odishaw | jedenáct | 6 | 5 |
6 | Manitoba | Terry McNamee | jedenáct | 6 | 5 |
7 | Ontario | Phil Daniel | jedenáct | 6 | 5 |
osm | Severní Ontario | Joe Scharf | jedenáct | 5 | 6 |
9 | Quebec | Ève Belisle | jedenáct | čtyři | 7 |
deset | Severozápadní teritoria / Yukon | Jamie Cui | jedenáct | 3 | osm |
jedenáct | Alberta | Karen Powellová | jedenáct | 3 | osm |
12 | Ostrov prince Edwarda | Kim Dolan | jedenáct | 3 | osm |
Podle nejlepších výsledků kvality střel (v procentech) ve fázi skupinové fáze je na každé pozici určen tým "all stars". [2]
Čtvrtý (přeskočit) | Třetí | Druhý | První |
---|---|---|---|
Scott DeCap ( Britská Kolumbie ) |
Jolyne McIvor ( Saskatchewan ) |
Ben Hebert ( Saskatchewan ) |
Kelly Kaylo ( Severozápadní teritoria / Yukon ) |
Určují ho výsledky hlasování hráčů curlingu účastnících se šampionátu. [2]