Mistrovství Jižní Ameriky ve fotbale mládeže 2013 | |
---|---|
španělština Campeonato Sudamericano Sub-20 Juventud de América Argentina 2013 | |
Detaily šampionátu | |
Umístění | Argentina |
Města | 2 |
Stadiony | 2 |
Termíny závěrečných turnajů | 9. ledna – 3. února 2013 |
Počet zúčastněných | deset |
Nejlepší místa | |
Mistr | Kolumbie (potřetí) |
Druhé místo | Paraguay |
Třetí místo | Uruguay |
čtvrté místo | Chile |
Statistiky šampionátu | |
Odehrané zápasy | 35 |
Vstřelené branky | 100 (2,86 na hru) |
Střelci |
Nicholas Lopez (6 gólů) |
Nejlepší hráč | Juan Quintero |
20112015 |
South American Youth Football Championship 2013 ( španělsky: Campeonato Sudamericano Sub-20 Juventud de América Argentina 2013 ) je fotbalový turnaj pro mládežnické týmy Jižní Ameriky, který se konal v Argentině od 9. ledna do 3. února. Vítězem se stal kolumbijský tým . Nejlepším střelcem turnaje byl se šesti góly uruguayský útočník Nicolás López .
4 nejlepší týmy turnaje se dostaly na mistrovství světa mládeže 2013 , které se bude konat v Turecku .
Argentina byla vybrána jako hostitel na zasedání výkonného výboru CONMEBOL dne 18. března 2011 v jejím sídle v Luca v Paraguayi . Na schůzce, která trvala 3 hodiny, bylo rozhodnuto, že Argentina bude v roce 2013 hostit jihoamerické mistrovství mládeže a mládeže. [jeden]
Turnaj se koná ve dvou městech: Mendoza a San Juan .
Mendoza | |
---|---|
Malvíny v Argentině | |
Kapacita: 40 268 | |
San Juan | |
Bicentenario | |
Kapacita: 25 000 | |
Rada rozhodčích CONMEBOL vybrala následující rozhodčí a asistenty rozhodčích, kteří budou sloužit v turnaji [2] :
soudci | Pomocníci |
---|---|
Patricio Lowstau | Diego Bonfa |
Raúl Orozco | Wilson Arellano |
Sandro Ricci | Marcelo Van Gasse |
Marlon Escalante | Carlos Lopez |
José Buitrago | Wilmar Navarro |
Enrique Caceres | Dario Gaona |
Viktor Carrillo | Raúl López Cruz |
Daniel Fedorčuk | Nicholas Taran |
Julio Bascunan | Carlos Astrosa |
Carlos Vera | Byron Romero |
První tři týmy z každé skupiny postupují do finále.
V případě, že týmy skončí se stejným počtem bodů, je konečné pořadí určeno podle následujících kritérií:
Časy výkopu jsou uvedeny v argentinském čase ( UTC-3 )
Konvence |
---|
Týmy, které postoupily do finále |
Týmy vyřazené z turnaje |
tým | A | V | H | P | M | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Chile | čtyři | čtyři | 0 | 0 | 8 - 3 | +5 | 12 |
Kolumbie | čtyři | 2 | 0 | 2 | 10 - 5 | +5 | 6 |
Paraguay | čtyři | 2 | 0 | 2 | 9-6 | +3 | 6 |
Argentina | čtyři | jeden | jeden | 2 | 6-7 | −1 | čtyři |
Bolívie | čtyři | 0 | jeden | 3 | 3 - 15 | −13 | jeden |
9. ledna 2013 20:00 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Carlos Vera |
9. ledna 2013 22:15 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Sandro Ricci |
11. ledna 2013 20:00 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Victor Carrillo |
11. ledna 2013 22:15 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Marlon Escalante |
13. ledna 2013 17:45 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Carlos Vera |
13. ledna 2013 20:00 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Daniel Fedorchuk |
15. ledna 2013 20:00 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Marlon Escalante |
15. ledna 2013 20:15 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Sandro Ricci |
17. ledna 2013 17:45 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Daniel Fedorchuk |
17. ledna 2013 20:00 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Victor Carrillo |
tým | A | V | H | P | M | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Peru | čtyři | 2 | jeden | jeden | 7 - 5 | +2 | 7 |
Uruguay | čtyři | jeden | 3 | 0 | 10–9 | +1 | 6 |
