Mistrovství Ruska v curlingu mezi smíšenými čtyřhrami 2022 | |
---|---|
Město | Soči |
Aréna | palác ledových sportů " Iceberg " |
datum | 21. – 27. ledna 2022 |
Vítěz | Moskevská oblast 1 ( Anastasia Moskaleva / Alexander Eremin ) (4. titul) |
Trenér |
PEKLO. Gretskaya, D.N. Štěpánov |
Finalista | Komsomol 1 ( Irkutsk ; Elizaveta Trukhina / Michail Vlasenko) |
3. místo | Moskevská oblast 2 ( Daria Morozova / Michail Vaskov ) |
2021 |
Ruské mistrovství v curlingu mezi smíšenými páry 2022 se konalo od 21. do 27. ledna 2022 ve městě Soči v aréně Iceberg Ice Sports Palace [1] . Los mistrovství se konal již po dvanácté (?).
Turnaje se zúčastnilo 32 týmů.
Tým „ Moskevská oblast 1“ ( Anastasia Moskaleva / Alexander Eremin ; každý z nich se stal šampionem Ruska v tomto typu curlingu již počtvrté) se stal mistrem Ruska, když porazil tým „Komsomoll 1“ ( Irkutsk ; Elizaveta Trukhina / Michail Vlasenko) ve finále . Třetí místo obsadil tým Moskevské oblasti 2 ( Daria Morozova / Michail Vaskov ). [2]
Týmy jsou rozděleny do 2 skupin (A - 14 týmů, hraje o 1-14 míst v šampionátu; B - 18 týmů, hraje o 15-32 míst v šampionátu; každá skupina je rozdělena do podskupin: 2 týmy po 7 pro skupinu A, 3 týmy po 6 týmech pro skupinu B), kde se hraje systémem každý s každým v jednom kole. Ve skupinové fázi se týmům přidělují body: 2 body za vítězství, 1 bod za prohru a 0 bodů za vynechání zápasu. Při rovnosti bodů u dvou týmů se řadí podle výsledků osobního setkání, při rovnosti tří a více týmů se řadí podle součtu zkušebních hodů do domečku ( English Draw Shot Challenge, DSC , v centimetrech, tým s nižší částkou se stává vyšší).
Ve skupině A jdou týmy na 1., 2. a 3. místě v podskupinách do play-off , kde se hraje podle „nekompletního“ olympijského systému : týmy, které se v podskupinách umístí na 1. místě, postupují přímo do semifinále a ty, které obsadili 2. a 3. místo v podskupinách ve čtvrtfinále hrát „kříž“ (2. místo v podskupině A s 3. místem v podskupině B a naopak); Vítězové semifinále ve finále hrají o 1. a 2. místo, poražení v semifinále hrají o 3. a 4. místo.
Ve skupině B týmy, které obsadily 1. a 2. místo v podskupinách, a také dva ze tří, které obsadily 3. místa (dva nejlepší v DSC z těchto tří), postupují do play off , kde se hraje podle olympijského systém : čtvrtfinále, semifinále, zápas o 3. místo a finále.
První tři týmy ve skupině B postoupí do skupiny A v následujícím roce; tři nejhorší týmy ve skupině A (týmy na sedmém místě v podskupinách a tým, který prohrál v tie-breaku týmů na šestém místě v podskupinách) sestupují v následujícím roce do skupiny B.
Všechny zápasy se hrají na 8 endů . Časy zahájení zápasů jsou uvedeny v UTC+3 [3] .
