Švýcarský šampionát ve smíšeném curlingu 2022 | |
---|---|
SM/CS Smíšené 2021/2022 | |
Město | Gstaad |
datum | 25. – 27. března 2022 |
Vítěz | Zug-Uzwil (Ursi Hegner) (druhý titul) |
Čtvrtý | Yves Hess |
Třetí | Ursi Hegner |
Druhý | Simon Hoehn |
První | Chantal Schmidová |
Finalista | Zug (Daniel Luthi) |
3. místo | Wetzikon (Marina Hauser) |
2020 2021 |
Swiss Mixed Curling Championship 2022 se konal od 25. do 27. března 2022 v Gstaadu . [jeden]
Mistrovství se zúčastnilo 6 družstev.
Vítězem šampionátu se stal tým Zug-Uzwil ( skip Ursi Hegner, který se stal mistrem 2. a 2. v řadě), který ve finále porazil tým Zug (skip Daniel Lüthi). Bronzové medaile získal tým Wetzikon (přeskočit Marina Hauser).
V první, skupinové fázi, týmy ve stejné skupině hrají systémem každý s každým v jednom kole. Před každým zápasem týmy provádějí zkušební hody do domečku ( ang. Draw Shot Challenge, DSC [2] , v centimetrech; čím nižší hodnota, tím vyšší umístění týmu), podle své průměrné hodnoty jsou týmy seřazeny v rámci skupina, pokud je celkový počet vítězství stejný. První čtyři týmy postupují do druhé fáze, play off . Hrají semifinále podle olympijského systému ; vítězové semifinále se střetnou ve finále, poražení se utkají o bronz v zápase o 3. místo.
Časy začátku zápasů jsou místní ( UTC+1:00 ).
tým (město) | Čtvrtý | Třetí | Druhý | První | Náhradní |
---|---|---|---|---|---|
Baden Aarau Thompson ( Baden ) | Chantal Bugnon | Roger divoký | Stephanie Kupperová | Thomas Kupper | Michel Bugnon (aka trenér) |
Crans-Montana ( Crans-Montana ) | David Cottini | Celine Apotheloz | Pierre-Alain Beney | Anne-Gabrielle Mittaz Hager | |
Ženeva ( Ženeva ) | Chrislain Razafimahefa | Camille Crottaz | Pascal Jaquet | Michelle Borner Jaquet | |
Wetzikon ( Wetzikon ) | Marina Houserová | Ivan Berner | Valerie Lutzová | Michael Houser | |
zug ( zug ) | Daniel Luthi | Cindy Schmidová | Martin Risi | Karin Luthi | |
Zug-Uzwil ( Zug ) | Yves Hess | Ursi Hegner | Simon Hoehn | Chantal Schmidová |
( přeskočení jsou tučně )
tým | A1 | A2 | A3 | A4 | A5 | A6 | V | P | DSC , cm | Místo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A1 | Baden Aarau Thompson (Thomas Kupper) | * | 9:2 | 5:6 | 6:7 | 3:7 | 2:5 | jeden | čtyři | 49,18 | 5 |
A2 | Crans-Montana (David Cottini) | 2:9 | * | 7:4 | 3:7 | 2:6 | 2:11 | jeden | čtyři | 110,01 | 6 |
A3 | Geneve (Chrislain Razafimahefa) | 6:5 | 4:7 | * | 6:7 | 7:2 | 2:5 | 2 | 3 | 77,77 | čtyři |
A4 | Wetzikon (Marina Hauser) | 7:6 | 7:3 | 7:6 | * | 3:6 | 3:7 | 3 | 2 | 79,36 | 3 |
A5 | Zug (Daniel Luthi) | 7:3 | 6:2 | 2:7 | 6:3 | * | 3:7 | 3 | 2 | 71,81 | 2 |
A6 | Zug-Uzwil (Ursi Hegner) | 5:2 | 11:2 | 5:2 | 7:3 | 7:3 | * | 5 | 0 | 35.09 | jeden |
Semifinále | Finále | |||||||||||||||||||||
jeden | Zug-Uzwil (Ursi Hegner) | 9 | ||||||||||||||||||||
čtyři | Geneve (Chrislain Razafimahefa) | 3 | ||||||||||||||||||||
Zug-Uzwil (Ursi Hegner) | 7 | |||||||||||||||||||||
Zug (Daniel Luthi) | 5 | |||||||||||||||||||||
2 | Zug (Daniel Luthi) | |||||||||||||||||||||
3 | Wetzikon (Marina Hauser) | 5 | ||||||||||||||||||||
Zápas o 3. místo | ||||||||||||||||||||||
Geneve (Chrislain Razafimahefa) | 5 | |||||||||||||||||||||
Wetzikon (Marina Hauser) | 6 | |||||||||||||||||||||
Semifinále. 27. března, 8:30
Místo 1 | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | Celkový |
Zug-Uzwil (Ursi Hegner) | 2 | 0 | jeden | 0 | 3 | 3 | X | X | 9 |
Geneve (Chrislain Razafimahefa) | 0 | jeden | 0 | 2 | 0 | 0 | X | X | 3 |
Hřiště 4 | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | Celkový |
Zug (Daniel Luthi) | 0 | jeden | jeden | jeden | jeden | jeden | 0 | jeden | 6 |
Wetzikon (Marina Hauser) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Zápas o 3. místo. 27. března, 13:30
Dětské hřiště 2 | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | Celkový |
Wetzikon (Marina Hauser) | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | jeden | jeden | jeden | 6 |
Geneve (Chrislain Razafimahefa) | 0 | jeden | 0 | čtyři | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Finále. 27. března, 13:30
Místo 3 | jeden | 2 | 3 | čtyři | 5 | 6 | 7 | osm | Celkový |
Zug-Uzwil (Ursi Hegner) | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | X | 7 |
Zug (Daniel Luthi) | 0 | 2 | jeden | 0 | jeden | 0 | jeden | X | 5 |
Místo | tým | A | V | P | DSC , cm |
---|---|---|---|---|---|
Zug-Uzwil (Ursi Hegner) | 7 | 7 | 0 | 35.09 | |
Zug (Daniel Luthi) | 7 | čtyři | 3 | 71,81 | |
Wetzikon (Marina Hauser) | 7 | čtyři | 3 | 79,36 | |
čtyři | Geneve (Chrislain Razafimahefa) | 7 | 2 | 5 | 77,77 |
5 | Baden Aarau Thompson (Thomas Kupper) | 5 | jeden | čtyři | 49,18 |
6 | Crans-Montana (David Cottini) | 5 | jeden | čtyři | 110,01 |
Švýcarské mistrovství ve smíšeném curlingu | |
---|---|