Ekvádor | čtyři | jeden | 2 | jeden | 5 - 5 | 0 | čtyři |
Venezuela | čtyři | jeden | jeden | 2 | 3 - 4 | −1 | čtyři |
Brazílie | čtyři | jeden | jeden | 2 | 4-6 | −2 | čtyři |
10. ledna 2013 20:00 |
|
" Bicentenario ", San Juan Rozhodčí: José Buitrago |
10. ledna 2013 22:15 |
|
" Bicentenario ", San Juan Rozhodčí: Enrique Cáceres |
12. ledna 2013 20:00 |
|
" Bicentenario ", San Juan Rozhodčí: Patricio Lowstau |
12. ledna 2013 22:15 |
|
" Bicentenario ", San Juan Rozhodčí: Raul Orozco |
14. ledna 2013 20:00 |
|
" Bicentenario ", San Juan Rozhodčí: Julio Bascunan |
14. ledna 2013 22:15 |
|
" Bicentenario ", San Juan Rozhodčí: José Buitrago |
16. ledna 2013 20:00 |
|
" Bicentenario ", San Juan Rozhodčí: Raul Orozco |
16. ledna 2013 22:15 |
|
" Bicentenario ", San Juan Rozhodčí: Enrique Cáceres |
18. ledna 2013 20:00 |
|
" Bicentenario ", San Juan Rozhodčí: Julio Bascunan |
18. ledna 2013 17:45 |
|
" Bicentenario ", San Juan Rozhodčí: Patricio Lowstau |
Týmy, které se umístí na prvním až čtvrtém místě, pojedou na Mistrovství světa mládeže 2013 .
Konvence |
---|
Týmy, které se kvalifikují na Mistrovství světa mládeže 2013 |
tým | A | V | H | P | M | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kolumbie | 5 | čtyři | 0 | jeden | 6-3 | +3 | 12 |
Paraguay | 5 | 3 | jeden | jeden | 7 - 4 | +3 | deset |
Uruguay | 5 | 3 | 0 | 2 | 5-3 | +2 | 9 |
Chile | 5 | 2 | jeden | 2 | 7-6 | +1 | 7 |
Peru | 5 | jeden | 2 | 2 | 6–8 | -2 | 5 |
Ekvádor | 5 | 0 | 0 | 5 | 4-11 | -7 | 0 |
20. ledna 2013 17:30 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Patricio Lowstau |
20. ledna 2013 19:45 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Carlos Vera |
20. ledna 2013 22:00 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Enrique Cáceres |
23. ledna 2013 17:30 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Victor Carrillo |
23. ledna 2013 19:45 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Raul Orozco |
23. ledna 2013 22:00 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Sandro Ricci |
27. ledna 2013 17:30 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Marlon Escalante |
27. ledna 2013 19:45 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Patricio Lowstau |
27. ledna 2013 22:00 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: José Buitrrago |
30. ledna 2013 17:30 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Raul Orozco |
30. ledna 2013 19:45 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Marcos Escalante |
30. ledna 2013 22:00 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Sandro Ricci |
3. února 2013 17:30 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Enrique Cáceres |
3. února 2013 19:45 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: Patricio Lowstau |
3. února 2013 22:00 |
|
" Malvinas Argentinas ", Mendoza Rozhodčí: José Buitrrago |
Vítěz Jihoamerického šampionátu mládeže |
---|
Kolumbie třetí titul |
Poz. | tým | A | V | H | P | M | ± | Ó |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
jeden | Kolumbie | 9 | 6 | 0 | 3 | 16-8 | +8 | osmnáct |
2 | Paraguay | 9 | 5 | jeden | 3 | 16-11 | +6 | 16 |
3 | Uruguay | 9 | čtyři | 3 | 2 | 15-12 | +3 | patnáct |
čtyři | Chile | 9 | 6 | jeden | 2 | 15–9 | +6 | 19 |
5 | Peru | 9 | 3 | 3 | 3 | 13-13 | 0 | 12 |
6 | Ekvádor | 9 | jeden | 2 | 6 | 9-16 | −7 | čtyři |
Po prvním kole vypadl | ||||||||
7 | Argentina | čtyři | jeden | jeden | 2 | 6-7 | −1 | čtyři |
osm | Venezuela | čtyři | jeden | jeden | 2 | 3 - 4 | −1 | čtyři |
9 | Brazílie | čtyři | jeden | jeden | 2 | 4-6 | −2 | čtyři |
deset | Bolívie | čtyři | 0 | jeden | 3 | 3 - 15 | −13 | jeden |
|
|
|
|
|
Mistrovství Jižní Ameriky ve fotbale mládeže | |
---|---|
Turnaje |
|
Sestavy | |
|