tým | Město/region | Žena | Samec | Trenér | |
---|---|---|---|---|---|
Podskupina A | |||||
A1 | Petrohrad 2 | Petrohrad | Irina Nizovceva | Alexej Timofejev | Petr Dron |
A2 | Petrohrad 1 | Petrohrad | Nkeiruka Yezeh | Alexey Stukalsky | Konstantin Zadvornov |
A3 | Krasnodarské území 1 | Soči | Maria Ignatenko | Arthur Ali | N.V. Nalimová, Efim Zhidelev |
A4 | Moskevská oblast 5 | Dmitrov | Olga Kotelníková | Alexej Kulikov | PEKLO. Gretskaya, D.N. Štěpánov |
A5 | Novosibirská oblast 1 | Novosibirsk | Alexandra Stoyarosová | Ivan Kazachkov | Arťom Šmakov |
A6 | Moskevská oblast 2 | Dmitrov | Daria Morozová | Michail Vaskov | PEKLO. Gretskaya, D.N. Štěpánov |
A7 | Petrohrad 3 | Petrohrad | Diana Margaryanová | Oleg Krasikov | Konstantin Zadvornov |
Podskupina B | |||||
B1 | Petrohrad 4 | Petrohrad | Anastasia Babarykina | Konstantin Manasevič | Ya.A. Garshina |
B2 | Komsomol 2 | Irkutsk | Valeria Denisenko | Kirill Palagney | A.V. Trukhina |
B3 | Komsomol 1 | Irkutsk | Elizabeth Trukhina | Michail Vlasenko | A.V. Trukhina |
B4 | Moskevská oblast 3 | Dmitrov | Anastasia Miščenková | Alexej Tuzov | PEKLO. Gretskaya, D.N. Štěpánov |
B5 | Moskevská oblast 4 | Dmitrov | Irina Rjazanová | Kirill Surovov | PEKLO. Gretskaya, D.N. Štěpánov |
B6 | Moskevský tým | Moskva | Jekatěrina Telnová | Arťom Puzanov | Jevgenij Arkhipov |
B7 | Moskevská oblast 1 | Dmitrov | Anastasia Moskaleva | Alexander Eremin | PEKLO. Gretskaya, D.N. Štěpánov |
Podskupina A
tým | A1 | A2 | A3 | A4 | A5 | A6 | A7 | V | P | DSC , viz [5] |
Místo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A1 | Petrohrad 2 (Nizovceva / Timofeev) |
* | 8:5 | 9:1 | 7:9 | 7:5 | 6:7 | 8:4 | čtyři | 2 | 32.01 | 2 |
A2 | Petrohrad 1 (Ezekh / Stukalsky) |
5:8 | * | 6:5 | 7:4 | 9:6 | 6:7 | 8:5 | čtyři | 2 | 52,22 | 3 |
A3 | Krasnodarské území 1 (Ignatenko / Ali) |
1:9 | 5:6 | * | 7:3 | 6:12 | 5:6 | 5:9 | jeden | 5 | 53,51 | 6 |
A4 | Moskevská oblast 5 (Kotelnikova / Kulikov) |
9:7 | 4:7 | 3:7 | * | 2:8 | 4:10 | 6:7 | jeden | 5 | 52,22 | 7 |
A5 | Novosibirská oblast 1 (Stoyarosova / Kazachkov) |
5:7 | 6:9 | 12:6 | 8:2 | * | 6:8 | 7:4 | 3 | 3 | 34,98 | čtyři |
A6 | Moskevská oblast 2 (Morozova / Vaskov) |
7:6 | 7:6 | 6:5 | 10:4 | 8:6 | * | 9:4 | 6 | 0 | 46,42 | jeden |
A7 | Petrohrad 3 (Margaryan / Krasikov) |
4:8 | 5:8 | 9:5 | 7:6 | 4:7 | 4:9 | * | 2 | čtyři | 39,93 | 5 |
Podskupina B
tým | B1 | B2 | B3 | B4 | B5 | B6 | B7 | V | P | DSC , viz [5] |
Místo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
B1 | Petrohrad 4 (Babarykina / Manasevič) |
* | 6:9 | 1:7 | 9:8 | 8:9 | 2:8 | 5:8 | jeden | 5 | 50,70 | 7 |
B2 | Komsomoll 2 (Denisenko / Palagney) |
9:6 | * | 3:9 | 5:8 | 4:8 | 7:1 | 7:3 | 3 | 3 | 33,31 | 5 |
B3 | Komsomol 1 (Trukhina / Vlasenko) |
7:1 | 9:3 | * | 9:8 | 6:11 | 8:6 | 11:6 | 5 | jeden | 51,81 | jeden |
B4 | Moskevská oblast 3 (Miščenko / Tuzov) |
8:9 | 8:5 | 8:9 | * | 10:9 | 8:7 | 5:8 | 3 | 3 | 53,70 | čtyři |
B5 | Moskevská oblast 4 (Rjazanova / Surovov) |
9:8 | 8:4 | 11:6 | 9:10 | * | 9:3 | 5:6 | čtyři | 2 | 39,60 | 3 |
