(Ne)dokonalý muž

(Ne)dokonalý muž
Žánr fantasy
melodrama
Výrobce Marius Weisberg
Výrobce Sergej Melkumov
Alexander Rodnyansky
Marius Weisberg
Vadim Vereshchagin
Rafael Minasbekyan
scénárista
_
Evgenia Khripkova
Zhora Kryzhovnikov
V hlavní roli
_
Julia Alexandrova
Egor Creed
Operátor Dmitrij Jašonkov
Skladatel Brian Carr
Filmová společnost Nonstop produkce
Filmové studio KIT
Centrální partnerství
Doba trvání 92 min.
Rozpočet 150 milionů rublů
Poplatky 547 648 000 RUB
Země  Rusko
Jazyk ruština
Rok 2020
IMDb ID 10818092

„(Ne) ideální muž“ je ruské sci-fi melodrama v režii Mariuse Weisberga [1] [2] [3] [4] [5] [6] . Hrají: Yulia Alexandrova a Yegor Creed .

Vydání v širokém vydání proběhlo 16. ledna 2020. Během prvního víkendu film trumfl ruské pokladny, inkasoval 301,1 milionu rublů, čímž získal zpět rozpočet filmu [7] .

Televizní premiéra filmu se uskutečnila 14. srpna 2020 na STS .

Synopse

Sveta, která má smůlu na vztahy, přichází získat práci do firmy prodávající humanoidní roboty. Když se jeden z robotů porouchá, Sveta, která se do něj zamilovala, ho přesvědčí, aby jí ho prodal [8] .

Obsazení

Recenze a hodnocení

Film získal průměr negativních recenzí v ruském tisku [9] [10] .

Marina Podkorytová, Naše noviny :

Kdo se chtěl na Yegora Creeda dívat jako na herce, nestojí za to. Na roli si nezvykl, protože prostě hraje sám sebe: roztomilého kluka, který ví, jak okouzlit dívku, jen tím, že přimhouří oči a usměje se. Obecně je celý film postaven na standardních stereotypech: krásná žena je blázen a hysterka, nafoukaný chlap je blázen, majitel společnosti je sukničkář, milý chlap je šprt a smolař. <...> Chlapům se film pravděpodobně nebude líbit a dívky, zvláště ty zranitelné a romantické, do toho najednou docela „půjdou“ [11] .

Lyova Levchenko, " Vesnice ":

Humorné FM vtipy o pilování manželek, silikonových fitness trenérech a našpulených zlatokopkách nejsou poprvé, co zasáhly ruské rom-comy, ale málokdy jsou tak hustě umazané vrstvu po vrstvě. Zázraky se nedaly čekat od autorky " Babičky snadné ctnosti ", ale od scenáristky Zhory Kryžovnikovové, která natočila " Hořký! “, mohlo by to být něco, co potěší. Ukázalo se, že nemohl, navzdory milé hlavní postavě – jediné ve filmu, která má znaky živého člověka a šetří vaše dvě hodiny. (Ne)ideální muž Yegor Creed nevyjadřuje nic víc, než co je vidět na jeho koncertních plakátech – stačí mu být v bílých kalhotách, občas si pod vousy mumlat písničku “ My Way ” a věšet ženám nudle na uši o tom, co vypadají jako mladší [12] .

Daria Loshakova, Weburg:

Dvě tváře masové komedie v Rusku se chystají natočit společný film: jedna píše vtipy, druhá je režíruje. Co se stalo? Dopadlo to hůř, než co dělají jednotlivě. Jistě dokážete natočit komedii na téma, které tvůrci „ Black Mirror “ propagují. Komedie se dá odstranit ze všeho, pamatujte si alespoň „ Swiss Army Man “. <...> Neexistuje žádná režie, existuje soubor epizod-kostek, sestavených v určitém pořadí. Herci nehrají, mezi Alexandrovou a Creedem není žádná chemie. Ne, samozřejmě, Kryžovnikovova múza by měla hrát v každém jeho filmu, stejně jako Ernstova múza , ale vidí divák opravdu to, co tvůrci vidět nemohou?! Naprosto chladné vtipy a děsivé množství nevhodných, jako sarkasmus vůči homosexualitě. Slyšeli producenti o Milonovovi dost ? [13]

Pyotr Voloshin, "Filmový plakát":

... "(Ne)ideální muž" neproráží pro ruskou kinematografii nějaké zvláštní dno. Ano, špatný scénář. Ano, nepřesvědčivé postavy. Ano, špatné herecké výkony. Ano, počítačové efekty na úrovni béčkových filmů devadesátých let. Přesto vás to všechno nepřekvapuje, špatné filmy nikdy nepoznáte. Jako komedie film nefunguje, protože vtipy v něm nejsou vtipné, jako melodrama je neudržitelný kvůli nepřesvědčivému výkonu herců a neexistenci jakékoli chemie mezi nimi. Prostě slabý film, toť vše [14] .

Poznámky

 1. Film Zhory Kryzhovnikov „Chyba 102“ byl přejmenován na „Ideální muž“
 2. Zhora Kryzhovnikov připravuje rom-com o robotech (nepřístupný odkaz) . Získáno 2. července 2018. Archivováno z originálu 3. února 2020. 
 3. „The Adventures of Electronics“ se promění ve film se sexuálními scénami pro dospělé
 4. Režisér filmu "Bitter!" natočí verzi pro dospělé "The Adventures of Electronics"
 5. Pitching of the Cinema Fund 2018: přední společnosti
 6. Zhora Kryzhovnikov připravuje "dospělou" verzi Adventures of Electronics
 7. Film "(Ne)dokonalý muž" o víkendu ovládl ruské pokladny . TASS. Staženo: 20. ledna 2020.
 8. Chyba 102, 2020 (downlink) . Získáno 21. září 2018. Archivováno z originálu 3. února 2020. 
 9. Recenze na film (NE) dokonalý muž (2020), recenze
 10. (NE) dokonalý muž (2020) recenze filmu, - Megakritik
 11. Sugar rom-com pro teenagery: naše recenze filmu „(Ne)dokonalý muž“ s Yegorem Creedem . Naše noviny (16. ledna 2020).
 12. „(Ne)ideální muž“: sexistické krédo o tom, proč za to mohou ruské ženy. Podle scénáře Zhory Kryzhovnikov . Vesnice (17. ledna 2020).
 13. „(Ne)dokonalý muž“: Průmyslové manželství . Weburg (17. ledna 2020).
 14. "(Ne)Ideální muž": recenze . Filmový plakát (17. ledna 2020).

Odkazy