B6 | Tým Moskva (Telnova / Puzanov) |
8:2 | 1:7 | 6:8 | 7:8 | 3:9 | * | 3:7 | jeden | 5 | 45,18 | 6 |
B7 | Moskevská oblast 1 (Moskaleva / Eremin) |
8:5 | 3:7 | 6:11 | 8:5 | 6:5 | 7:3 | * | čtyři | 2 | 74,24 | 2 |
Tie-break o 11. místo (týmy na 6. místě hrají o právo zůstat ve skupině A)
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | Celkový |
Tým Moskva (Telnova / Puzanov) |
0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Krasnodarské území 1 (Ignatenko / Ali) |
jeden | 0 | 2 | 0 | 2 | jeden | jeden | jeden | osm |
Čtvrtfinále | semifinále | Finále | ||||||||||||||||||||||||||||||||
A(1) | Moskevská oblast 2 (Morozova / Vaskov) |
6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Moskevská oblast 1 (Moskaleva / Eremin) |
7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
B(2) | Moskevská oblast 1 (Moskaleva / Eremin) |
6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
A(3) | Petrohrad 1 (Ezekh / Stukalsky) |
5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Moskevská oblast 1 (Moskaleva / Eremin) |
6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Komsomol 1 (Trukhina / Vlasenko) |
5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
B(1) | Komsomol 1 (Trukhina / Vlasenko) |
9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Moskevská oblast 4 (Rjazanova / Surovov) |
čtyři | |||||||||||||||||||||||||||||||||
A(2) | Petrohrad 2 (Nizovceva / Timofeev) |
5 | Zápas o třetí místo | |||||||||||||||||||||||||||||||
B(3) | Moskevská oblast 4 (Rjazanova / Surovov) |
7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Moskevská oblast 2 (Morozova / Vaskov) |
7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Moskevská oblast 4 (Rjazanova / Surovov) |
5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
"PP" - "power play", viz :cs: Přesilová hra
Čtvrtfinále. 25. ledna, 19:30
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | Celkový |
A(3) Petrohrad 1 (Ezekh / Stukalsky) |
jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 (PP) |
0 | 5 |
B(2) Moskevská oblast 1 (Moskaleva / Eremin) |
0 | 2 | 0 | 2 | jeden | jeden | 0 | 0 | 6 |
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | Celkový |
A(2) Petrohrad 2 (Nizovceva / Timofeev) |
0 | 2 | 0 | 1 (PP) |
jeden | 0 | jeden | X | 5 |
B(3) Moskevská oblast 4 (Rjazanova / Surovov) |
5 | 0 | jeden | 0 | 0 | jeden | 0 | X | 7 |
Semifinále. 26. ledna, 9:00
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | Celkový |
A(1) Moskevská oblast 2 (Morozova / Vaskov) |
0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 (PP) |
2 | 6 |
Moskevská oblast 1 (Moskaleva / Eremin) |
jeden | 0 | 2 | 0 | 2 | jeden | jeden | 0 | 7 |
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | Celkový |
B(1) Komsomol 1 (Trukhina / Vlasenko) |
čtyři | 0 | 3 | 0 | jeden | jeden | X | X | 9 |
Moskevská oblast 4 (Rjazanova / Surovov) |
0 | 3 | 0 | jeden | 0 | 0 (PP) |
X | X | čtyři |
Zápas o 3. místo. 26. ledna, 12:30
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | Celkový |
Moskevská oblast 2 (Morozova / Vaskov) |
2 | 2 | jeden | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 |
Moskevská oblast 4 (Rjazanova / Surovov) |
0 | 0 | 0 | 2 (PP) |
jeden | jeden | jeden | 0 | 5 |
Finále. 26. ledna, 16:00
tým | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | Celkový |
Komsomol 1 (Trukhina / Vlasenko) |
2 | 0 | 0 | jeden | 0 | 0 | 2 (PP) |
0 | 5 |
Moskevská oblast 1 (Moskaleva / Eremin) |
0 | 2 | jeden | 0 | jeden | jeden | 0 | 1 (PP) |
6 |
tým | Město/region | Žena | Samec | Trenér | |
---|---|---|---|---|---|
Podskupina A | |||||
A1 | Moskvič 2 | Moskva | Arina Rusina | Timofey Nasonov | Jevgenij Arkhipov |
A2 | Petrohrad 7 | Petrohrad | Valeria Miroshničenko | Sergej Morozov | Pyotr Dron , Yana Garshina |
A3 | Krasnodarské území 5 | Soči | Anastasia Markaryanová | Kirill Bogomolov | N.V. Nalimová, Efim Zhidelev |
A4 | Krasnodarské území 3 | Soči | Irina Poletaeva | Egor Volkov | N.V. Nalimová, Efim Zhidelev |
A5 | Moskvič 3 | Moskva | Jekatěrina Prýtková | Andrej Iljin | Jevgenij Arkhipov |
A6 | Komsomol 3 | Irkutsk | Alina Fakhurtdinová | Nikolaj Lysakov | A.V. Trukhina |
Podskupina B | |||||
B1 | Komsomol 4 | Irkutsk | Nina Polikarpová | Kamil Karimov | A.V. Trukhina |
B2 | Moskvič 4 | Moskva | Maria Cebriusová | Nikita Šekhirev | Jevgenij Arkhipov |
B3 | Moskvič 1 | Moskva | Anastasia Petrová | Nikita Kuzněcov | Jevgenij Arkhipov |
B4 | Krasnodarské území 4 | Soči | Sofie Tkach | Alexandr Polušvajko | N.V. Nalimová, Efim Zhidelev |
B5 | UOR-2 1 | Petrohrad | Anastasia Kilčevskaja | Artur Razhabov | Petr Dron |
B6 | Čeljabinská oblast | Čeljabinsk | Vlad Borodina | Viktor Altukhov | O.V. Ponomarev |
Podskupina C | |||||
C1 | TeeLine | Moskva | Alevtina Muravyová | Andrej Suvorov | |
C2 | Krasnojarský kraj | Krasnojarsk | Christina Dudková | Vladislav Veličko | |
C3 | Novosibirská oblast 2 | Novosibirsk | Věra Kožichová | Konstantin Kožich | Arťom Šmakov |
C4 | SHVSM pro ZVS 2 | Petrohrad | Linara Burganová | Arťom Bukarev | Ya.A. Garshina |
C5 | UOR-2 2 | Petrohrad | Alina Borodulina | Danil Kiba | Petr Dron |
C6 | Krasnodarské území 2 | Soči | Natalya Nalimová | Nikita Ignatkov | Efim Zhidelev |
Podskupina A
tým | A1 | A2 | A3 | A4 | A5 | A6 | V | P | DSC , viz [5] |
Místo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A1 | Moskvič 2 (Rusina / Nasonov) |
* | 6:9 | 13:3 | 3:6 | 2:7 | 2:10 | jeden | čtyři | 66,37 | 5 |
A2 | Petrohrad 7 (Mirošničenko / Morozov) |
9:6 | * | 6:4 | 9:7 | 1:10 | 9:8 | čtyři | jeden | 53,03 | 3 |
A3 | Krasnodarské území 5 (Markaryan / Bogomolov) |
3:13 | 4:6 | * | 4:6 | 3:5 | 5:11 | 0 | 5 | 116,04 | 6 |
A4 | Krasnodarské území 3 (Poletaeva / Volkov) |
6:3 | 7:9 | 6:4 | * | 5:8 | 2:7 | 2 | 3 | 76,83 | čtyři |
A5 | Moskvič 3 (Prýtková / Iljin) |
7:2 | 10:1 | 5:3 | 8:5 | * | 4:11 | čtyři | jeden | 24.17 | jeden |
A6 | Komsomol 3 (Fakhurtdinova / Lysakov) |
10:2 | 8:9 | 11:5 | 7:2 | 11:4 | * | čtyři | jeden | 36.09 | 2 |
Podskupina B
tým | B1 | B2 | B3 | B4 | B5 | B6 | V | P | DSC , viz [5] |
Místo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
B1 | Komsomol 4 (Polikarpova / Karimov) |
* | 11:3 | 4:7 | 7:2 | 9:5 | 8:3 | čtyři | jeden | 33.10 | 2 |
B2 | Moskvič 4 (Cebriy / Shekhirev) |
3:11 | * | 5:8 | 11:1 | 11:8 | 8:5 | 3 | 2 | 47,79 | 3 |
B3 | Moskvič 1 (Petrova / Kuzněcov) |
7:4 | 8:5 | * | 11:0 | 6:4 | 10:4 | 5 | 0 | 66,29 | jeden |
B4 | Krasnodarské území 4 (Tkach / Polushvaiko) |
2:7 | 1:11 | 0:11 | * | 6:8 | 1:6 | 0 | 5 | 33.10 | 6 |
B5 | UOR-2 1 (Kilčevskaja / Razhabov) |
5:9 | 8:11 | 4:6 | 8:6 | * | 9:3 | 2 | 3 | 80,02 | čtyři |
B6 | Čeljabinská oblast (Borodina / Altukhov) |
3:8 | 5:8 | 4:10 | 6:1 | 3:9 | * | jeden | čtyři | 46,32 | 5 |
Podskupina C
tým | C1 | C2 | C3 | C4 | C5 | C6 | V | P | DSC , viz [5] |
Místo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C1 | TeLine (Muravyová / Suvorov) |
* | 7:11 | 7:11 | 4:11 | 5:7 | 9:6 | jeden | čtyři | 28,80 | 5 |
C2 | Krasnojarské území (Dudko / Velichko) |
11:7 | * | 10:5 | 7:6 | 7:4 | 4:7 | čtyři | jeden | 49,60 | jeden |
C3 | Novosibirská oblast 2 (Kozich / Kozich) |
11:7 | 5:10 | * | 9:1 | 4:6 | 8:3 | 3 | 2 | 29,93 | 3 |
C4 | ShVSM ZVS 2 (Burganova / Bukarev) |
11:4 | 6:7 | 1:9 | * | 3:10 | 7:3 | 2 | 3 | 74,34 | čtyři |
C5 | UOR-2 2 (Borodulina / Kiba) |
7:5 | 4:7 | 6:4 | 10:3 | * | 8:2 | 5 | 0 | 22,97 | 2 |
C6 | Krasnodarské území 2 (Nalimova / Ignatkov) |
6:9 | 7:4 | 3:8 | 3:7 | 2:8 | * | jeden | čtyři | 47,48 | 6 |
Čtvrtfinále | semifinále | Finále | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Moskvič 3 (Prýtková / Iljin) |
5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Moskvič 4 (Cebriy / Shekhirev) |
deset | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Moskvič 4 (Cebriy / Shekhirev) |
čtyři | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Komsomol 4 (Polikarpova / Karimov) |
9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Komsomol 4 (Polikarpova / Karimov) |
deset | |||||||||||||||||||||||||||||||||
UOR-2 2 (Borodulina / Kiba) |
čtyři | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Komsomol 4 (Polikarpova / Karimov) |
čtyři | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Komsomol 3 (Fakhurtdinova / Lysakov) |
3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Moskvič 1 (Petrova / Kuzněcov) |
2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Komsomol 3 (Fakhurtdinova / Lysakov) |
9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Komsomol 3 (Fakhurtdinova / Lysakov) |
deset | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Krasnojarské území (Dudko / Velichko) |
5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Novosibirská oblast 2 (Kozich / Kozich) |
osm | Zápas o třetí místo | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Krasnojarské území (Dudko / Velichko) |
9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Moskvič 4 (Cebriy / Shekhirev) |
5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Krasnojarské území (Dudko / Velichko) |
6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Místo | tým | Žena | Samec | A | V | P | MG | DSC , cm |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Moskevská oblast 1 | Anastasia Moskaleva | Alexander Eremin | 9 | 7 | 2 | 2 | 74,24 | |
Komsomol 1 ( Irkutsk ) | Elizabeth Trukhina | Michail Vlasenko | osm | 6 | 2 | jeden | 51,81 | |
Moskevská oblast 2 | Daria Morozová | Michail Vaskov | osm | 7 | jeden | jeden | 46,42 | |
čtyři | Moskevská oblast 4 | Irina Rjazanová | Kirill Surovov | 9 | 5 | čtyři | 3 | 39,60 |
5 | Petrohrad 2 | Irina Nizovceva | Alexej Timofejev | 7 | čtyři | 3 | 2 | 32.01 |
6 | Petrohrad 1 | Nkeiruka Yezeh | Alexey Stukalsky | 7 | čtyři | 3 | 3 | 52,22 |
7 | Novosibirská oblast 1 | Alexandra Stoyarosová | Ivan Kazachkov | 6 | 3 | 3 | čtyři | 34,98 |
osm | Moskevská oblast 3 | Anastasia Miščenková | Alexej Tuzov | 6 | 3 | 3 | čtyři | 53,70 |
9 | Komsomoll 2 ( Irkutsk ) | Valeria Denisenko | Kirill Palagney | 6 | 3 | 3 | 5 | 33,31 |
deset | Petrohrad 3 | Diana Margaryanová | Oleg Krasikov | 6 | 2 | čtyři | 5 | 39,93 |
jedenáct | Krasnodarské území 1 | Maria Ignatenko | Arthur Ali | 7 | 2 | 5 | 6 | 53,51 |
12 | Moskevský tým | Jekatěrina Telnová | Arťom Puzanov | 7 | jeden | 6 | 6 | 45,18 |
13 | Petrohrad 4 | Anastasia Babarykina | Konstantin Manasevič | 6 | jeden | 5 | 7 | 50,70 |
čtrnáct | Moskevská oblast 5 | Olga Kotelníková | Alexej Kulikov | 6 | jeden | 5 | 7 | 52,22 |
patnáct | Komsomoll 4 ( Irkutsk ) | Nina Polikarpová | Kamil Karimov | osm | 7 | jeden | 2 | 33.10 |
16 | Komsomoll 3 ( Irkutsk ) | Alina Fakhurtdinová | Nikolaj Lysakov | osm | 6 | 2 | 2 | 36.09 |
17 | Krasnojarský kraj | Christina Dudková | Vladislav Veličko | osm | 6 | 2 | jeden | 49,60 |
osmnáct | Moskvič 4 ( Moskva ) | Maria Cebriusová | Nikita Šekhirev | osm | čtyři | čtyři | 3 | 47,79 |
19 | UOR-2 2 ( Petrohrad ) | Alina Borodulina | Danil Kiba | 6 | 5 | jeden | 2 | 22,97 |
dvacet | Moskvič 3 ( Moskva ) | Jekatěrina Prýtková | Andrej Iljin | 6 | čtyři | 2 | jeden | 24.17 |
21 | Novosibirská oblast 2 | Věra Kožichová | Konstantin Kožich | 6 | 3 | 3 | 3 | 29,93 |
22 | Moskvič 1 ( Moskva ) | Anastasia Petrová | Nikita Kuzněcov | 6 | 5 | jeden | jeden | 66,29 |
23 | Petrohrad 7 | Valeria Miroshničenko | Sergej Morozov | 5 | čtyři | jeden | 3 | 53,03 |
24 | ShVSM na ZVS 2 ( St. Petersburg ) | Linara Burganová | Arťom Bukarev | 5 | 2 | 3 | čtyři | 74,34 |
25 | Krasnodarské území 5 | Irina Poletaeva | Egor Volkov | 5 | 2 | 3 | čtyři | 76,83 |
26 | UOR-2 1 ( Petrohrad ) | Anastasia Kilčevskaja | Artur Razhabov | 5 | 3 | 2 | čtyři | 80,02 |
27 | TeLine ( Moskva ) | Alevtina Muravyová | Andrej Suvorov | 5 | jeden | čtyři | 5 | 28,80 |
28 | Čeljabinská oblast | Vlad Borodina | Viktor Altukhov | 5 | jeden | čtyři | 5 | 46,32 |
29 | Moskvič 2 ( Moskva ) | Arina Rusina | Timofey Nasonov | 5 | jeden | čtyři | 5 | 66,37 |
třicet | Krasnodarské území 4 | Sofie Tkach | Alexandr Polušvajko | 5 | 0 | 5 | 6 | 33.10 |
31 | Krasnodarské území 2 | Natalya Nalimová | Nikita Ignatkov | 5 | jeden | čtyři | 6 | 47,48 |
32 | Krasnodarské území 5 | Anastasia Markaryanová | Kirill Bogomolov | 5 | 0 | 5 | 6 | 116,04 |
Mistrovství Ruska v curlingu mezi smíšenými čtyřhrami (double-mixed) | |
---|---|